» »

Današnji protest v LJ

Današnji protest v LJ

«
1
2 3
...
5

Pištol ::

Danes v Ljubljani protestiralo okoli 100 migrantov proti Slovenščini.

Golobova vlada jih je nadgradila.

Aja pa Hrvaška ni varna država, da ne boste slučajno poleti tja šli na morje.




Aja pa NO BORDERS , NO NATIONS

  • zaklenil: bluefish ()

fur80 ::

Lahko bi jim kar potalali vabilo za delo. Npr. balkanski bazen voznikov tovornjakov je prazen. Mogoče bi jim dali knjižice za učenje slo jezika in pa potem izpit za tovornjak, če ga kateri nima.

Mogoče še kdo ve da kje zaposlujejo in rabijo, bi jih bilo fajn opozorit, da so na trgu delovni ljudje in se lahko povežejo, jaz tebi ti meni, fantje so se kar na trgu ponudili z transparenti!

Drugače pač deportacija, kaj hočeš, ali pot naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Socrates ::

Kdo stoji za njimi?

Spet neki izdatno financirani nevladniki? Bom ponovil številke iz druge teme:

Leta 2100 bo Afričanov 10x več kot Evropejcev, ampak v starosti pod 30 let pa 25x več kot Evropejcev. Afričani lahko demografsko pregazijo Evropo, pa se jim sploh ne bo poznalo.

Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

Polda ::

Socrates je izjavil:

Kdo stoji za njimi?

Spet neki izdatno financirani nevladniki? Bom ponovil številke iz druge teme:

Leta 2100 bo Afričanov 10x več kot Evropejcev, ampak v starosti pod 30 let pa 25x več kot Evropejcev. Afričani lahko demografsko pregazijo Evropo, pa se jim sploh ne bo poznalo.

Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.



Evropska kultura bo izginila zaradi woke levičarjev in EU globalistov.
Upam, da dokler bom živ bom še lahko živel med Evropejci in Slovenci čeprav tale Golobova vlada pospešeno dela na uvozu tujcev. Pač tujca je lažje izkoristiti za majhen denar kot pošteno plačati Slovenca.

fur80 ::

Polda je izjavil:

Socrates je izjavil:

Kdo stoji za njimi?

Spet neki izdatno financirani nevladniki? Bom ponovil številke iz druge teme:

Leta 2100 bo Afričanov 10x več kot Evropejcev, ampak v starosti pod 30 let pa 25x več kot Evropejcev. Afričani lahko demografsko pregazijo Evropo, pa se jim sploh ne bo poznalo.

Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.



Evropska kultura bo izginila zaradi woke levičarjev in EU globalistov.
Upam, da dokler bom živ bom še lahko živel med Evropejci in Slovenci čeprav tale Golobova vlada pospešeno dela na uvozu tujcev. Pač tujca je lažje izkoristiti za majhen denar kot pošteno plačati Slovenca.


Slovenca, ki prodaja žemljice v Merkatorju boš težko plačal več kot minimalna plača, ki se bo morala večati, da bo imel za osnovne stroške, medtem ko migrant, ki dela tukaj sezonsko ali za par let, mu ne bo problem. Sedaj pa računaj kaj se nam bolj splača. To so na Zahodu že zdavnaj ugotovili, mi bomo morali pa malo težje požreti, da ti malo bolj temen servira beli kruh.

Jaz sploh ne vem kaj filozofiramo, ajde begunce se razume, da je treba za njih poskrbeti, drugim se ponudi delo, ali plan dela, drugače adijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Socrates ::

fur80 je izjavil:



Slovenca, ki prodaja žemljice v Merkatorju boš težko plačal več kot minimalna plača, ki se bo morala večati, da bo imel za osnovne stroške, medtem ko migrant, ki dela tukaj sezonsko ali za par let, mu ne bo problem. Sedaj pa računaj kaj se nam bolj splača. To so na Zahodu že zdavnaj ugotovili, mi bomo morali pa malo težje požreti, da ti malo bolj temen servira beli kruh.


