» »

Ema 2004-ne dovolimo sramote

Ema 2004-ne dovolimo sramote

joze ::

Po poslušanju vseh komadov za izbor za Evorsong je več ali manj jasno, da je Natalija Verboten skoraj že v Turčiji, ker pa smo ljubitelji dobre glasbe (verjamem, da vas je tukaj večina takih) naveličani tretjerazrednih komercialnih komadov ki jih leto za letom pošiljamo na izbor je na enem izmed forumov padla pobuda, da se čim več ljudi aktivira, da predvsem ne glasujemo za Natalijo ali pa Rebeko Dremelj in se zedinimo in vsi glasujemo za nekoga tretjega.Tehtali smo med Ylenijo Zobec in Majo Slatinšek, po ponovnem poslušanju komadov pa smo se odločili za Majo Slatinšek, ki ima daleč najboljši komad.
Naj to ne zveni kot reklama za kogarkoli ampak reklama proti temu da na Evrosong pošiljamo nekoga zato ker ima velike joške.
Čas je za dober komad, upam, da se vas bo 15 februarja pridružilo čim več.
hvala

Pat_MaGroin ::

Kje ste bili za vse EME za nazaj, ko smo posiljali isti drek, kot ga bomo letos?:-)

Eni bi celo zaradi Evrovizije se kakorkoli aktivirali.. joj, joj :)

LP

largie ::

joze, žal, zaman se trudiš, natalija je po moje že zmagovalka, pa lahko ima kdo drugi še tako dobro pesem. tukaj se že dolgo ne gre več za kvaliteto glasbe. |O
važen je nastop na finalnem večeru in čimvečja opaznost v cirkusu par dni pred tem.

Matek ::

Ma strinjam se. Slo-tech povežimo se :D. aja, Maja Slatinšek drugače hodi na mojo šolo (4. letnik) in tudi meni se zdi njena pesem precej solidna.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::

Ti si pa well connected, Mato! ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Grey ::

Ylenia in Rebeka sta imeli najboljšo pesem.

antonija ::

Jst pa se nobene pesmi sploh slisau nisem za EMO2004. Vse dozdej (pesmi za evrovizijo) so ble tko bedne, da se raje kar na dalec izogibam vseh radijskih postaj, ker je verjetnost, da bom slisau en zlo beden komad prevelika. :D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigWhale ::

Ce se komu zdi, da na evrosongu se kaj steje dobra pesem, se je najbrz zmotil. Malo ze ampak precej manj kot cel performance in izgled. Zatorej, joski stejejo!

Edini problem je v tem, da je Natalija precej asexipilna, ima sicer joske ampak, jih ne zna prav nosit... Ali kakorkoli bi se to reklo. Manjka ji nekaj kar imajo druge izvajalke, ki se znajo nastavit kameri tako kot treba. Njo pa zgleda sedaj managerstvo sili v to, da probava na sceni s svojo sexualnostjo..

Vse skupaj potem zgleda precej smesno :)

mahi ::

stanje je taksno, da kogarkoli bomo poslali na evrovizijo,NE bo zmagal,vprasanje je ce bo sploh kdo v finale prisel. Pomoje imamo se manjse sanse ce posljemo "slovensko pesem". Tko da bo edino kar bo dobrega to, da bomo pokazali da imamo tudi v SLO dobre bejbe, aka Natalija.
Druzga prow nic ... pa po enem dolgem,zares dolgem razmisleku tudi ni glih tako slaba pesmca!

mahi ::

samu joskici se ji morjo tko lepo trest, kot na emi, pa jo bodo opazli.
Sem mnenja, da ce bi se lani stavčeva oblekla vsaj tako kot v SLO na emi, bi prisla precej visje, ne pa na ubogo xx mesto :(
Pa skoz je trdila da bo dala vse na ep izgled in da jo nebo sram ... se je verjetno ljubita ustrasla:)
Upam da tut natalija ne bo skrivala premozenja. Sem pa za to idejo, da bi morali na evrovizijo prenest ne samo isti jezik izvajanja songa, ampak tudi isto/enako uniformo.

