» »

Nova metoda za ustvarjanje pene

Nova metoda za ustvarjanje pene

«
1
2 3

jype ::

http://www.bbc.com/news/entertainment-a...

Swedish comedian Emma Knyckare is organising a "man-free" music festival in her home country in response to rape and sexual assault claims at festivals.

She suggested the idea after reports of a number of sexual offences at Sweden's biggest music festival Bravalla, which has now been cancelled for next year.

"What do you think about putting together a really cool festival where only non-men are welcome?" she tweeted.

She said it would take place "until all men have learned how to behave".


Problem ni v imigrantih, ampak v moških. Nobena ženska iz Eritreje še ni prišla posiljevat na glasbeni festival.

Živjo, vostok!

vostok_1 ::

Živjo, kako smo kaj, lep dan ane.


Da in ne. Moški sometimes need to learn to behave. Moški iz Eritreje pa imajo še za komplet šolanje naredit, pa ne sam formalno.
Domačini so že precej behaved.

V resnici se prevede kot "kako preprečit priseljenskim in nekultiviranim moških, da bi prišli na koncert in začeli nadlegovat ženske". Sam če direkt rečejo priseljenci jo bodo čakale vislice na trgu.
Sicer pa vrjamem, da je čist možno da sovraži vse moške, tako dobričine kot posiljevalce.


Sicer pa sem že večkrat rekel, da jz bi žensim migrantom pustil prost vstop, zdravim moškim vojaških let pa only conditionally.

Moški (generalizirano) imajo prevoj, kjer njihova narava preide iz ustvarjalnosti v destrukcijo. Ženske (generalizirano) pa stabilno mlahavo.

Skratka, ta novica ti je kvečjemu strel v nogo jype.
Rookie mistake bro:

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Moški iz Eritreje pa imajo še za komplet šolanje naredit, pa ne sam formalno.
Se strinjam. Ker šolanja ne morejo prejeti v Eritreji, se mi zdi dobro, da jih izšola Evropa, kjerkoli jih lahko.

vostok_1 je izjavil:

Domačini so že precej behaved.
In vendar na te koncerte ne hodijo posiljevat migranti.

vostok_1 je izjavil:

V resnici se prevede kot "kako preprečit priseljenskim in nekultiviranim moških, da bi prišli na koncert in začeli nadlegovat ženske"
Vidim, da si takoj pograbil vabo in izenačil priseljenske in nekultivirane moške. Priseljencem ni treba ničesar preprečiti.

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa vrjamem, da je čist možno da sovraži vse moške, tako dobričine kot posiljevalce.
Vsekakor, ni problem v posilstvih, problem je v sovraštvu do moških.

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa sem že večkrat rekel, da jz bi žensim migrantom pustil prost vstop, zdravim moškim vojaških let pa only conditionally.
Ja, ker si človek apartheida. Seksističen, rasističen, mizoginističen in vse kar spada poleg.

vostok_1 je izjavil:

Skratka, ta novica ti je kvečjemu strel v nogo jype.
Ja, tako kot dejstvo, da se Tesle tako slabo prodajajo.

vostok_1 ::

Jype



Mislim...vem kake namene si imel, ampak it backfired so badly dragi.
Avtohtoni moški že dolgo ne nadlegujejo ženske na koncertih, boš zagotovo najdel kako statistiko.
Če pa ne, je dovolj to, da leta nazaj ko še ni bilo takega influka migrantov o temu se ni niti govorilo. Kot drugo, vse ženske so mi rekle, da skandinavski moški so totalni pusiji, ki se niti ne upajo pristopit k ženski.

Torej če uporabim frostovo metodo. Množica A so nadlegovalci, množica B avtohtoni moški, množica C priseljenci. B in C sta podmnožici A. B je izredno majhna. Kakšne cifre bodo torej v množici A prevladovale.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Da. Najboljše, da prenesemo cel nekultiviran svet tu in ga izučimo. Da bi pri tem overwhelmali vso kapaciteto učilnic itak se ne govori.

Kako ne migranti? Saj imaš pričanja punc, da so na koncertih, jih grabili možje neavtohtone polti. Vse od 12 let naprej. Maš kup tega poročanja.

