» »

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc

Kontrolni zdravniški pregled zaradi vožnje pod vplivom substanc

1
2
»

leonmojca ::

Ma kdo koga ogroža?

ja sej men tut ni jasno in to ja to kar vam jst tle govorim oni so to nardil in jst naj se zdej jebem in dokazujem...

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Hitri test (ocena velikosti zenic, ocena odzivnosti) 12 ur po kajenju ne bo pokazal nič


pri njemu očitno je

in to kljub temu da več kot 12h ni nič kadil

a mu še kdo verjame?

leonmojca ::

vglavnem to je to naj pustim vse in spet oni zmagajo

kuglvinkl ::

V svoji zapohani glavi si se kot kaže narobu odloču. Nekdo je na neki đoli prjavu, da se ti THC v pozna še 12 ur in da ti vzamejo izpit, in ti si se pod stresom (policaj me je ustavu!!!!) odloču, kot si se.

Menda sem politično nagnjen extremno v levo, ti pa vseeno predlagam, da vzameš tole kot warrning call. Čas je, da začenš normalno funkcionirat.

Lahko je pa zlo banalno. Kot je to razvidno iz čudaških nebuloz o mimovozečih avtih :))). Napohan si bil ko mamba.

Zgodovina sprememb…

leonmojca ::

pa kaj vam ni jasno da nism kadil več kot 24 ur. če bi kadil a ne bi reku zdej tle k je itk kar je. Drgač ma pa mamba take reflekse da ni šans da bi me dobil če bi bil napohan k mamba.

kuglvinkl ::

Zdej je napohan.

Kaj pravte?

leonmojca je izjavil:

pa kaj vam ni jasno da nism kadil več kot 24 ur. če bi kadil a ne bi reku zdej tle k je itk kar je. Drgač ma pa mamba take reflekse da ni šans da bi me dobil če bi bil napohan k mamba.


Pol si se pa v zapohani betici narobe odloču.

Lose-lose dude.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

pa kaj vam ni jasno da nism kadil več kot 24 ur.


če si bil čist 24ur

potem res ne vem zakaj si odklonil test

saj test bi pokazal da nisi 24 ur kadil in test bi tudi pokazal da si trezen
s takim rezultatom ti izpita ne bi mogli vzeti

ker thc ki je v telesu kot produkt presnove se ne šteje enako kot thc ki ga imaš v telesu v času zadetosti

leonmojca ::

ja to šele zdej zvem a ne. in ne nism napohan kr sm nehal. poglej si naslov te teme. test sm pa odklonu ma še sam nevem-k si u taki situaciji pol ne veš al ti lahko za nazaj al ne pokaže. pa vidm da ti KAO ne morejo nč.

Matev ::

joj
če si bil trezen ne vem česa si se bau

in tudi ne vem zakaj bi te policajo poslali na odvzem urina in krvi

...

nekaj prikrivaš

Steinkauz ::

Matev je izjavil:


saj test bi pokazal da nisi 24 ur kadil in test bi tudi pokazal da si trezen
s takim rezultatom ti izpita ne bi mogli vzeti

ker thc ki je v telesu kot produkt presnove se ne šteje enako kot thc ki ga imaš v telesu v času zadetosti


To zihr?
Kak link bi bil super.

leonmojca ::

bal sm se da bo test pozitiven. sicer sm pa samo vprašal za nasvet ne pa moralne pridige in prosm če me ne obsojate. !!!

Matev ::

To zihr?
Kak link bi bil super.


v laseh recimo lahjko ugotovijo prisotnost thc-ja še več mesec ali let (če imaš dolge lase)
pa zato verjetno ne odkloniš testa

kuglvinkl ::

leonmojca je izjavil:

bal sm se da bo test pozitiven. sicer sm pa samo vprašal za nasvet ne pa moralne pridige in prosm če me ne obsojate. !!!


Čeprav, neki je na tem, kar dude pravi. Nekje sem bral na to temo... In sta dve zadevi na sodišču padli...

