» »

Pozna kdo Conti?

Pozna kdo Conti?

«
1
2

Owl254 ::

Pozdravljeni,

zanima me, ali kdo od tukaj pozna Conti (Link do spletne strani: https://conti.vip/user/login?status=1, slika aplikacije za telefon pa spodaj - Conti entertain)...
Naj bi se šlo za to, da uporabnik vplača nek znesek (minimalno 50 €, maksimalno 750 €) in potem vsak dan gleda kratke odlomke filmov in jih oceni (polajka, dislajka). To počne 25 dni, po teh 25 dneh prejme vplačano nazaj, v naslednjem ciklu 25 dni pa prejme še enkratni ta znesek.
Druga možnost zaslužka je menda v stilu, da denar "zakleneš" za izbrano obdobje in na ta denar prejmeš velike obresti.

Gre za to, da nikjer na spletu ne najdeš ničesar o tej aplikaciji v slovenščini, v tujih jezikih pa samo Youtube videoposnetke. Sicer bi v Sloveniji naj menda obstajala fizična pisarna (v Kopru, v Celju v odpiranju) in skupina na Telegramu, kamor te ne sprejmejo, razen ko dokažeš kdo si in da si vplačal v Conti. V skupini na telegramu je potrebno biti aktiven in prikazati kakšen je tvoj zaslužek ...

Neka znanka in njeni so čisto navdušeni in že načrtujejo kako bodo iz nekaj vplačanih € na leto zaslužili cca. 20.000 €.

Hvala v naprej vsem, ki se boste vključili v debato in delili svoje izkušnje/mnenje.

Lep večer!

 Conti

Conti

  • zaklenil: bluefish ()

PromeuZ ::

Slovenci s(m)o očitno mahnjeni na Ponzije - https://www.reddit.com/r/Scams/comments...
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

CRTbraun ::

Hvala za to reklamo.

Owl254 ::

CRTbraun je izjavil:

Hvala za to reklamo.


Definitivno ni mišljeno kot reklama (itak si brez nekega hudega povabila s strani nekoga, k se gre piramido ne moreš priključit). To s Ponzijem sem videla, itak ... Ampak samo zanima me, ker kolegica res razpreda kako oh in sploh je menda to... In ker res nikjer ne najdeš informacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Owl254 ()

Furbo ::

Seveda je nateg. Od kdaj moraš ti plačevati delodajalcu lol.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Rias Gremory ::


Neka znanka in njeni so čisto navdušeni in že načrtujejo kako bodo iz nekaj vplačanih € na leto zaslužili cca. 20.000 €.

A je treba še kaj povedati?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

paradajzos ::

Owl254 je izjavil:

CRTbraun je izjavil:

Hvala za to reklamo.


Definitivno ni mišljeno kot reklama (itak si brez nekega hudega povabila s strani nekoga, k se gre piramido ne moreš priključit). To s Ponzijem sem videla, itak ... Ampak samo zanima me, ker kolegica res razpreda kako oh in sploh je menda to... In ker res nikjer ne najdeš informacij.

Bejž no, pa ravno danes si se samo za to registrirala? GTFO!
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

V-i-p ::

Punca, mislim, da je za take pyzdarije tole napačen forum :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

samovprasam ::

PromeuZ je izjavil:

Slovenci s(m)o očitno mahnjeni na Ponzije - https://www.reddit.com/r/Scams/comments...


a zato so kriptovalute tako popularne!

eVro ::

Pa evri!

Snajper_ ::

Owl254 je izjavil:

Ampak samo zanima me, ker kolegica res razpreda kako oh in sploh je menda to...

Če bi rekla brat, oče, ... bi še mogoče nasedel,
"znanke" in "kolegice" so pa itak znane po najslabših življenjskih nasvetih in še mnogo slabših finančnih svetovanjih.

Netrunner ::

Meni se pri teh zadevah takoj vklopu SCAM ALARM :) Kjerkoli moraš nekaj vplačati in potem to dobiš nazaj in na dolgi rok lahko zaslužiš X denarja ... Če so pripravljeni plačat, potem naj založijo tudi za prvotni strošek.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Utk ::

Vprašaj se zakaj ti bi nekdo plačeval da likaš ali dislikaš nek filmček. Kje je tu korist za kogarkoli, da bi to plačeval? Če bi bilo to neko treniranje AI, ok, ampak potem bi to jasno pisalo, predvsem pa ne bi rabil zalagat začetnih 50 evrov.

