» »

22,000 eur na migranta

22,000 eur na migranta

«
1
2

Kačar ::

Jutri v EU zasedanje notranjih ministrov kjer bodo poiskušali sprejeti nov azilni pakt.

EU naj bi opustila prisilne kvote in zahtevala sedaj prožno solidarnost. Se pravi članica katera ne bo hotela sprejeti migranta bo v EU proračun na glavo migranta vplačala 22,000 eur.

Zaenkrat se je Poljska uprla kajti pravi, da je iz Ukrajine sprejela več kot 1 000 000 beguncev in EU jim je dala na begunca 200 eur sedaj pa EU zahteva za vsakega ekonomskega migranta iz Azije in Afrike 22,000 eur.

V Evropo letno pride več kot 300 000 migrantov katero bi EU rada razdelila po EU članicah potem pa seveda ali sprejmeš ali plačaš.
  • zaklenil: bluefish ()

mtosev ::

Maš kak link?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

chucki ::

Eu mora razpadit in to nujno
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mtosev ::

Jaz podpiram EU. Smo dosti pridobili kot npr šengen, Euro, prost trg in drug stuff.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mailer ::

€ je še v redu, šengen je pa na žalost prinesel več slabih stvari kot dobrih.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

wajdouc ::

Katere so dobre, katere slabe strani šengena?

Gagatronix ::

Je to Jansa objavil na twatterju, ali Mesec ? :))

Polda ::

Italy could receive 22,000 euros for each unrelocated migrant

https://news.italy24.press/local/594503...


EU Drafts New Asylum Regulation: Member States to Pay €22,000 per Refugee if They Refuse Asylum Seekers

https://bnn.network/breaking-news/econo...

IL_DIAVOLO ::

Mi s tem ne bomo imeli težav, kvečjemu bomo spraševali, kaksno je max število sprejetih beguncev.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Polda ::

Če bo prišlo 300 000 migrantov. Torej če jih razdelimo po EU bi jih morala Slovenija sprejeti 1500 ali plačati 33,000,000 EUR

Migranti kateri prihajajo v EU pa dobijo azil v 20% ali manj. Torej od 1500 bi jih bilo za azil upravičenih okoli 300. Ostalih 1200 pa kaj ? Matične države jih nočejo nazaj torej kaj nam preostane ? Da se potepajo po ulicah ali, da jim podelimo azile čeprav niso upravičeni ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

PacificBlue ::

EU je za obdobje 21/23 namenila 3milijarde eur, da Turčija preprečuje ilegalne migracije in jih nastani v zbirnih centrih.
Ta problem je skupen in ne more biti odvisen samo od nekaj držav, ki kasirajo največ ilegalnih prebeznikov.

Polda ::

PacificBlue je izjavil:

EU je za obdobje 21/23 namenila 3milijarde eur, da Turčija preprečuje ilegalne migracije in jih nastani v zbirnih centrih.
Ta problem je skupen in ne more biti odvisen samo od nekaj držav, ki kasirajo največ ilegalnih prebeznikov.


Kaj pa Afrika ? Večina jih sploh ne dobi zaščite v EU matične države jih nočejo sprejeti nazaj. Kaj narediti z njimi ?

PacificBlue ::

Že v sami Afriki je več kot 20milijonov migrantov, ki ne živijo v svoji državi. Zaradi slabsega socialnega stanja, nemirov, vojn in politicne nestabilnosti v dolocenih drzavah.
Problem je večplasten, po eni strani bi bilo najbolje popraviti razmere v maticnih drzavah, samo za to so odgovorni tamkajsne politicne pa tudi druzbene strukture..
Neke idealne resitve zaenkrat ni

Zgodovina sprememb…

T440 ::

mtosev je izjavil:

Jaz podpiram EU. Smo dosti pridobili kot npr šengen, Euro, prost trg in drug stuff.

