» »

Današnji protest v LJ

Današnji protest v LJ

1 2 3
4
5

111111111111 ::

speerp je izjavil:


Problem je predvsem, da obstajajo taksni ljudje, kot si ti, ki bi radi tujce getoizirali, kar je razlog za kasnejse tezave. V prvi generaciji jih kaj dosti integriral ne bos, se bojo pa njihovi otroci, ko bojo hodili v slovenske sole, kjer pa jih ne bojo zanicevali ampak jih obravnavali kot sebi enake. Kjer ima poglavitno vlogo solski sistem. V nebo vpijoc dokaz so dolenjski ali prekmurski romi.

Akos poslušam o teh romih. A lahko kaj bolj natančnega poveš? V čem je fora?

Jaz bi tujce razselil po državi, ko jih je v enem mestu čez neko število, se ne morejo več priseljevat.

RAvno danes je sodelavka razlagala, da je albanska punčka že 2 leti v Slovenski šoli in nič ne zna Slovensko, mama se noče učiti Slovensko in tudi na dodatne ure Slovenščine punca ne hodi. Take je treba samo segnati iz države in naj se gredo drugam preseravat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Invictus ::

speerp je izjavil:


Ki jih nadomestis iz kje? Le razlozi celo pot o davkih? Iz nepremicninskega davka? Davka na dobicek? Povej, kje bi rad ti vec placal oz. se odpovedal, zato, da bo tujec imel vec?

Zmanjšaš in naridš bolj učlinkovito javno upravo.

Saj bo z nižjimi davki tudi domačin imel več.

111111111111 je izjavil:


RAvno danes je sodelavka razlagala, da je albanska punčka že 2 leti v Slovenski šoli in nič ne zna Slovensko, mama se noče učiti Slovensko in tudi na dodatne ure Slovenščine punca ne hodi. Take je treba samo segnati iz države in naj se gredo drugam preseravat.

Jap, Kranj je sploh znan po tem...

Makedonija še hujša, tam so albanci že prevladujoč narod.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

fur80 ::

BCSman je izjavil:

Tako je, levičarski verski fanatiki silijo otroke v rezanja luleka, če se za kak dan počutijo punčke.


Zanimivo je, da so desničarji ponavadi ali večino se imajo za kristjane in so verni, ter imajo doma nad kaminom Jezusa Kristusa pribitega na križ. Človeka, ki je po duši bil levičar, priznaval vse ljudi in bil v prvi vrsti migrant, ter temen v obraz. Skregano z vsako logiko.

Unilseptij ::

fur80 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Zgodovino slovenskega naroda bi te morali učiti že v osnovni šoli, poglej učbenike.
Kaj je levičarstvo in kakšen pomen je imelo za dobrobit slovenskega naroda pred 200 leti in kaj je levičarstvo danes ni dosti povezave, tako kot ni med stroji Iskra pred 40 leti in današnjimi kitajskimi stroji imenovanimi Iskra.


Potem bi moral vedeti, da se nam je v zgodovini zgodilo še marsikaj hujšega, kot pa nekaj migracij v Slovenijo in kako je mogoče, da imamo prav sedaj prvič uradno samostojno državo in da se je našim ženkam in dedom zgodilo mnogo hujđe kot, da bi jih Albanci grdo gledali v državi ali da bi tvoja ženka šla prostovoljno s črncem.

To je bistvo... slovenski narod je prezivel vse sranje, kar si ga lahko zamislimo, pa je obstal... bluziti, da smo kot narod zdaj, ko imamo prvic svojo drzavo, pa kar naenkrat ogrozeni zaradi priseljencev in ne vem kaj se, je cista neumnost. Kar se pa tice obveznega znanja slovenscine nimam nic proti, ampak se mora nanasati na vse. Trenutni zakon, ki je bil sprejet nedavno, pa mirno dopusca, da drzavljanom EU (Nemcem, Francozem, itd. ) jezika ni potrebno znati, ko pridejo v Slovenijo, od tistega Albanca s Kosova, ki pride delat na gradbisce, pa zahtevamo dejansko formalno dokazilo o stopnji znanja jezika. Dvojna merila in hlapcevstvo, z obveznim dodatkom izzivljanja na tistih, ki so se "nizje" na lestvici hlapcev.

Zgodovina sprememb…

kajtimara ::

111111111111 je izjavil:


RAvno danes je sodelavka razlagala, da je albanska punčka že 2 leti v Slovenski šoli in nič ne zna Slovensko, mama se noče učiti Slovensko in tudi na dodatne ure Slovenščine punca ne hodi. Take je treba samo segnati iz države in naj se gredo drugam preseravat.

No, od njih pa res nobene koristi!

nejclp ::

111111111111 je izjavil:




RAvno danes je sodelavka razlagala, da je albanska punčka že 2 leti v Slovenski šoli in nič ne zna Slovensko, mama se noče učiti Slovensko in tudi na dodatne ure Slovenščine punca ne hodi. Take je treba samo segnati iz države in naj se gredo drugam preseravat.

Kaj pa tebe ovira, da bi se naučil slovenščine, Lažnivi Kljukec?

Mato989 ::

Unilseptij je izjavil:

fur80 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Zgodovino slovenskega naroda bi te morali učiti že v osnovni šoli, poglej učbenike.
Kaj je levičarstvo in kakšen pomen je imelo za dobrobit slovenskega naroda pred 200 leti in kaj je levičarstvo danes ni dosti povezave, tako kot ni med stroji Iskra pred 40 leti in današnjimi kitajskimi stroji imenovanimi Iskra.