Moški priseljenci iz nekultiviranih kultur, so for al intents and purpuses manj kultivirani. Kak gentilen se sigurno najde, ampak izjema potrjuje pravilo.

Jah. Da sovražiš moške je zelo problematično. Se strinjam.

Ti si tudi človek apartheida, sam priznaš ne, pa svoj smug pavji rep nam mahaš pred faco.

Tesle, se kar ok prodajajo, ne vem kdo ti je obratno rekel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

Lačnemu daj ribo in nahranil ga boš za en dan.

Lačnega nauči loviti ribe in nahranil ga boš za večno.

"En Kitajc baje"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Supremacist pig!
A ne veš, da so kitajci preveč beli, da bi se jih poslušalo. Naj ti jype obrazloži kako gre ta hierarhija...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Supremacist pig!
A ne veš, da so kitajci preveč beli, da bi se jih poslušalo. Naj ti jype obrazloži kako gre ta hierarhija...


Nekaj tisočletij nazaj so bili med redkejšimi civiliziranimi in s tem med sposobnimi postaviti neko civilizirano trditev.

Čakam na boljšo alternativo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Pff, who cares.

Men so SJWji naučili, da bolj kot imaš belo polt, bolj te je potrebno zatret, ker baje imaš preveč privilegijev, or something.
Ne bi vedu, delam pač kar avtoriteta veleva. It knows what's best for us, of course.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

Me ne zanima laično mnenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Jah, kmalu boš moral. Ko pride nemško pravo do slovenije, boš pač moral poslušat nekega FDVjevca iz ministrstva za resnico...or else...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PaX_MaN ::

"man-free" music festival

Se vidi kdo resnično zagovarja diskriminacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Unknown_001 ::

@vostok 1 Ne bo treba, če pridem v politiko.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Unknown_001 je izjavil:

@vostok 1 Ne bo treba, če pridem v politiko.


Kul. Četudi maš lepe učke, ne računaj da ti bomo ugodili vse kar na lepe oči ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Jah, kmalu boš moral. Ko pride nemško pravo do slovenije, boš pač moral poslušat nekega FDVjevca iz ministrstva za resnico...or else...


Mimgrede pa Nemčija še vedno nima prave ustave. Če se kdo čudi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Markus386 ::

Oh jypove provokacije... pa gremo:
Kaj pa če pošljemo vse priseljenske moške nazaj (tukaj je že zadosti moških, tam jih očitno ni), pa pošljemo jypea in podobne zraven, da jih tam izšolajo? Tam je več placa za učilnice!

Sicer pa.. če naženemo vse moške dol, kdo bo pa sploh financiral šolanje tam gor... saj usi vemo da moški plačujejo več davka od žensk!

vostok_1 ::

PaX_MaN je izjavil:

"man-free" music festival

Se vidi kdo resnično zagovarja diskriminacijo.


To je vsem jasno. Sam ljudje brez intuicije pač rabijo res, da jih cold hard data mahne po glavi.

Vemo že leta kam to vodi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

PaX_MaN je izjavil:

Se vidi kdo resnično zagovarja diskriminacijo.
Moški posiljujejo.

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

@vostok 1 Ne bo treba, če pridem v politiko.


Kul. Četudi maš lepe učke, ne računaj da ti bomo ugodili vse kar na lepe oči ;)


Če bom predstavljal boljšo alternativo napram ostalim, boste pametni volili zame.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

Markus386 je izjavil:

Kaj pa če pošljemo
vse naciste v fojbe? Zakaj ne, očitno so ideje o "pošiljanju" na mizi, izberimo najugodnejšo!

Markus386 ::

jype je izjavil:

Markus386 je izjavil:

Kaj pa če pošljemo
vse naciste v fojbe? Zakaj ne, očitno so ideje o "pošiljanju" na mizi, izberimo najugodnejšo!