MadMax ::

Glavno, da se registrira samo da brezplačno reklamira.
Upam, da gre cela ta tema z OP skupaj v kanto.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Miki N ::

OP odkljuka vse točke natega: sprašuje "kaj je to zaena zadeva" a hkrati našteje vse podrobnosti, ni za njega "ampak za frenda", pa še za babo se izdaja, ker ve da giki na to padajo.

Kar privoščim mu, da ga nadomesti AI!

Milos41 ::

Jaz sem v conti 3 mesece in v WTQ 7 mesecev, ja zelo dobr se da zaslužiti, vse to je piramidna shema ja, pri vsemu temu je boljše če si hitro zraven ko se začne, in vložek si pokriješ ponavadi v mesecu dni, potem pa še samo plus delaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gregor P ()

fur80 ::

Milos41 je izjavil:

Jaz sem v conti 3 mesece in v WTQ 7 mesecev, ja zelo dobr se da zaslužiti, vse to je piramidna shema ja, pri vsemu temu je boljše če si hitro zraven ko se začne, in vložek si pokriješ ponavadi v mesecu dni, potem pa še samo plus delaš.


Kako kaj v Abuji? Pozdravi princa, naša soseda upa, da ima čas in ji prinese loto dobitek od vaše državne loterije.

MIHAc27 ::

A ste probali? Niste, sej vidim.
Tko da najprej sprobajte, meni nakažete 100€ (v kriptu seveda) in čez en mesec, ko dobite 200€ se zmenimo za višje zneske. Predlagam vsaj 50.000, čim več tem bolje za vas in zame. Denar dela denar. Več kot ga imaš lažje delaš visoke donose.




/s
Drugače ni slaba fora. Folk proba z 100€, dobi 200€. Potem gre "all in" z večjim zneskom in.... tema. Kako se že taki stvari reče???

Milos41 ::

takole zgleda kako delaš v WTQ, in za to plačajo na kripto denarnico, jaz imam bybit in dobiš še brezplačno bybit mastercard kjer plačuješ kjer želiš.

https://jumpshare.com/v/LRNiVDsZ3yJ8DAi...

Utk ::

Ti si retard. Če bi bilo to kakršnokoli "delo", bi te klike opravljal robot in bi služili samo "oni", ne pa ti.

stara mama ::

Milos41 je izjavil:

Jaz sem v conti 3 mesece in v WTQ 7 mesecev, ja zelo dobr se da zaslužiti, vse to je piramidna shema ja, pri vsemu temu je boljše če si hitro zraven ko se začne, in vložek si pokriješ ponavadi v mesecu dni, potem pa še samo plus delaš.

Sej razumem da je lahko človek neumen,
da je pa tako transparentno neumen kot tale citirani, je pa že mal posebnost.

Bo treba mal dodelat marketing, ker te še Hertini feni spregledajo v 0.2 sekunde.
Ekologija™ in Trajnost™

Milos41 ::

noben nikogar ne sili, vsak se sam odloča

ko pa gnar pride v denarnico pa noben nč ne reče

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Milos41 ()

Jebomir ::

Seveda ne, če je tvoja.

Pejd kakega upokojenca farbat,
ljudje tule gor so že dali skoz velik preveč in so veliko preveč izobraženi, da bi jim ti segel sploh do kolen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jebomir ()

Legon ::

Milos41 je izjavil:

noben nikogar ne sili, vsak se sam odloča

ko pa gnar pride v denarnico pa noben nč ne reče


Kako lepo, da si si naredil dva računa iz katerih poskuašaš nategnit ljudi. Mam deal zate, meni je treba nakazat samo 2000 pa dobiš 20k nazaj če z en mesec, majke mi. Pa še appa ni treba, samo pošlješ poljubno kriptovaluto v vrednosti 2k in boš čez en mesec bogat. Simple, kaj ne, gnoj nategunski?

xeon ::

tudi Milos41 je bil danes registriran

kamiKaZaA ::

MIHAc27 je izjavil:

A ste probali? Niste, sej vidim.
Tko da najprej sprobajte, meni nakažete 100€ (v kriptu seveda) in čez en mesec, ko dobite 200€ se zmenimo za višje zneske. Predlagam vsaj 50.000, čim več tem bolje za vas in zame. Denar dela denar. Več kot ga imaš lažje delaš visoke donose.




/s
Drugače ni slaba fora. Folk proba z 100€, dobi 200€. Potem gre "all in" z večjim zneskom in.... tema. Kako se že taki stvari reče???

