» »

Aplikacija za policijske kontrole

Aplikacija za policijske kontrole

klebsiela ::

Pred kratkim sem bil v Brdih in preden sem šel z degustacije, me je malo skrbelo,kje je policija. Gostitelj je rekel, da ni problema saj da ima aplikacijo. In res je vklopil telefon in neko aplikacijo, kjer je nekako spremljal, kje so trenutno naši vrli policisti... Seveda sem ga pozabil vprašati kaj ima. Izgledalo je zelo enostavno. Kot neke vrstice na ekranu, kot nekaka komunikacija. Morda kdo ve kaj bi to bilo?

Bojan
  • zaklenil: bluefish ()

starfotr ::

Seveda, pijancem bomo sedaj pomagali, da boste še naprej ogrožali druge v prometu? Ne, hvala. Raje bi videl, da vas vse zaprejo v čuzo na streznitev in vam vzamejo vozniško ter avto.

Če si škrtica, da si ne moreš uredit taksija ali prenočišča, potem pač ne pij.

bemfa ::

Vložil te je kot kislo kumarco.

klebsiela ::

Hvala za prijazen komentar in strpnost.
Kakšnim pijancem? Leva luč mi je crknila in je delala samo parkirna in v rezervnem kompletu nisem imel prave žarnice, pa me je skrbelo.

B

suzu ::

klebsiela je izjavil:

Pred kratkim sem bil v Brdih in preden sem šel z degustacije, me je malo skrbelo,kje je policija. Gostitelj je rekel, da ni problema saj da ima aplikacijo. In res je vklopil telefon in neko aplikacijo, kjer je nekako spremljal, kje so trenutno naši vrli policisti... Seveda sem ga pozabil vprašati kaj ima. Izgledalo je zelo enostavno. Kot neke vrstice na ekranu, kot nekaka komunikacija. Morda kdo ve kaj bi to bilo?

Bojan


Pozabi. Ne obstaja.

Je bila pa TETRA je bila pred 2-3 meseci dekriptirana oz. njeni algoritmi oznanjeni kakor tudi načini za vdor, vzami si čas pa si boš lahko privoščil šoferja, ki te bo prevažal okrog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suzu ()

IL_DIAVOLO ::

klebsiela je izjavil:

Hvala za prijazen komentar in strpnost.
Kakšnim pijancem? Leva luč mi je crknila in je delala samo parkirna in v rezervnem kompletu nisem imel prave žarnice, pa me je skrbelo.

B



Torej hoces reci, da si bil trezen in si mu verjel?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Miki N ::

Ta tema je kot trolovski Inception - ne veš ali OP trola, ali ga je trolal "gostitelj" ali sta oba nasedla zajebantski aplikaciji ali je sploh karkoli res ... tole gre globoko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

WizzardOfOZ ::

Aplikacija obstaja, samo morajo vozniki vnašat lokacije policajev, da je "aktualna".
Če nihče ne updejta zadeve, so pa samo označena mesta, kjer največkrat stojijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mirator ::

klebsiela je izjavil:

Hvala za prijazen komentar in strpnost.
Kakšnim pijancem? Leva luč mi je crknila in je delala samo parkirna in v rezervnem kompletu nisem imel prave žarnice, pa me je skrbelo.B
In to si ravno takrat ugotovil?
Pa kaj, se zgodi in tudi s policaji, seveda v kolikor nočeš biti pametnejši od njih, se da razumno pogovoriti.
Meni se je zgodil podoben primer, s tem, da niti nisem vedel (ja, seveda nisem pred vožnjo preveril brezhibnosti vozila), da mi luč ne gori. In zgodilo se je, ko sem se okoli polnoči ustavil pred semaforjem, kjer so bili na drugi strani policaji. In nenadoma, povsem nepričakovano mi policaj z druge strani požvižka in dvigne tablico s stop znakom. Ko je prišel k meni, me je opozoril, da mi ena luč ne sveti in zahteval, da zamejam žarnico. No in tudi jaz sem takrat ugotovil, da nimam rezervne žarnice, pa me je policaj napotil na prvo črpalko, naj tam uredim. Šlo je brez kazni.
Sem pa skoraj prepričan, da je ta luč bila samo tvoj izgovor in je prav, da jih slišiš.

IL_DIAVOLO ::

Na licu mesta zamenjat žarnico? Kje to? Na biciklu?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nejc_nejc ::

Sem mel eno app., ki mi je ob vkljucutvi naredila avto neviden.
Sem trajno poškodoval mobi, pa je vec nimam. Alj kdo ve kera app. je to bila.

blich ::

Mogoče ti je kazal aplikacijo Waze, kjer uporabniki lahko realtime vnašajo policijske radarje in kontrole?

Horas ::

starfotr je izjavil:

Seveda, pijancem bomo sedaj pomagali, da boste še naprej ogrožali druge v prometu? Ne, hvala. Raje bi videl, da vas vse zaprejo v čuzo na streznitev in vam vzamejo vozniško ter avto.

Če si škrtica, da si ne moreš uredit taksija ali prenočišča, potem pač ne pij.


to!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c23po ::

klebsiela je izjavil:

Hvala za prijazen komentar in strpnost.
Kakšnim pijancem? Leva luč mi je crknila in je delala samo parkirna in v rezervnem kompletu nisem imel prave žarnice, pa me je skrbelo.

B

Še nekaj čisto "nedolžnega" poleg žarnic mora biti, ker:

klebsiela je izjavil:

Sicer je tema že stara a verjetno bi kdo od vas zgoraj to vedel, glede na to da so vas zanimale frekvence. Ali obstaja v Sloveniji aplikacija za spremljanje policijskih kontrol ali radarjev?

B
Računalniki nimajo spominov.

Gospod ::

klebsiela je izjavil:

Pred kratkim sem bil v Brdih in preden sem šel z degustacije, me je malo skrbelo,kje je policija. Gostitelj je rekel, da ni problema saj da ima aplikacijo. In res je vklopil telefon in neko aplikacijo, kjer je nekako spremljal, kje so trenutno naši vrli policisti... Seveda sem ga pozabil vprašati kaj ima. Izgledalo je zelo enostavno. Kot neke vrstice na ekranu, kot nekaka komunikacija. Morda kdo ve kaj bi to bilo?

Bojan

Zakaj pa nisi v Brdih koga zaprosil za žarnico?
Lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere avtomobilske žarnice izbrati? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
378115404 (51376) polkar
»

Ali lahko pades na tehnicnem zaradi zarnic?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6713824 (10982) dxx
»

Led h7 v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7118223 (16341) tomaz-
»

Obvezne rezervne luči v avtomobilu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11831681 (29167) roli
»

Prva pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5318418 (17215) šernk

Več podobnih tem