» »

problem vklopa wireless kartice

problem vklopa wireless kartice

mikilo ::

Problem imam z vklopom Intel PRO 2200BG wireless kartice.
Preden se mi naložijo WIN je še aktivna, kasneje pa je niti z hitro tipko ne morem aktivirati.
Naložil sem si tudi program Intel PROSet for wireless, kjer mi pri moči signala piše, da je radio off. Pri izbiri vklopa in izklopa radia pa ne morem nič prestaviti.
Imam Prestigio Nobile 156.

A ima kdo kako idejo kako bi to rešil?

Hvala za odgovor.

LP, Mikilo :\

Hux ::

mas sploh postajo oz oddajnik?

mikilo ::

Seveda.
Po celem domu mamo postavljeno Linksys wireless sistem.
Povezava na net oz. lokalno mrežo mi z Linksysovo USB kartico dela.

Mikilo
MIkilo

iso2000 ::

Sej te nočem zajebavat, a tudi to se zgodi: ali imaš kje na ohišju kakšno stikalo za fizično priklopit WiFi?

mikilo ::

Imam samo hitro tipko za aktiviranje wirelessa, sam se sploh ne odziva.
Mi pa indikator aktivnosti wireless kartice gori preden se mi postavijo windowsi.
Ne vem pa kje bi jo lahko v windowsih aktiviral.


Mikilo :\
MIkilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikilo ()

blue96 ::

se slisi banalno: sp1 imas?
task manager?

mikilo ::

Sm naložil sp1 in mi po prvem zagonu našel 2 omrežja, po drugem in tretjem in... zagonu pa spet ne.
V task managerju pod omrežja pa mi piše da je kartica nedelujoča oz. stanje kartice nedelujoče.

Mikilo :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikilo ()

drejcmb ::

Probaj tudi druge kanale na routeru.

mikilo ::

Ruter imamo nastavljen tak da nimam dostopa do njega.Imamo pa nastavljenih več omrežij na različnih kanalih. Pa mi nobenega ne najde z Intelovo kartico, razen enkrat. Z Linksysovo pa vse.Tak da signal ni problem.

Mikilo :\

OldSkul ::

Živjo,

kot prvo pojdi v administrative Tools v Control panelu in klikneš na ikono Services.Tam poiščeš Wireless Zero Configiration in to ONEMOGOČIŠ oz zaustaviš.Potem pa uporabljaj samo Intel program za nastavljanje vseh možnih nastavitev tudi radio on/off!

Lp

mikilo ::

Živjo.

Zadevo sm probal, vendar mi še vseeno v programu Intel PRO wireless sam program ne da možnosti, da bi upravljal z Radio on/off.In ga imam še vedno avtomatsko nastavljenega na off.


Mikilo :\

Krushi ::

finta je v tem da moraš v biosih dat wireless na enable

neoto ::

še eno banalno vprašanje: Imaš najnovejše driverje z interneta?

pujsek_ ::

WiFi kartice so problematična zadeva za nekatere plate, cpuje, pci ostale vmesnike...
Stvar se zna hitro stepst in potem ne deluje ne mreža in še kaj več! >:D
Welcome shop.wlan-sat portal...

CaqKa ::

imam nobile 157
včasih oni knof res "ne prime"
takrat zaženem oni intel program pa se malo okrog onega radio on/off poklikam nakar spet oni knof probam.. potem pa dela..
lahko pa probaš če si slučajno spremenil namen tipke ali pa če ti je program za tiste tipke crknil,
če se ne motim je ime programa launchap.exe

pujsek to nima veze ker njemu oni blesavi knof ne dela :)
poleg tega so centrinoti ponavadi zadeve ki so skup zmetane tako da se ne tepejo med sabo. (naj bi blo tak no) ker drugače potem ne dobijo centrino nalepke :)

noteadmin ::

lep pozdrav vsem!

Si poskusil morda software za te hitre tipke poinštalirat (na priloženem cd-ju). Jaz sem namreč tudi že rodil zraven na DELL Latitudu, pol pa pridem enkrat slučajno gor, da tega nisem poinštaliral. Od takrat dela. Čudežno.
_____________________________


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domače omrežje - linija in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
354291 (3770) amigo_no1
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822872 (13699) umexteacher
»

problem tomato+wireless

Oddelek: Omrežja in internet
252159 (1779) xandros
»

Wireless prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
122442 (2232) alesek86
»

Wireless ojačitev

Oddelek: Omrežja in internet
81917 (1732) kiFni

Več podobnih tem