Vesoljc ::

po možnosti iz latexa :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

McHusch ::

MadManMato: Na katero šolo hodi Slatinškova? A, na našo in ne vašo. Pacek! Tkole si boste izmišljeval na Centru, fej in fuj. :>

Roadkill ::

Že parkrat sm hotu prebrat tale ime, pa ga pol zapisat, pa sem rajš copy/paste uporabil...Ylenia?!
Komad mi je bil pa slabši od Rebeke Dremelj (oziroma njenega komada:))), pa čeprav mi tudi njen ni bil všeč.
Seveda je treba met v mislih, da to je Eurosong in da nihče ne pričakuje dobre glasbe...
Se da kje slišati te komade, ker me malo zanima kakšen je od Natalije in od une tretje, ki jo tale propagandni post omenja.
Ne vem zakaj naj bi na slepo zaupali nekem postu, ki sem ga videl copy/pastanjega že na parih forumih. Zato, ker nam da "kompliment", da imamo dober okus za glasbo?

Iz čiste nedolžne zlobe me ima, da bi volil za Natalijo samo zato, ker ima dobre joške... ampak bom glasovanje vrjetno (že tradicionalno) prepustil ostalim.

Aja pa komad, ki ga poje Rebeka, se mi zdi skrajno neEvrovozijski. Pa še ona mi je antipatična.

joze ::

Seveda vsak ima pravico do glasovanja za kogarkoli pa naj bo to iz zlobe ali pa iz navdušenja.Če želite natalijo zaradi joškov pa glasujte za joške, če vam je vseeno bodite tiho, če pa ste proti temu da gre na Evrosong bedast komad potem glasujte za Majo, ker se bomo s tem vsaj delno izognili drobljenju glasov.
Pa za Evrosong ni nikakršnega recepta saj smo pošiljali vedno neke komade ki naj bi bili kao evrovizijski, pa so rekli da mora bit baba da zmaga, pa sta zmagala dva stara dedca, pa so rekli da je politika in je zmagala Estonija pa latvija in takih primerov je veliko.
Vsak naj se odloči sam, jaz pa resnično ciljam na tiste ki jim ni vseeno kaj pošljemo, ostali pa le glasujte za Natalijo in potem vam dovolim da še naprej težite da pri nas pa nimamo dobre glasbe.Res je nimamo če ne vidite čez Natalijine joške.

sazash ::

hehe, glede na celoten glazbeni izbor, lahko tko al tko glasujemo samo za - joske...

DoloresJane ::

Glede na to, koliko glasov je Natalija dobila v predizborih (okoli 11k), bo zelo težko, da jo bo kdo prehitel. Četudi organizirano in ne vem kako dobro promovirano, je najbrž že jasno, da Maja ne bo prišla daleč. Sploh letos, ko naj bi imela žirija veliko manjšo vlogo. (Na podrobnosti se ne spoznam.)

Je pa res, da na evrosongu recepta za zmagovalno pesem ni. Nekaj let so zmagovale irske balade, potem so bili popularni ABBA revival komadi itd. Kaj bo letos sedlo v uho bomo pa videli. :)

Vesoljc ::

me zanima kdaj bodo skapunk balade sedle v uho :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

dreamlost ::

na Eurosong bi morala it Noctiferia >:D

...pol bi bli zihr razpoznavni,.... dokler jim ne bi štroma odklopil:D

para! ::

Na Evrosong bi moral Magnifico.
Death before dishonor!

boom-bar ::

Poslat bi mogl Elvis Jackson - Smokin' Ganja :D

Verjetn je problem Eurosonga ta da vsi dobri bandi/pevci(pevke) ne tekmujejo kr je vse skup preveč skomercializirano(verjetn tut za kakšnga komercialnega raparja).
Legalizirajte mehke droge!!!

Avenger ::

Jaz bi stavil na Rebeko, ki se zna dobro prodajat, škoda le, da ni ravno pevski supertalent...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Alexius Heristalski ::

Kako smo zagnani za en trapast Eurosong 8-O!

Človek, pojdi raje na volitve, bo bolj koristno.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Matev ::

zdej vsi neki navijajo za ta eurosong, pa kandidatke zbirajo.... kera bo boljša pa to
potem ko bomo pa popušil kot žafrani

bodo pa vsi proti pa vsak bo reku da ga ni gledu pa da je to traparija


mediji so tok predvidljivi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410616 (6728) Matev
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666582 (5228) Myth
»

3x hura za Duo Platin!

Oddelek: Loža
322916 (1820) mescaline9
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119407 (7152) Vlady

Več podobnih tem