Potem bi moral vedeti, da se nam je v zgodovini zgodilo še marsikaj hujšega, kot pa nekaj migracij v Slovenijo in kako je mogoče, da imamo prav sedaj prvič uradno samostojno državo in da se je našim ženkam in dedom zgodilo mnogo hujđe kot, da bi jih Albanci grdo gledali v državi ali da bi tvoja ženka šla prostovoljno s črncem.

To je bistvo... slovenski narod je prezivel vse sranje, kar si ga lahko zamislimo, pa je obstal... bluziti, da smo kot narod zdaj, ko imamo prvic svojo drzavo, pa kar naenkrat ogrozeni zaradi priseljencev in ne vem kaj se, je cista neumnost. Kar se pa tice obveznega znanja slovenscine nimam nic proti, ampak se mora nanasati na vse. Trenutni zakon, ki je bil sprejet nedavno, pa mirno dopusca, da drzavljanom EU (Nemcem, Francozem, itd. ) jezika ni potrebno znati, ko pridejo v Slovenijo, od tistega Albanca s Kosova, ki pride delat na gradbisce, pa zahtevamo dejansko formalno dokazilo o stopnji znanja jezika. Dvojna merila in hlapcevstvo, z obveznim dodatkom izzivljanja na tistih, ki so se "nizje" na lestvici hlapcev.


Ne niso to dvojna merila, oz. so ravno toliko kot takšna da tudi Francoz in Nemec NE RABITA delovnega dovoljenja medtem ko ga Bosanec in Srb rabita... to je pač EVROPSKA UNIJA... To kar ti hočeš je ukinitev EU, ker potem je tudi dvojno merilo carina izdelkov izven EU vs znotraj EU, itd...

Bistvo EUja je, da imamo NARODI znotraj EU priviligiran položaj napram onim zunaj med našimi državami...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

speerp ::

m0LN4r je izjavil:

speerp je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

da Slovenci ne smemo dobiti nadomestka zate iz druge drzave.
Sem za, ampak ta nadomestek naj bo iz Evropske Unije.
Skratka malo hinavsko, se ti ne zdi?
Ne ni.
ti pa spizdis kamorkoli ze
Jaz sem ostal znotraj EU, samo se preselil nekaj vasi severneje. Pa ne zaradi vecje socialne, kot to pocnejo tisti, na drugi strani sredozemskega morja.
Kultura je cisto druga, 40% avstrijcev nosi doma narodne nose.
To si si gladko izmislil, ti povem iz prve roke.


Ne mores uvzazat ljudi iz bolj razvitih drzav v manj razvite, kaj sanjas? Odlocil si se nam pokazati sredinec, zdaj pa pametujes, pametuj Avstrijcem, zdaj tja spadas. Zakaj se ne integriras v druzbo?

Seveda lahko, ampak... Za tebe je Slovenija manj razvita drzava? lol.


Da. Slovenija je manj razvita drzava, banana republika ji lahko reces. Mentaliteta ljudi vse pove.

m0LN4r je izjavil:

Ti si glihtak ekonomski migrant ker se vozis 130km v LJ delat, nic manj kot tisti, ki se pelje iz Lendave v Wildon.


Ne bo drzalo, jaz grem v sluzbo pes in vse davke placujem tukaj.

In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti. Skratka si razlog, da potrebujemo uvazati migrante iz "Afrike". Ce jih noces, pridi nazaj. Medtem, ko pobegniti v drugo drzavo potem pa pametovati tu zivecim Slovencem, koga lahko sprejmejo in koga ne, JE hinavsko.

Mato989 je izjavil:

Bistvo EUja je, da imamo NARODI znotraj EU priviligiran položaj napram onim zunaj med našimi državami...


In kaj ti to pomaga, ce cakas vodovodarja 2 meseca, placas ga nenormalno, pa se trinkgeld mu das, ker upas, da bo kasneje kaj hitreje prisel, razlog pa je, da je sel pa slovenski raje delat v Nemcijo, kjer mu lahko ponudijo standard, ki ga v Sloveniji preprosto ne more dobiti zaradi prevec izropane drzave s strani kapitalistov?

Kot sem ze povedal, to, da rabimo priseljence od drugod je posledica problemov, ki jih je zakuhala desnica in zdaj se ravno oni najbolj pritozujejo, da to pa ne. Seveda pa verjamem, da 20 let nazaj ni nihce razmisljal, da bo to problem, ker pac ne razmisljajo za naprej. Pretezko za njih.

Tako kot danes ne razmisljajo, kaj bo cez 20 let, ce ne bomo manjka ljudi uvozili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

speerp ::

(p.s.: lahko namesto vodovodarja vstavite steklarja/keramicarja/zidarja/toplovodarja/... )

111111111111 ::

fur80 je izjavil:

Zanimivo je, da so desničarji ponavadi ali večino se imajo za kristjane in so verni, ter imajo doma nad kaminom Jezusa Kristusa pribitega na križ. Človeka, ki je po duši bil levičar, priznaval vse ljudi in bil v prvi vrsti migrant, ter temen v obraz. Skregano z vsako logiko.

Od kristjanov pričakovati logiko, je kot od Levičarjev pričakovati, da bodo ekonomisti.

kajtimara je izjavil:


No, od njih pa res nobene koristi!

Ne iščem koristi, ampak integracijo. Majo da se potrudijo naučiti Slovensko, ne pa da učiteljica v OŠ organizira dopolnilni pouk za Slovenščino, punca se pa ne prikaže, ker ji doma ne pustijo. Tako familjo segnat nazaj od koder so prišli, ker se bo ustvarjalo same težave. Zaradi mene naj mama dobi socialko, otroške dodatke, samo za tadenar se bo morala naučiti Slovensko, ne pa da bomo plačevali še prevajalca.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Kaj pa tebe ovira, da bi se naučil slovenščine, Lažnivi Kljukec?

