» »

Današnji protest v LJ

Današnji protest v LJ

1
2
3 4 5

m0LN4r ::

svecka je izjavil:

133127 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

133127 je izjavil:

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"

Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Zveni kot opis Dolenjske, Notranjske in Primorske, ce izvzames mesta. Tako, da...

Delal sem pa ze z ljudmi iz vsega sveta, pa ne ustrezajo tvojemu opisu. Mogoce si pa v branzi, kjer se taki nabirajo?


Odvisno iz katere branže, ampak sam sem na lastne oči in z njimi tudi delal v proizvodnji predvsem ljudi iz nižje branže iz 47 različnih držav, ki pridejo k nam kot migrantje. 3/4 jih je zabušantov, ki 1 uro zamujajo na izmeno, se "izgubijo" v podjetju, so na čik pavzi po 1 uro, jih rabiš učit 6 ur kako se 1 vijak natakne na vijačnik, 5 minut brskajo s prsti in iščejo po posodi vijak (vsi so v isti notri), ne znajo nobenih jezikov, še angleščine ne, se vlečejo kot jara kača in so črnogorci proti njimi kot ferrari proti fičotu, vsako uro hodijo za pol ure na wc in najhuje, pridejo ko sem jim sprdne na šiht. In Ukrajinci niso med izjemami, da ne bo pomote. Tako da to pride k nam, ne pa doktarji in pridni marljivi ljudje. In spoznal sem jih preko 160, kar sem z njimi delal.

S tem da imam izkuš nje tudi iz tujine, kjer je opazna ralzika med Latinoameričanom in Evropejcem (avtohtonim), kjer evropejec lepo za sapo pospravi smet v koš, latinoameričani pa mečejo to na tla. In večina migrantov nima nobene kulture do okolja. Kmalu bomo naslednja ciganija, umazana mesta, smeti povsod,...

Vecina jih prihaja tistih, ki jih tudi doli nocejo oz. bi jih ze tam stolkli.
Izkusnje 11111111111 pac niso s socialnimi problemi od spodaj, ki prihajajo sem, ker se tu da bolj na komot biti socialni problem.
Ne pa doktorji jedrske fizike, ampak zabusanti, ki niti banan nocejo pobirat in ze tam doli so hvatali krivine z raznimi mutnimi posli.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::





Multikulti Habibi come to germany.

Lahko bi zbrali denar za plakate habibi come to sLOVEnia xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Polda ::

Če pogledaš transparente katere nosijo migranti se prav vidi, da so jih napisali idioti iz Metelkove.

fur80 ::

Se pravi, da smo lahko hvaležni družetu TITEJU - Josipu Brozu, da smo bili za železno zaveso, po vzoru Rusije, Albanije... in nismo nasedli Zahodu, da bi bili podobni Nemčiji, Avstriji, Nizozemski, Švedski,... V bistvu lahko rečemo, da so nas komunisti rešili migrantov, Janez in Grims sta verjetno hvaležna Dolancu.

Raje delamo za 800EUR, kot, da smo nova Švedska, ki se utaplja v črncih in jih posiljujejo na vsakem koraku, ženske bežijo iz države in silijo v varno Albanijo?

Angleži in Škoti so tudi obogi, oboji imajo črnega za PV, kam so padli, verjetno je človek posilil pol parlamenta, da je prišel na oblast?

Nizozemci vsako leto bežijo iz države, zaradi kokaina in se vozijo z velikimi avtodomi, ker so ubogi in nimajo druga, mi Slovenci pa čisti, najlepše je ko ti tapravi Slovenec odpelje biološke smeti in vidiš kako dela z srednjo šolo na komunali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

133127 ::

m0LN4r je izjavil:

Pac ti govoris o manjsini, jaz o vecini in vecina jih scije in prodaja droge po ulicah.


Malo si zamesal, ti govoris o manjsini.

Jaz ti pa govorim o vecini slovenceljnov, zabitih, hudobnih, kradljivih, alkoholiziranih neinteligentnih pijancev (ce namesto alkohola zrejo "proteine" so samo v tej tocki boljsi) , ki jim avto pomeni vec kot vse, umirajo od fovsije in zaradi svojih frustracij zivijo za delanje fovsije drugim, nesposobni delovanja v druzbi bi sli za denar tudi droge prodajat v osnovne sole, pa nimajo jajc ali pa ne vejo kje dobiti droge.

ISIS povabim namesto kateregakoli rade volje, vsaj alkoholiki niso. Tako, da nehajte se pritozevati cez druge narode, ker bolj zahojeni od slovenceljnov, kot produkt tisocletne negativne selekcije, ne najdes nikjer.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

Glugy ::

To da Hrvaška ni varna država Slovenija pa je nima nobene podlage v realnosti. To je načrtno zavajanje protestnikov z takim transparentom.
Drugač nimam nič proti temu da pridejo tujci sem ampak naj se naučijo slovenskega jezika in kulture. Če se nimajo namena integrirat vsaj do določene mere potem je brezveze. Treba je pokazat in korenček in palco. Če je samo eno drugega pa ni potem ne bo nikol integracije. To je tud pol motivacija če se po določenem času preveri in oceni trud posameznika pri integraciji. Če je trud enak ničli se pač da par mesecev da človek odide. Nič ni zastonj. Če se človek drži integracijskega načrta naj se mu pa tud da kakšno socialno drobtino.