Šengen - greš kdaj ven iz Slovenije?
Euro - ti je frankfurtska monetarna politika ljubša od lokalne? če je skupna monetarna politika tko kul, zakaj se ne moremo zmeniti še za skupno fiskalno politiko?
prosti trg - si torej prenehal naročati online od kitajcev? imaš službo v kaki drugi EU državi?
drug stuff - kateri stuff?

Saj jaz tudi podpiram te zadeve, le zanima me, ali res veš kaj govoriš, ali se ti le fajn zdi napisat, jaz sem za šengen, euro in prosti trg.

fulk ::

mtosev je izjavil:

Jaz podpiram EU. Smo dosti pridobili kot npr šengen, Euro, prost trg in drug stuff.


To pa zato ker si **** materialist in ne vidiš ničesar drugega.

PacificBlue je izjavil:

Že v sami Afriki je več kot 20milijonov migrantov, ki ne živijo v svoji državi. Zaradi slabsega socialnega stanja, nemirov, vojn in politicne nestabilnosti v dolocenih drzavah.
Problem je večplasten, po eni strani bi bilo najbolje popraviti razmere v maticnih drzavah, samo za to so odgovorni tamkajsne politicne pa tudi druzbene strukture..
Neke idealne resitve zaenkrat ni


Idealne ni, so pa dovolj dobre.
Vojsko na meje in vse kar je moško med 18-40 let, "stoj ali pucam".
Istočasno pošljemo v te države naše strokovnjake, da jim naredimo infrastrukturo. 50/50. 50% plačamo mi, 50% kredit domačinom.

Ampak to se ne dogaja, ker sem že 100x povedal, kaj je v ozadju.
Humiliacija in eventuelno eksterminacija belega evropejca.

zobnik ::

za domačine pa še kruha ni

svecka ::

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

Tipičen vsakdan z migranti

Miki N ::

Za 22 jurjev lahko migrant s familijo doma živi leta ... že tukaj je očitna optimizacija ...

FireSnake ::

Miki N je izjavil:

Za 22 jurjev lahko migrant s familijo doma živi leta ... že tukaj je očitna optimizacija ...


In se še bolj naplodil.
Ko pa denarja zmanjka pa pojačana ekipa na pot v Evropo.

To je rešitev?

T440 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz podpiram EU. Smo dosti pridobili kot npr šengen, Euro, prost trg in drug stuff.

Šengen - greš kdaj ven iz Slovenije?
Euro - ti je frankfurtska monetarna politika ljubša od lokalne? če je skupna monetarna politika tko kul, zakaj se ne moremo zmeniti še za skupno fiskalno politiko?
prosti trg - si torej prenehal naročati online od kitajcev? imaš službo v kaki drugi EU državi?
drug stuff - kateri stuff?

Saj jaz tudi podpiram te zadeve, le zanima me, ali res veš kaj govoriš, ali se ti le fajn zdi napisat, jaz sem za šengen, euro in prosti trg.


Ne pričakuj odgovora. Njemu je vse fino. Razume pa ničesar.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

EU je popolnoma izgubila kompas in to že od leta 2000 dalje. Največji krivec za to pa je Angela Merkel. EU bi morala imeti izjemno strogo migracijsko politiko, podobno kot jo ima Avstralija. Kar se pa tiče pomanjkanja delovne sile: povečajo naj olajšave za velike družine. Ampak zdaj smo malce pozni. Migrante v EU? Da, ampak pod izjemno strogimi pogoji (sklenitev delovnega razmerja pred migracijo ipd.)

Mato989 ::

hendriks je izjavil:

EU je popolnoma izgubila kompas in to že od leta 2000 dalje. Največji krivec za to pa je Angela Merkel. EU bi morala imeti izjemno strogo migracijsko politiko, podobno kot jo ima Avstralija. Kar se pa tiče pomanjkanja delovne sile: povečajo naj olajšave za velike družine. Ampak zdaj smo malce pozni. Migrante v EU? Da, ampak pod izjemno strogimi pogoji (sklenitev delovnega razmerja pred migracijo ipd.)


