» »

Nabava digitalca preko neta z drugih držav ?!?

Nabava digitalca preko neta z drugih držav ?!?

Magician ::

Hojla

Odločil sem se da bom definitivno nabavu digitalni fotoaparat CANON A75. Pri nas je cena zelo visoka na vseh internetnih shopih. Ko pa sem malce gledal na netu na drugih shopih v tujini je tam cena občutno nizja. Pozna se vsaj za okoli 10-15 jurjev ( Nemčija ) iz Amerike pa tudi 15-18 jurjev.

Poštnina niti ni velika iz Nemčije okoli 15 EURO iz Amerike pa še nisem dobil podatkov.

Koliko bi me kaj prišla carina iz Amerike ? Je iz Nemčije tudi carina ? Ter kako je z garancijo, kaj če mi zadeva crkne je to mogoče kašna mednarodna mreža serviserjev ?

LP:D

Caligula ::

Daj poglej na www.dinodj.com za koliko ti ga zrihta pri nas.
Ce bos narocil po posti bos placal carino.
Do 1.maja.

Po mojem se ti bolj splaca pred 1, majem svercanega kupit.

Cosmo ::

Caligula: Koliko ti plačata dinodj in glinik za reklamo? Moderatorji, khm khm.

Magician: Zakaj ne bi sam šel v Pelugo ali v kako podobno trgovino, ter nabavil fotoaparat in še dobil nazaj MWST?
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

BC3 ::

-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Caligula ::

Cosmo, bistvo foruma je dajat nasvete. Jaz dajem take, ki se mi zdijo najboljsi.
Ce ma neka trgovina nekaj najceneje dam link. Ce ma nekaj najceneje svercer, dam link.

Jaz vem, da ko mene zanima kje kaj kupit me ZELO zanima kje neko stvar dobit po najnizji ceni.

Ne verjamem, da ga bo pri nas kje ceneje dobil. Ce ti ves kaj vec, mu le podaj kak link. Bo zagotovo cenil.

boštjan ::

Caligula,daj malo se umiri ti s tem švercanjem. tega fanta niti ne poznaš(dinoDJ)pa mu delaš tako reklamo,kot da je človek vreden 100% zaupanja. No naj ti povem,da ni in garancija pri njemu tako dolgo velja ,dokler ti nena hrbta pokaže. Morda so imeli kateri + izkušnje z njim,a dosti je takih, ki jih je nahecal. Zato te prosim,da nehaš s takšnim oglaševanjem.

Magician ::

Glede vašega DINODJ je tkole model mi je poslal ceno za kolk lahka zrihta in sicer 285 EURO ( 68.115 SIT ) , kar je pa isto sranje kot je pri nas v kateri koli štacuni. Tako, da le ni tako poceni kot vsi govorite.

Aja COSMO kje je ta PELUGA ?

Caligula ::

No jaz bi raje slisal konkretno koga, ki bi ga nategnil. Bostjan tudi vi se malo umirite. Jaz pac folk usmerjam tja kjer se mi zdi, da se jim zdi vredno preverit. Pa ce je to BOF, svercer, kadarkoli.com... Da bi se zdej nekaj glede tega samocenzuiral pa res ne.

Drugace pa je meni vseeno, ce se rece njemu, Gliniku ali komerkoli, ki pac hodi v Pelugo in cez mejo.
Jaz recimo sam ne hodim in so mi informacije o folku, ki gre, koristne.

Je pa tako, tistih 15 jurjev razlike, ki naj bi bila med ceno pri nas in v tujini se da izkoristit samo, ce gre sam v tujino in presverca.
Drugace mu jo pobere carina ali pa kasneje ne dobi MWSTja.

Pa tudi, ce gre sam, mora placat bencin,.. skratka malo naivno on to gleda.
Kot, da je nakupna cena na neki internetni strani edini strosek.

Ce bi rad prav ta fotoaparat in po podobni ceni(verjetno par jurjev visji), ti predlagam, da pocakas do maja in pocakas, da ga bo mel kaksen enaa.com v akciji pol, ker bodo cene pac nizje tudi pri nas.

Lahko pa se Gliniku reces za koliko ti ga pripelje cez pa ti mogoce boljse zrihta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Cosmo ::

Najbližja Peluga je v Grazu. Ta model stane tam 277€. Torej, prišteti moraš še 4€ za MWST obrazec -> 281€. Nazaj dobiš potem cca 46€, razlika med Dinotovo in Pelugino končno ceno pa je dobrih 12000 SIT. Potem računaj še bencin, če boš šel po stari cesti vinjete ne rabiš.
V najslabšem primeru boš prihranil enih 8k, s tem da boš imel vsaj pošteno garancijo.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Caligula ::

Ja, se ceneje je pa modelu rect, poslusaj, dam ti manj kot mas ceno na netu, ker mas visoko ceno-za koliko se spustis?
In naredis to. Znizas ceno.

Drugace se pa meni recimo za 8 jurjev prisparat nebi dalo zafrkavat pa hodit cez mejo, pa da potencialno nimajo, pa da ti za kake vinjete kje kdo tezi, da te na carini dobijo,..

az govorim kaj bi jaz naredil, da se razumemo. Pac zahteval bi se nizjo ceno, ker iste kot je v trgovinah pac ne more imeti.
Lahko, da sploh ne ve, da tega fotoaparata nima cenejsega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24421430 (9893) ponky
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985822 (3954) Dr_M
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406912 (5685) Vice
»

Prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
192412 (1942) net26
»

Cene strojne opreme v Sloveniji sedaj in v EU

Oddelek: Loža
325853 (4798) Caligula

Več podobnih tem