» »

JAE Maribor / SUX!

JAE Maribor / SUX!

1
2
»

Tilen ::

Men je smesn ta topic glede na to, da je ta userc nekako povezan s trgovino e-misija.si. Se mi zdi da sem v nekem drugem forumu zasledil tole... Ce se motim me ne napast. Just IMO. Mislim da je v tisti temi o mobile procesorjih nekaj hotel rihtat z e-misije. Mogoe se motim..
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

sash ::

ne ne motiš se, pa še v keri temi ko je komu kaj rihtal je prisoten.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Tilen ::

edit: vidim, da je bilo ze omenjeno, da dela tam. Sem bolj povrsno preletel pa sem se spomnil. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ganzi ::

je neki je povezan z e-misijo8-O 8-O
LP

Tilen ::

Se sploh ne cudim potem tej anti-reklami.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MyStur ::

Joj nevem kiri bedak da mu drugače ne morem povedat je odprl toti thread. Ej da si taki primitivec. Potem pa se še po forumih lažeš itd. Tukaj nekaj šimfaš jae trgovino. Joj a si umrl za toto urco.

Tu se greš neke pravice in 5000 jurjev za bencit itd. Ej ti si res bogataš očitno imaš avto ki pije ufjoj. Al si bil ti preveč v gostilni. No ne vem.

In dalje v naslednje res je da imajo takšen delovni čas itd itd kar opevaš in tisti tvoj princip (P.S. sploh veš kaj princip pomeni,=menda ne pa OK). Človek vsaj ena pametna trgovina je v tej sloveniji ki dela tak kot treba pa še zaposleni so fajn in znajo svetovati itd. Ne pa alias pp in c. in emisija alias megahit - nevem če majo koga pametnega zap - ki ne bi folka dobesedno napiozdoval. In inšpekcija itd kaj te groziš - ti sploh veš kakšen slovenski zakon ???? razen tega da moreš po desni strani vozit. Aja menda če si 5000 za bencin porabil mislim da si vozil kot v angliji.

No ja še malo pa je iz napajalnika prišel na p4 potem pa bomo zvedli da je tam pustil 200k sit al pa še več? urosv al kaj že pač si. nekaj z u**** itd.

zanimivo iz napajalnika na nevem kaj, aja proc.
Aha ob branju pa vidim da je z emisijo povezan no ja potem pa vam je tak vse povedal. JAETU SO FAUŠ KER SO BOLJŠI OD NJIH IN VEDNO BOJO

Sicer pa imate prav pokličte jih in vprašajte.|O
----------------------------- Style -----------------------------

suse80 ::

Me zanima, kako se bo userc počutil, če bo kdo izmed nas šel v kratkem v emisijo in tam iskal in tudi našel dlako v jajcu.
Pa morda tudi poklical inšpektorja. recimo, da na kakem artiklu ne bo cene, ali slovenskih navodil, ali da prodajajo kabel na metre, pa nimajo plombe z meroslovnega inšituta na metru ali kaj podobnega... Detajli pač. Ali pa kaka neatestirana oprema...

Se bi že kaj našlo, saj smo vsi krvavi pod kožo. Sam ne vem, če dela v e-misij, zakaj si ni odklenil svoje trgovine in kar v domači firmi kupil...??? Ali pa če ima tam vsaj veze, zakaj ni zvrcnil na telefon kolege, ki tam delajo?

Pa kot sem rekel, v Bistrici so 3 trgovine, lastniki so s.p. in imajo tudi privat mobitele objavljene in bi jih lahko poklical v nedeljo...

No. iz Bistrice v Mb je 25 km. Avtocesta ne stane nič. Pri porabi 10l/100km znese njegova pot 10x210 sit goriva kar je 2100 sit za dvakrat tja in nazaj.... Glde razdalje se lahko ,pogajamo za km ali dva ampak še vedno to ni bistveno. Človek ima verjetno res 6 valjni motor in se vozi 200 na uro...


Škoda je tipkanja. Človek se je full osramotil. Vsaj po moje.
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

ganzi ::

Sej ne vemo ali dela tam, sam po njegovih postih se zdi tako.
In če res dela potem je vse jasno.
LP

McClane ::

hm, kolikor poznam tale dva osebka tole ni split personality ampak dva brata - en naj bi delal v mb poslovalnici, drug pa v ljubljanski, oziroma ne več ker so ga baje vrgli ven.
To, da po forumih podpirata drug drugega pod različnimi nicki pa je tudi že znana stvar sploh zato ker je tako očitno da je že žalostno...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

suse80 ::

No recimo urosv je tale človek, ki ima tole spletno stran...

