» »

EP v rokometu 2004

EP v rokometu 2004

1
2
3

Vikking ::

nemci zasluženo boljši,,, jutri nad francoze in vsekakor jih bomo premagal... Slovenija gre naprej.

Vesoljc ::

nemci so res bili boljši, imeli so rahlo pomoč tudi s strani sodnikov... igra naših? zelo švoh, preveč napak, slabe podaje ter igra po sredini...

švoh, sehr švoh...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

monster-x ::

Ah, sej so zasluženo zmagali. Že ko je bilo 3:1 se mi je kar zdelo, da bomo izgubili. V bistvu se je poznala tudi odsotnost Pungartnika, ampak tudi z njim bi izgubili. Saj se ni svet podrl ob enem porazu. Danes je še ena tekma. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

pingec ::

sam nismo igrali tko kot prej amak se velik slabse mater jim nemcem upam da bojo danes u formi in da bodo navijaci se bol navijali in bomo francoze pramagal za nekaj parov pik
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

LapD ::

Pike za naprej:
MI 3
FRA 3
MAD 3
SCG 2
NEM 1
CES 0

specemo francoze in srbe in gremo dalje:D :D

To sm reku 4 dni nazaj. Upd da se nism zmotu.. :D :D (grr vceri edina tekma k mi je stavo unicla je bla nasa:'( )

Zheegec ::

Proti Franciji vodimo za 3... če bo šlo tako naprej smo v polfinalu:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Alexius Heristalski ::

Jupi, naši so spet pravi!!!:))
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zheegec ::

3 minute, 4 goli, to MORA bit zmaga!!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

@ljash ::

TOOOO! Bravo, naši!:)

zdej se bo pa treba mau učit fizo....:D [right]

Zheegec ::

Slovenija! Slovenija!

Nemčija! :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zile ::

V finalu spet :D. Rematch 8-)

DarkSite ::

zile: prvo je treba hrvasko zmagat 8-O to bo spet ena full huda tekma...

c3R4R ::

Rad bi, da se Hrvatom maščujemo, ko so oni nas sesul v fuzbalu 19.11.2003.>:D

Slovenija gre naprej...

Ej, a so naši že v Atenah?
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

pingec ::

mmislim da se niso v atenah a ni v atenah sam 1.?

pa bi blo ql ce bi hrvate premagal dejmo vsaj vsi it pa navijat v dvorano k nori!!!
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

OceanMan ::

Ne v Atenah nismo še. Za na olimpijske je še eno prosto mesto. Hrvati, Nemci, Francozi, in se par jih je že tam ker so bili lani na svetovnem med prvimi petimi. Naši morajo bit v polfinalu boljši kot Danci, da lahko grejo v Atene.

Upam da bodo.8-)
--Everything is in our hands--

LapD ::

nemci in hrvati so že v atenah. Se pravi da tist k bo bolsi med dansko in slovenijo gre v na OI.
Drgac pa napovedujem revenge švabom u finalu:D :D

Vesoljc ::

zares dobra igra slovenije, s tako igro zamgamo tudi na OI :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Alexius Heristalski ::

Le kaj je bilo sodniku, da je kar naprej izključeval naše?! V minutah 22:8 za Slovenijo! :|
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

slawc ::

to znasanje nad sodniki je pa ze visek ... res da imajo kaksno cvetko, ampak vsak, ki bi pogledal ponovljeni posnetek, bi videl da so ble izkljucitve popolnoma upravicene. Sodnik je blizje igralcem in vidi precej bolje kot ljudi pred televizorjem. Se posebej pa bolje kot nesposobni komentator TVS, ki nima pojma o sojenju, o rokometu in sportu sploh. Bljah... :|
LP, Slawc

Vesoljc ::

26:22 ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

SmoKey ::

Mislm slawc ti pa si pojava hehehehe8-) , imaš ti mogoče kakšno ekspertno znanje o rokometni igri? Če imaš prosim povej ali pa bodi tiho s takimi izjavami, pač je bil slovenski komentator malo pristranski (ampak res samo malo). Če pa misliš da so sodniki sodili pravično ali vsaj dokaj pravično si pa tud največji lolek:\ .
Slovence že od začetka sodniki jebejo u glavo, najprej ukrajinca pa španca 2x, zdej nazadnje pa še šveda, pa ne se pol na komentatorja spravlat k nas je še dost drugih k drgač mislmo k ti slawc.
Če se spomnš svetovnga na švedskem so imali švedi največjo protekcijo od sodnikov od vseh reprezentanc, pri nas pa je glih obratno. Če ti ni jasno zakaj pa le vprašaj >:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

m_z ::

O sodnikih lahk jst povem tole...
Tut on je človek in tut on zajebe - včasih bolj, včasih manj...
Ko nas zajebe - boli, ko zajebe Francoze - boli njih...

