» »

Jogi od jsyk se je posedel

Jogi od jsyk se je posedel

mangoslo ::

se pravi totalen shit, po 4 letih kot da bi v luknji spal...ampak imajo 25 lt garancijo zato mi bodo dali novega
a se to splača...recimo očitno se bo jogi posedel vsakih nekaj let in v 25 letih bom zamenjal ene 6 jogijev?
V čem je tudi razlog da se jogi posede in ni več prožen

pred tem jogijem sem imel nekaj drugega, tudi iz pene in se ni nikoli posedel...imel sem ga več kot 10 let....in super udoben....
ne vem kaj je s kvaliteto jsyk jogijev
  • predlagal izbris: Buggy ()

bm1973 ::

Ziher je bil poceni...

Če imaš račun, nesi nazaj, naj ti dajo novega.

IL_DIAVOLO ::

Zato pride v momaxu kvaliteten jogi 500€ v jysku pa 200. Ajde saj verjetno tudi v jysku najdes jogi za tako ceno, ampak v tudi v lidla ne greš kupit premium snicla.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

NuMaN ::

Ali kupi jogi v ikei - je dosti dražji, to pa kar pišeš za yisk - sam sem imel tak občutek ko je bil še nov.

Povrhu sem še namosto enojnih letvic pri postelji dobil dvojne, pa sem nekaj improviziral in malce ojačal posteljo.

Sicer je za dve tri leta bilo, ko sem se preselil ...

donvito ::

Trol tema, kot vse ostale, katere je odprl.

mangoslo ::

ja ne ta je zdaj 500 eur....z znižanjem....

Miki N ::

OP, nehaj debeluške domov vabit!

NuMaN ::

Suhice pa so bolj špičaste in se v yiskov jogi pogrezajo kot v živi pesek ...

mangoslo ::

NuMaN je izjavil:

Suhice pa so bolj špičaste in se v yiskov jogi pogrezajo kot v živi pesek ...


se pravi da ima fetiš za anoreksične

NuMaN je izjavil:

Ali kupi jogi v ikei - je dosti dražji, to pa kar pišeš za yisk - sam sem imel tak občutek ko je bil še nov.

Povrhu sem še namosto enojnih letvic pri postelji dobil dvojne, pa sem nekaj improviziral in malce ojačal posteljo.

Sicer je za dve tri leta bilo, ko sem se preselil ...


kkao je dosti dražji, če je ta bil 500 eur, kaj misliš da sem kupil rjuho za 30 eur?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

Motion ::

a je samo iz pene jogi?

mojsterleo ::

Klasičen problem penastih jogijev. Jogi obrni ali pa spi kje drugje en teden, da se 'napihne'. Če je velik se drugače uleži.

mangoslo ::

Motion je izjavil:

a je samo iz pene jogi?

ja penast je
prej sem imel tudi penastega...in se ni usedel več kot 10 let....je bil nekaj najbolj udobnega za spat....ta srot od jsyk pa je ful visok, težek in sedaj poseden šrpt od šrota....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Buggy ()

Samael ::

mangoslo je izjavil:

...ampak imajo 25 lt garancijo zato mi bodo dali novega
a se to splača...recimo očitno se bo jogi posedel vsakih nekaj let in v 25 letih bom zamenjal ene 6 jogijev?


Če ti ni prevelika muka izpolniti tisti garancijski zahtevek in počakati doma na dostavo, zveni to prav fino :) Na vsakih par let brezplačno do povsem novega jogija nadaljnih 25 let. Kaj češ lepšega?
Samael != Samuel

mangoslo ::

Samael je izjavil:

mangoslo je izjavil:

...ampak imajo 25 lt garancijo zato mi bodo dali novega
a se to splača...recimo očitno se bo jogi posedel vsakih nekaj let in v 25 letih bom zamenjal ene 6 jogijev?


Če ti ni prevelika muka izpolniti tisti garancijski zahtevek in počakati doma na dostavo, zveni to prav fino :) Na vsakih par let brezplačno do povsem novega jogija nadaljnih 25 let. Kaj češ lepšega?


drugega mi ne preostane....če bi mi dali denar nazaj bi vzel od ikee... in ne tega shita

delavec44 ::

Muka se je prerekati z njimi, ko ti zavrnejo garancijo. Na koncu bodo rekli, da nimaš pravilnih letvic, kot je pred časom kompliciral Dormeo.

mangoslo ::

delavec44 je izjavil:

Muka se je prerekati z njimi, ko ti zavrnejo garancijo. Na koncu bodo rekli, da nimaš pravilnih letvic, kot je pred časom kompliciral Dormeo.


letvice so od ikea

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: NuMaN ()

Spura ::

Sm imel isti problem, precej drag jogi pa se je posedel, posteljno dno je imelo precej vecji razmak med letvicami kot je bila velikost fedrov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
267115311 (1291) Gambino
»

Jogi zelo smrdi

Oddelek: Loža
488235 (98) cvalsr
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7435606 (12177) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8144069 (21667) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20693535 (29293) Ganon

Več podobnih tem