» »

dodaj/odstrani sistemske programe v win2k

dodaj/odstrani sistemske programe v win2k

matic ::

Kje pri win2k (pro) dodajas in odstranjas sistemske programe? Kot so outlook expres, adress book,.. ? Pri Add/Remove windows componnents so samo paketi, ki jih pri win98/me sploh ni bilo.. to so indexing services, IIS, Network services, message quering services itd! Kje so ostali?? Adress book sem nekaj za j. pa ga moram se 1x dodat pa nevem kje + pri win me mi je bila vsec fnj. compresed folders (ki odpira zipe), ki je tukaj ni vec.. Kam je slo vse to??? ;((:|

tejo ::

Nimam pojma. V dodaj/odstrani so samo neke stvri za splet. Sistemske programi poskusi pobrist kar po domače (SHIFT+Delete).

MATiCEK ::

Ja samo če boš tak brisal boš imel probleme, sploh pa pri win2k !!!:\

andrej ::

veliko sistemskih programov se ne da odstranit.
Obstaja pa en trik, kako dolocene vseeno odstranit. Najprej moras v \winnt\inf direktoriju odpret datotek sysoc.inf in v njej zbrisat vse besede HIDE. Ko to storis, gres v Add/remove programs in imas vez moznosti za odstranit tudi druge komponente...

matic ::

Omenjene datoteke sploh ne najdem na disku!! Edino ar je nek sysocmgr.exe, ki ga pa itaq sploh ne morem zagnat.. pise da morajo bit pac potrebni neki parametri (/m,/x,..)



Pa valda se kje da pridt do tega!!!???? Pa sej fora sploh ni da rabim odinstallerat ampak instalerat (dodat!!)!!

Loki ::

Pejt v meni Tools (v my computer)/ folder options/ View/ pa oznac Show hidden files and folders in Hide protected operating system files.

Datoteka bi se morala pojaviti.
Ko bos koncal, seveda nastavi spet prvotni vrednosti.
I left my wallet in El Segundo

matic ::

ups... stekam ja! Peesda! Sem mislu da search isce vse file po vrsti.. hidden in unhideen system in unsystem... :D:D fuck microsoft!!

andrej ::

saj isce, samo mu moras to tudi povedat.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 z reklamami tudi v Raziskovalcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14336669 (30233) D3m
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607053 (5609) krneki0001
»

Odstranitev Windows Messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121668 (1511) alkoo
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201816 (1334) KTr1sk
»

10 vasih zelja za winse (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
603521 (2774) ABX

Več podobnih tem