Ampak zakaj povečat olajšave za velike družine, če pa po drugi strani pol novorojenim ljudem in vsem nam bi prepovedali jesti meso, se vozit itd... pol je bolje stremet k manj ljudem na ZEMLJI...

Jaz bi Afriki dal pomoč samo pod pogojem sterilizacije večine moških... da bi v 50 letih bila populacija /10!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hendriks ::

Mato989 je izjavil:


Ampak zakaj povečat olajšave za velike družine, če pa po drugi strani pol novorojenim ljudem in vsem nam bi prepovedali jesti meso, se vozit itd... pol je bolje stremet k manj ljudem na ZEMLJI...

Jaz bi Afriki dal pomoč samo pod pogojem sterilizacije večine moških... da bi v 50 letih bila populacija /10!


Tukaj naslavljaš dva druga problema:
- prvi je problem feministične, lgbtq+ in veganske ideologije, ki ne vodi nikamor (Evropa)
- drugi pa je problem zalaganja neke populacije s tehnologijo, kar vodi v opustitev tradicionalnega življenja preko katerega so vsaj solidno preživeli (Afrika)

Rešitev za oba problema je vrnitev k tradicionalnim vrednotam in pa priznanje, da je človek bitje z določenimi nagoni in nezavednim ustrojem.

djabi ::

EU bi morala ostati na ravni gospodarskega sodelovanja, ne pa ta politična zadeva, ki je na poti, da se spremeni v federacijo ali kaj hujšega.

svecka ::

Na madžarskem imajo spodbudo za večje družine in so povečali v rekordnem času rodnost iz 1.1 na 1,5. Torej se da povečat nataliteto domače države, samo EU je preveč zabita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Miki N ::

FireSnake je izjavil:

Miki N je izjavil:

Za 22 jurjev lahko migrant s familijo doma živi leta ... že tukaj je očitna optimizacija ...


In se še bolj naplodil.


Ne bo se - to so v veliki večini bolj ali manj stari brezdelni fantje, ki si doma niso uspeli dobiti bab - in če je Nemčija indikator, si jih tudi tukaj ne bodo (ok kako posilijo kdaj, ne šteje). Nekaterim so sorodniki pomagali plačati pot, da se jih rešijo. Če bi jim plačal par jurčkov, bi mogoče jih prenašali naprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

chucki ::

24ur odprite za dobro jutro
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Vanadium ::

svecka je izjavil:

Na madžarskem imajo spodbudo za večje družine in so povečali v rekordnem času rodnost iz 1.1 na 1,5. Torej se da povečat nataliteto domače države, samo EU je preveč zabita.


Sej bi komentiral tole pa raje ne bom, ker me bodo polili z gnojšnico tko kot Orbana polivajo na dnevni bazi iz Bruslja... Pustimo kaj vse se mu očita, samo za Madžare in svojo državo se maksimalno trudi, med tem ko ostala Evropa ne ve kaj bi sama s seboj. Vem pa iz prve roke približno kake subvencije imajo/so imeli, ker smo sodelovali z Madžarsko firmo (od poceni kreditov za reševanje stanovanjskega problema subvencioniranega s strani države, ipd...).

joze67 ::

PacificBlue je izjavil:

Problem je večplasten, po eni strani bi bilo najbolje popraviti razmere v maticnih drzavah, samo za to so odgovorni tamkajsne politicne pa tudi druzbene strukture..
:)):)):))

Ker vidimo, da je oblast v večini/vseh afriških državah rezultat volje, ali odsotnosti volje prebivalcev, in ne posledica zunanjega vmešavanja (preko NGO na primer, ali brez rokavic). Šolska primera, ker sta blizu, sta Libija in Egipt.

svecka ::

NOVA OBOGATITEV EU, kmalu bo tako, da bo bolje šolati otroke doma, kjer vsaj ne bodo posiljeni na wcjih s strani "i identify as woman", ustreljeni s strani sošolca ali zaštihani s strani priseljencev.