Lahko se pa vpraša GPU. Samo to se ne bo zgodilo, a ne ? :)

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Kaj boš zdej naredu? Komu boš pisal. Na GPU al na Drogart? Al obojim?

amigo_no1 ::

Nihče te ne obsoja, samo zelo zmedeno pišeš ves čas (brez repa in glave).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

leonmojca ::

kuglvinkl
kaj si ti resen al me jebeš tle u glavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: leonmojca ()

kuglvinkl ::

Resen sem. Vpraši 300 kosmatih.

gendale ::

zgleda je zdj na kakih drugih drogah, ki večajo agresivnost
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Rias Gremory ::

se že dolgo nisem tako narežal..:)):))
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Avenger ::

Najprej je očitno, da povprečen folk ne ve točno kaj pomeni zavrnitev nečesa kar "predlaga" policaj. To ni tko, alternativna izbira, ampak pomeni priznanje krivde.

leonmojca, pejd do enega ne predragega pravnika in mu razloži.... ne raje prej pisno opiši (in daj nekomu za prebrat) situacijo, potem ga pa vpraši kako boš najceneje in najmanj boleče prišel iz te jame ven.

Jasno je da je THC v urinu dokazljiv 1 mesec, tako kot so opiati dokazljivi v laseh še doooolgo dolgo in verjetno so to predvidevali, torej, če te po 20 dneh po kajenju po krivici pošljejo v laboratorij in dokažejo THC v urinu to ne bi bil legitimen razlog za neko kazen. Tako da se v principu nimaš kej bat. Razen seveda, če odkloniš laboratorij... :))
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

para! ::

No, ampak vemo, da ne obstajajo (na trgu) droge, ki bi aktivno delovale več kot nekaj ur. Tako je praktično nemogoče, da bi včeraj kadil marihuano in še danes vozil pod vplivom. Dvomim, da količina droge bistveno vpliva na to. Zato se mi zdi pomembno pri razumevanju tega zakona, da se ve, koliko časa je v telesu tista molekula, po kateri vejo, da je posameznik dejansko pod vplivom v času vožnje? Znajo oni to?

lp
Death before dishonor!

amigo_no1 ::

Masni, plinski spektrometer to najde.
Samo test ni poceni, nekje sem zasledil številko 750E.

Preberi si, kar je napisal imagodei
http://slo-tech.com/forum/t400669/p2630...
Ampak to so "strokovni" testi, ki jih policist opravi na kraju preverjanja. Resnično upam, da pooblaščeni laboratoriji iščejo D-9-THC, ko zahtevaš odvzem krvi/urina. Ker če ne iščejo tega, so takšni testi neustavni, ker dejansko lažno obremenjujejo obdolženega za vožnjo pod vplivom psihotropnih substanc. Obtožit nekoga, da je pod vplivom droge, ker so v njegovem telesu našli 11-COOH-THC je tako, kot bi nekoga obtožili, da je nezmožen za vožnjo, ker ima povišan krvni sladkor.

Molekula 11-COOH-THC je pač neaktivni metabolit in se ne meša v možgansko kemijo, ergo ne povzroča nikakršnih motenj v zaznavi oz. ne vpliva pomembno na zmožnost presoje, ne vpliva na razpoloženje ali na obnašanje in posledično ne zmanjšuje zmožnosti za vožnjo. Tko kot te zaradi uživanja preveč slane juhe nihče ne more ustavit in ti težit zaradi vožnje pod vplivom, tako te zaradi prisotnosti 11-COOH-THC nihče ne bi smel buzerirat.



http://slo-tech.com/forum/t400669/p2631...
11-OH-THC je aktivni metabolit in povzroča zadetost, njegova prisotnost pomeni, da si pred kratkim kadil travo in da si pod vplivom; 11-COOH-THC pa pomeni, da je od zadnjega uživanja lahko minilo 20 minut, ali pa 20 dni! No go!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

kuglvinkl ::

Ja, to je to.

Ziga Dolhar ::

Očitno si je mojca sodil sam.

Zaklepam. Iz pedagoških vzrokov zadnjih par prispevkov ne brišem.

Dobrodošel v elitno družbo.
https://dolhar.si/

leonmojca ::

Hvala Vam za odgovore vsem ki ste komentirali v pozitivni smeri da mi pomagate :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114552 (9562) solatko
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419875 (6913) ShowDown
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529667 (16796) CoolBits
»

Zaradi jointa po petih dneh ob vozniško...? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36954088 (34992) Matija82
»

Prvič na sodišče (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10818489 (16458) St235

Več podobnih tem