O Nejči, si spet začel žalit brez argumentacije? V eni temi si že potegnil kratko in pokazal, da mi v debatah nisi kos. Ti vržem pod nos kake tvoje izjave? :D

speerp je izjavil:

Kot sem ze povedal, to, da rabimo priseljence od drugod je posledica problemov, ki jih je zakuhala desnica in zdaj se ravno oni najbolj pritozujejo, da to pa ne. Seveda pa verjamem, da 20 let nazaj ni nihce razmisljal, da bo to problem, ker pac ne razmisljajo za naprej. Pretezko za njih.

A tista desnica, ki je vladala par let 30 let samostojne države? A ta desnica? :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

En tak lep primer so tudi slovenska smučišča. Sezonski delavci večina Srbi in Albanci. Smo šli na smučišču na pir in kosilo, v restavraciji za šankom nobenega Slovenca, pili pa Slovenci, Hrvati, Madžari,... je rekel šef, da jih ni in jih ne dobi.

Ali bi bilo bolje, da zapremo restavracijo in ne bi pobrali tisti davek in dobiček, ker delajo v restavraciji tujci?

Torej po desničarsko, da vidim to dvoumje, zakaj se slovenski kmet raje zabava s traktorjem in mlekom, ker nič ne gre in z ženo raje ne gresta delat na smučišče ali vozit tovornjaka? Ne bi bilo bolje, da bi tem nekaj 1000 župnikom plačali izpit in bi vozili tovornjak, namesto, da jih plačujemo v cerkvi.
Zakaj mora migrant, ki v Sloveniji plačuje davek, financirati posredno tudi rimsko katoliško cerkev čeprav je musliman?

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kaj pa tebe ovira, da bi se naučil slovenščine, Lažnivi Kljukec?

O Nejči, si spet začel žalit brez argumentacije? V eni temi si že potegnil kratko in pokazal, da mi v debatah nisi kos. Ti vržem pod nos kake tvoje izjave? :D

:D
Kako brez argumentacije, saj sem prebral tvoj post? Vsak ga lahko, saj si ga sam pripopal. Čeprav nekomu, ki uči tujce slovenščine, tega ne bi priporočal.
Lol, v kateri temi sem pa potegnil kratko?

speerp ::

111111111111 je izjavil:

A tista desnica, ki je vladala par let 30 let samostojne države? A ta desnica? :D


Verjetno tudi ta, ampak ne, govorim primarno o SDS in SNS, ki sta leta uporabljala tujce za nabiranje poceni politicnih tock in naredila kakrsnokoli razpravo o uvozu tujcev nemogoco, vkljucno z vsemi nenormalnimi zahtevami (testa za slovenscino, ne narediva ne jaz ne ti) se vedno. In usposobljen kader je sel raje drugam. Zdaj, ko nam manjka zdravnikov pa jokamo - in se vedno nismo nic sprostili, kolikor vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

svecka ::

speerp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

A tista desnica, ki je vladala par let 30 let samostojne države? A ta desnica? :D


Verjetno tudi ta, ampak ne, govorim primarno o SDS in SNS, ki sta leta uporabljala tujce za nabiranje poceni politicnih tock in naredila kakrsnokoli razpravo o uvozu tujcev nemogoco, vkljucno z vsemi nenormalnimi zahtevami (testa za slovenscino, ne narediva ne jaz ne ti) se vedno. In usposobljen kader je sel raje drugam. Zdaj, ko nam manjka zdravnikov pa jokamo - in se vedno nismo nic sprostili, kolikor vem.


ti si pač prezabit za test za slovensčino. Kakšne blužis skoz. Moja ga je naredila in jaz sem ji pomagal jo učit dvojino, ker je zajebana. Tako da skoz bluziš, lažeš 100 na uro in sam nabijaš. Nisi bil nikjer, sveta nisi videl nič, pameten se delaš pa nimaš nič izkušen s tujci. A si miljonar da znaš tok ekonimijo, si zaslužil na bitkojnih, da si požrl pamet sveta? Kje lahko poslušam tvoje podcaste? Cela EU ima težave od korone krize naprej z zaposlitvijo, ampak pameten ti kot si se sklicuješ na desnico bedak neumni.

Scaramouche3 ::

fur80 je izjavil:

En tak lep primer so tudi slovenska smučišča. Sezonski delavci večina Srbi in Albanci. Smo šli na smučišču na pir in kosilo, v restavraciji za šankom nobenega Slovenca, pili pa Slovenci, Hrvati, Madžari,... je rekel šef, da jih ni in jih ne dobi.

Ali bi bilo bolje, da zapremo restavracijo in ne bi pobrali tisti davek in dobiček, ker delajo v restavraciji tujci?

Torej po desničarsko, da vidim to dvoumje, zakaj se slovenski kmet raje zabava s traktorjem in mlekom, ker nič ne gre in z ženo raje ne gresta delat na smučišče ali vozit tovornjaka? Ne bi bilo bolje, da bi tem nekaj 1000 župnikom plačali izpit in bi vozili tovornjak, namesto, da jih plačujemo v cerkvi.
Zakaj mora migrant, ki v Sloveniji plačuje davek, financirati posredno tudi rimsko katoliško cerkev čeprav je musliman?



