» »

Slo-Techerji poleg racunalnistva

Slo-Techerji poleg racunalnistva

DarkHand ::

me zanima kaj pocnete se poleg racunalnistva...
naprimer ce ste v sluzbi (v kaksni sluzbi, kaj se tam pocne)
vasi hobiji pa s tem ne mislm naprimer overclockana ampak nekaj kar ni v zvezi z racunalniki


no jest hodm zaenkt u 8 class na OS prezihovga voranca ... naprej pa mislm na jesenisko gimnazijo...
kot hobi pa mau spilam violino na cajte.... :))) sicer se pa najde se kj:D

3LeR. ::

lpo!

drug letnik Vegove rač.gim.
pa komp pol pa že zmanka cajta
hobijo: rolam, sprehajam psa, ...:D

FlipeR ::

Spilam basket, pa navijam za nase:D, pa Williams,....
Najvec pa kolesarim (po hribih, valda)....glih zdej odhajam za wikend v Bovec:D
I'm camiiiinnnnng:)
Aja, pa studiram na FDV...1. letnik:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Aggressor ::

Fizika, FMF v Ljubljani, pri letnik. Drugače pa je hobijev ogromno, od športa (triatlon, badminton), do literature (ZF), pa Filozofija in Psihologija. Zmeraj dost dela, v glavnem.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Huey P ::

Hodim v drugi letnik Ekonomske Šole. Natančneje; podjetniško poslovanje - poslovni tajnik...

Hobijev nimam, razen, če je gledanje TVja tud hobi - potem to...

..::DOOM III: The Legacy::..

Sergio ::

tretji letnik gimnazije bezigrad, matematicni oddelek :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

2.letnik gimnazije bezigrad. Kolesarjenje, taborništvo, ...

DrSergioDJ ::

3. letnil Gim. bežigrad, drgač pa uiber sportaš :D, predvsem basketiram, drgač pa tud kaka odbojka kdaj sede. Poleg vsega tega tudi redno obiskujem branli krožek in doma na vrtu gojim rožice :D
...

NightHawk ::

1. letnik gim kranj..........Tko pa igram vaterpolo pa windsurfing, podvodni ribolov, bordanje pa se kej se najde...

Koci ::

Teološka fakulteta, 4. letnik, drugač pa hobijev velik filozofija, psiholigija, politologija, računalništvo.. et secera, drugače pa še pišem za en politični časopis

mmisv ::

ja kolo pa tv pa radio poslušam pa u šolo hodm (vegova teh gim 2. letnik) pa mal se z elektriko igram vsake tok cajta pa taborniki...

o alien a ti si tut tabornik; pr kermu rodu pa si??
Čist trivialna stvar...

Tomi ::

Jaz sem manj oziroma bolj zaposlen s faksom, in sicer 1. letnik farmacije, poleg tega pa se ubadam z modeli, poleti me pa skoraj ni nič doma, ker sem če se le da, na kolesu...
metrodusa.blogspot.com

McHregec ::

Eh jst sem 8. razred osnovne šole Hinka Smrekarja v prostem času sem poklicni morilec in bančni ropar:D
Destroyer Of The Worlds.

`DoC ::

Delam osem ur. Po tem hodim u 1. letnik izredno organizacija in managemen. Hobiji: meditacija, branje knjig, računalo, kolesarjenje valda, basket, morje etc... it just never stops:D:D:)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

OZZY ::

Hodim v 3 letnik filo faksa. Bolj natančno na oddelek zgodovine in sociologije kulture. Ampak je vse bolj luftarsko. Drugače rad igram košarko in pa si ogledam kak dobr film. Je pa računalnik #1 pri meni. Lahko bi rekli, da sem do določene mere z njim zasvojen:8)

whatson ::

Ekonomska Gimnazija...
hobiji: tek, bicikl, plavanje .. in še nešteto drugih obveznosti...

fictionel ::

da mal 'zbijem povprecje' 0:)0:)0:)

7klas OS Predoslje

Ukvarjam se pa vecinoma s basketom poleg compa valda 0:)0:)

TomazXXX ::

Jest sm 6 class os Grosuplje seveda:))

jeti ::

1. letnik FRI, UNi smer.
Poleg računalnika, s katerim se itak moram ukvarjati, redno hodim na fitnes in gledam za dobrimi ženskimi ritkami, plešem striptiz in pacam izpit za avto že pol leta.:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Lunik ::

1. letnik Gim. Bežigrad.