[pobrisano]

Samo malo pogooglaš...pa je tu.
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

McClane ::

brata mislim da se piseta vogrinec in ne vovcak
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

T(he) Boss ::

Kolk se meni zdi, kdo se skriva za tem niickom ded (ki se res pise, kot pise v prejsnjem postu), spolh ni iz SL. bistrice, ampak iz [CENZURA], kar je pa zgolj 10km iz maribora in ne 25.

Sicer pa se res lahko bolj nad sabo zamisli, da jaz vedno ko grem kupovat v JAE grem mimo emisije.

Alexius Heristalski ::

Za vse vedoželjne še tole. Noter piše, da urosv dela v Jaetu. Pobrskajte malo, stvar pa je iz novembra 2002.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Slowenc ::

Jah, lahko da je delal v jaetu, zdaj pa ne več in jim želi škodovati. Drugače se pa res piše Vogrinec. Če pa koga zanima njegova mobi številka, najde jo v imeniku. >:D
Bo pa čist držalo, da se tukaj neki kuha, ker je urosv čisto utihnil.
Skiny gate.

McClane ::

zgleda da je res tako, kolikor vem je urosv delal pri jaetu nato pa pri emisiji (kjer je bil kicked out) in zgleda da dela malo reklame za bratovo filialo in slabo za jae....res podn obnašanje in manire...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Marko007 ::

Saj sem vedel, da so v E-misiji v MB neprofesionalni (težave z garancijo, laganje v obraz ... -> na žalost še mogoče kje drugje kot samo pri Emisiji :'( ), ampak da je nekdo tako primitiven, da gre pljuvat po forumu konkurenco, je pa kriza. Sploh ker to izvede na tako nespreten način. Inšpektorji v Emisiji bi pa verjetno imeli kar nekaj dela, sploh če bi se mi dalo ukvarjat z komplikacijami pri garancijah. :\ Samo na srečo smo v domači režiji ob pomoči kolega zadeve polotali in še kar delujejo. 8-)

Sicer pa v JAE v MB še nisem bil. Očitno je pa vredi roba tam po sprejemljivi ceni, če hodijo Emisijevci tja kupovat. :D grem ob prvi priliki pogledat. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marko007 ()

ganzi ::

heheh busted :)
LP

SebaR ::

loool, emm ganzi 'myth' busted! :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

T(he) Boss ::

@Marko007: No, pa tudi edinstven nacin servisiranja imajo v emisiji, samo tam lahko zatrdijo, da bodo disk, ki mu manjka en pin popravili z partiton magicom :D

Alexius Heristalski ::

Še ena kost za glodanje. Dobro si oglejte prispevke userc-ja. Za pokušino:
1. Najbolji in najbolj strokovni ter usposobljeni so pri JAEtu!
2. Najboljša trgovina in servis zame na celem svetu je Megahit v MB, fanta sta zakon, vedno pomagata, in nikol te ne "nategneta", vedno drzita besedo in znata tut dobre cene nardit , pa se kdaj izven sihta se ju da dosezt! ZAKON! Poleg tega ti diagnostike sploh ne racunata! MEGAHIT v MB! To je to!
Naprej iščite sami. Pa temo si preberite do konca, ker je zelo zanimivo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

urosv ::

Pozdravljeni!
Pravkar sem bil iz strani "krivca objave" z njegove strani obveščen o tem postu. Zanima pa me sledeče kako ste iz "navadne" objave o neupoštevanju delovnega časa prišli na moje osebno življenje čeprav z tem postom nimam nič? Zanima me kako lahko nekdo napiše bedarije kot so (da so me iz Emisije fukn*i čeprav sploh neve zakaj se gre?) Tako Emisijo kot JAE sem zapustil v dobri veri sporazumno in proti nobenemu podjetju nimam nič saj pri obeh kupujem čeprav ne delam tam - imam pa še vedno prijatelje pri teh firmah!

Z moje strani sta obe podjetji tako JAE kot E-misija merilo kako more računalniška firma delovat!

Kdo je temo odprl vem in proti njemu bodo sankcije grozno hude!

Prosil bi člane ki so o meni karkoli omenjali česar se me ne tiče da se mi prosim javno opravičijo. Zakaj? Kdo sploh ma o nekom pisat privatne stvari ki se jih sploh ne tičejo? Kako lahko nekdo pade tako nizko? Močno sem razočaran sploh pa še bolj užaljen! Še najbolj pa jezen nase in na to da je ena oseba moje zaupanje izkoristila in mi zdaj naredila hudo hudo štalo.