Sej to je problem, vsak ksenofob hoče da nek drug Slovenec dela dela, ki jih on noče.
Medtem pa drug Slovenec isto misli, jaz ne, niti moji otroci, oni gredo na fakulteto in tako naprej, dokler ne prideš do male populacije ki to mora delati, ostalo bo treba uvoziti.
Zdaj naj se pa ksenofobi odločijo, vzeti kolikor pač lahko iz exyu ali pa Afrika,Arabija in Azija?

m0LN4r ::


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Scaramouche3 ::

m0LN4r je izjavil:


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.


EU je odprla meje da izobraženi bežijo v države ki so bogatejše!

In mi smo v tej zgodbi!

m0LN4r ::

Ce jih noces, pridi nazaj. Medtem, ko pobegniti v drugo drzavo potem pa pametovati tu zivecim Slovencem, koga lahko sprejmejo in koga ne, JE hinavsko.
Cisto nic ni. To je samo v tvoji glavi. Znotraj evrope se lahko svobodno gibas in delas. Lahko si tudi v SLO in delas za tuje podjetje.

Interkontinentalne migracije zato, da dobis socialno podporo, da se lahko cohas po jajcih pa res ne rabimo.
Skratka si razlog, da potrebujemo uvazati migrante iz "Afrike".
Tisti, ki prihajajo sem cuzat socialno, ne bo delal. Ce ga bos pa slabo placal, pa bo slovenija samo odskocna deska. Najprej popravi to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

speerp ::

svecka je izjavil:

speerp je izjavil:

111111111111 je izjavil:

A tista desnica, ki je vladala par let 30 let samostojne države? A ta desnica? :D


Verjetno tudi ta, ampak ne, govorim primarno o SDS in SNS, ki sta leta uporabljala tujce za nabiranje poceni politicnih tock in naredila kakrsnokoli razpravo o uvozu tujcev nemogoco, vkljucno z vsemi nenormalnimi zahtevami (testa za slovenscino, ne narediva ne jaz ne ti) se vedno. In usposobljen kader je sel raje drugam. Zdaj, ko nam manjka zdravnikov pa jokamo - in se vedno nismo nic sprostili, kolikor vem.


ti si pač prezabit za test za slovensčino. Kakšne blužis skoz. Moja ga je naredila in jaz sem ji pomagal jo učit dvojino, ker je zajebana. Tako da skoz bluziš, lažeš 100 na uro in sam nabijaš. Nisi bil nikjer, sveta nisi videl nič, pameten se delaš pa nimaš nič izkušen s tujci. A si miljonar da znaš tok ekonimijo, si zaslužil na bitkojnih, da si požrl pamet sveta? Kje lahko poslušam tvoje podcaste? Cela EU ima težave od korone krize naprej z zaposlitvijo, ampak pameten ti kot si se sklicuješ na desnico bedak neumni.


Mislim, da s svojim obnasanjem ves cas izkazujes, kdo je bedak. Le drzi se plota in dalmacije, ze to, da si moras uvozit zeno pove veliko o tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

m0LN4r ::

Scaramouche3 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.


EU je odprla meje da izobraženi bežijo v države ki so bogatejše!

In mi smo v tej zgodbi!

Po drugi strani, pa prihajajo:




Nihce ne ovira, kot receno da tujci prihajajo tudi k nam, ampak ce bos africana pripeljal, bos ga k vecjemu moral financirat preko socialne. Ce bo pa delal in ga bos slabo placal, pa bo tudi on kufre spakiral in se zapeljal 115km se visje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

speerp ::

m0LN4r je izjavil:

Ce jih noces, pridi nazaj. Medtem, ko pobegniti v drugo drzavo potem pa pametovati tu zivecim Slovencem, koga lahko sprejmejo in koga ne, JE hinavsko.
Cisto nic ni. To je samo v tvoji glavi. Znotraj evrope se lahko svobodno gibas in delas. Lahko si tudi v SLO in delas za tuje podjetje.

Interkontinentalne migracije zato, da dobis socialno podporo, da se lahko cohas po jajcih pa res ne rabimo.
Skratka si razlog, da potrebujemo uvazati migrante iz "Afrike".
Tisti, ki prihajajo sem cuzat socialno, ne bo delal. Ce ga bos pa slabo placal, pa bo slovenija samo odskocna deska. Najprej popravi to.


Mar ti samo socialno cuzas a Avstriji? Si sel na Nizozemsko, kjer placajo bolje? Si pa oskodoval Slovenijo za enega izobrazenega (no ja...) delavca, ki smo mu placevali solanje. Koliko davkov je vate vlozila Avstrija, da se lahko zdaj sopiris tam in prepricujes, da je med delavcem iz Afrike in tabo neka huda razlika?

Moras se zavedati, da ima vsaka drzava svoje "juznjake". In ekonomske migrante. Avstrija ima Slovence.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

tonttu ::

m0LN4r je izjavil:


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.

Pa kljub temu rabijo Turke, da jim vsaj kaj naredijo, ker brez njih bi tako nemsko kot avstrijsko gospodarstvo propadlo ze 50 let nazaj :))

m0LN4r ::

Zivim na madzarskem in delam remote za nemce v svici. Seveda se pa ne stiham z domacini ali pa jim vsiljujem svojo vero in kulturo, pa ne zahtevam da mi postavijo cerkev ali pa da se morajo oni uciti moj jezik.

tonttu je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.