Vsak ki misle pri nas ostat naj tud podpiše izjavo o integraciji in predstavi svoj integracijski načrt.

fur80 ::

Glugy je izjavil:

To da Hrvaška ni varna država Slovenija pa je nima nobene podlage v realnosti. To je načrtno zavajanje protestnikov z takim transparentom.
Drugač nimam nič proti temu da pridejo tujci sem ampak naj se naučijo slovenskega jezika in kulture. Če se nimajo namena integrirat vsaj do določene mere potem je brezveze. Treba je pokazat in korenček in palco. Če je samo eno drugega pa ni potem ne bo nikol integracije. To je tud pol motivacija če se po določenem času preveri in oceni trud posameznika pri integraciji. Če je trud enak ničli se pač da par mesecev da človek odide. Nič ni zastonj. Če se človek drži integracijskega načrta naj se mu pa tud da kakšno socialno drobtino.

Vsak ki misle pri nas ostat naj tud podpiše izjavo o integraciji in predstavi svoj integracijski načrt.


Potem lahko gre 1/2 Slovencev iz Avstrije in Nemčije, če bi Avstrijci in Nemci tako razmišljali. Se pa strinjam, da tisti, ki ne delajo ali niso sposobni za sebe poskrbeti ali familjijo, da se jih da na 1. avtobus in adijo.

Ledvica ::

Sem bil na protestu in podpiram migracije. Sem za to, da se razbije to monotono Slovensko in Evropsko družbo.

Tako bi morali mi odgovarjati za naše grehe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

throo ::

Glugy je izjavil:

To da Hrvaška ni varna država Slovenija pa je nima nobene podlage v realnosti. To je načrtno zavajanje protestnikov z takim transparentom.
Drugač nimam nič proti temu da pridejo tujci sem ampak naj se naučijo slovenskega jezika in kulture. Če se nimajo namena integrirat vsaj do določene mere potem je brezveze. Treba je pokazat in korenček in palco. Če je samo eno drugega pa ni potem ne bo nikol integracije. To je tud pol motivacija če se po določenem času preveri in oceni trud posameznika pri integraciji. Če je trud enak ničli se pač da par mesecev da človek odide. Nič ni zastonj. Če se človek drži integracijskega načrta naj se mu pa tud da kakšno socialno drobtino.

Vsak ki misle pri nas ostat naj tud podpiše izjavo o integraciji in predstavi svoj integracijski načrt.


Ni tako preprosto, tujci se ne "integrirajo" v druzbo, zato ker jih druzba zavraca. Potem se naselijo skupaj v gete in se po principu plemenskih druzb drzijo zase, v taksnem nacinu pa jim je slovenscina in slovenska kultura odvec, nesmiselna in neuporabna, zakaj bi se ucili orodij za komunikacijo in obnasanje, ce so pa izrinjeni, ne glede kaj naredijo. In potem dobis romska naselja dolenjskih/notranjskih ciganov, ki jih ne mores vec "integrirati", ker sovrazijo ze nekaj generacij lokalne bedake, ki jih obkladajo. Seveda, ce bos vprasal kogarkoli od lokalcev ti bo povedal, da je problem v romih.... ne v tem, kaj so njihovi ocetje in praocetje poceli romom.

FireSnake ::

Čisto preprosto je!
Zakaj se pa Slovenci po svetu lepo integrirajo?
Ni opravičila! Lahko pa ostanejo doma.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Kayzon ::

Miki N je izjavil:

Vprašanje koliko brezdelnih raznolikih ... likov po ulicah rabite, da vam bo kapnilo da to niso delovna sila? Eni ste jamrali kako so pri nas "kafiči polni čez dan" ... pojdite v Nemčijo, Francijo. Fešta, je fešta vse dni ...


Pred leti sem bil v Franciji,in je kar zalostno da do 13ih popoldan nisi videl enega belga na cesti. Ker so bili v sluzbah ane,si pa videl raznorazne crnce in muslimane,tudi v burkah haha,kar ti pove da tolcejo socialno lepo in zivijo na tuj racun.

svecka ::

Ledvica je izjavil:

Sem bil na protestu in podpiram migracije. Sem za to, da se razbije to monotono Slovensko in Evropsko družbo.

Tako bi morali mi odgovarjati za naše grehe.



Lahko začneš pri sebi bedak. Najbolje da se obesiš na drevo, ker so tvoji potomci krivi za miljarde smrdi in še izplačaj ene biljon odškodnie moji družini, ker je trpela vsa ta tisočletja.