Kolega je na tak način spušil nekaj čez 1000€. Začel je s 30€, po 3 tednih je imel duplo več in dvignil. Vse se mu je zdelo super in začel okoli razlagat o tem. Tudi meni. Sem mu rekel, da je scam. No on vse evforičen, naloži 300€ (ker s 30€ si tako ali tako nimaš kaj začeti). Čez 3 tedne je imel 600€. Počaka še 3 tedne in že ima 900€. Ves evforičen naloži še 750€ in potem, ko je imel čez 2000€ v je ponzi shemi ni več mogel nič dvigniti.

Vidim pa, da so sedaj takšne sheme zelo popularne. 3-4 tedne traja, da se ti povrne vložek in ko naložiš konkretno gor, takrat te pa oberejo.

Milos41 ::

čisto po slučaju sem iskal neko temo o skuterjih, pa sem se danes registrira, hkrati pa pa sem na naslovni strani opazil to zadevo o contiju in sem rekel da se bom oglasil. Nobenih slabih namenov nimam.

johnnyyy ::

Sicer ne poznam, sem pa slišal od kolega - kako deluje in da naj bi bil v določenih koncih Slovenije precej popularen.

Njegov komentar je bil, "da trenutno še redijo prašiče in da bo zakol kmalu" :).

Legon ::

Milos41 je izjavil:

čisto po slučaju sem iskal neko temo o skuterjih, pa sem se danes registrira, hkrati pa pa sem na naslovni strani opazil to zadevo o contiju in sem rekel da se bom oglasil. Nobenih slabih namenov nimam.

Samo dve opciji sta. Ali si nategunski gnoj, ali pa si tako zabit, da si dejansko nasedel tako očitnemu scamu. V obeh primerih zgolj in le pomilovanja vredno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Milos41 ::

men je čisto vseeno, kar je važno da denar leti skupaj

ko bo tega konc bo pa spet kej novega, vedno se najde nekaj

življenje je samo eno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Milos41 ()

Legon ::

Torej nategunski gnoj, hvala za razlago.

Daniel ::

Marsikomu nategnjenemu je to najbolj važno. Zato pa tudi so nategnjeni. Če niso sami nateguni.

Milos41 ::

Utk ::

MiloS, Milan Sitar, naključje?
Tudi jaz glasujem za "nategun".

Milos41 ::

https://streamable.com/wzdef0

to je to za ta gnar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Milos41 ()

kamiKaZaA ::

Še en glas, da je Milos nategun in ima še profil OP-ja v lasti. Torej 2 profila v tej temu z namenom, da se koga ujame, da ga nategne s to ponzi shemo.

Utk ::

Ne bom si vklapljal zvoka, ampak naj uganem, da vsi v teh filmčkih govorijo s štajerskim naglasom?

Legon ::

Milos41 je izjavil:

https://streamable.com/wzdef0

to je to za ta gnar.


Dragi nategunček, smo že iz prve razumeli, da gre pač za še eno v vrsti ponzijevih shem za debile. Ni treba dodatnih dokazov objavljat.

Milos41 ::

zdaj pa veselo na delo dragi člani

Utk ::

ko bo tega konc bo pa spet kej novega, vedno se najde neka

To ti pa verjamemo.
Kateri so prejšni taki posli v katere si bil vpleten? Da vidimo malo trackrecord...

Milos41 ::

s tem sem se prvič srečal januarja in od takrat to delam. Sem se pa vmes tud opekel parkarat in vložil v kakšno drugo platformo ki so jo zaprli že po parih dneh ko sem vložil. Tale WTQ in conti še najdlje obstajata do zdaj.

donvito ::

Je pa vztrajen, ni kaj. :)

MIHAc27 ::

kamiKaZaA je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

A ste probali? Niste, sej vidim.
Tko da najprej sprobajte, meni nakažete 100€ (v kriptu seveda) in čez en mesec, ko dobite 200€ se zmenimo za višje zneske. Predlagam vsaj 50.000, čim več tem bolje za vas in zame. Denar dela denar. Več kot ga imaš lažje delaš visoke donose.




/s
Drugače ni slaba fora. Folk proba z 100€, dobi 200€. Potem gre "all in" z večjim zneskom in.... tema. Kako se že taki stvari reče???