Pa kljub temu rabijo Turke, da jim vsaj kaj naredijo, ker brez njih bi tako nemsko kot avstrijsko gospodarstvo propadlo ze 50 let nazaj :))

Oni prihajajo, pa ce jih rabijo ali ne. Po vojni so jih rabili, zdaj pa, vprasaj Avstrijce, ce jih res rabijo. Nismo 1980.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

tonttu ::

Ti toplo priporocam, da gres kdaj kam vsaj na izlet pa bos videl. Ja mogoce jih ne rabijo za spilat glavnega direktorja. Za vse ostalo jih pa krvavo potrebujejo, Nemci pa se ene 100x bolj. Pojdi malo naokoli in poglej kdo kaj dela pa ti bo precej hitro jasno. Ce bi pa se sluzbeno imel kaj opravka z njimi, bi pa to se precej boljse vedel.

m0LN4r ::

Tu v mojem kraju dilajo avte in nepremicnine, glede na vozni park, bi rekel da ne sraufajo na traku.
Ce bi pa se sluzbeno imel kaj opravka z njimi, bi pa to se precej boljse vedel.

Poleti smo firmo opremili z Ipad PROji in iMACi.

Nocem delat reklame, ampak to je samo en izmed njih: https://www.xing.com/profile/Yasin_Kesk...
Ne rabim it na izlet.

Ce ti mislis, da _danasnji_ turki hodijo sem, da bo garal za minimalno, se zelo motis. Casi so se spremenili.

PS: Ce rabis avto, po bratski ceni: https://autopark-alam.de/
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

speerp ::

111111111111 je izjavil:

Akos poslušam o teh romih. A lahko kaj bolj natančnega poveš? V čem je fora?


Poisci si malo o prekmurskih romih (Murska Sobota), mislim, da je ena napisala se diplomsko iz tega.

Na kratko, prekmurci so dobili svoje rome, dolenjci tudi. Prekmurski hodijo v solo in so integrirani v skupnost, ki jih je sprejela, Dolenjci in Notranjci so jih jebali v glavo in imajo zdaj same tezave z njimi. Od tega da izgine vse kar ni pritrjeno, do pretepov itd.

Tako, da morda ni problem v romih. Ce bos getoiziral ljudi, bos dobil geto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

m0LN4r ::

Je blo v Murski kr nekaj incidentov, pretepov, streljanj itn. preden so se integrirali.
Haha pa kje si ti da te ne ukradejo.
https://nova24tv.si/slovenija/crna-kron...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

asdf_jklc ::

speerp je izjavil:

Mar ti samo socialno cuzas a Avstriji? Si sel na Nizozemsko, kjer placajo bolje? Si pa oskodoval Slovenijo za enega izobrazenega (no ja...) delavca, ki smo mu placevali solanje. Koliko davkov je vate vlozila Avstrija, da se lahko zdaj sopiris tam in prepricujes, da je med delavcem iz Afrike in tabo neka huda razlika?

Moras se zavedati, da ima vsaka drzava svoje "juznjake". In ekonomske migrante. Avstrija ima Slovence.

Njegovo šolanje so preko davkov plačali njegovi starši in še vedno verjetno kupuje v bananastanu in s tem prispeva v državno blagajno. Bolj kot repenčenje, kdo je plačal komu šolanje, se je za vprašat, zakaj ljudje bežijo iz države. Zato, ker razen za nekaj poklicev v tem zafuranem albansko/bosankem bananstanu so mladi brez resnih možnosti, da kaj ustvarijo. Pridejo v drugo državo, pa s tem nimajo težav, zanimivo ane.

Dam primer: računalničar in veterinarka. Prvi nadpovprečna plača vendar bedni projekti, ženska plača taka, da se zjokaš. Sta se preselila v EU državo, daleč od Slovenije. Oba dobro plačana, ustvarila družino brez enega problema (v 1.5 leta!). Nazaj se ne vračata (razen obisk staršev parkrat na leto), otroka ne govorita slovensko. Pri nas bi žveli bolj slabo. Tudi pri nas doma namensko učimo oba otroka tujih jezikov samo s tem namenom, da čim končata šolanje pičita iz tega bananastana. Starejši otrok bo verjetno že srednjo šolo opravil v tujini, sicer pa študij. Zakaj? Sem povedal, ker tu ni prihodnosti - ni dobrih služb, ni zdravnika, zelo malo priložnosti, davki na vsakem koraku in korupcija.

Glede na konstantno slabšanje razmer, se bom verjetno preselil tudi jaz. Firma nam je ponudila možnost selitve v katerokoli državo, kjer imamo pisarno. Dokler bo v Sloveniji prioriteta na socialkarjih, podpiranju pederajsanja, ukvarjanju z luzerji, tako dolgo bomo za leseno žlico.

Bit uspešen v Sloveniji, ni hujšega. Zgledat moreš luzer, pa ti gre odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdf_jklc ()

speerp ::

m0LN4r je izjavil:

Je blo v Murski kr nekaj incidentov, pretepov, streljanj itn. preden so se integrirali.
Haha pa kje si ti da te ne ukradejo.
https://nova24tv.si/slovenija/crna-kron...

Saj se bo tebi tudi se zgodila kaksna Avstrijska "Auslander raus". Si izbral idealno drzavo za to, sploh ker spadas med ljudi, ki se niso integrirali in se vedno mislis, da si Slovenec.

asdf_jklc je izjavil:

Njegovo šolanje so preko davkov plačali njegovi starši


Ja, to se radi prepricujete tisti, ki nimate blage veze kako deluje sistem v katerem zivite. Pac pomanjkanje razgledanosti, tega ti jaz ne morem nadomestiti.

asdf_jklc je izjavil:

Glede na konstantno slabšanje razmer, se bom verjetno preselil tudi jaz. Firma nam je ponudila možnost selitve v katerokoli državo, kjer imamo pisarno.


Super, podpiram, pojdi. Bos videl malo sveta in ugotovil, da je Slovenija se kar cool, ce odstejes nerazgledane slovenceljske zaplotniske kmetavze, preden bos prisel domov (in postal "levicar", ne verjami na besedo, bos povedal, ko prides nazaj).