BEDAK.

throo je izjavil:

Glugy je izjavil:

To da Hrvaška ni varna država Slovenija pa je nima nobene podlage v realnosti. To je načrtno zavajanje protestnikov z takim transparentom.
Drugač nimam nič proti temu da pridejo tujci sem ampak naj se naučijo slovenskega jezika in kulture. Če se nimajo namena integrirat vsaj do določene mere potem je brezveze. Treba je pokazat in korenček in palco. Če je samo eno drugega pa ni potem ne bo nikol integracije. To je tud pol motivacija če se po določenem času preveri in oceni trud posameznika pri integraciji. Če je trud enak ničli se pač da par mesecev da človek odide. Nič ni zastonj. Če se človek drži integracijskega načrta naj se mu pa tud da kakšno socialno drobtino.

Vsak ki misle pri nas ostat naj tud podpiše izjavo o integraciji in predstavi svoj integracijski načrt.


Ni tako preprosto, tujci se ne "integrirajo" v druzbo, zato ker jih druzba zavraca. Potem se naselijo skupaj v gete in se po principu plemenskih druzb drzijo zase, v taksnem nacinu pa jim je slovenscina in slovenska kultura odvec, nesmiselna in neuporabna, zakaj bi se ucili orodij za komunikacijo in obnasanje, ce so pa izrinjeni, ne glede kaj naredijo. In potem dobis romska naselja dolenjskih/notranjskih ciganov, ki jih ne mores vec "integrirati", ker sovrazijo ze nekaj generacij lokalne bedake, ki jih obkladajo. Seveda, ce bos vprasal kogarkoli od lokalcev ti bo povedal, da je problem v romih.... ne v tem, kaj so njihovi ocetje in praocetje poceli romom.


Seveda, lahko šteješ ti med sebe, ker so tisočletja nazaj tvoji predniki seganjali rome. KAr začmni pri sebi bedak. Še en SJW ki vidi sam druge, sebe pa ne vidi. Začni pri sebi, kar kažeš na druge. Tudi tvoja familija & tvoji predniki je kriva za grozodejstva in suženjstva skozi tispočletja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Miki N ::

A uno je Greta v vlakcu spredaj?

DeeJay ::

a je RTV prenašal protest?
Don't f with me.

MalcomX ::

Edina prava pot za belsko raso je da se prikloni afriški.




Evropa ne sme zavrniti niti enega begunca ali migranta nikoli več. Če hoče v Evropo pol afrike ima vso pravico, da tudi pride. Zemlja je od vseh.

MalcomX ::

'I Take Responsibility'











Tudi oni so lahko Slovenci če hočejo




V Italiji padel rekord v 1 dnevu več kot 3000 beguncev. Sedaj je na EU, da se jih pravično porazdeli po vseh članicah.
V Sloveniji imamo prazna stanovanja in vasi kamor lahko namestimo te ljudi. Potrebno pa je dvigniti žepnino iz tistih sramotnih 18 eur na mesec na 600 eur kot je v Avstriji.
V parlamentu bo potrebno uvesti tudi rasno manjšino kajti ti ljudje morajo biti zastopani že v parlamentu in potem naprej v občinskih hišah.
V OŠ že poučevati, da so migracije koristne za državo in obstoj države.
Starše pa tudi v delavnice kjer se jih bo poučevalo o rasizmu in sprejemanju drugačnih.
Slovenija mora, do leta 2050 če hočemo zdržati gospodarsko ion socialno sprejeti 350 000 ljudi. Ta bazen je v afriki in tako ljudje ne bodo hodili na nevarne ladje in ilegalno čez morje ampak morajo priti legalno. Vlada goloba mora čim prej postaviti več ambasad v Afriki kjer bomo te ljudi spravili v Slovenijo jih integrirali in bili vsi skupaj zmagovalci.
Evropa pa bo, do leta 2050 potrebovala skoraj 100M ljudi ali pa bomo zamrli.
Potegnite glave iz riti in rečite NE rasizmu in da solidarnosti in sprejemanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MalcomX ()

svecka ::

@MalcomX

Same pravice in nič obveznosti. LAhko začneš pri sebi in jim šenkaš hišo in greš sam v šotor. Ali še bolje, pojdi ti v afriko, ekr tam rabijo take kot si ti..SIMPE brez hrbtenic, da bodo ritko nastavljal vsem gospodarjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

speerp ::

svecka je izjavil:

Seveda, lahko šteješ ti med sebe, ker so tisočletja nazaj tvoji predniki seganjali rome. KAr začmni pri sebi bedak. Še en SJW ki vidi sam druge, sebe pa ne vidi. Začni pri sebi, kar kažeš na druge. Tudi tvoja familija & tvoji predniki je kriva za grozodejstva in suženjstva skozi tispočletja.


Dejansko ima prav, vsaj v okviru v katerem je govoril, sranje z romi na dolenjskem so zagresili kar lokalni kmetje nekje okrog leta 1950. So jih dobili tudi prekmurci, tam pa so se lepo integrirali, kaj mislis kje je bila razlika? Samo svojo dikcijo poglej, pa bos razumel.