Če kdo spremlja tekme naših "ZLATIH FANTOV" (kot vztrajno ponavlja animator v dvorani) v živo, najbrž misli da se nam velikokrat dela krivica(in najbrž se nam), a počasni posnetek(ogledan doma) velikokrat dokaže, da navijači nimamo prav. No, prav ta pritisk na sodnike pa je nekaj, kar naši fantje pričakujejo od nas - če je bil kdo včeraj prisoten na tekmi že ve...(kompenzacija).

Igralci čutijo podporo iz tribun in včeraj smo do rezultata prišli skupaj, žalostno pa je da se folk ne zaveda da se v Tivoliju igra EP!! in se najbrž na naših tleh ne bo več(v doglednem času). Žalosten je pogled na prazne sedeže, karte v Kompasu in TIC-ih pa ležijo neporabljene...ja,ja cena ni glih nizka, a tist k je bil na zadnjih treh tekmah/dnevih(NEM?-ups) je vidu in občutu da je vredno! Pol pa še Predin mal zabrunda po tekmi za navijače in doživetje je popolno...


Nobena tekma ni bla lahka in preostali dve tut ne bosta izjemi, sploh ker bojo v igri OI,dvoboj s sosedi, ki BODO izgubil ( v Evropi smo itak pred njimi:)) ) in boj za Evropski prestol!
Kdor le more naj pride in doživi neponovljivo(upam da pozitivno) - ja, sliši se kot reklama, a verjemte tut jst sm bil na začetku skeptik, zdej sem pa odločen da gremo skupaj do konca!

ajd

SLOVENIJA!



ps: ko vidiš 5000 ljudi skupi peti "Slovenija od kod lepote tvoje" vidiš kak carski narod smo SLOVENCI!

Tilen ::

da se ti koža naježi ob takem postu :)

BaRtMaN ::

Rad bi povedal, da se bomo po mojem spopadli z Danci -- ampak na žalost ne za 1., ampak za 3. mesto. In jih lahko zmažemo in gremo še vedno na olimpijske igre! :\

perci ::

Nemci bodo zmagal - IMO. Dance bo pa težko premagat - meljejo vse pred sabo ko stroj.

Groovy ::

A kdo ve, s kje bosta sodnika, ki bosta sodila tekmo Hrvaška : Slovenija?
Samo bog ne daj, da spet iz španije! ;(( :O

Drugače pa se strinjam z m_z-jem, v živo je dosti drugače, boljše, nepopisno in prepričan sem da bo tako polfinale kot file razprodan.
Pa še nekaj, tisi prazni sedeži so ponavadi bili na tribuni gostov in ne na naši tribuni. Tam pa si marsikateri Slovenec ob naši zmagi nebi želel navijati. ;) :D

SLOVENIJA!!!
I am the captain of my soul

Vesoljc ::

nemci so v polfinalu premagali dance za dva gola, ter tako postali prvi finalisti...

bo sloveniji uspelo podobno? 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Microsoft ::

Če po videnem naši ne zmagajo bom pa žalosten.:(


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@ljash ::

in v finalu tud...:))


DEJMO SLOVENIJA!

DarkSite ::

zakaj se to vedno nasim dogaja?

Kekec ::

hehe vidmo se v finalu!

bond007 ::

vedno? - ne bi reku - ne pridejo vedno do finala :D

c3R4R ::

BRAVO NAŠI!! KAPO DOL!:) 8-) 8-)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Vesoljc ::

upam, da bom jutri še enkrat rekel sehr gut
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zheegec ::

Hehe, to je pa super! Bravo!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

@ljash ::

Atene, PRIHAJAMO!

