» »

messenger in zivcni zlom!!!!

messenger in zivcni zlom!!!!

kilergas ::

Ok jst bom kar popizdil,..kar naenkrat se mi pojavlja okno Mesanger has encountered a problem,..and neds to close,...bla bla,.
ok,..zbrisem messanger dol,..ok reset,.dam se 1x gor,..eko sele v win pride puf se pojavi okno,...zbrisem mesanger na vse nacine dol,...pridem spet v win,.puf spet isto okno,.ma doro s kje se je pojavlo dijo porko!!!!bom uril tisto okno z roko vn z monitorja!In zmer ko dam Dont send,...se cez cas spet pojavi ,.da ko sm v igri mi prow zabije pred glavo tisto oknce,.....ne in ne morem se ga resit ce se postavis na trepalnice;(( ;(( ;(( ;((

Fury ::

ja messenger je prasica... preberi si prvo tole :)

pa se to.. ce uporabljas outlook express se ti bo skos msgr przigu :)

Sims ::

control panl -> system -> advanced -> error reporting -> disable ... s tem se boš resšo nadležega sporočila.

Zakj pa te MSN zeza, pa ne bi vedel Saj misliš MSN messenger? ... Si odstranil inegrirano MSN verzijo? ...? Kere Windowse maš'?

LP,

Sims

OnTheMic ::

Ko Messenger odpreš, imaš nekje v nastavitvah tudi opcijo "Automatic Start on Windows Startup" al nekaj takega, ne vem natančno, skratka tisto nastavitev odkljukaj, pa se ti ob zagonu Windowsov ne bo samodejno zagnal.
Morda si to že probal, pa vseeno... obilo uspehov,

LP:D

P.S.: Upam, da ne uporabljaš Outlook Expressa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OnTheMic ()

ERGY ::

START > CONTROL PANEL > ADD REMOVE PROGRAMS > add/remove WINDOWS
COMPONONETS > messenger tm ga odklukej pa bo :D


LP ERGY

Sims ::

ERGY:Krepko dvomim, da je kr tak lahko ... :| govorim za intergrirano verzijo ...

Drugač pa za odstranit je program ... XPantispy ... ima možnost deinstala MSN ja ...

LP,

Sims

KTr1sk ::

Jaz namesto messengerja uporabljam trilian ima velik smeškotov,...

HerrBaron ::

GaimWorks for me.

Zgodovina sprememb…

kilergas ::

Mam win xp da,.in msn messanger 6.1,..onega sm ze odstranil,.pa tud tega 6.1 sem ze 100x odstranil pa na novo gor dal,..pa sploh nevem k kje se pol nanadni errori messangerja pojavljajo,..ze 2 ure meljem po rac pa kopam po njemu,..sam se macola pride v postev:'(
Jaz rabim messenger,.sam ne da se mi zmer pokaze tisto zivcno okno !!!:'(

Sims ::

Pa si izklopo error reporting ...?

Kebab ::

Znebis se ga dokončno takole (in potem po želji kasneje na novo inštaliraš):

greš v c:\windows\inf direktorij

poiščeš sysoc.inf in izbrišeš hide pri vrstici:

msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7

ampak vejice pusti;

torej potem izgleda ta vrstica takole:

msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,,7

Potem greš v control panel in add/remove in deinštaliraš.

Na ta način lahko odstraniš še druge zadeve, ki te motijo.

LP

Jst ::

Še en način, kako se znebiš Messengerja:

1. Zapreš vse programe, ki bi utegnili prikazovati tvoj status na messengerju (outlook, IE, sam messenger).

2. V Run vrstico napišes ukaz: RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

3. Restartaš računalnik


Tako se ga jaz znebim ob vsaki inštalaciji in potem z neta potegnem novo vezijo, ki jo inštaliram tam, kjer je bila prejšnja oz. orgiginalna, ki pride z vsako frišno inštalacijo.