A ti lahko priporocam Kalifornijo? Super solski izlet za nerazgledane ljudi, ki se ucijo o svetu iz Hollywoodskih filmov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: speerp ()

Bezukhoff ::

Seek not the wickedness amongst your neighbors, lest it find purchase in your own house

m0LN4r ::

speerp je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Je blo v Murski kr nekaj incidentov, pretepov, streljanj itn. preden so se integrirali.
Haha pa kje si ti da te ne ukradejo.
https://nova24tv.si/slovenija/crna-kron...

Saj se bo tebi tudi se zgodila kaksna Avstrijska "Auslander raus". Si izbral idealno drzavo za to, sploh ker spadas med ljudi, ki se niso integrirali in se vedno mislis, da si Slovenec.

asdf_jklc je izjavil:

Njegovo šolanje so preko davkov plačali njegovi starši


Ja, to se radi prepricujete tisti, ki nimate blage veze kako deluje sistem v katerem zivite. Pac pomanjkanje razgledanosti, tega ti jaz ne morem nadomestiti.

asdf_jklc je izjavil:

Glede na konstantno slabšanje razmer, se bom verjetno preselil tudi jaz. Firma nam je ponudila možnost selitve v katerokoli državo, kjer imamo pisarno.


Super, podpiram, pojdi. Bos videl malo sveta in ugotovil, da je Slovenija se kar cool, ce odstejes nerazgledane slovenceljske zaplotniske kmetavze, preden bos prisel domov (in postal "levicar", ne verjami na besedo, bos povedal, ko prides nazaj).

A ti lahko priporocam Kalifornijo? Super solski izlet za nerazgledane ljudi, ki se ucijo o svetu iz Hollywoodskih filmov.

Pa daj razlozi kako je zrastel denar na drevesu.
Pazi, ker ce ne bos uredil problema zakaj nasi odhajajo, ti bodo tudi africani pobegnili. Flixbus vozi tudi prinas.

Saj se bo tebi tudi se zgodila kaksna Avstrijska "Auslander raus". Si izbral idealno drzavo za to, sploh ker spadas med ljudi, ki se niso integrirali in se vedno mislis, da si Slovenec.
Tezava je ze v tem, da ti sploh ne razumes tega "Auslander raus" kam jaz spadam pa ti sigurno ves xD kot vse ostalo, tudi to kako ti bodo africani pobegnili, ko bodo slisali, da 100km naprej bo dobil za isto delo 3x vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

fur80 ::

m0LN4r je izjavil:

Zivim na madzarskem in delam remote za nemce v svici. Seveda se pa ne stiham z domacini ali pa jim vsiljujem svojo vero in kulturo, pa ne zahtevam da mi postavijo cerkev ali pa da se morajo oni uciti moj jezik.

tonttu je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


In v kolikor nam delavci bezijo v tujino, moramo to nadomestiti.
Moral bi, kot clanice EU to urediti na nacin, da ne rabijo bezat. Avstrijci tudi ne bezijo v Nemcijo, pa v Francijo tudi ne bezijo.

Pa kljub temu rabijo Turke, da jim vsaj kaj naredijo, ker brez njih bi tako nemsko kot avstrijsko gospodarstvo propadlo ze 50 let nazaj :))

Oni prihajajo, pa ce jih rabijo ali ne. Po vojni so jih rabili, zdaj pa, vprasaj Avstrijce, ce jih res rabijo. Nismo 1980.


Turki so tako rekoč asimilirani (2.,3. generacija) že v Nemčiji, njihova turška nemščina je kul, kot naša Velenjska Slovenščina. Nemka ima 100X raje Turka kot Slovana! ;)

Zimonem ::

Mahzahod in vzhod konvergirata. Prej ali slej so bo našel nek ekstremist , ki bo Davidu v firencah odbil lulčka. Naj bo mislim ali krščanar.

HitraSperma ::

Imamo velik problem s albanci v Slo, škoda ker jih tako velike komunistične stranke kot so SDS in SD podpirajo
fgdsfjk

fur80 ::

Še ena iz RTV danes: mogoče bi morali v izgib migracijam, Nemcem znižati minimalno plačo, po desničarsko! ;)

Nemška vlada je potrdila načrt reforme o priseljevanju in poklicnem usposabljanju, s katero naslavlja veliko pomanjkanje delovne sile v državi, kjer je lani primanjkovalo skoraj dva milijona delavcev, kar je največ doslej.
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nemc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Mato989 ::

Na ministrstvu za zdravje bi morali jutri predstaviti predloga Zakona o zdravstvenem informacijskem sistemu in Zakona za strukturno prenovo ZZZS, ki sta prva koraka prenove zdravstvenega sistema. A tekom dneva so sporočili, da je novinarska konferenca odpovedana, in sicer zaradi neodložljivih obveznosti ministra.


Le kaj je bolj pomembnega kot predstavitev reform državljanom?

TROLOLOL
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

fur80 je izjavil:

Še ena iz RTV danes: mogoče bi morali v izgib migracijam, Nemcem znižati minimalno plačo, po desničarsko! ;)

Nemška vlada je potrdila načrt reforme o priseljevanju in poklicnem usposabljanju, s katero naslavlja veliko pomanjkanje delovne sile v državi, kjer je lani primanjkovalo skoraj dva milijona delavcev, kar je največ doslej.
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nemc...

Problem je drug, tudi priseljeni nocejo delati za drobiz, ker se ne splaca pri teh cenah stanovanj in energentov, se bolj splaca bit na Bürgergeldu.
Tudi priseljenci niso nori. So rajsi na zavodu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

132161 ::

m0LN4r je izjavil:

Problem je drug, tudi priseljeni nocejo delati za drobiz, ker se ne splaca pri teh cenah stanovanj in energentov, se bolj splaca bit na Bürgergeldu. Tudi priseljenci niso nori. So rajsi na zavodu.