Kolega je na tak način spušil nekaj čez 1000€. Začel je s 30€, po 3 tednih je imel duplo več in dvignil. Vse se mu je zdelo super in začel okoli razlagat o tem. Tudi meni. Sem mu rekel, da je scam. No on vse evforičen, naloži 300€ (ker s 30€ si tako ali tako nimaš kaj začeti). Čez 3 tedne je imel 600€. Počaka še 3 tedne in že ima 900€. Ves evforičen naloži še 750€ in potem, ko je imel čez 2000€ v je ponzi shemi ni več mogel nič dvigniti.

Vidim pa, da so sedaj takšne sheme zelo popularne. 3-4 tedne traja, da se ti povrne vložek in ko naložiš konkretno gor, takrat te pa oberejo.


Se pravi deluje, samo ne smeš biti požrešen. Greš do 600€, dvigneš. Zapreš račun in narediš novega z drugimi podatki. Spet najprej vložiš 50€, potem 300€... repeat. Da pospešiš stvar narediš pa že takoj 10 računov.

kamiKaZaA ::

MIHAc27 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

A ste probali? Niste, sej vidim.
Tko da najprej sprobajte, meni nakažete 100EUR (v kriptu seveda) in čez en mesec, ko dobite 200EUR se zmenimo za višje zneske. Predlagam vsaj 50.000, čim več tem bolje za vas in zame. Denar dela denar. Več kot ga imaš lažje delaš visoke donose.




/s
Drugače ni slaba fora. Folk proba z 100EUR, dobi 200EUR. Potem gre "all in" z večjim zneskom in.... tema. Kako se že taki stvari reče???

Kolega je na tak način spušil nekaj čez 1000EUR. Začel je s 30EUR, po 3 tednih je imel duplo več in dvignil. Vse se mu je zdelo super in začel okoli razlagat o tem. Tudi meni. Sem mu rekel, da je scam. No on vse evforičen, naloži 300EUR (ker s 30EUR si tako ali tako nimaš kaj začeti). Čez 3 tedne je imel 600EUR. Počaka še 3 tedne in že ima 900EUR. Ves evforičen naloži še 750EUR in potem, ko je imel čez 2000EUR v je ponzi shemi ni več mogel nič dvigniti.

Vidim pa, da so sedaj takšne sheme zelo popularne. 3-4 tedne traja, da se ti povrne vložek in ko naložiš konkretno gor, takrat te pa oberejo.


Se pravi deluje, samo ne smeš biti požrešen. Greš do 600EUR, dvigneš. Zapreš račun in narediš novega z drugimi podatki. Spet najprej vložiš 50EUR, potem 300EUR... repeat. Da pospešiš stvar narediš pa že takoj 10 računov.

Ne vem, če ravno tako gre. On je samo prvič dvignil 60EUR. 300EUR ni poskušal dvignit, ker ga je čez 3 tedne čakalo novih 300EUR (iz 300EUR je v 6. tedni prišel na 900EUR). No, ko je imel nekaj čez 2000EUR je rekel, da je probal dvigniti 1000EUR in od takrat so mu blokirali račun in imetje na njem.

Zgodovina sprememb…

Milos41 ::

da ne boste mislili, tule not je preko 5000 slovencev

https://ibb.co/0qHysPP

Miki N ::

Ne samo da je nategun, še glup je - AI-u se da saj kaj dopovedati!

Daniel ::

Super, 4999 novih nategnjencev, ki bojo policiji jamrali kako so jim vse pobrali. Najbrž si zaslužijo, če so že tako neumni, da verjamejo v easy money.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

kamiKaZaA ::

Milos41 je izjavil:

da ne boste mislili, tule not je preko 5000 slovencev

https://ibb.co/0qHysPP

Drži. Samo si pozabil dopisat, da je od teh 5000+ kar 4900 bot-ov. ;)

Milos41 ::

https://ibb.co/KNc8LRp

no js jih poznam vsaj 10 iz naše okolice

se pa zavedamo da se bo piramida enkrat zrušila, tako pač to je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Milos41 ()

gort ::

MIHAc27 je izjavil:

Se pravi deluje, samo ne smeš biti požrešen. Greš do 600€, dvigneš. Zapreš račun in narediš novega z drugimi podatki. Spet najprej vložiš 50€, potem 300€... repeat. Da pospešiš stvar narediš pa že takoj 10 računov.

Ja, to bi bila zmaga če so tisti napizduni neumni - pa se bojim, da niso.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3193526188 (1864) nekoman
»

Letne gume (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46365434 (5684) Vuli
»

Black friday (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14422194 (8350) rawlit
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
382102641 (75054) gruntfürmich
»

menjava zimskih gum (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8517368 (13171) ...:TOMI:...

Več podobnih tem