» »

Začetnik smučanja

Začetnik smučanja

Bato|\| ::

Zanima me katero smučišče mi priporočate kot začetniku smučanja????:O

Dr_M ::

cerkno, velika planina, krvavec, rogla,kranjska gora...:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Popaj ::

Hehe. Čimbolj položno :) Saj maš na vseh smučiščih proge za začetnike. Razen mogoče kaki Vogel al pa Kanin (pa še to nisem ziher, ker še nisem tam bil)

Dr_M ::

tut kanin je dobr...jest sm ze veckrat smucu tm in majo lepe proge tut zacetniki lohk smucajo tm brez problema, ker niso prevec strme proge.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bato|\| ::

drgač sm pa neki slišu za neko tiho dolino če se kšnmo kej slučajn sanja8-O

Tody ::

mah teh dolin maš kukr hočeš vsaka vas si zdej organizira en močn dizlski motor 20 mterov špage in postavjo tablo SMUČARSKO SREDIŠČE in vola... Tako da kamorkoli boš šel... brez straha in pojid po modri progi :D

Phoebus ::

Sam une probe s črnimi tablicami so bolj zanimive, predvsem če so na njih začetniki >:D >:D

siegmund ::

Rudno polje. Tam sem se jst naučil smučat. 8-)
And now for something completely different...

Mercier ::

Za začet so Kope (blizu Slovenj Gradca) odlično smučišče. Je pa dobr, če si kje blizu Koroške.

zile ::

Tiha dolina se imenuje proga na Veliki Planini.

lopov ::

A se misli sam uciti al imas kaksno, k te bo v roke vzela? :)
Vecina smusisc ima svoje sole in ucenju namenjene terene. Jaz bi izbral Vogel (spodaj pod hotelom), Roglo, tudi na Krvavcu imajo v spodnjem delu kar lep teren za ucenje, Mariborsko Pohorje zgoraj pri Arehu, kaksne Kope ali Golte -- skratka, skoraj povsod imas vlecnico ali sedeznico, kjer je proga primerna za zacetnike. Izbor prilagodi drugim zahtevam (recimo da te ucenje utrudi in moras hitro na kaksne borovnicke :)

b.

madmitch ::

Tiha dolina je tudi smučišče na Krvavcu kjer je (bila - ne ve če je še) vlečnica za začetnike - otroke. Sicerboš na skoraj vsakem smučišču v sloveniji našel teren za začetnike.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Giller0 ::

men se zdijo kope najbojlše za začetnike.. pa skor na vseh progah so krožniki, ki imajo zanimiv sistem - krožniki ne krožijo, ampak se tam ko si ga pod rit daš lepo vstavijo. no vsaj pred dvemi leti še je blo tk..

em jaz bi še nekaj vprašal pa ne bi nove teme odpiral:

kolk približno stane brušenje robnikov, filanje lukenj ter mazanje? smuče so navadne elan pro carve

jest10 ::

Soriška planina.

rozica ::

Podkoren: kar nekaj simpatičnih vlečnic in položna smučišča :) pa še sonca je precej
no pa tudi V Kranjski Gori je vlečnica za začetnike in tudi ograjeno in zavarovano smučišče - ločeno od drugih...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11820656 (2820) Magic1
»

Katero smučišče?

Oddelek: Šport
153089 (1394) ToniT
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215931 (15169) c0dehunter
»

Kam smučat za 1 dan

Oddelek: Loža
183347 (2730) Zako
»

Smucanje - za zacetnike - predlogi

Oddelek: Loža
157581 (7287) Jan987

Več podobnih tem