A ne razbijajo eni ludisti robotov, ker jim jemljeJo delovna mesta, drugi pa že štejejo UTD v denarnici in dvigu cen zaradi istega razloga? Ne??? Pardon, je prezgodaj ali samo napačna resničnostna vzporednica? Saj je to instanca UHwU5MC-CvRINWPtKSHKrnjq-3dmVv8rY6AZ1PaBb-tZLbGDeu ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132161 ()

Unilseptij ::

Mato989 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

fur80 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Zgodovino slovenskega naroda bi te morali učiti že v osnovni šoli, poglej učbenike.
Kaj je levičarstvo in kakšen pomen je imelo za dobrobit slovenskega naroda pred 200 leti in kaj je levičarstvo danes ni dosti povezave, tako kot ni med stroji Iskra pred 40 leti in današnjimi kitajskimi stroji imenovanimi Iskra.


Potem bi moral vedeti, da se nam je v zgodovini zgodilo še marsikaj hujšega, kot pa nekaj migracij v Slovenijo in kako je mogoče, da imamo prav sedaj prvič uradno samostojno državo in da se je našim ženkam in dedom zgodilo mnogo hujđe kot, da bi jih Albanci grdo gledali v državi ali da bi tvoja ženka šla prostovoljno s črncem.

To je bistvo... slovenski narod je prezivel vse sranje, kar si ga lahko zamislimo, pa je obstal... bluziti, da smo kot narod zdaj, ko imamo prvic svojo drzavo, pa kar naenkrat ogrozeni zaradi priseljencev in ne vem kaj se, je cista neumnost. Kar se pa tice obveznega znanja slovenscine nimam nic proti, ampak se mora nanasati na vse. Trenutni zakon, ki je bil sprejet nedavno, pa mirno dopusca, da drzavljanom EU (Nemcem, Francozem, itd. ) jezika ni potrebno znati, ko pridejo v Slovenijo, od tistega Albanca s Kosova, ki pride delat na gradbisce, pa zahtevamo dejansko formalno dokazilo o stopnji znanja jezika. Dvojna merila in hlapcevstvo, z obveznim dodatkom izzivljanja na tistih, ki so se "nizje" na lestvici hlapcev.


Ne niso to dvojna merila, oz. so ravno toliko kot takšna da tudi Francoz in Nemec NE RABITA delovnega dovoljenja medtem ko ga Bosanec in Srb rabita... to je pač EVROPSKA UNIJA... To kar ti hočeš je ukinitev EU, ker potem je tudi dvojno merilo carina izdelkov izven EU vs znotraj EU, itd...

Bistvo EUja je, da imamo NARODI znotraj EU priviligiran položaj napram onim zunaj med našimi državami...

Super, ampak to nima veze s tem, da delaš razlike pri znanju jezika. Jaz nimam problema, da omejimo količino priseljencev iz ne-EU držav na raven, ki je pač potrebna in v korist države. Ne razumem pa, zakaj bi od Albanca, ki spada v neko tako kvoto, ki je v skladu s potrebami, zahteval znanje jezika, če dela pri nas, od Nemca pa ne. V čem je razlika, razen v tem, da zaničujemo južnjake, naših EU sotrpinov pa ne. Če prav razumem, tudi nimaš težav s Hrvati, ki jih kar precej dela pri nas, čeprav ne znajo in nikoli ne bodo znali jezika, so pa pač v EU.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Večina teh pijavk samo hoče socialno katero tudi dobijo v tej zarukani EU.

Polda ::

Moja največja želja je, da EU razpade. Ta globalistična tvorba je smrt za Evropo.

feryz ::

fur80 je izjavil:

Nemška vlada je potrdila načrt reforme o priseljevanju in poklicnem usposabljanju, s katero naslavlja veliko pomanjkanje delovne sile v državi, kjer je lani primanjkovalo skoraj dva milijona delavcev, kar je največ doslej.
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nemc...
Ne štekam. Nemcem manjka delavcev, uvažajo pa socialce?
Kaj dogaja švabom v zadnjem času? Nič kaj dobrega.

132161 ::

Polda je izjavil:

Moja največja želja je, da EU razpade. Ta globalistična tvorba je smrt za Evropo.

Pazi, kaj si želiš, ker se želje včasih uresničijo.

feryz je izjavil:

Kaj dogaja švabom v zadnjem času? Nič kaj dobrega.

Ti si nek nadbogat svetovljan, ti povej nam :-) Kje so vse tiste armade robotov, ki so se jih vedno tako bali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132161 ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Kako brez argumentacije, saj sem prebral tvoj post? Vsak ga lahko, saj si ga sam pripopal. Čeprav nekomu, ki uči tujce slovenščine, tega ne bi priporočal.
Lol, v kateri temi sem pa potegnil kratko?

Se ne spomniš? Napisal si da naskakuješ mamo svojega brata, ker moja nima časa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

132161 ::

Ojdip, si to ti? Daj petko, mofo!

Mato989 ::

Unilseptij je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

fur80 je izjavil:

BCSman je izjavil:

Zgodovino slovenskega naroda bi te morali učiti že v osnovni šoli, poglej učbenike.
Kaj je levičarstvo in kakšen pomen je imelo za dobrobit slovenskega naroda pred 200 leti in kaj je levičarstvo danes ni dosti povezave, tako kot ni med stroji Iskra pred 40 leti in današnjimi kitajskimi stroji imenovanimi Iskra.


