» »

nameščeni so bili novi programi

nameščeni so bili novi programi

frulz ::

Na svojem PC-ju imam nameščene WIN XP Pro in zadnjih nekaj dni opažam pri zaganjanju programov skozi START meni obvestilo 'nameščeni so bili novi programi'. Ko odprem vse programe, se mi kot novonameščenih označi deset programov, med njimi tudi WINZIP in ACROBATREADER, ki sem ju instaliral takoj po namestitvi winsov, najbrž še isti dan in vsaj za ta dva gotovo ni potrebno posebej povedati, da jih človek uporablja praktično vsak dan. Tudi drugi programi so na računalniku že dalj časa. Ta oznaka ne izgine niti potem, ko tak program namensko poženem z željo, da bi mu to oznako pač odstranil. Sedaj sprašujem, ali obstaja način, da to nadlego na kakšen način odstranim. Zdi se mi, da sem na enem forumu že bral o nečem podobnem, vendar tega ne jadem več. Pomislil sem na virus, vendar imam ažurno protivirusno zaščito (NAV 2004), ki pri skeniranju datotek na disku ne najde nobenih nevarnosti.

R0K ::

Jest mam gor sicer angleške, tak da moj prevod vrjetno ne bo čist točen, ampak nekaj podobnega ...

start -- nastavitve -- opravilna vrstica -- pol tm klikneš drug jeziček -- in moreš met tam eno možnost če ti prikazuje na novo inštalirane zadeve

jurre ::

desn klikn na vrstico, lastnosti, meni start, po meri, dodatno, pa imas 2 klukco oznaci na novo namescene programe:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421265 (4904) jedateruk
»

Windows 8.1 je prispel (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27081576 (65963) phone8
»

Izšel Ubuntu 12.04 LTS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13435924 (29067) panteist
»

Ubuntu 10.04 LTS - Change is coming (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
999134726 (97612) Icematxyz

Računalnik star 1 teden se prižiga 1 uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
605949 (4784) bluefish

Več podobnih tem