Nemci, žal boste dubl sam srebro...:D

R0K ::

Slovenijaaaaaa gre naprej!!!

Carji! Hrvati pa copato v glavo!

Ju3 pa še švabe. Najmanjši problem. Jutr smo zmagal!

Rambo ::

BRAVO NAŠI..............KDOR NE SKAČE NI SLOVENC !!!

popravljeno zaradi zaljenja. -moderator.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: trillian ()

Arkadij ::

To mi deli!

Jutri bomo evropski prvaki 100%. Švabi bojo zgubil.

Vid ...

KAVTIČNIK!

ganzi ::

Slovenija = Evropski Prvaki;) ;)
LP

ge ::

"Mercator-e" je zakon !

Kaj če bi se začel zanimati še malo za smučarijo ?

:-))

Microsoft ::

Jutri bo en zanimiv dan, še bol pa večer.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

zile ::

Upam da bo tajna policija kmalu na delu in Rambo-tu potala naziv oz opozorilo.
Takih odgovorov ne rabmo. ;((
Drugače pa bravo naši za prikazano igro. 8-)

Mercier ::

Čestitam, res zaslužena zmaga. Posegna pohvala g. Kavtičniku! :)

BTW, je kdo opazil hrvaškega navijača s smislom za humor? Un z vaterpolo kapo. :D

trillian ::

Eno je športno navijanje, drugo je obkladanje nasprotnika z žaljivimi vzdevki. Saj vem, da je v navalu patriotskega ponosa težko pazit na izrečeno, ampak se vseeno potrudite, prosim.

-moderator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trillian ()

slawc ::

smokey, ti si pravi lolek, ki misli, da je za vsako stvar, ki se zgodi kriv sodnik. Res je, da sodnik ni superman, delajo napake in za take stvari so tudi kaznovani, le da javnost tega ne ve. O tem sem pisal ze v nekem drugem postu na tem forumu.
Ce bi malce gledal statistiko sodnikovih odlocitev bi bilo ravno izenaceno, enkrat se zmoti pri enih, drugic pa pri drugih. Le da je pri eni ekipi to bolj opazno, ker izgublja zaradi slabse igre.
O tem, kako pa so profesionalni komentatorji pa nebi... iskaze se, da so komentatorji se bolj zmotljivi kot sodniki. Kdaj? Ravno takrat ko se pokaze slow motion ponovitev. Komentator takrat kar naenkrat utihne (slatanje za jajca ni ravno korektna igra mar ne?). Cudno da nikoli ne slisim nekaj v stilu: "Uh, kaksno sreco imamo, da sodnik sedaj ni pokazal rumenega kartona!".

Pregreta glava nic ne misli, kar govori tja v en dan neumnosti.

No, bomo videli v finalu kako nas svet ne mara in so vsi proti nam, joj kaj pa zdaj?

P.S.
A ti drugacno mislece stejes? Mene pa kitajcev je pa (vsati sam).

Ce bi se sodniki spravl na eno ekipo neb bla v finalu. Na to pa nisi pomislil a? Kaksne traparije madona...

Howgh.
LP, Slawc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slawc ()

Vesoljc ::

modernatorjem se zahvaljujem za sodelovanje 8-)

sem upal, da vas ne bom potreboval... :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

trpo ::

Že odštevamo do zgodovinske tekme! Še nekaj manj kot 7ur.
To bo še dolgo popoldne!
www.LOST-serija.net

Vesoljc ::

no, slovenija je dosegla in za moje pojme tudi presegla pričakovanja, srebrna medalja le ni tolk švoh. bomo pač na OI pobral še kako :)
glede tekme pa tkole, nemci so res bili precej hudi, čeprav so se napake vrstile tako pri nas kot tudi pri njih. z malo več športne sreče... ehh :|
in glede na to da so zgubili samo in le z nemci, pravim samo eno:
svaka čast!
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

@ljash ::

BRAVO SLOVENIJA!



VID.....................
---------------------------------- KAVTIČNIK!


se vidmo v Atenah!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412438 (8906) Drevesce
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275253 (54300) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223122 (19073) jericho
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216538 (11361) dejansan
»

EP Beograd 2005 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1358419 (5776) LapD

Več podobnih tem