Ne vem, jaz si v trgovini lahko sam postrežem kruh. Če pa ti za to rabiš migranta je pa tvoj problem.

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali. Dom je pač dom.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

fur80 ::

Socrates je izjavil:

fur80 je izjavil:



Slovenca, ki prodaja žemljice v Merkatorju boš težko plačal več kot minimalna plača, ki se bo morala večati, da bo imel za osnovne stroške, medtem ko migrant, ki dela tukaj sezonsko ali za par let, mu ne bo problem. Sedaj pa računaj kaj se nam bolj splača. To so na Zahodu že zdavnaj ugotovili, mi bomo morali pa malo težje požreti, da ti malo bolj temen servira beli kruh.


Ne vem, jaz si v trgovini lahko sam postrežem kruh. Če pa ti za to rabiš migranta je pa tvoj problem.

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali. Dom je pač dom.


Razumem, ampak se staramo in kdo ti bo delal za tvojo penzijo? Matematika se ne izide. Zato pa kdor noče delat adijo, ostalim se ponudi delo ali izobrazba za delo, tam ko jo primankuje. Če so Avstrijci pred mnomigimi leti požrli to kislo jabolko pa so še veliko večji nacionalisti kot mi, ampak za € in lepo življenje vse.

chucki ::

kAKSNA penzija? delal bos dokler te rak ne poje
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

PacificBlue ::

Mene ne motijo.

Če ima kdo interes prispevat k izgradnji boljše družbe, sploh ni važno kaksne barve ali identitete je.

Dolocene stvari ali lastnosti pri Slovencih me tudi motijo in nisem ravno ponosen na njih.

feryz ::

Kdor misli, da so migracije pridobitev, naj se zapelje do Berlina, Pariza, Rima, Londona in podobnih zadev. Ko z lastnimi očmi vidite, v kakšen sekret so se spremenila nekdaj lepa mesta, vam bo jasno, v kaj rinete.

Ko sem pred časom peljal mulce na ekskurzijo v Nemčijo, je bila šele četrta avtocestna pumpa toliko užitna, da so šli lahko na wc. In naslednji moment izginili od tam. Ker je bila tudi ta samo pogojno prebavljiva. Težko si normalen človek predstavlja tako umazanijo.

Apofis ::

Socrates je izjavil:

Kdo stoji za njimi?

Spet neki izdatno financirani nevladniki? Bom ponovil številke iz druge teme:

Leta 2100 bo Afričanov 10x več kot Evropejcev, ampak v starosti pod 30 let pa 25x več kot Evropejcev. Afričani lahko demografsko pregazijo Evropo, pa se jim sploh ne bo poznalo.

Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.

Evo, če se pa ne ugodi, nas bo pa nato zbombardiru...zdej pa izbiraj...

Polda ::

Socrates je izjavil:

fur80 je izjavil:



Slovenca, ki prodaja žemljice v Merkatorju boš težko plačal več kot minimalna plača, ki se bo morala večati, da bo imel za osnovne stroške, medtem ko migrant, ki dela tukaj sezonsko ali za par let, mu ne bo problem. Sedaj pa računaj kaj se nam bolj splača. To so na Zahodu že zdavnaj ugotovili, mi bomo morali pa malo težje požreti, da ti malo bolj temen servira beli kruh.


Ne vem, jaz si v trgovini lahko sam postrežem kruh. Če pa ti za to rabiš migranta je pa tvoj problem.

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali. Dom je pač dom.



+1

T440 ::

Dejsta so simpl:
- migrantov, azilantov, ... bo vse več. Informacije potujejo hitro, vsak hoče živeti bolje...
- asimilirali se bodo vse manj - posledično bo tudi Evropa vse bolj 'manj razvita' , lahko rečete da sem politično nekorekten, a posledično bo šlo marsikaj navzdol (tudi človekove pravice);
- naslednje generacije bodo živele drugače od nas... ali bo bolje ali slabše od nas ne vem, mislim pa, da si marsičesa kar nam je danes normalno, ne bodo mogli / ne bodo znali / ne bodo smeli več privoščiti.
- in ja, leva politika ki se trenutno fura po celi Evropi, dela na marsikaterem področju dolgoročno škodo....
- neumno je pričakovati, da bodo migranti 'dolgoročno' reševali pokojninski sistem; ga namreč ne; kratkoročno res pokrijejo določena dela, dolgoročna kalkulacija pa ni tako jasna; jebat ga, taka je realnost sistema;
Žal, niso to doktorji in astronavti.