Kakorkoli pričakujem opravičilo. Opravičujem pa se obema podjetjema za to kar je iz tega posta nastalo.
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosv ()

urosv ::

Predrag, Predrag, nebi si mislil.... Kje že ti delaš?
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

Tako bom nardil. Nicka določene osebe ki dela pri JAEtu in ki mi je to naredil (me grdo obtožil in odgovarjal na tem forumu) ne bom razkril, če se mi bo opravičil na privatno sporočilo, drugače pa mislim da se bo marsikdo ki je to bral vprašal: Ja a vsi ki so kaj pisali (več kot 1) na tem postu delajo pri eni firmi al kaj?!? Sploh ker bom šel do konca. Pol pa bo ganzi več krat napisal: BUSTED!

Drugače pa me čudi kako to da tema ni zaposlena saj govor že dolgo ne teče več o neupoštevanju delovnega časa določenih oseb.

Žal mi je edino da sem se moral na ta forum vključiti po dolgem času zato da pucam drek drugih ki so ga nametali po meni.
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

Predrag Predrag zakaj zakaj.. Kje že ti delaš?
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

nevem zakaj se mi je post "zbrisal".
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

G-Force ::

Split personality alias urosc,urosv ipd.!

Komu ti tu groziš? Koga boš ti izdal? Kekec se ti smeji...DDDD...

Pa daj nehaj neumnosti kvasit in se poberi od koder si prišel! S takimi neumnimi forami in idiotskim obnašanjem škodiš le sebi in E-Misiji, ker tisti, ki je prebral to temo zdaj ve, da je JAE dobra stvar (nekateri smo to vedeli ze od prej) in si jim naredu samo reklamo.

Hm...hotel si pa ravno obratno, kajne? Hecno, kako se stvari obrnejo!

Ce bos pa mel se kake pripombe, bom pa osebno poklical v JAE, jih vprasal kako in kaj je bilo v nedeljo s trgovino, samo zato, da tebi gofljo zaprem!

Edino pravilno, da ti poste brišejo, še user account bi ti mogli vzet, b***** nevoščljiva!

LP.
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

urosv ::

Komu ti Kekec kekec? Kako pa bi ti reagiral? In nobena firma nima tu nic niti JAE niti emisija nevem zakaj bi zdaj vedel nekdo da je JAE dobra firma. Zgresil si point. Point v tem je da sem se sam opravicil firmama ki "ste" jih vkljucili v to sranje, in da pricakujem opravicilo do tistega doticnega osebka ki je o meni napisal to kar je napisal.

Poglejmo pregled:
1. Oseba objavi post zaradi neupostevanja delovnega casa.
2. vsi napadejo mene kao split personality
3. jaz se opravicim in dam vedet da sankcije sledijo
4. krneki - a ni tema zrela za zaklep.


p.s. jaz grem vsak dan nazaj od koder sem prisel - mogoce bi tut ti moral. Nevem kje sem sploh jaz pokazal kako nevoscljivost?? A mogoce z tem stavkom recimo: Z moje strani sta obe podjetji tako JAE kot E-misija merilo kako bi morala računalniška firma delovati?

Daj preberi si poste dobro pa pol nakladaj.
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

Ja prav hecno je kako se stvar obrne. Dejansko iz (predvidevam da) dejanskega neupoštevanja delovnega časa na pluvanje mene kot osebe ki imam pri tej stvari lih en prazn drek. A mislis da bi se v nedeljo nacrtal v trgovini ce bi to nardil? Sanjaj!
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

Jaz sam nimam nic cez stacuno, v nedeljo sem bil tam, bilo je odprto, prodajalec je bil prijazen, in to je to.
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

kuglvinkl ::

1. Zadeva ultra smrdi, vse kaže na to,d a je, je tisti, ki je odrpl temo, povezan s konkurenčno firmo.

2. Zadeva je se prevesila v obračunavanje.

3. Že pri 1. je povsem dovolj, da zaklenem temo.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Kaj smo se iz teme recimo naučili? Da lahko pingaš še vedno po telefonu, kljub strašnim povezavam gor ali dol.
Your focus determines your reallity
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dolgo traja postopek na trznem inspektoratu

Oddelek: Loža
162104 (115) dripac
»

Referendum, da bodo trgovine v nedeljo ZAPRTE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7913170 (11285) Zheegec
»

JAE je le prodan (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7411609 (7980) schurda

Mobilni Athlon XP 2500+ - navijanje

Oddelek: Navijanje
372036 (1277) kuglvinkl
»

Trgovine v nedeljo da ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1139375 (8189) MadMicka

Več podobnih tem