Kaj pa če samo nacionaliste? Recimo naše levičarje, sploh tiste ki berejo Mladino in vztrajno protestirajo proti vsakim tujcem?

vostok_1 ::

Markus386 je izjavil:

Oh jypove provokacije... pa gremo:
Kaj pa če pošljemo vse priseljenske moške nazaj (tukaj je že zadosti moških, tam jih očitno ni), pa pošljemo jypea in podobne zraven, da jih tam izšolajo? Tam je več placa za učilnice!

Sicer pa.. če naženemo vse moške dol, kdo bo pa sploh financiral šolanje tam gor... saj usi vemo da moški plačujejo več davka od žensk!


Hmm. You made my brain spin there for a second or two...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Markus386 ::

vostok_1 je izjavil:

Markus386 je izjavil:

Oh jypove provokacije... pa gremo:
Kaj pa če pošljemo vse priseljenske moške nazaj (tukaj je že zadosti moških, tam jih očitno ni), pa pošljemo jypea in podobne zraven, da jih tam izšolajo? Tam je več placa za učilnice!

Sicer pa.. če naženemo vse moške dol, kdo bo pa sploh financiral šolanje tam gor... saj usi vemo da moški plačujejo več davka od žensk!


Hmm. You made my brain spin there for a second or two...


you spin me roung round... ta tema je glih prava za link do meatspin-a :)

vostok_1 ::

A ne veš, da prikazovanje moškega uda je sovražni govor.

Boš še koga triggeral.


Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Markus386 je izjavil:

Kaj pa če samo nacionaliste?
Jah, napiši v eno preglednico pluse pa minuse, pa izračunajmo, kaj je najmanj škodljivo.

Markus386 ::

vostok_1 je izjavil:

A ne veš, da prikazovanje moškega uda je sovražni govor.

Boš še koga triggeral.


Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?


Did you just assume xirs gender?!

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.

Markus386 ::

jype je izjavil:

Markus386 je izjavil:

Kaj pa če samo nacionaliste?
Jah, napiši v eno preglednico pluse pa minuse, pa izračunajmo, kaj je najmanj škodljivo.


Nekoga ki blokira vsako prodajo slabo upravljanih državnih podjetij tujcem, samo zato ker so tujci? Takoj ven, šolat mladino, da se to tako ne dela, da naj sledijo venezuelskemu modelu, kjer tečejo med in mleko!

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.


Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.

Markus386 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A ne veš, da prikazovanje moškega uda je sovražni govor.

Boš še koga triggeral.


Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?


Did you just assume xirs gender?!


Oh yea. And that. Sem že pozabu.


Jype ma že dve Merkel točki. Slabo slabo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Markus386 ::

vostok_1 je izjavil:

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.


Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.


Kako boš pa opresiral pripadnice šibkejšega spola, če ne boš imel več opresivnega uda? To ne gre! Opresijo v vsako slovensko vas! :)

vostok_1 ::

Markus386 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.


Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.


Kako boš pa opresiral pripadnice šibkejšega spola, če ne boš imel več opresivnega uda? To ne gre! Opresijo v vsako slovensko vas! :)


Stop screwing with my mind!!!!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Markus386 ::

vostok_1 je izjavil:

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.


Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.

Markus386 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A ne veš, da prikazovanje moškega uda je sovražni govor.

Boš še koga triggeral.


Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?


Did you just assume xirs gender?!


Oh yea. And that. Sem že pozabu.


Jype ma že dve Merkel točki. Slabo slabo.


Haha, merkel points.. nice :)

Saj smo vsi vedeli da jype zagovarja nasprotnike istospolnih porok :)

vostok_1 ::

Markus386 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.


Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.

Markus386 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A ne veš, da prikazovanje moškega uda je sovražni govor.

Boš še koga triggeral.


Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?


Did you just assume xirs gender?!



Oh yea. And that. Sem že pozabu.


Jype ma že dve Merkel točki. Slabo slabo.


Haha, merkel points.. nice :)

Saj smo vsi vedeli da jype zagovarja nasprotnike istospolnih porok :)


Tud ženske bi rad zaščitil z burko. Vsaj tam kjer se ne da zapret prostore za moške udeležence.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.
Sej to pri nas plača ZZZS.