Ampak ne zmeni se zame, zagotovo si ti najbolj pameten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

pegasus ::

svecka je izjavil:

LAhko začneš pri sebi in jim šenkaš hišo
Jaz sem to že naredil. Pravtako raziskujem opcije za nadaljevanje kariere po Afriki. Nekaj dežel tam je presenetljivo močnih na HPC področju ...

Utk ::

So jih dobili tudi prekmurci, tam pa so se lepo integrirali

A bejž no. Kdo se ti je pa to zlagal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fur80 ::

Sicer pa jaz ne vem kaj si laskamo in kaj recimo Grims dela paniko. Od teh 3000, ki je prišlo včeraj z ladjo, se grem stavit, da jih 9/10 niti ne ve sploh kje je Slovenija in verjetno se jih niti 99,9% ne bi odločilo za Slovenijo, kaj šele da bi živeli v kaki vasi pri nas. Se grem stavit, da če Grims naredi dan odprtih vrat v svoji vasi in obljubi 300€ socialne za vsakega migranta, da jih ne dobi k sebi niti 10.

111111111111 ::

throo je izjavil:


Ni tako preprosto, tujci se ne "integrirajo" v druzbo, zato ker jih druzba zavraca. Potem se naselijo skupaj v gete in se po principu plemenskih druzb drzijo zase, v taksnem nacinu pa jim je slovenscina in slovenska kultura odvec, nesmiselna in neuporabna, zakaj bi se ucili orodij za komunikacijo in obnasanje, ce so pa izrinjeni, ne glede kaj naredijo. In potem dobis romska naselja dolenjskih/notranjskih ciganov, ki jih ne mores vec "integrirati", ker sovrazijo ze nekaj generacij lokalne bedake, ki jih obkladajo. Seveda, ce bos vprasal kogarkoli od lokalcev ti bo povedal, da je problem v romih.... ne v tem, kaj so njihovi ocetje in praocetje poceli romom.

Zgodovine romov sicer ne poznam, ampak sem živel nekaj časa tudi v Fužinah, bivši "čefurji" so zrastli, imajo otroke, otroci govorijo slovensko in "čefurji" so se precej dobro naučili. Sem se menil z gospo, ki mi je oddajala stanovanje, je rekla, da ko je bila ona mlada so bili to največji gavnerji v Fužinah. Same probleme so delali. Sedaj pa so odgovorni očetje in smo večkrat debatirali na klopcah, ko so se otroci igrali. 15 let nazaj pa drhal, ki bi jo najraje pognal iz države. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

Seveda.

111111111111 ::

MalcomX je izjavil:






V Italiji padel rekord v 1 dnevu več kot 3000 beguncev. Sedaj je na EU, da se jih pravično porazdeli po vseh članicah.
V Sloveniji imamo prazna stanovanja in vasi kamor lahko namestimo te ljudi. Potrebno pa je dvigniti žepnino iz tistih sramotnih 18 eur na mesec na 600 eur kot je v Avstriji.
V parlamentu bo potrebno uvesti tudi rasno manjšino kajti ti ljudje morajo biti zastopani že v parlamentu in potem naprej v občinskih hišah.
V OŠ že poučevati, da so migracije koristne za državo in obstoj države.
Starše pa tudi v delavnice kjer se jih bo poučevalo o rasizmu in sprejemanju drugačnih.
Slovenija mora, do leta 2050 če hočemo zdržati gospodarsko ion socialno sprejeti 350 000 ljudi. Ta bazen je v afriki in tako ljudje ne bodo hodili na nevarne ladje in ilegalno čez morje ampak morajo priti legalno. Vlada goloba mora čim prej postaviti več ambasad v Afriki kjer bomo te ljudi spravili v Slovenijo jih integrirali in bili vsi skupaj zmagovalci.
Evropa pa bo, do leta 2050 potrebovala skoraj 100M ljudi ali pa bomo zamrli.
Potegnite glave iz riti in rečite NE rasizmu in da solidarnosti in sprejemanju.

Govoriš samo o pravicah priseljencev nič pa o dolžnostih. Podčrtal sem pomombno zadevo, ki se skrije v poplavi tvojih besed.

ne morem pa si pomagat, da ko gledam tvoje slike so na njih sami mladi moški, dejansko so to ekonomski migranti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fur80 ::

111111111111 je izjavil:

throo je izjavil:


Ni tako preprosto, tujci se ne "integrirajo" v druzbo, zato ker jih druzba zavraca. Potem se naselijo skupaj v gete in se po principu plemenskih druzb drzijo zase, v taksnem nacinu pa jim je slovenscina in slovenska kultura odvec, nesmiselna in neuporabna, zakaj bi se ucili orodij za komunikacijo in obnasanje, ce so pa izrinjeni, ne glede kaj naredijo. In potem dobis romska naselja dolenjskih/notranjskih ciganov, ki jih ne mores vec "integrirati", ker sovrazijo ze nekaj generacij lokalne bedake, ki jih obkladajo. Seveda, ce bos vprasal kogarkoli od lokalcev ti bo povedal, da je problem v romih.... ne v tem, kaj so njihovi ocetje in praocetje poceli romom.

