» »

kopujem ram pa me zanima...

kopujem ram pa me zanima...

iro ::

zanimam me kako je če maš več ploščic notri mam athlona 1.7g, abit ploščo kx7-333 in 265mb ddr rama račuanlnik ni navit kaj je bolše če stari ram in kupim enga z 512mb rama al sam dokupim 256mb rama

Tilen ::

ce ze mas vec ploscic mej vsaj enake recimo DC 2x 256 more delat kr ql ce ti plata to podpira =)

kihc ::

Ker tvoja plošča najbrž ne podpira dual chanela, ti 2 ploščici ne pomagata kaj dosti in po mojem mnenju je vseeno kaj narediš, sem pa slišal da je bolje, da če imaš več modulov da so vsi enake velikosti. Samo te razlike so pomoje za navadnega uporabnika zanemarljive.

Sam imel na prejšnem računalniku 256 + 64 mb, pa je blo vse ok.


Seveda to ne velja če govoriš o navijanju in različnih hitrostih rama.

Tilen ::

jaz imam 256+258+128 in je tudi vse OK

schurda ::

S ploščo se da fejst navijat. (Aja, na DC pozabte, to je KT333 chipset). Jaz imam starejšo KR7A-RAID in je tudi huda. V glavnim, če ne boš navijal, je vse isto, razen, če se rami med sabo ne marajo. Če pa boš navil, kupi čimvečje v enem kosu, oz. vsaj enake rame, da ne bo težav. Do 200MHz s kvalitetnimi rami prideš prav lepo.

Vprašanje: Za kaj hudiča kupiš tako dobro navijalsko ploščo, pa potem ne navijaš? Meni še vedno žal, da nisem počakal pol leta in jo kupil.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

iro ::

zakaj ne navijam ?kolk vem so pol problemi s stabilnostjo windsov pa tudi nevem kako kje bi si pogledal?

schurda ::

No, izgleda, da bolj malo veš o tem. Dejstvo pa je, da če ne drugega, prišparaš mnogo cvenka, mašina je hitrejša, pa še zabavno je.

Kje bi si pogledal? Na SLO-TECH-u!
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sveže sestavljen računalnik in se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
181312 (935) Matek
»

512Mb več?

Oddelek: Strojna oprema
442231 (1361) para!
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47931518 (18113) Jaffa
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457686 (5368) pele-on
»

soltek 75FRN2L -kako se navija?

Oddelek: Navijanje
161278 (1021) OwcA

Več podobnih tem