» »

anti depresiv (beli trikotnik) in vožnja/zavarovanje

anti depresiv (beli trikotnik) in vožnja/zavarovanje

Matej03 ::

Eni tako, eni drugače, skratka kot piše tukaj https://vsebovredu.triglav.si/na-poti/t...

Pravila uveljavljanja zavarovanja avtomobila pa so drugačna, če nesrečo povzročite pod vplivom zdravil, ob jemanju katerih je vožnja prepovedana. V tem primeru izgubite zavarovalne pravice, podobno kot če vozite pod vplivom alkohola, saj s tem zavestno kršite predpise. Hkrati morate zavarovalnici povrniti škodo, izplačano drugemu udeležencu v nesreči, ki ste jo povzročili.


Če jemlješ zdravila TUDI z belim trikotnim (kar naj bi bilo kao dovoljeno), zavarovanje ne velja in te obravnavajo kot da če bi bil pijan naprimer.

Zdej policija me ne skrbi, skrbi me da sm kriv v kaki nesreči in potencialno nori stroški.
Tko da ne bom več jemal anti depresiva.

Sicer na Generali mi je drugače povedal kot piše na triglav strani, a vseeno, ni za se hecat.
Kaj pa vi pravite na bel trikotnik na škatlici in vožnjo?

Pa teh anti depresivov je ogromno, to bi blo precej manj folka za volanom.. Jaz pač anti depresiva ne bom več jemal zaradi tega. Tko sem se odločil, vožnja mi je pomemben del življenja.

PacificBlue ::

Leteči zdravnik ti napise mnenje, če lahko ali ne vozis pod vplivom dolocenih zdravil z "belim" trikotnikom.
I’m out.
:3

Matej03 ::

PacificBlue je izjavil:

Leteči zdravnik ti napise mnenje, če lahko ali ne vozis pod vplivom dolocenih zdravil z "belim" trikotnikom.

okej. To imam da lahko. Problem se začne pri zavarovalnici, če sm kriv, morem vse sam plačat. (vsaj tako piše tam na triglavu)

Policaji mi ne morejo kaj dosti, zavarovalnica pa mi lahko lepo reče jebi se in plačaj.

PINki ::

Kako pa bo zavarovalnica vedela, da si na antidepresivih?

black ice ::

PacificBlue je izjavil:

Leteči zdravnik ti napise mnenje, če lahko ali ne vozis pod vplivom dolocenih zdravil z "belim" trikotnikom.

Un s helikopterjem ali s Cessno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6115666 (10676) solatko
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
4110254 (7292) ShowDown
»

Odgovornost voznika pri prevoz.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5314860 (12483) neon21
»

Zaradi jointa po petih dneh ob vozniško...? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36955291 (36195) Matija82

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7424444 (23035) leonmojca

Več podobnih tem