» »

w-lan

w-lan

mezacom ::

Imam tezave z ruterjem SMC 2404WBR.
Prej sem imel navaden swich in ADSL je deloval. Ko sem swich zamenjal z tem ruterjem ne morem uspostaviti povezave. "local area conection", je vspostavljena. Enak problem imam z prenosnikom na katerem hočam nastaviti w-lan. "wireless network connection" - status je vredu. Če zaženem ruterju priloženi cd mi sredi javi, "adapter gateway IP address doess not mach Wireless Barricade ruter IP adress. Please reset Wireless baricade for 30 seconds and run setup again.:\ :\ :\

bili_39 ::

Hja, ne vem zakaj prilagajo te setup programe..?
Preberi navodila do konca in nastavi router preko web vmesnika. Lepo se povežeš na routerjevo lokalno adreso (običajno 192.168.x.1) in tam nastaviš xDSL povezavo, username in pass.
Javi kasneje, če še vedno ne bo šlo
lp

BigHugo ::

Kaj to je 11/22 Mb router?
LP BigHugo

mezacom ::

hvala vsem za odgovore. Jst sm po velikih mukah uspeu nastavit vse skupaj tako da zdej vse dela normalno.:D

mezacom ::

Zanima me še sledeča. Ali ima kdo kaj izkušenj z Intelovimi wireless kartcami. Ne vem ali je problem v kakšni nastavitvi ali v kartici sami. V nastavitvi intelove kartice Intel(R) PRO/wireless LAN 2100 3B Mini PCI Adapter izključim opcijo radio off, vendar mi v programu Intel(R)PROset še vedno kaže da je radio off. Seveda je problem v tem ker ne najde nobenega omrežja.:\

||_^_|| ::

probi vn&nazaj dat kartico če se jo da seveda:), al pa driverje odinstalirat pa še enkt dat nazaj (mogoče novejše če obstajajo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

mezacom ::

uh to bi seveda poskusu, edin problem je da je ta kartica integrirana v notebook-u. :| Novejših driverjev za to intelovo čudo pa nisem našel8-O

||_^_|| ::

centrino?
A si slučajno nastavil WEP key na routerju?

mezacom ::

np nism. Sam ta w- lan stvar mi gre vedn bol na jetra. Poskusu sm že vse možne stvari pa nič ne zaleže. Z smc- jevo kartico stvar laufa brez problemov intelova pa ne da nič od sebe;( >:D ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548476 (667) Lonsarg
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981617 (13378) brez-imenko
»

Problem router/mordem

Oddelek: Omrežja in internet
152511 (2198) gorenjc
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410506 (4494) amigo_no1
»

problem vklopa wireless kartice

Oddelek: Omrežja in internet
151809 (1581) noteadmin

Več podobnih tem