Zgodovine romov sicer ne poznam, ampak sem živel nekaj časa tudi v Fužinah, bivši "čefurji" so zrastli, imajo otroke, otroci govorijo slovensko in "čefurji" so se precej dobro naučili. Sem se menil z gospo, ki mi je oddajala stanovanje, je rekla, da ko je bila ona mlada so bili to največji gavnerji v Fužinah. Same probleme so delali. Sedaj pa so odgovorni očetje in smo večkrat debatirali na klopcah, ko so se otroci igrali. 15 let nazaj pa drhal, ki bi jo najraje pognal iz države. :D


Ljudje sploh ne razumejo, da so nam ti ljudje zgradili avtoceste, 3/4 blokov, delajo v proizvodnji, v kovinarstvu ali metalurgiji jih je najmanj polovica, delali so v rudnikih,... Ampak mi vidimo samo čefurja, trenirkarja, ki če ga ne bi bilo, bi pa to sosedov Joža naredil vse z levo roko, potem ko bi s traktorjem obrnil še zadnji travnik in pobral koncesijo. Lahko si izračunamo, koliko so nam € prinesli južnjaki v proračun in koliko bi bila minimalna plača če "čefurjev" v Sloveniji ne bi bilo. Se upam napovedat, da 500€. ;)

T440 ::

Da, seveda.

111111111111 ::

fur80 je izjavil:



Ljudje sploh ne razumejo, da so nam ti ljudje zgradili avtoceste, 3/4 blokov, delajo v proizvodnji, v kovinarstvu ali metalurgiji jih je najmanj polovica, delali so v rudnikih,... Ampak mi vidimo samo čefurja, trenirkarja, ki če ga ne bi bilo, bi pa to sosedov Joža naredil vse z levo roko, potem ko bi s traktorjem obrnil še zadnji travnik in pobral koncesijo. Lahko si izračunamo, koliko so nam € prinesli južnjaki v proračun in koliko bi bila minimalna plača če "čefurjev" v Sloveniji ne bi bilo. Se upam napovedat, da 500€. ;)

V mojih študentskih časih, pač ni bilo varno hodet ponoči po Fužinah, pa se lahko na glavo postaviš.

Se pa strinjam, da so imeli svoj doprinos pri razvoju Slovenije.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fur80 ::

111111111111 je izjavil:

fur80 je izjavil:



Ljudje sploh ne razumejo, da so nam ti ljudje zgradili avtoceste, 3/4 blokov, delajo v proizvodnji, v kovinarstvu ali metalurgiji jih je najmanj polovica, delali so v rudnikih,... Ampak mi vidimo samo čefurja, trenirkarja, ki če ga ne bi bilo, bi pa to sosedov Joža naredil vse z levo roko, potem ko bi s traktorjem obrnil še zadnji travnik in pobral koncesijo. Lahko si izračunamo, koliko so nam EUR prinesli južnjaki v proračun in koliko bi bila minimalna plača če "čefurjev" v Sloveniji ne bi bilo. Se upam napovedat, da 500EUR. ;)

V mojih študentskih časih, pač ni bilo varno hodet ponoči po Fužinah, pa se lahko na glavo postaviš.

Se pa strinjam, da so imeli svoj doprinos pri razvoju Slovenije.


Saj v petek ali soboto na veselicah, ali po vaških gostilnah včasih tudi ni bilo varno hodit. Sploh, če si bil od drugod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

T440 ::

Kakopak.

chucki ::

90% je jugosov in tujcev zaprtih.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

arnecan1 ::

133127 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Pac ti govoris o manjsini, jaz o vecini in vecina jih scije in prodaja droge po ulicah.


Malo si zamesal, ti govoris o manjsini.

Jaz ti pa govorim o vecini slovenceljnov, zabitih, hudobnih, kradljivih, alkoholiziranih neinteligentnih pijancev (ce namesto alkohola zrejo "proteine" so samo v tej tocki boljsi) , ki jim avto pomeni vec kot vse, umirajo od fovsije in zaradi svojih frustracij zivijo za delanje fovsije drugim, nesposobni delovanja v druzbi bi sli za denar tudi droge prodajat v osnovne sole, pa nimajo jajc ali pa ne vejo kje dobiti droge.

ISIS povabim namesto kateregakoli rade volje, vsaj alkoholiki niso. Tako, da nehajte se pritozevati cez druge narode, ker bolj zahojeni od slovenceljnov, kot produkt tisocletne negativne selekcije, ne najdes nikjer.

Predlagam, da začnemo na slotech zbirati denar in 133127 kupimo vozovnico do npr. Senegala, da se reši tega pekla v Sloveniji.

Poldy ::

Predlagam, da začnemo na slotech zbirati denar in 133127 kupimo vozovnico do npr. Senegala, da se reši tega pekla v Sloveniji.