Markus386 je izjavil:

Nekoga ki blokira vsako prodajo slabo upravljanih državnih podjetij tujcem, samo zato ker so tujci? Takoj ven, šolat mladino, da se to tako ne dela, da naj sledijo venezuelskemu modelu, kjer tečejo med in mleko!
To si zdej skrenil nekam. Napiši preglednico, v kateri so ovrednotene pozicije glede vseh relevantnih vprašanj. Nočeš? Se mi je zdelo, da ti je v resnici vseeno za vse, samo kot Slovenec nisi srečen, če se ne pritožuješ nad nečem.

Vostok je pa butthurt, ker bo šel en festival končno mimo brez posilstev.

Markus386 ::

Saj vsi vemo kam pelje ta regresivna levica... mogoče bi se morali bolj zgledovati po raznih BLM pa se samosegregirati! Saj veš.. "vi belčki, bejžte v sprednji del avtobusa, zadnji del je PoC only"

jype ::

Markus386 je izjavil:

Saj smo vsi vedeli da jype zagovarja nasprotnike istospolnih porok :)
Če se jim kratijo pravice, lahko. Sicer nisem odvetnik, tako da bi bil verjetno slab zagovornik, ampak pravico do tega imajo in če nihče drug noče, lahko jaz.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ej, vedno preberem reviewe preden plačam. Glede na to, da si ti to že vse opravil, bi lahko svetoval. Pa še komunist si, tko da lahko kr for free.
Sej to pri nas plača ZZZS.


Že, ampak kot kao desničar naj se ne bi posluževalo javnih storitev...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Markus386 je izjavil:

Saj vsi vemo kam pelje ta regresivna levica...
Vemo: V boljši jutri.

Da je regresivna pravijo sicer zgolj tisti, ki so obrnjeni vzvratno.

vostok_1 je izjavil:

Že, ampak kot kao desničar naj se ne bi posluževalo javnih storitev...
Kdo je zdej desničar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

Shit started to escalate. I am out.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Markus386 ::

jype je izjavil:

Markus386 je izjavil:

Saj vsi vemo kam pelje ta regresivna levica...
Vemo: V boljši jutri.

Da je regresivna pravijo sicer zgolj tisti, ki so obrnjeni vzvratno.

vostok_1 je izjavil:

Že, ampak kot kao desničar naj se ne bi posluževalo javnih storitev...
Kdo je zdej desničar?



no sej.. posilstev bo res manj... trans gibanja + burke... pa še genderja ne smeš assumat... nikoli ne veš kdaj se bo posilstvo končalo s kamenjanjem ali metanje z visoke bajte

jype ::

Sej bodo women-only mesta, kjer ne bo nasilja.

vostok_1 ::

Čist zblodli ste me.

Eden pravi enkrat da sem desničar, drugič da bi moral si jajca odrezat, drugi pa pravi, da če si jajca odrežem ne morem bit desničar in opressat ženske.

How can a humble and simple man have some peace.

God, please send me a sign...

...no wait...fuck!

FUCK!!!!

Še sebe sem misgenderau. Pizda, kar avto-merkel točko si moram zabit.

Bad vostok_1, bad!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Markus386 ::

jype je izjavil:

Sej bodo women-only mesta, kjer ne bo nasilja.


A si glihkar assumal spol vseh posiljevalcev? Sicer pa, pazi, da slučajno ne bodo taka mesta na televiziji, ker ponovem lahko posiljevalci posiljujejo že s pogledom!

vostok_1 ::

Jype uporablja zelo agresven in maskilističen font.
Počutim se spolno ogroženo. Kam lahko prijavim posilstvo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Markus386 je izjavil:

A si glihkar assumal spol vseh posiljevalcev?
Yup. Vsi vemo, da so posiljevalci moški in da se problem lahko trivialno reši s prisilno kastracijo, najbolje kar z laparoskopskim kirurškim posegom že pred rojstvom, da človek ne trpi po nepotrebnem.

Markus386 je izjavil:

Sicer pa, pazi, da slučajno ne bodo taka mesta na televiziji, ker ponovem lahko posiljevalci posiljujejo že s pogledom!
Samo v primeru, da tisti, ki je posiljen, lahko vidi posiljevalca. Televizija ne deluje tako.

