» »

Odstranitev Windows Messengerja

Odstranitev Windows Messengerja

Sydk ::

Mam sveže nalozene Windows XP in itak se želim čimprej znebit Win messengerja, po googlu sem naletel na vsaj ene 5 načinov kako se ga znebit, do spremembe imena direktorija, do ene kode ki jo napišeš v ukazno vrstico...
Kater način je najboljši oz. najbolj diplomatski, kako to naredite vi?
LP

cryptozaver ::

Control panel/add remove programs/add remove win components/deselect win messenger...

Sydk ::

Sm probu pa mi ga še zmer zaganja, mislm da mi ga je samo izbrisal iz start vrstice, jst bi se ga pa znebil za vekomaj:))

zigadr ::

zaženi naslednji ukaz:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

drugač pa... stric google ve dost o tem

Vikking ::

spremeniš direktorij c:\program files\messenger\ v c:\program files\messengerOFF\

dela 100%... 2 sekundi dela.... če ne pusti spremeniti, potem moraš samo messengerja zapret, da pusti spremenit direktorij, in potem ko spremeniš direktorij ni več duha ne sluha o mesengerju...

Sydk ::

antitrust: sej sm goglov (sem tudi napisal) in našel več varijant, a ker bi rad zrihtu winse za en lep ČAS se malo poglabljam pač in iščem idealno rešitev tega problema, ta tvoja varijanta sem bral po googlu da grobo poseže v sam sistem winsev ko messengerja čist poradira, in da ni priporočljivo tako početje, kao ne smeš brisat kar nekaj od winsev...ne vem no

Sydk ::

Vikking: ne boš verjel, do zdaj sem 3 leta uporabljal tvojo finto samo da sem jaz imel MessengerDISABLED :D , mislm sej je blo ql pa vse, samo vedno ko sem prišel v winse sem imel občutek da windowsi iščejo messengerja in je prvih 15 sec. delovalo vse bolj leno in počasi...
zanimivo kolk varijant, ni pa ene res ultimativne, al pa sm jst picajzlast ?>:D

Vikking ::

kaj ti deluje počasi!!!! men nič ne deluje počasi!!! tudi prijateljem ki majo xp-je sem tako svetoval in niso imel nobenih problemov s počasnostjo!!!! jst to uporabljam... tako dolgo... dokler ne bojo nardil da tistih programu ki ne želiš jih naj tudi ne bi bilo!!!! včasih morjo pa res vso sranje integrirat!!!!

zigadr ::

no ja... zadnje 5 inštalacij winsov pucam messengerja na ta način, pa ni blo nikol nobenih problemov :\
pa tut nikjer nism najdu, da bi to kej res posegal v same windowse, drgač si pa lahko pogledaš, kaj ta komanda nrdi v msmsgs.inf fajlu... uglavnem nč taga...

moat ::

Pozdravljeni! Sam uporabljam naslednji nacin odstranitve Messengerja. Postopek je sledec:
1. Prvo moras skrite mape v Windowsih napraviti vidne: gres v nadzorno plosco in izberes "moznosti mape" (Folder Options), gres v zavihek "pogled" (View) in oznacis "prikazi skrite dadoteke" (Show hidden files and folders).
2. Gres v mapo Windows (verjetno na c:\) in poisces mapo Inf (prej je bila skrita). V njej najdes dadoteko Sysoc.inf. Odpri jo z dvoklikom.
3. Pod Components najdi zapis: msmsgs=msgrocm.dll,OeEntry,msmsgs.inf,hide,7
(nahaja se v 15. vrstici). Spremeni zapis tako, da izbises vnos "hide", a pusti obe vejici. Nov vnos zgleda takole: msmsgs=msgrocm.dll,OeEntry,msmsgs.inf,,7
4. Shranis spremembo, gres ponovno v "moznosti mape in ponovno skrijes dadtoteke (glej 1).
5. Resetiras racunalnik.
6. Pri ponovnem zagonu kliknes na ikono Messengerja in izberes Exit. V nadzorni plosci zazenes "dodaj odstrani programe" (Add/Remove Programs) in izbires "dodaj odstrani komponente programov v Windows" (Add/Remove Windows Components). Odstranis kljukico pred Windows Messengerjem in kliknes na Next, Finish in Close.
7. Resetiras racunalnik.
Sam uporabljam to metodo odstranitve Messengerja in nimam nobenih tezav.
LP!

kriko1 ::

Jst uporabim naslednje:
regedit
Current_user->Software->Microsoft->windows->current version->run->Izbriši msmsg (ali nekaj podobnega)

Jst ::

Zaprite VSE programe, ki bi lahko bili povezani z Messengerjem. To so IE, Outlook in pa sam Messenger. Nato uporabite rundll32 ukaz, ki ga je napisal antitrust!

Najlažji in najbolj varen način...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

alkoo ::

jz kr exe file iz direktorija zbrišem :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201842 (1360) KTr1sk
»

Kako izbrisati MSN Messenger v XP-jih??

Oddelek: Pomoč in nasveti
74322 (4274) Lith
»

Kako izklopit Windows MESSENGER ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171637 (1280) krucymucy
»

Win XP - messenger

Oddelek: Programska oprema
111245 (1097) IgiS
»

zoprn windows messanger

Oddelek: Pomoč in nasveti
61247 (1132) Ikarus

Več podobnih tem