» »

All my hopes are dashed... VideoSpotnice...

All my hopes are dashed... VideoSpotnice...

BigWhale ::

Banzai!

Pravkar so studio VideoSpotnic zapustili clani zasedbe Game Over...

Skoda, tudi pri nas 'musko delajo' zalozbe...

Jaz pa u jok... :/

BaRtMaN ::

Si pa zgoden. A za Geržina-klan in fenomen Popstars še nisi slišal?

flipflop ::

Začetek je že,zdaj naj pa še odidejo iz Slovenije in Evrope.|O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

mchaber ::

>Začetek je že,zdaj naj pa še odidejo iz Slovenije in Evrope.

Kaj pa maš proti njim?:\
.

Avenger ::

Naj vse prisotne vljudno opomnim, da mora tako glasbo in posledično take bende nekdo imeti rad, saj vendar nekdo mora plačati njihovo vokaliziranje, in če vi ne spadate med take ter se vam zdi kaj takega skregano z vsakim okusom in zdravo kmečko pametjo, obsojajte ljudi, ki kupujejo njihove CDje, hodijo na njihove koncerte in jih zvesto gledajo po TV, izvolite, ne kupujte njihovih CDjev, ne hodite na njihove koncerte in jih ne glejte po TV in za božjo voljo, ne napadajte Geržinastih stvaritev in ne poskušajte ljudem odpeljati na odpad nekaj kar hočejo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BaRtMaN ::

Kje sem pa napisal kaj negativnega o njih? :D

Vse je v moči medijev. BePop recimo so imeli ogromno prednost pred ostalimi, ker so dobivali zastonj TV time in veliko le-tega, da je A kanal zadostil tistim zakonsko določenim kvotam o lastni produkciji. In kdo so 'žrtve' tega? Otroci in mlade najstnice. Na koncertih močno prevladujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Gandalfar ::

BaRtMaN: žrtve?

BaRtMaN ::

Ok, sem dal v navednice. Žrtve ali pa naključne gledalke, ki nimajo kaj drugega početi kot gledati TV in se jim zdi kocept PopStars zanimiv, ker bi nekoč lahko tudi njim uspelo.

Kar me pravzaprav spomne na Velikega Gatsbyja. :\

madmitch ::

BePop recimo so imeli ogromno prednost pred ostalimi, ker so dobivali zastonj TV time

Ja in od kot ti ta modra misel???

Zmisli si še ti kaj takega, kar bodo programci smatrali za donosno, pa bo.
Ljubček zlati, NIČ ni zastonj. Televizija je videla profit, če ne prej pa potem toliko večjega.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

leonius ::

Prav zanimivo bi bilo videt okviren ekonomski izračun kje,kako in koliko pri teh projektih zaslužijo udeleženci (mediji, založba, sama skupina, menedžerji). Z veseljem preberem:)

Vabilo ekonomistom.

BigWhale ::

> Si pa zgoden. A za Geržina-klan in fenomen Popstars še nisi slišal?

ah ne, samo do sedaj so na VideoSpotnicah se otepali teh bandov, ker so dejali, da to pac ni muzika, ki bi jo oni vrteli v svoji oddaji. Potem je pa zalozba (Menart ako se ne motim) zagrozila, da bodo prepovedali vrtenje vseh njihovih 'varovancev' na Video Spotnicah... Potem je bilo pa precej prerekanja...

Zgleda so morali podlect pritisku raznih zalozb...

Gandalfar:

Sorry ampak, tisti, ki si poje "Ooo fancy girl is what u are / nihče ni popoln / Ooo u judge a man by his car / nisem tvoj klovn", tisti JE zrtev.

:)))


Husler: Govori se, da Sebastjanu pri enem nastopu zaracunajo 70% delez od prodaje kart... :)

boych ::

pomirte se ljudje!!
smo pač v takem času, da otročki namesto lutkovnih predstav in risank gledajo pač GAME OVER in podobne. kaj čmo!! quali je res močno pod povprečjem, vsi pa dobro vemo, da so otroci nezahtevna publika, zato to pač akceptirajo.
no pa če pogledamo starostni razpon(5 do 15) pa je vse jasno!!!
lp!!!!!!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

BigWhale ::

Ma jaz zdaj poizkusam desifrirat mail, ki sem ga dobil nazaj iz RTVja... *sigh* Pa nevem... Ali mojega sporocila nekdo ni dojel al je pa moral nekaj napisat nazaj...

:)

Cosmo ::

Se da kje na netu videt ta "odhod">:D ?
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

BaRtMaN ::

madmitch: PopStars oddaja je bila oddaja kanala A, torej ne vem, zakaj bi jim nekdo plačeval za realiziranje njihove lastne oddaje. OK, bili so sponzorji, ampak moraš vedeti, da tv postaje služijo v veliki večini s predvajanjem oglasov!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946868 (4961) JXS
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637210 (5819) Tic
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119429 (7174) Vlady
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322328 (1651) maksimvs
»

bepop? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17213417 (7491) jRk0

Več podobnih tem