» »

Pa to ni res...

Pa to ni res...

teac ::

Šit, se mv enem tednu(od nedelje pa do vceraj-torek) skuril najprej napajalnik, pol pa mi je včeraj še disk dol padel(Fujitsu 10GB)-seveda je bil zanič. Na dislu sem pa mel za 6GB mp3-jev, pol pa še par filmov pa še nekaj programov, ki jih bom zdaj ZELOOOO zežko nazaj dobo. Mene je glava bolela, pekla.....v glavnem, če se mi je kdo včeraj al pa denes približal....>:D, to ni bilo dobro za njega (hehe). Kaj pa zdaj??? Hja, kaj, bil sem brez diska! Še sreča, da poznam enega tipa, ki mi je disk bol poceni zrihtal, tak da mam zdaj disk(Fujitsu 40GB), pa tudi napajalnik(sem dal 3.689 SIT-ov-mislim, da sem ful poceni skoz prišo-za napajalnik).
Hja, tak pač je, če ne paziš.
A je kdo že kaj takega naredo??? MISLIM DA NE!!!!
A ma kdo podobne "lepe" izkušnje???
LP:D

MadMax ::

Jest sm pa pekaca dal na ATA66 kontroler pa mi je firmware pobrisal (pekac se ne odziva).
To je blo kak dobr mesec nazaj, ko sem ravno o novem disku razmisljal...

Sreca v nesreci: zdaj je v kisti Plextor 16x, ce ne, bi imel pa (verjetno korenckovo kaso) IBM 45GB.....

Mravlek ::

Meni pa se je to zgodlo.......v petek(konc marca) mel zurko pa mi je 8.4Gb WD riknil ki je bil seveda poln MP3-jev, v soboto mi je sel monitor in se zvecer mel nesreco z avtom (ni blo hudo samo pes mi je pred avto skocil) 200.000,00 skode vsaj zavarovalnica mi vse krije(vsaj to)
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Mravlek ::

Aja se to.....v nedeljo pa mel roj. dan shit pa tako lepo darilo......ja se zgodi pac
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Jeronimo ::

Fantje ne se sekirat.
Važno je da zdravje štima.
Če zdravja ni, potem ti drugo nič ne pomeni.:)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

teac ::

Hja, to pa je tudi res, samo še vedno ostane tisti občutek, da tega pa nebi rabo al pa nebi smel naret, pa tud če je zdravje al pa ga ni!!!!
LP:D

Tjulenj ::

pa zdravje ni vse, na Titaniku so bli vsi zdravi pa kaj jim je to pomagal >:D

Huey P ::

Aja, a je že koga stepla elekktrika na 145 W napajalniku (dolga zgodba)???

..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Painkiller (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1078671 (4016) Outsajder

JAE Maribor / SUX! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
807188 (5296) kuglvinkl
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613571 (3074) TheJack
»

KAJENJE PRI 13-TIH??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
946585 (5529) blue96
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897388 (4777) TERORRIST

Več podobnih tem