» »

odtranitev regije

odtranitev regije

sheep ::

Jest sm ze pisu za regije na dvdjih, sams enism dubu tapravga odgovora!?! Jest mam PIONEER 115s 1.22 in bi rad nekak naredu da bi mi bral regijo 1in2! ce ma kksn direktn naslov da niamm teh blesavih regij! sm ze neki probu ampak...HELP ME!!:D

mobisuxguru01 ::

če ti ni že ratal poglej tle
http://perso.club-internet.fr/farzeno/f...

kuzifix ::

Se ne link:
http://www.inmatrix.com
Tuki mas linke na strani s firmware-om, progiji k jih bos nucu, pa tud vse ostale informacije o dvdjih, predvajalnikih ...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

PRiMoZ- ::

Poglej še na Digital Digest :D

sheep ::

Ej modeli res hvala za strani,sm probu 1.27,1.31,1.32 pa vs eod teh k bootam na cdje pa zacne butat napise NO DRVE CONECTED! pa konca... noce nc narest!:( 1.22 mi lepo da ces sam mam se zmeri zascitn! ??? KWA NEJ NARDIM? a sploh dela to na mojmu pioneerju?;(;(;(

sheep ::

Upsa sory itaq butam na disketo:)))):D

Mr.B ::

Ampak mislim da je v1.22 regia free. Ti rabiš DVD geni da ti preklopi softwersko regijo pod sistemo.
Software pa je še vedno regijsko zaščiten.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sheep ::

Zdej sm pa ze mal bl vesev! Dej ti to men mal bl podrobno povej kaj nej v GENIE nardim...po pol z 1.22 ??? kje kaj prtisn v GENIE kers e mi sanja ne! sam aves ce je to 100% ja... ker lahko samo se 1 premaknm regijo! ajde tnx (odgovor):P

PRiMoZ- ::

zdravo

mislim da je DVDGenie samo za nastavljanje regije v softweru aka PowerDVD, za odklepanje enote pa moraš flashat nov firmware, tak ki ni regijsko zaščiten.

Polde ::

Mr.B ::

Pa gremo od začetka :
Ker imaš ti DVD z firemware v.1.22 , mislim da hočeš reči da imaš že DVD rom s to verzijo firemvareta !0:)
Next :
Inštaleraš softwer za predvajanje DVD filmov , ki pa je regisko zaščiten , in ti pusti spreminjati nastavitve 5x.
:|

Next :
Sedaj inštaleraš software za softwersko spreminjanje regije tvojega softwerskega DVD predvajalnika. Jaz uporabljam DVD Genie 3.85 :(

Next :
Reštartaš sistem po potrebi.>:D

Next :
Vstavi DVD filem , katerekoli regije v svojega pionerja.
Če se ti avtomatično zalaufa filem , PREKLIČI !!!!!!;((

NEXT :
Zalaufaj DVD Genia , izberi si svoj predvajalnik , klikni na regijo , klikni applay ! Klikni na RUN. Sedaj se mora zalaufati tvoj softwerski predvajalnik, in klikni na PLAY.
Filem sedaj zalaufa . OK8-O

NEXT :
Buli svoj filem.:O

PS : Če slučajno ne veš , vse zgoraj naštete točke se izvajajo pod Windowsi.
PS : Če imaš Firemware v 1.22 na disketi ali mašini , in ne inštaleranega na oz. v DVD pogonu , si preberi navodila , KER TAM LEPO , AMPAK RES LEPO ENOSTAVNO , BREZ KOMPLIKACIJ PIŠE KAJ KAKO IN ŠČIM , TER TU NISO V IGRI NOBENI WINDOWSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:(:(:(:(:(:(:'(:'(:'(:'(:'(
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje lahk dobim region free Firmware za Pioneerja DVD 106?

Oddelek: Strojna oprema
111083 (891) the_unborn
»

Pioneer DVD 166 firmware upgrade RPC-1

Oddelek: Pomoč in nasveti
201195 (989) DanKick
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231366 (992) matter
»

ostranitev regije na 115s???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141211 (1039) sheep
»

Pioneer DVD RPC1 !

Oddelek: Pomoč in nasveti
71643 (1519) matevzm

Več podobnih tem