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-na...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

mtosev ::

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zimonem ::

Za ta denar se izselim iz EU.

kixs ::

Nekje je potrebno zaceti. Najlazje tujcev ne sprejemas. Edino preko programov ekonomskih migrantov.

Polda ::

V mestu Annecy v francoskih Alpah je moški v parku malo pred 10. uro napadel skupino otrok, starih okoli tri leta. Ranil jih je štiri, poškodoval pa je tudi najmanj enega odraslega. Sprva je policija sporočila, da je bilo ranjenih osem otrok.

Po poročanju francoskih medijev naj bi bil napadalec 32-letni sirski prosilec za azil.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-fra...


Kulturna obogatitev.

svecka ::

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Utk ::

Polda je izjavil:

V mestu Annecy v francoskih Alpah je moški v parku malo pred 10. uro napadel skupino otrok, starih okoli tri leta. Ranil jih je štiri, poškodoval pa je tudi najmanj enega odraslega. Sprva je policija sporočila, da je bilo ranjenih osem otrok.

Po poročanju francoskih medijev naj bi bil napadalec 32-letni sirski prosilec za azil.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-fra...


Kulturna obogatitev.

22,000 eurov je mala cena za to...

svecka ::

22.000 eur je cena, ali pa da bo vsak dan ena babica ali mladoletnica posiljena, ali pa zaštihani otrok v šoli/vrtcu.

mtosev ::

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalcev in posiljevalcev ali kako?
Vsakega je potrebno posamično obravnavati. Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalec in posiljevalcev ali kako?
Vsakega je potrebno posamično obravnavati. Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.


Seveda ni, ampak bistvena je rezlika da če NOBENGA ne bi sprejeli bi bili ti ljudje državljani in domorodci živi in neposiljeni!

S SPREJEMOM SMO ODPRLI DODATNE MOŽNOSTI KRIMINALNIH DEJANJ... to je težava

Rešitev tega je da ne sprejmemo nobenega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.

Ker tako delujejo civilizacije že tisočletja in do zdaj se je obneslo - smo preživeli do danes. Sori, če vidim 5 zagorelih tipov na klopci v parku bom na njih gledal drugače kot na 5 belih. Če sem zarad tega rasist, naj bom. Če ti ne, tudi prav. Druga možnost je da na vse gledamo kot na potencialne trouble makerje. To je še veliko manj praktično.
Ne pravim, da jih je potrebno avtomatsko razgnat, preganjat, karkoli, ampak enako se pa zraven ne bom počutil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

svecka ::

mtosev je izjavil:

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalcev in posiljevalcev ali kako?
Vsakega je potrebno posamično obravnavati. Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.


Če primerjaš populacijo avtohtonih in migrantov in procentualno kazniva dejanja na številko prebivalstva boš našel VELIKE RAZLIKE. Namesto da bi migrantje bli tukaj zahvaljeni za žepnino, free bivališče, zastonj učenje jezika, zastonj prevoz, jih gre večina delat kriminalna dejanja. Še na tiktoku je posnetek migranta ki vdira v avtomobile pri nas.

Samael ::

mtosev je izjavil:


Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalcev in posiljevalcev ali kako?

Seveda je. Nazadnje, ko sem preletaval letno statistiko kaznivih dejanj zoper spolno nedotakljivost se mi je zdelo, da je Slovenija praktično narod posiljevalcev in pedofilov. Med najpogosteje obsojenimi kaznivimi dejanji je tudi nasilje v družini.
Sicer pa saj vemo, kako to gre s klero-fašistističnimi pizdami. Naokoli se pizdakajo in pljuvajo čez druge, doma pa pedo-medo hlače dol ...

svecka je izjavil:

Če primerjaš populacijo avtohtonih in migrantov in procentualno kazniva dejanja na številko prebivalstva boš našel VELIKE RAZLIKE.

Mi daš procentualni vir za primerjavo?
(sprašujem te predvsem zato, ker vem, da si se ponovno zlagal)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

PacificBlue ::

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalcev in posiljevalcev ali kako?
Vsakega je potrebno posamično obravnavati. Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.