Ukvarjam se pa predvsem... z ...računalnikom.
poleti tudi kolesarim, pa igram fuzbal.
pozimi carvam.

Pretorijanec ::

Sicr bi moru odpret nou topic sam... Bom tle preveru kok ste zainteresirani. Zanima me namrec kok tesko je prit na Bezigrad in kok tezko je pol uredu delat. Sm v 8. klasu in sm do zdej zgubu eno tocko (MA 4 v 7 klasu). Kok mam sans prit gor?

OrlyTM ::

Punca, Comp in služba (pobere daleč največ časa)

kar pa ostane, pa probam čim bolj izkoristit, glej podpis :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

jRk0 ::

1.letnik gimnazije v Ptuju

Drugace pa skejtam, pa racunalnik pa na cajte se se grem malo s skuterom vozit.da, da

Huey P ::

Pretorijanec...

...ti se sekiraš, če prideš na Bežigrad. Jaz se sekiram, če pridem v tretji letnik :D:D:D8-O
..::DOOM III: The Legacy::..

PaJo ::

Hehe... te pa se jaz...

3. letnik FERI Mb in sicer smer Informatika UNI:D

Drugacepa polek studija se treba najt cas za mojo decvo pa vcasih za kaksen basket, tu pa se ze neha 24 ur casa na dan, ker je se treba malo spat tudi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TinkaPinka ::

Jaz pa sem študentka, absolventka, Pravne fakultete v Mariboru. Drugače pa veliko mojega prostega časa zavzame moj računalnik, in pa seveda moj dragi. :8) Poleg tega še pojem v pevskem zboru, kar je super sprostitev, in igram badminton.
I am easy to please as long as I get my way.

JLP ::

Šola: FMF, 1. letnik, oddelek fizika, smer astronomija-geofizika

Hobiji: astronomija (logičn an), branje ZF(najbol mi je Isaac Asimov), pozim smučam. seveda gledanje TV k je cajt (obvezno Star Trek če je), pol pa počas zmanka cajta. No ja pa še QA pr mozilli .
Live long and prosper!

ChiefThunder ::

hja... jaz pa obiskujem 2. letnik ekonomske šole v ljubljani, v prostem času pa tko; TV, računalnik, pa kdaj kakšno žogo na koš vržem... :))

Freak ::

1.letnik gimnazije bežigrad. Moji hobiji so: občasno košarka, spremljanje dirk Formule1>:D

Mr.Joker ::

Ammmm ješššt pa še u vrteččč hodim...pa šm največji tm..skor 180cm.V prostem času pa rad vlečem za suske:)):))

Binji ::

2. letnik gimnazije v Postojni. Hobiji? Al obstaja se kej razen kompjuterja?? :D No drgaci se basket, hoja ven, pa kar se spomnem...

AlchemY ::

sluzba (8 ur za racunalnikom - sistemc), preostali cas pa ponavadi prezivim s punco s katero zivima skupaj, pa se kaksno 1-2 uri doma za racunalnikom, potem je pa ze naslednji dan ;(

Elemen_T ::

Poleg PCja..hem...študiram kajpak pa žuriram...that's all8-)

luni ::

Hmja... vcasih je bil PC, in je bila punca ki je zaokrozevala moj prosti cas, poleg sole seveda. Zdaj tega ni vec, ostal je samo PC :'(.

