» »

Masina mi zmrzne...

Masina mi zmrzne...

kuzifix ::

Hmm, torej:
Mam abit kt7a raid maticno plato, duron 700 procesor (nc navit, se:)), 256 rama, dvd pioneer 105s, pecko hp 9110 ... graficna je sicer geforce 2 mx, sam mislm da pr mojmu problemu ne spila velke vloge. Torej: ce hocm direkt presnet ksn cd, al pa ce ubacim u dvd cd pa ga hocm presnet na disk, mi zrmzne vse skp (90% ekrana je crnga, spodi vidm vrstico start, odziva se sam se restart knof:)) ... Pojav se mi pa sam ce mam DMA ukloplen (ce ga nimam nkamor ne gre ... ). V cem je fora? Mam mrbit presvoh napajalnik (235w)?? Vse to so samo moje domneve ... Ce kdo kej bols ve, se zahvaljujem za odgovor
Aja, nalozen mam pa win ME ...

Lp
Sašo
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

bastadu ::

Probi si win2k dat gor, pa boš vidu, če ti bo še naprej zmrzval... če bo še kt naprej imaš neki z hardwerom narobe...

Mravlek ::

Lahko se probas z novimi gonilnki od VIA
zadnja verzija se mi vidi da je 4.29v
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

kuzifix ::

Mnja, zdej mi zacel pa se u zvoncnikih piskat .. na 1minuto cca, vcas tud vec ... In ne, niso cinci krivi, ojacevalc pa tud ne, k mi RTL-ov religioses program trenutno odlicno lovi >:D
Ce kdo prblizn ve, kaj naj pogledam...Se priporocam. K u pondelk bom itak najbrz vse se enkrat razsraufu pa instaliru winse na novo ...
Za vse predloge se zahvaljujem :\
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

kuzifix ::

Torej, ena zanimivost glede tistga praskanja u zvocnikih: Ce mam seti izkloplen ga ni. :)) Prej mi je praskal med gledanjem divxov, pa poslusanjem mp3jev, zdej tega ni vec. Pac, seti mi dela ko idlam.... Sam kje je fora? Ponuca tok sistemskih sredstev? Al so kje ksne frekvence cudne? Ksni alieni vn pa not skacejo ... :P
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

VASkO ::

sploh beres novice? hrosc je v 686B southbridgu (cip na maticni plosci), popravek pa je tudi zunaj. Poglej arhiv ali novice.

kuzifix ::

Tnx, delam na temule. Novice pa berem, sam med vikendi me ni u Lj, doma nimam masine, za nazaj sm pa mal prevec len ... :) Upam da bo arbajtal normaln :))
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379256 (5335) Superboyy
»

Intel Core 2 Quad q8200 problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
8610023 (5963) kuglvinkl
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382797 (2220) 2mlavric
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610283 (6522) delfinus
»

Pomoc pri eDonkeyu 2000 PLS

Oddelek: Pomoč in nasveti
331541 (928) bodom

Več podobnih tem