Lol, to so le troli, ki vržejo temo s tira, da potem admini opravijo svoje delo. No, mogoče so kar admini osebno.

fur80 ::

chucki je izjavil:

90% je jugosov in tujcev zaprtih.


Žalostno, mogoče bi moralo biti več Trobcev, Plutov, Drevenškov, Abramov, Kamenikov, Makoterjev, ... da se malo dvigne ta naš procent.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

m0LN4r ::

Kayzon je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vprašanje koliko brezdelnih raznolikih ... likov po ulicah rabite, da vam bo kapnilo da to niso delovna sila? Eni ste jamrali kako so pri nas "kafiči polni čez dan" ... pojdite v Nemčijo, Francijo. Fešta, je fešta vse dni ...


Pred leti sem bil v Franciji,in je kar zalostno da do 13ih popoldan nisi videl enega belga na cesti. Ker so bili v sluzbah ane,si pa videl raznorazne crnce in muslimane,tudi v burkah haha,kar ti pove da tolcejo socialno lepo in zivijo na tuj racun.

V Avstriji in Njemacki je podobno. Lepo si opisal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

fur80 ::

m0LN4r je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vprašanje koliko brezdelnih raznolikih ... likov po ulicah rabite, da vam bo kapnilo da to niso delovna sila? Eni ste jamrali kako so pri nas "kafiči polni čez dan" ... pojdite v Nemčijo, Francijo. Fešta, je fešta vse dni ...


Pred leti sem bil v Franciji,in je kar zalostno da do 13ih popoldan nisi videl enega belga na cesti. Ker so bili v sluzbah ane,si pa videl raznorazne crnce in muslimane,tudi v burkah haha,kar ti pove da tolcejo socialno lepo in zivijo na tuj racun.

V Avstriji in Njemacki je podobno. Lepo si opisal.

fur80 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vprašanje koliko brezdelnih raznolikih ... likov po ulicah rabite, da vam bo kapnilo da to niso delovna sila? Eni ste jamrali kako so pri nas "kafiči polni čez dan" ... pojdite v Nemčijo, Francijo. Fešta, je fešta vse dni ...


Pred leti sem bil v Franciji,in je kar zalostno da do 13ih popoldan nisi videl enega belga na cesti. Ker so bili v sluzbah ane,si pa videl raznorazne crnce in muslimane,tudi v burkah haha,kar ti pove da tolcejo socialno lepo in zivijo na tuj racun.

V Avstriji in Njemacki je podobno. Lepo si opisal.


Seveda, ker Njemac, Francoz, Avstrijec, Nizozemac je v svoji luksuzni vili, 4 do 5 sobnem stanovanju, ali z avtodomom na morju, vikendu, medtem ko so blokovci z 4-5 froci raje na ulici, kot v garsioneri. Kolega ima žensko iz Francije, Marseille, je razlagala, da Francozi tam sploh ne kupijo hiše, če nima bazena,... od 500 000 naprej so cene, če koga zanima! ;)
V Franciji ali Nemčiji se pa verjetno sprehajate po delih, kjer so pametni domačini dali ljudem "migrantom" stanovanja v najem in se odselili v večja stanovanja izven mesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PovemVfaco ::

chucki je izjavil:

90% je jugosov in tujcev zaprtih.


95 % vseh zaprtih je pa moških, tako da za varnost zagotovit bi bile očitno najbolj efektivne trans klinike. Statistika vse pove, če jo znaš "prav" uporabljat.

Kayzon ::

Haha kaksne pisete eni tukaj pa to je noro,pejte danes skozi fuzine ali skozi sam center ljubljane. Polovica ljudi ne govori slovensko,nima veze ali so mladi ali stari,ne govorijo slovensko. Noro je kar se dogaja vi pa kle bluzite v tri krasne.

mr_chai ::

Socrates je izjavil:



Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.


Saj ravno to hočejo. In tudi na tem forumu je nekaj takih, ki to odkrito in brezsramno želijo, da postane Evropa popolnoma črna.

111111111111 ::

Kayzon je izjavil:

Haha kaksne pisete eni tukaj pa to je noro,pejte danes skozi fuzine ali skozi sam center ljubljane. Polovica ljudi ne govori slovensko,nima veze ali so mladi ali stari,ne govorijo slovensko. Noro je kar se dogaja vi pa kle bluzite v tri krasne.

No center Ljubljane so večinoma turisti. V Fužinah sem pa živel 5 let, sicer ne govorijo pravilne Slvoenščine, jo pa vsekakor govorijo dovolj dobro.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

Tudi če bodo razni Socratesi k svojim 10 zombijevskim uram za računalnikom še naprej dodajali 2 dodatni dnevno za pisanje bedarij po s-t in se še naprej čudili, da jim špeh rase in mišice plahnijo, in tudi če se jim posledično uresniči največji strah, da jih tista ena, ki se jih je usmilila, cuckne s črncem ali muslimanom...