Tako da zdaj cakam na informacije ali mi je uspel prepis, obupujem, in se ga vecinoma nekje zakajam. Krneki!
Artificial Intelligentia

Bucbuc ::

Poleg 8-urne službe še sprehodi, kkšna kavica z druzbo
in pa obnavljanje znanja o življenju po amneziji (prom. nesreča).

UH, ko bi le lohk še vozu Yamaho ali Hondo !:\:);):'(:'(
Bucbuc

Rott-von-weiler ::

jas tudi po službi comp pol pes pa pivo pa spet pes pa pivo pa zvečer pa spet comp8-O
-------------------------------
piši kao što govoriš

miranpozar ::

Trenutno na civilnem služenju vojaškega roka, sicer pa zaposlen kot tehnik/serviser v računalniškem podjetju.



Hobiji: mountainbike (vidim, da nas je kar nekaj na tem forumu), punca, pes (zlati prinašalec), vse kar je v zvezi s tehnologijo, dobra muzika, sicer pa isto kot luni :D...



Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

||_^_|| ::

1. Moja lubica
2. use ostalo:) (pozimi carving RULAAA!!!)

ferjan ::

2. letnik Ekonomske fakultete



ženska/stanovanje/priajtelji/fax/služba/mountanbike/gorništvo/potapljanje/surfanje/kolesarske ture/turno boardanje/košarka/žurke/alkohol.../glasna muzika/zalivanje rož/...pa še in še bi lahko našteval8-)8-)

Yohan del Sud ::

Sicer sem čoban na veliki planini v prostem času pa popravljam beneške gondole. 8-)
www.strancar.com

DOLF ::

Šiht za začetek, ki pa je tudi velik užitek (admin, razvojnik, inštruktor, skratka deček za vse s področja IT):D v prostem cajtu pa PC (švercam, prodajam, install, servis...krneki) pa TV (DVD) in razni žuri po ŠD Bežigrad... Čez vikend pa se vrnem v domač kraj kjer poslušam ptičke, sprehodi... .. počivanje...


aha pa zidam hišo, če mi kaj cajta ostane....

Pretorijanec ::

Ej, miranpozar, kje pa sluzs civilnga? Pa kje, u keri firmi, si serviser? Sam tko, sm mal radovedn!

spacejam ::

poleg t kište te, Jst mislm da sm kmt ma na znam prou nć već ku prej, mah milm da hodm sulo tam gur na visoko kmetiščko sulo, buh zna jz ne , ada bivam nu brkinih. >:D

ginekolog ::

Hja... poleg navijanja PCja in moje Katje ;) sem še administrator kabelskega interneta, raznih serverjev in domačega omrežja. Hobi so mi tut robotki.. ravno je blo na faxu predtekmovanje z intelegentimi roboti :)
Seveda pa je zraven fax... 2. letnik FERI Mb, Informatika uni.

Life rulz!

Jani

DC- ::

Ja no šola 2 letnik ekonomske gim na roški drgač pa bluzenje okol pa opravlanje raznih stvari

DC

ANLASER ::

srajfamo OPLE drugi najboksi avto na svejti prvoga se nejso najsli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

slavc ::

poleg vzdrževanja "eno velke firme (mreža)stalno popravljam avto,pijem mrzlo pivo in planiram kako priti do ADSL-ja;((
LP Slavc

Lunik ::

Ej ||_^_||a ti tut carvaš? Ej to je tok carsko... Kere dile maš? Jest premišlujem da bi kupu F-Carve 9.0...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719253 (7279) DOOM_er
»

prepis :]

Oddelek: Šola
182358 (1977) Ziga Dolhar
»

2.9.2002 - kam ste šli?

Oddelek: Šola
241672 (1329) Gh0st
»

Kolk ste bradati?

Oddelek: Loža
431735 (1054) promocija
»

Kaj bomo ali smo?

Oddelek: Loža
341778 (87) Zipper

Več podobnih tem