» »

TV kartica za prenosnik

TV kartica za prenosnik

Microsoft ::

Doma si misli moja mami omislat en prenosnik. Ker mamo pa kabelsko TV, bi pa rada, da bi lahka gledala TV tudi na prenosniku.

Zdej me pa zanima, če sploh obstaja kak eksterni TV tuner, pa da bi ga lahka pol uštekal na USB, na PCMICA ali pa mogoče še kaj drugega?:\ No jst še nisem slišal za kej takega. Je mogoče kdo od vas? Pa če to obstaja, me zaniam, na kerem www lahka kej več najdem o tem?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dr_M ::

seveda obstaja tuner za usb. kr v ksno stacuno pejt pogledat. vem da jih majo npr v bigbangu. cena cca 20-30k sit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

antonija ::

Obstajajo. Enga dela Terratec (Cinergy 200 USB), enga dela Pinnacle (PCTV Deluxe) pa tko naprej... Drgac pa tlele mal vec pise o temu. Je pa res da niso glih pocen...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ajamni2 ::

Pozdravljeni. Jaz pa trenutno kupujem tv kartico za prenosnik, pa me zanima če mi lahko kdo svetuje katero kartico naj kupim iz te spletne strani --> http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?gr...

Drugače me pa mika da bi vzel TV tuner PINNACLE, PCTV Hybrid Pro Stick, DVB-T/ analog, daljinski, USB 2.0 , ker je majhna.

IceIceBaby ::

Sicer sem pristranski, ampak za Pinnacle lahko povem, da je zelo uredu roba :) Doma sem ravno pred kratkim sprobal Hybrid Pro Stick. Zelo primerno za nekoga, ki bi rad zadevo priklopil in pozabil nanjo. Software je precej enostaven, zadeva dela zanesljivo, slika je dobra...

Drugače Pinnacle prodaja Mixi, Comtron, Harvey Norman, Enaa, mimovrste...

Opise vseh Pinnacle produktov, na voljo pri nas pa dobite na http://www.domex.si/pinnacle/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564846 (22554) k4vz0024
»

Olimpijske igre v HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
828719 (6058) KoMar-
»

Katera programska oprema za Pinnacle DVB-T

Oddelek: Zvok in slika
112457 (2144) bbenci2
»

Nakup TV kartice

Oddelek: Kaj kupiti
73816 (3488) Deflector
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
71150 (1150) cekr

Več podobnih tem