Če primerjaš populacijo avtohtonih in migrantov in procentualno kazniva dejanja na številko prebivalstva boš našel VELIKE RAZLIKE. Namesto da bi migrantje bli tukaj zahvaljeni za žepnino, free bivališče, zastonj učenje jezika, zastonj prevoz, jih gre večina delat kriminalna dejanja. Še na tiktoku je posnetek migranta ki vdira v avtomobile pri nas.


Statisticno gledano ni bilo povecanega nasilja s strani migrantov. Primer leta 2015, ko je prislo v Nemcijo milijon beguncev. Raziskava: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm...

Prihod migrantov ima kvecjemu pozitivne ucinke na gospodarstvo, ze tako primanjkuje delovne sile in eu prebivalstvo se stara.

darkolord ::

T440 je izjavil:

Šengen - greš kdaj ven iz Slovenije?
Euro - ti je frankfurtska monetarna politika ljubša od lokalne? če je skupna monetarna politika tko kul, zakaj se ne moremo zmeniti še za skupno fiskalno politiko?
prosti trg - si torej prenehal naročati online od kitajcev? imaš službo v kaki drugi EU državi?
drug stuff - kateri stuff?

Saj jaz tudi podpiram te zadeve, le zanima me, ali res veš kaj govoriš, ali se ti le fajn zdi napisat, jaz sem za šengen, euro in prosti trg.
Na taka "vprašanja" se itak ne da ogovoriti, ker v resnici nič ne sprašuješ, ampak samo provociraš.

No, ajde, drug stuff - varstvo potrošnikov, mobile roaming, zdravstveno zavarovanje (ob obisku drugih držav), razvojna sredstva, GDPR, ...

Zgodovina sprememb…

svecka ::

PacificBlue je izjavil:

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

svecka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Norec pač. V vsaki skupini ljudje je nekaj norcev. Jaz ne bi vlekel nekih vzporednic, ker tudi ne migranti so vdeleženi v kriminalu.


torej sprejemaš normo, da bo pač v pihodnosti vsak dan en otrok zaštihan? Kaj boš porekel takrat ko bo tvoj otrok/vnuk zaštihan. Bo to tudi ok?!?! A je

Če to sprejmemo kot normno, potme bo tudi norma kmalu preprodjaa in posilstva otrok, poroke z otroci, pokoli in streljanja na šolah, štihanje mimojedočih itd. Po novem tudi poslistvo babic.

TREBA JE REČT NE IN USTVAIT TO NORIJO, PREDEN SE RAZŠIRI

Nihče ne sprejema to normo. Tale tip bo pač kaznovan kot vsi drugi. A med lokalnimi ljudi ni kriminalcev in posiljevalcev ali kako?
Vsakega je potrebno posamično obravnavati. Ker je en norec zakaj bi rabili drugi azilanti zaradi enega kretena trpeti.


Če primerjaš populacijo avtohtonih in migrantov in procentualno kazniva dejanja na številko prebivalstva boš našel VELIKE RAZLIKE. Namesto da bi migrantje bli tukaj zahvaljeni za žepnino, free bivališče, zastonj učenje jezika, zastonj prevoz, jih gre večina delat kriminalna dejanja. Še na tiktoku je posnetek migranta ki vdira v avtomobile pri nas.


Statisticno gledano ni bilo povecanega nasilja s strani migrantov. Primer leta 2015, ko je prislo v Nemcijo milijon beguncev. Raziskava: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm...

Prihod migrantov ima kvecjemu pozitivne ucinke na gospodarstvo, ze tako primanjkuje delovne sile in eu prebivalstvo se stara.



Hahaha, ta poročilo nesramno pozabi povedati dejstvo, da so zaradi migrantskega novoletnega nadlegovanja v Cologne spremenili kvalfiikacijo spolnega nadlegovanja, kakor tudi zato tudi ni videti na grafu NIKAKRŠNE ANOMALIJE povečanja nadlegovanja, ker je bilo tako masovno, da sploh niso posisovali. Na grafu v porčilu s ene vidi NIČ. torej je to poročilo FAKE.