Samael ::

btw. naš MetalDays po domnevnem incidentu l. 2015, kjer naj bi dva Avstrijca posilila kolegico (kolegi pa takšni...) tudi letos, podobno kot lani, uvaja "Single girls camping", torej varnejši, svetlejši del kampa bližje varnostne službe itd... kjer, po želji, kampirajo zgolj dekleta.
Mnenja punc okoli tega so mešana. Enim se zdi kul, druge se "kokošnjaku" (kot se je izrazila ena) nasmehnejo, opcija pa seveda obstaja.

Single girls camping on MetalDays!

Are you a single girl, travelling alone and want to meet and hang out with other girls at the festival? On the festival camping area, right next to the Ian Fraser "Lemmy" Kilmister stage (beginning of the camp), on the right hand side, next to the first warm showers, there will be an area in the camp, that is near all the important facilities, offers secure access and additional light, so we believe the spot is perfect for those, who maybe feel a little bit insecure in sleeping alone. Don't be shy, join the Single girls camping area, enjoy and have fun!
See you all in Tolmin!
Samael != Samuel

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Kam lahko prijavim posilstvo?
Tle not:

Utk ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Aja...si mi dal mislit. A tranice so tud prepovedane na koncertu al ne?
Poglej na to s te strani: Zate se ne bo nič bistvenega spremenilo, če se znebiš moškega spolnega organa, zato lahko v imenu znanosti to storiš, kupiš vstopnico in preizkusiš v praksi.

Moski spolni organ? A to v slovarju levicarjev sploh obstaja? Od kod ta zastarel katolibanski predsodek, da obstajajo moski in zenski spolni organi? A ti je to neumnost otrok prinesel iz katolibanske sole?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

btw. naš MetalDays po domnevnem incidentu l. 2015, kjer naj bi dva Avstrijca posilila kolegico (kolegi pa takšni...) tudi letos, podobno kot lani, uvaja "Single girls camping", torej varnejši, svetlejši del kampa bližje varnostne službe itd... kjer, po želji, kampirajo zgolj dekleta.
Mnenja punc okoli tega so mešana. Enim se zdi kul, druge se "kokošnjaku" (kot se je izrazila ena) nasmehnejo, opcija pa seveda obstaja.

Single girls camping on MetalDays!

Are you a single girl, travelling alone and want to meet and hang out with other girls at the festival? On the festival camping area, right next to the Ian Fraser "Lemmy" Kilmister stage (beginning of the camp), on the right hand side, next to the first warm showers, there will be an area in the camp, that is near all the important facilities, offers secure access and additional light, so we believe the spot is perfect for those, who maybe feel a little bit insecure in sleeping alone. Don't be shy, join the Single girls camping area, enjoy and have fun!
See you all in Tolmin!


Awesome. Kot apartheidovec podpiram vse oblike ločevanja.


...no wait...err...nevermind.


jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kam lahko prijavim posilstvo?
Tle not:


Trigger warning bro, trigger warning.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Markus386 ::

jype je izjavil:

Markus386 je izjavil:

A si glihkar assumal spol vseh posiljevalcev?
Yup. Vsi vemo, da so posiljevalci moški in da se problem lahko trivialno reši s prisilno kastracijo, najbolje kar z laparoskopskim kirurškim posegom že pred rojstvom, da človek ne trpi po nepotrebnem.

Markus386 je izjavil:

Sicer pa, pazi, da slučajno ne bodo taka mesta na televiziji, ker ponovem lahko posiljevalci posiljujejo že s pogledom!
Samo v primeru, da tisti, ki je posiljen, lahko vidi posiljevalca. Televizija ne deluje tako.


Kako veš, da so moški? Si ih vprašal kako se identificirajo? ne gre to kar tko, da lahko na prvi pogled rečeš, da so moški!

Kaj pa če je tisti, ki je posiljen slep? kako se bo pa tak branil pred posilstvom s pogledi? Ne diskriminiraj!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Švedska opustila pregon Assangea zaradi posilstva

Oddelek: Novice / NWO
408088 (5251) Mr.B

Več podobnih tem