» »

Powerplus in garancija=0

Powerplus in garancija=0

keltus1 ::

Imam problem s podjetjem Power plus. Pri njih sem kupil Celeron 600 in ga dal čez kak mesec zmontirati v novo matično ploščo. Stvar sploh ni delovala. Tema. Ko sem procesor poslal na servis, so mi rekli, da ne morejo priznati garancije, ker da je obkrušeno jedro in da je to zaradi Hladilnika Golden Orb, ki baje poškoduje procesor. Povprašal sem nekaj drugih firm in vsi serviseji so mi rekli, da to ni mogoče in da je procesor defekten. V enem podjetju so mi celo pokazali, kaj vse lahko s tem procesorjrm počneš in mu nič ni. Lahko mu tudi zbrusiš jedro s smirkovim papirjem (preverjeno-so mi pokazali!!!) in deluje naprej.
Odločil sem se, da se obrnem na sodnega izvedenca. Zanima me, ali ima kdo kaj izkušenj z uveljavljavitvijo garancije procesorja?

Primož

mimek@s5.net

sinko999 ::

Zato pa se vedno procesor preikusi z njivim hladilnikom oz za durone ga ne naviješ najprej . To ti bo pač draga šola .

LP
Ni? ni ve?no !

GodStyler ::

Nimam izkušenj z uveljavitvijo garancije procesorja, mam pa slabe izkušnje s PowerPlusom. K sm jest kupu prvo maašino, me je disk zajebavou. Kr nehou je delat. Če si pa izklopu napajanje, je blo pa spet za nekej čas dobr. Pol me je pa un rugou in rek a to in pokazal na crash od msgsrvja32. Pol sm mu pa reku, če se norca dela zmene. Jest reklamiram Hardwer. Mal sm ga napizdu, pol so mi pa zamenal disk, tko da ti priporočam, da mal popizdiš. Pa skkšnim oglasom v kkšnmu časopizu agroziš,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616402 (10474) boštjan
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695462 (3755) Roadkill
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
333982 (2777) Fish <><

NE KUPUJTE PRI MLACOMU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
835075 (3375) Primoz

Več podobnih tem