» »

Maxtorjev disk z 2Mb cache-a za 60EUR?

Maxtorjev disk z 2Mb cache-a za 60EUR?

Cofko Cof ::

Prjatu mi lohk prnese nov disk, Maxtor 120 Gb z 2Mb cache-a za 60 eurov.Zanima me če je to dobr nakup?Disk bi mev predvsem za shranjevanje podatkov, nobene obdelave al pa kj podobnga.Zanima me pa še kako je s hlajenjem.Ker prjatu je kupu zravn 120Gb WD diska še neki za hlajenje.Hvala za odgovore.

Dr_M ::

na tvojmu mestu bi 4 kupu....za usak slucaj ce jih zmanka :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cofko Cof ::

A mislš da je ql, k ma sam 2Mb.Sj zato majo to akcijo,ker 8Mb so pa kr neki dražji.Kaj pa glede hlajenja?Sj sm tm neki prebrov pod kaj kupiti2, da je dobr vsaj en ventilatorčk odspodj naštimat.

Dr_M ::

ma to ga das u 5.25" prostor pa en fan pred njega. pa od 8mb verzije je za par % pocasnejsi, nic drasticnega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cofko Cof ::

Sj vrjetn ga bom kr uzev, če ne zarad druzga pa zarad cene. Če pa nam zadovoln z nemu ga bom pra naprej enmu prodav.Itq morm pa neki pogruntat glede kište,ker je use skp preglasno, tko da hlajenje bom že neki zrihtov.

Kiri ::

tocno tak mi je crknu. zdaj mam 8M model. razlika je tudi v garanciji...eno leto vec za 8M model. po moje je pri diskih to precej pomembno zadnje case.

Caligula ::

Cofko, ce lahk kakega zrihtas kar povej. Jaz bi z veseljem enega vzel.

LP

Cofko Cof ::

Sj mi je že kr neki folka rekl nj zrihtam.Sam ne morm,en sošolc je čist zravn meje z Italijo pa ma maloobmejno.Itq mu usi težimo nj kj prnese.Lohk ga pa prešam kje to kup pa vm povem?

pivmik ::

Ja dej povej

ma verjetno je Essedi Gorizia, kjer ti še davek vrnejo.
LP, Gregor GRE^

Cofko Cof ::

Bom prašov, zj ga ne dobim na mobitel.Če ne prej drug tedn.Vem da ni Essedi, ker so se mu prodajalci tm neki zamerl, je pa neki podobnga.P Evo ti tud vrnejo.

Cofko Cof ::

Kle je link na stran od trgovine:http://www.glstrieste.it/.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342458 (1584) Grimlord
»

Disk IBM 7k250 moj najboljsi nakup letos. Priporocam bolj kot karkoli drugega. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25113381 (7278) e-marko
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125077 (3753) boštjan
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310050 (7235) Keyser Soze
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613566 (3069) TheJack

Več podobnih tem