In tudi če razni mr_chaji nadaljujejo svoje vampirsko nočno detektivsko delo in posledično podnevi hodijo okol kot zombiji in še naprej nimajo nobenga stika z ženskami...

bo Evropa še vedno samo mulatska in ne popolnoma črna, ker baje hodijo sami črni mladi moški, tako da bodo še vedno beli geni prišli do izraza preko belih žensk. Pa tudi tisti belci, ki smo spolno bolj aktivni z več različnimi ženskami namest z eno ali nobeno, smo in še bomo dali gene bolj široko naprej (res pa tudi mulatskim ali črnim mačkam, če se bodo pogosto pojavljale tu).

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Haha kaksne pisete eni tukaj pa to je noro,pejte danes skozi fuzine ali skozi sam center ljubljane. Polovica ljudi ne govori slovensko,nima veze ali so mladi ali stari,ne govorijo slovensko. Noro je kar se dogaja vi pa kle bluzite v tri krasne.

No center Ljubljane so večinoma turisti. V Fužinah sem pa živel 5 let, sicer ne govorijo pravilne Slvoenščine, jo pa vsekakor govorijo dovolj dobro.



Eni pozabljate osnovno in primarno bistvo jezika

To je sporazumevanje.... Ostalo je vse nek debilizem kvazi kulture in naroda

Bistvo jezika je da jaz razumem nekoga drugega itd

Ce je to uspesno je jezik svoj namen izpolnil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

c3p0 ::

m0LN4r je izjavil:


Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Slovencev v Nemčiji niti ne opaziš, ker so se naučili jezika, pogosto do native levela in so asimilirani, verjetno še preveč.

BCSman ::

Odpreš novice, 95% kriminala naredijo jugovići, ostalih 5% je zafrustriranih slovencev ki ubijejo ženo.

fur80 ::

c3p0 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Slovencev v Nemčiji niti ne opaziš, ker so se naučili jezika, pogosto do native levela in so asimilirani, verjetno še preveč.


Haha, sem delal v Nemčiji, ja so se naučili bosanščine to se strinjam in se asimilirali v gastarbarterja iz juge! :D

Kayzon je izjavil:

Haha kaksne pisete eni tukaj pa to je noro,pejte danes skozi fuzine ali skozi sam center ljubljane. Polovica ljudi ne govori slovensko,nima veze ali so mladi ali stari,ne govorijo slovensko. Noro je kar se dogaja vi pa kle bluzite v tri krasne.



Noro kake eni pišete, center glavnega mesta, pa ne govorijo vsi domače! :D Jao, še sreča da v Zgornji Kungoti vsi v centru govorijo slovensko! noro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Vanich ::

Polda je izjavil:

Nič drugega ni s temi migranti kot, da se ustvarjajo geta.
V Sloveniji že imamo problem s albanci in Kosovsrji, ker nočejo govoriti SLO zdaj pa hočejo navleči še afričane in arabce bog nam pomagaj.
Primorski gremlin Golob je globalist in cilj mu je uničit SLO kulturo in prebivalstvo.

Je pa cilj levice, da jih bodo na dolgi rok migranti volili ne bodo jih ker bodo volili svoje, ko bo enkrat zadostna masa.


Najkasneje letos 01.11. (verjetno pa že prej) nastopi vizna liberalizacija za Kosovo*. Takrat se šele začne žurka - v našem stanovanju.

Polda ::

Ne razumem zakaj Golobovo vlado skrbi ?

"Bojimo se, da bi Italija uvedla tak ukrep kot Avstrija"

Zaradi migracijskega toka preko Slovenije v Italijo se odnosi med državama slabšajo, pravijo viri blizu vladi.

https://www.zurnal24.si/slovenija/bojim...


V koalicijski pogodbi imajo zapisano, da je SLO politika do prosilca za azil ena najbolj restrektivnih in, da jo bodo popravili olajšali... saj si želijo več teh migrantov pri nas zakaj zdaj cvikajo ? Ne razumem.

Vanich je izjavil:

Polda je izjavil:

Nič drugega ni s temi migranti kot, da se ustvarjajo geta.
V Sloveniji že imamo problem s albanci in Kosovsrji, ker nočejo govoriti SLO zdaj pa hočejo navleči še afričane in arabce bog nam pomagaj.
Primorski gremlin Golob je globalist in cilj mu je uničit SLO kulturo in prebivalstvo.

Je pa cilj levice, da jih bodo na dolgi rok migranti volili ne bodo jih ker bodo volili svoje, ko bo enkrat zadostna masa.


Najkasneje letos 01.11. (verjetno pa že prej) nastopi vizna liberalizacija za Kosovo*. Takrat se šele začne žurka - v našem stanovanju.



Definitivno. Se sreča, da je Golobova vlada skoraj, da ukinila SLO jezik. Se bomo pa mi naučili Albanščine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

fur80 ::

Polda je izjavil:

Ne razumem zakaj Golobovo vlado skrbi ?

"Bojimo se, da bi Italija uvedla tak ukrep kot Avstrija"

Zaradi migracijskega toka preko Slovenije v Italijo se odnosi med državama slabšajo, pravijo viri blizu vladi.

https://www.zurnal24.si/slovenija/bojim...


