» »

OC-janje Radeona 7500 z Rage3d

OC-janje Radeona 7500 z Rage3d

Boki_ ::

Kat prvo sem si z neta snel r3d in ga naložil. Ga odprem kliknem na zavihek overclocker in spremenim frekvence, ki so na default možnosti ter applyam nove. Ponovno zaženem komp in občutek mam da se ni nič spremenilo. Navijem frekvence do kraja spet zaženem pa nič artefaktov nič. V help topicu piše samo da spremeniš frekvence, applyaš in da je grafa navita. Kako pa naj jo če ne gra drugače? Ali kateri program naj uporabim?
I'm back

Tic ::

Poskusi power strip ali pa riva tuner.
persona civitas ;>

Boki_ ::

Oba sem poskusil na tastari grafi 7200 pa mi nista kaj preveč všeč bom pa vseeno poskusil še enkrat s PowerStripom.
I'm back

Boki_ ::

Sedaj pa sem navil in mi je pokazalo za apply setings za potrdit z yes in no.Končno
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Tic ::

Vsem, ki imajo zgoraj brisane poste: Ostani ontopic ali brišem. Če pa se imate kaj zasebnega za pogovorit, pa uporabite zasebna sporočila.

Tic
persona civitas ;>

shuttle ::

a se da navit ram pri grafi?

Boki_ ::

Da se da samo če se hoče. Sicer pa se nisem še podal v ekstreme, ker mi ne dela noben program za testiranje. Moram še usposobt.


Če še kdo omeni blinke v tej temi, faše naziv. Odprite si novo temo in tam razpredajte.
I'm back

Zgodovina sprememb…

shuttle ::

S katerim programom pa?

Boki_ ::

Uporabu sm rage3d, k mi je zdaj savalo nastavitve, pa sem se še neki poigral s Power Stripom, pa sm vidu, da grejo jezički pri rage3g GPU:do 365MHz;ram:do300MHz, s Power Stripom pa GPU:mislim da 330Mhz, ram pa 305Mhz, torej če bo če kaj imel ram na zalogi bom dvignil s power stripom.
(BTW mamo sm skor prepriču, da mi financira polovico 182)
I'm back

shuttle ::

kako preverš kolk ma še lufta in kaj če ga skurš a ga lahko nastavš nazaj kot CPU?


(P.S.pejt na zasebna spor. da ne bojo težil)

Boki_ ::

Zaenkrat sm dosegu mejo GPU 270@333 RAM 229,25@254,25. Jutri upam da dobim rebra, da vse zmontiram in grem v skrajnosti.
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve grafe!!

Oddelek: Strojna oprema
261066 (846) jest10
»

Odklepanje grafične

Oddelek: Navijanje
151094 (838) OceanMan
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754564 (3781) c3R4R
»

Radeon 9000 max

Oddelek: Navijanje
121183 (1028) mm
»

overclockanje grafične !

Oddelek: Navijanje
321492 (934) Moonman

Več podobnih tem