» »

temperatura p4

temperatura p4

ShowDown ::

meni se zdi da termometer na matični kaže neke čudne temperature. Kaže mi da ko laufam f@h da je p4 na 60-68 stopinj.Meni pa se zdi da p4 na taki temperaturi začnejo delat čudne stvari, ampak proc je stabilen. Probam rebra-čisto hladna,sem mislil da ni pasta vredu gor-dam AS5 pa je razlike za 5°C vendar še vedno za p4 nemogoče temperature.Ali je res možno da mi termometer laže?(jaz vsaj predvidevam):8)

poga ::

A mas Abit-ovo osnovno plosco? Abitke po navadi kazejo temperaturo visjo (lahko tudi do 10 st)...
Abit Forum...

lp,
PoGa

ShowDown ::

ne plata je MSI.samo meni se zelo zdi da je termometer šel po gobe.če skače včasih kar za 6 do 7 stopinj 8-O 8-O (gor IN dol)

DjTonic ::

Kaj si kaj moddal? Sicer pa če imaš garancijo jo nesi nazaj, da ti jo zamenjajo.

ShowDown ::

moddal nisem nič.v garanciji več ni tak da.....nebo nič.nameravam pa kupit posebaj termometer da bom videl realno temperaturo proca.pa itaq mislim mašino spomladi prodat.pa misliš da je lahko šo termometer?

BaRtMaN ::

Saj P4ke imajo vgrajen termalni senzor direktno v jedro procesorja. Dobiš monitoring programček na Intelovi strani nekje.

Spajky ::

Ma temperaturo točno boš težko enostavno izmeril z jedra (s HSF-a ja ni problem, poglej: TU 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

link_up ::

mene pa zanima, ce je temp. okoli 63 stopinj zelo skodljiva...procesor je p4 2.6c navit na 3.2 z 1.5 V.

OwcA ::

Intel pravi, da se imajo njegove stvaritve prav fino vse dokler temperatura (jedra) ne prekorači 90 C.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

link_up ::

hehe...potem res ni problem v procesorjih, temvec ljudeh :D ...jst nebi meu svoje kiste z 80 stopinjsko ploscico na mamiplati....se se kej uzge, ce das masino na vnetljivo...hehe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brušenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252580 (1724) Pyr0Beast
»

AMD x2 situacija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27917200 (9943) OChack
»

Mene pa zanim kolk je povprecna tem. procesorja!!

Oddelek: Navijanje
192118 (1571) martinsm3
»

Test procesorjev z različnimi jedri proizvajalca AMD

Oddelek: Novice / Procesorji
316843 (5465) para-site
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19011995 (7128) Malecky

Več podobnih tem