» »

Athlon XP 1800+ na max 37C, je to dobro?

Athlon XP 1800+ na max 37C, je to dobro?

Microsoft ::

Zdele sm si mal porihtal novo ohišje Antec, pa se mi zdi, da je kr dobro prevetreno. Mam not vse ventilatorje na 7V (Aerogate I ne gre na mej). Pa proc hladim z Vulcano 7+, tud na 7V. Pa uporabu sm Artic Silver 5.

Se prav zračno hlajenje, pa temperatura proca nekje med 33 in 37C. Je to vredu za zračno hlajenje?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

PhotoBlaz ::

moji bejbiki smo zrihtal v nc prevetreno)staro ohisje XP1900+ pa nc s pasto namazal, pa en najcenejsi hladilnik in vent (8cm) gor pa ma 33 C.....hihih...zgleda so dost dobri eni teli procesorcki,....k moj 1700+ (pa je fajn kista prevetrena, pa fajn namazan s pasto, pa vse QL)se pa kr na 54 greje....,..tko da tele temperature so cist cist odvisne

GUFY ::

JimiBtn: Vredu:D :D :D

Microsoft ::

Mot me edino to, da nism mogu odklent procesorja. Bi ga lahka zdej navil, sploh dans zvečer, ko bom vzpostavu RADI0, ki je baje požere nekaj procesorja...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Spajky ::

temperature enakih procov so približno enake pod enakimi pogoji, samo senzorji kažejo različno, če niso prav kalibrirani. Če pa procesor "zebe", je pa ga treba segrevat s fenom, kot se lahko najde na moji strani, ker tudi avto če je mrzel, ne gre nikamor ...
:-))) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator za bartona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241199 (963) ghostkop

Zakaj vodno hlajenje sploh bolše od zračnega?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
394023 (3189) morphling1

Ce hocete res poceni RES dobro pa ne preglasno hlajenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1606992 (4626) TESKAn
»

Kaj mi proporočate za hlajenje Athlona XP+ 2500 Barton jedro??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282138 (1405) Ted
»

hlajenje... moj amd!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442419 (1346) Cuoresportivo

Več podobnih tem