PRav tako a vam še ni kapnilo kaj se je zgodilo z Švedsko, da imajo zaradi migrantskega kriminala na dnevni tapeti obračunavanja z bombami zaradi drog. To pa se zgodi ko pustiš svobodo.

Samael ::

@svecka, zgoraj sem te vprašal za vir tvojih trditev, ki so bile precej konkretne. Poskušaj to narediti brez, da bi se zlagal.
Samael != Samuel

svecka ::

Samael je izjavil:

@svecka, zgoraj sem te vprašal za vir tvojih trditev, ki so bile precej konkretne. Poskušaj to narediti brez, da bi se zlagal.


Švedsko poglej. Ne rabiš statistike. Bombe ki pokajo so lep dokaz. Prav tako sem ti dokazal, da je poročilo lažno, ker se statistiko lahko priredi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Samael ::

svecka je izjavil:

Švedsko poglej. Ne rabiš statistike. Bombe ki pokajo so lep dokaz.

Torej si se tisto zgoraj gladko zlagal? Ne vem kaj točno dela v tvoji intelektualno podhranjeni betici, ampak iz nekega razloga, ki ga poznaš samo ti, to počneš ves čas.

Evo, ti bom jaz pomagal.

Število prijavljenih in odkritih kaznivih dejanj zoper spolno nedotakljivost med leti ciklično niha. V letu 2022 jih je policija obravnavala 479, kar je največ v zadnjih petih letih. Med njimi je bilo največ, 163 kaznivih dejanj prikazovanja, izdelave, posesti in pošiljanja pornografskega gradiva. Policisti so obravnavali tudi 145 spolnih napadov na osebo, mlajšo od 15 let.

V letu 2022 so obravnavali 2.389 prekrškov, povezanih z nasiljem v družini.



Vir: letno poročilo o delu policije 2022

Ta klerofašistični bumbar zgoraj najbrž meni, da so to pri nas zagrešili migranti.
Samael != Samuel

Bosnic ::

Samael je izjavil:

svecka je izjavil:

Švedsko poglej. Ne rabiš statistike. Bombe ki pokajo so lep dokaz.

Torej si se tisto zgoraj gladko zlagal? Ne vem kaj točno dela v tvoji intelektualno podhranjeni betici, ampak iz nekega razloga, ki ga poznaš samo ti, to počneš ves čas.

Evo, ti bom jaz pomagal.

Število prijavljenih in odkritih kaznivih dejanj zoper spolno nedotakljivost med leti ciklično niha. V letu 2022 jih je policija obravnavala 479, kar je največ v zadnjih petih letih. Med njimi je bilo največ, 163 kaznivih dejanj prikazovanja, izdelave, posesti in pošiljanja pornografskega gradiva. Policisti so obravnavali tudi 145 spolnih napadov na osebo, mlajšo od 15 let.

V letu 2022 so obravnavali 2.389 prekrškov, povezanih z nasiljem v družini.



Vir: letno poročilo o delu policije 2022

Ta klerofašistični bumbar zgoraj najbrž meni, da so to pri nas zagrešili migranti.


Edini bumbar tukaj si ti.

Samael ::

A danes nimaš dnevnega varstva? :))
Samael != Samuel

svecka ::

Samael je izjavil:

A danes nimaš dnevnega varstva? :))


na opica slepa, pejt pojest bannao k nx ne najdes

https://www.delo.si/lokalno/ljubljana-i...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Današnji protest v LJ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21817208 (12032) 111111111111
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26639120 (34670) vostok_1
»

Nova metoda za ustvarjanje pene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222285 (19805) vostok_1

Begunska kriza v Sloveniji 2016 (strani: 1 2 3 4100 101 102 103 )

Oddelek: Problemi človeštva
5145578250 (455298) Mavrik

Več podobnih tem