Potem bi moral vedeti, da se nam je v zgodovini zgodilo še marsikaj hujšega, kot pa nekaj migracij v Slovenijo in kako je mogoče, da imamo prav sedaj prvič uradno samostojno državo in da se je našim ženkam in dedom zgodilo mnogo hujđe kot, da bi jih Albanci grdo gledali v državi ali da bi tvoja ženka šla prostovoljno s črncem.

To je bistvo... slovenski narod je prezivel vse sranje, kar si ga lahko zamislimo, pa je obstal... bluziti, da smo kot narod zdaj, ko imamo prvic svojo drzavo, pa kar naenkrat ogrozeni zaradi priseljencev in ne vem kaj se, je cista neumnost. Kar se pa tice obveznega znanja slovenscine nimam nic proti, ampak se mora nanasati na vse. Trenutni zakon, ki je bil sprejet nedavno, pa mirno dopusca, da drzavljanom EU (Nemcem, Francozem, itd. ) jezika ni potrebno znati, ko pridejo v Slovenijo, od tistega Albanca s Kosova, ki pride delat na gradbisce, pa zahtevamo dejansko formalno dokazilo o stopnji znanja jezika. Dvojna merila in hlapcevstvo, z obveznim dodatkom izzivljanja na tistih, ki so se "nizje" na lestvici hlapcev.


Ne niso to dvojna merila, oz. so ravno toliko kot takšna da tudi Francoz in Nemec NE RABITA delovnega dovoljenja medtem ko ga Bosanec in Srb rabita... to je pač EVROPSKA UNIJA... To kar ti hočeš je ukinitev EU, ker potem je tudi dvojno merilo carina izdelkov izven EU vs znotraj EU, itd...

Bistvo EUja je, da imamo NARODI znotraj EU priviligiran položaj napram onim zunaj med našimi državami...

Super, ampak to nima veze s tem, da delaš razlike pri znanju jezika. Jaz nimam problema, da omejimo količino priseljencev iz ne-EU držav na raven, ki je pač potrebna in v korist države. Ne razumem pa, zakaj bi od Albanca, ki spada v neko tako kvoto, ki je v skladu s potrebami, zahteval znanje jezika, če dela pri nas, od Nemca pa ne. V čem je razlika, razen v tem, da zaničujemo južnjake, naših EU sotrpinov pa ne. Če prav razumem, tudi nimaš težav s Hrvati, ki jih kar precej dela pri nas, čeprav ne znajo in nikoli ne bodo znali jezika, so pa pač v EU.



Poglej, jaz razumem da ce si drzavljan drzave clanice eu ne rabis neke zadeve ki jih potrebujes ce nisi iz clanice eu.

Ne razumem kaj tebe sploh moti... Kot sem povedal drzavljan clanice eu ima PRIVILEGIJ napram drzavljanu neclanice eu...

Kot tudi njegova druzina

Vse restrikcije za nedrzavljana clanice eu in njegove druzine so zato da se sciti notranji trg in ureditev in ce zelis imigrirat in delat znotraj drugega obmocja ni nic narobe ce od take osebe zahtevamo na drzavnem nivoju znanje jezika....

Mimogrede za Nemca ali kogarkoli drugega lahko delodajalec tudi zahteva znanje slo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fur80 ::

feryz je izjavil:

fur80 je izjavil:

Nemška vlada je potrdila načrt reforme o priseljevanju in poklicnem usposabljanju, s katero naslavlja veliko pomanjkanje delovne sile v državi, kjer je lani primanjkovalo skoraj dva milijona delavcev, kar je največ doslej.
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nemc...
Ne štekam. Nemcem manjka delavcev, uvažajo pa socialce?
Kaj dogaja švabom v zadnjem času? Nič kaj dobrega.


Moja teorija. :D Za 2 miljona delovnih ljudi, potrebuješ 8 miljonov ljudi. Če primerjamo to z Slovenijo, kjer živi 2 miljona ljudi in jih 500 000 dela. To verjetno pomeni, da bodo uvozili 8 miljonov, nekateri bodo takoj delali, nekateri bodo dali potomce, ki jih bodo izšolali in jih potem zaposlili.

132161 ::

Mato989 je izjavil:

Mimogrede za Nemca ali kogarkoli drugega lahko delodajalec tudi zahteva znanje slo

Če to spet ni čisto hipotetično nakladanje in moraliziranje glede dvoličnosti, kolikokrat se pa to zgodi, da se kak Nemec/Avstrijec želi zaposliti v Sloveniji? 1 na leto? In da je znanje slovenščine pogoj, ki ga potem očitno izpolnjuje?? Dvoličnost pač je, bil in bo; konec zapravljanju časa s tendencioznimi idealisti.

111111111111 ::

speerp je izjavil:

Verjetno tudi ta, ampak ne, govorim primarno o SDS in SNS, ki sta leta uporabljala tujce za nabiranje poceni politicnih tock in naredila kakrsnokoli razpravo o uvozu tujcev nemogoco, vkljucno z vsemi nenormalnimi zahtevami (testa za slovenscino, ne narediva ne jaz ne ti) se vedno. In usposobljen kader je sel raje drugam. Zdaj, ko nam manjka zdravnikov pa jokamo - in se vedno nismo nic sprostili, kolikor vem.

Čudno, levica je vladala večino časa, vse je zaribala desnica, pogoj za Slovenščino pa je sprejela levica. Si ti siguren da veš o čem pišeš?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stevilo Slovencev in prebivalcev upada ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27031123 (24102) BigWhale

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112572 (10076) jb_j

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44684141 (77395) PrihajaNodi

Več podobnih tem