Hope it helps...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kilergas ::

Sm odstranil oba mesangerja po postopkih ki so gorej,..nato reset,..sklopim oni report error,.in dam na novo messanger 6.1,..nekaj casa dela ql,..pol pa spet ono zivcno okno,..sam tokrat ne pokaze send ,.dond send,..sedaj je isto okno sam da lohk kliknem samo na "debug",..ono send error,dont send je zginlo.
PA tud ko ga totalka pobrisem messanger z diska,.se ob prihodu lepo veselo pojavi!!!

Jst ::

Jaz sem tudi enkrat skoraj doživel živčni zlom. Pri meni je bil pa problem v tem, da je pri vsakem zagonu windowsov hotel novo verzijo dl. Vsakič sem kliknil OK in je vsakič preneslo isto verzijo. Katastrofa. Potem sem vse pobrisal Add/Remove in na način, ki sem ti ga opisal prej. Potem sem ročno dl messenger in ga instaliral. Potem mi je pa nehal težiti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

djandy00 ::

Pa dej enkrat sendaj zadevo na ms. Včasih dobiš potem link, ki ti pove kaj naprej. Pod error report imaš tudi možnost pogledat report details - tam ti napiše točno katera datoteka ti ga svira. Če pa se ti še zmeraj pojavlja, potem mora to biti nekaj drugega. če si pobrisal msnmsgs.exe (ali nekaj podobnega) z diska in če ti find file (glej, da vključiš iskanje po sistem in hidden datotekah) po disku tega več ne najde, potem se ne more pojavljat. Lahko pa je kaj drugega. npr. kakšen virus oz. nekdo, ki se predstavlja kot messenger. Poizkusi pogledat še pod system32\dllcache, če je tam kakšna od njegovih datotek in jo vrzi ven (pa da ne boš šel slučajno tega brisat).

Tretja varianta, ki ti pregleda, ali so vse datoteke od sistema ok je, da daš v mašino noter CD od XP-jev, zaženeš cmd.exe (start/run/cmd.exe/enter), vpišeš "sfc /scannow" brez navednic in počakaš, da pregleda. to največkrat pomaga, če se slučajno kakšen filetek pokvari kar sam od sebe ...

Veliko uspeha.;)
Andy, pro-lab.net

There's no business like IT business...

darkolord ::

A si sploh prepričan da je tisto okno od MSN Messengerja? Si poskusil onemogočit Messenger service?

MasterMind ::

Zaenkrat uporablam MSN 6.1. Nkol mi ni pisknil niti ene napakice! (Enkrat, ko bo pa Linux zaživel, bom pa uporabljal Kopete...)

kilergas ::

Probal sem ze na vse nacine,.od brisanje mesangerja,.pa se po zagonu spet okno pojavi,.pa sm register cistil,..vse mogoce,..a se zemraj se pojavi tisto kmecko okno ,..prow da nevem kaj je,.da okno zdaj skrivam ven iz namizja,.prow jezi me ze vse u kop.

Lith ::

dej poskusi še shootthemessenger
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Vikking ::

simpl odstranitev messengerja da se ne zaganja več... preminuješ direktorij c:\program files\messenger\ v direktorij c:\program files\messengerOFF\ se pravi dodaš besedico OFF... če ne pusti spremembe moreš samo zaustavit messengerja, lahko to tudi storiš kr v task managerju z ukazom end process...

simpl k pasulj!

KTr1sk ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev Windows Messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121667 (1510) alkoo
»

Kako izbrisati MSN Messenger v XP-jih??

Oddelek: Pomoč in nasveti
74296 (4248) Lith
»

Kako izklopit Windows MESSENGER ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171611 (1254) krucymucy
»

Win XP - messenger

Oddelek: Programska oprema
111230 (1082) IgiS
»

zoprn windows messanger

Oddelek: Pomoč in nasveti
61221 (1106) Ikarus

Več podobnih tem