V koalicijski pogodbi imajo zapisano, da je SLO politika do prosilca za azil ena najbolj restrektivnih in, da jo bodo popravili olajšali... saj si želijo več teh migrantov pri nas zakaj zdaj cvikajo ? Ne razumem.

Vanich je izjavil:

Polda je izjavil:

Nič drugega ni s temi migranti kot, da se ustvarjajo geta.
V Sloveniji že imamo problem s albanci in Kosovsrji, ker nočejo govoriti SLO zdaj pa hočejo navleči še afričane in arabce bog nam pomagaj.
Primorski gremlin Golob je globalist in cilj mu je uničit SLO kulturo in prebivalstvo.

Je pa cilj levice, da jih bodo na dolgi rok migranti volili ne bodo jih ker bodo volili svoje, ko bo enkrat zadostna masa.


Najkasneje letos 01.11. (verjetno pa že prej) nastopi vizna liberalizacija za Kosovo*. Takrat se šele začne žurka - v našem stanovanju.



Definitivno. Se sreča, da je Golobova vlada skoraj, da ukinila SLO jezik. Se bomo pa mi naučili Albanščine.


Sem nekje prebral, pa me popravi, če se motim, da je Janša podpisal, da lahko Kosovarji gor pripeljejo tudi družine in je zato dobil častni doktorski naziv v Prištini, sami sicer nisem siguren ali gre eno z drugim, ali je to bilo posebej! ;)

m0LN4r ::

kjer so pametni domačini dali ljudem "migrantom" stanovanja v najem in se odselili v večja stanovanja izven mesta.
Konkretno imam od sebe 5 minut oddaljen manjsi blok. Tja so naselili socialne probleme, ze prej so bli. Edino zdaj so socialni problemi bolj temne polti in druge religije. Sicer so mesano notr, ampak se ze 5 let peljem in hodim mimo, vmes so nastepal goro otrok, okoli bloka so vrece smeti in sranje. Iz okna mecejo vse zivo. Policija 1x mesecno samo pri tem bloku, ker zene pretepajo, v vecernih urah slisis samo od tam zdiranje.
No aniway.

Tudi od vseh strank so tile najhujsi. Do you speak english bro? I want to buy a laptop, give me discout brother. You have to give me discout yeah. So you will not give me discout because I am black?.... Da ne recem zakaj smo ze vse klicali policijo prinas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

fur80 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Slovencev v Nemčiji niti ne opaziš, ker so se naučili jezika, pogosto do native levela in so asimilirani, verjetno še preveč.


Haha, sem delal v Nemčiji, ja so se naučili bosanščine to se strinjam in se asimilirali v gastarbarterja iz juge! :D

Kayzon je izjavil:

Haha kaksne pisete eni tukaj pa to je noro,pejte danes skozi fuzine ali skozi sam center ljubljane. Polovica ljudi ne govori slovensko,nima veze ali so mladi ali stari,ne govorijo slovensko. Noro je kar se dogaja vi pa kle bluzite v tri krasne.



Noro kake eni pišete, center glavnega mesta, pa ne govorijo vsi domače! :D Jao, še sreča da v Zgornji Kungoti vsi v centru govorijo slovensko! noro

fur80 pac delal si v taksni branzi/gradbiscu. Bi prisel v naso pisarno po ponudbo, verjemi mi, da nebi vedel kateri sem jaz. Mene sele, ko vidijo ime vprasajo, ce imam tuje starse.

c3p0 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Slovencev v Nemčiji niti ne opaziš, ker so se naučili jezika, pogosto do native levela in so asimilirani, verjetno še preveč.

Ja to je bilo res hecno. En starejsi par iz Ljubljane, sem jih ze ene trikrat srecal, mi se pogovarjamo v nemscini, sklenemo deal. Potem pa ko pisem racun, wait a minute.

Je pa res, da srecam tudi taksne kot jih opisuje fur80, ampak to so Slovenci na papirju, korenine so druge, to takoj vidis, ampak tudi je razlika ali je zidar z osnovno solo ali pa studiran clovek.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Vanich ::

Hihihi. Zapelji se samo skozi Karavanke v Podrožco (kar je 500m od mojega prebivališča) in poglej njihove priimke. Potem jih pa nagovori po slovensko in jih vprašaj, kaj so po narodnosti.
Odgovor bo slejkoprej: "Ich bin kein scheisse Slovener, Ich bin ein Windisch!!!"
Ob plebiscitu 1920 je bilo pa tam 70-80% slovensko govorečega prebivalstva - ki so raje izbrali ostati v Avstriji, kot pa da bi se pridružili novonastali Kraljevini Srbov, Hrvatov in Slovencev - in so v stotih letih do danes popolnoma izginili.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stevilo Slovencev in prebivalcev upada ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27030849 (23828) BigWhale

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112534 (10038) jb_j

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44684017 (77271) PrihajaNodi

Več podobnih tem