Polda ::

Nič drugega ni s temi migranti kot, da se ustvarjajo geta.
V Sloveniji že imamo problem s albanci in Kosovsrji, ker nočejo govoriti SLO zdaj pa hočejo navleči še afričane in arabce bog nam pomagaj.
Primorski gremlin Golob je globalist in cilj mu je uničit SLO kulturo in prebivalstvo.

Je pa cilj levice, da jih bodo na dolgi rok migranti volili ne bodo jih ker bodo volili svoje, ko bo enkrat zadostna masa.

Kapitan Jack ::

Zakaj bi mi visel dick za to pof.EU sploh? Poglejte si malo Juzno Korejo kako so 5464x bolj razviti od cele EU skupaj. In tam bomo mi rinili, ki imamo nekaj mozga.

feryz ::

Ni res, da je kuštravi globalist.
Z ohranjanjem nizkih plač, ki jih bo z novimi davki še znižal, daje jasen signal migrantom, da smo navadna vukojebina, zato jo ti ucvrejo dalje, čim se ponudi prilika.
Na dolgi rok in dejstvo, da bo Afričanov kmalu 25x več kot Evropejcev, je to edini način, da se ohrani biotska čistost podaplskih hozentregerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

fur80 ::

feryz je izjavil:

Kdor misli, da so migracije pridobitev, naj se zapelje do Berlina, Pariza, Rima, Londona in podobnih zadev. Ko z lastnimi očmi vidite, v kakšen sekret so se spremenila nekdaj lepa mesta, vam bo jasno, v kaj rinete.

Ko sem pred časom peljal mulce na ekskurzijo v Nemčijo, je bila šele četrta avtocestna pumpa toliko užitna, da so šli lahko na wc. In naslednji moment izginili od tam. Ker je bila tudi ta samo pogojno prebavljiva. Težko si normalen človek predstavlja tako umazanijo.


Lahko greš primerjat Dunaj, Amsterdam in Tirano ter Grozni, pa javi!

chucki ::

Feryz za barabe je dovolj, da smo ugodna socialna drzava. Molzejo socialko in lezijo v parku.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

fur80 ::

chucki je izjavil:

kAKSNA penzija? delal bos dokler te rak ne poje


Verjamem, da to razlagaš tudi svojemu sinu ali hčerki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

pegasus ::

Socrates je izjavil:

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali.
Česa vas je strah?

fur80 ::

pegasus je izjavil:

Socrates je izjavil:

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali.
Česa vas je strah?


Rad bi imel visoko tehnološko plačo, pa da mu Slovenec vozi smet, gradi in prodaja žemljice za 800EUR na mesec, ter nato še lepo penzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Jure14 ::

PacificBlue je izjavil:


Če ima kdo interes prispevat k izgradnji boljše družbe, sploh ni važno kaksne barve ali identitete je.

V tistem "ČE" je problem.
Če pogoj ni izpolnjen, se nadaljevanje ne izvede.

Tak klasičen "IF pogoj THEN dejanje" programerski stavek.

kixs ::

pegasus je izjavil:

Socrates je izjavil:

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali.
Česa vas je strah?


A mora biti koga najprej strah? En red mora biti. Slovenscina je ze en tak korak. Tako pa imas v solah uciteljice, ki se morajo ukvarjati z otroci, ki ne znajo slovensko. Njihovi starsi tudi ne. Resitev je seveda enostavna. Za uciteljice zahtevas znanje X tujih jezikov in se, ker je casa itak prevec, posvetijo vsaki skupini otrok posebej :lol:

Kdo je zdaj tu na slabsem? Vsi. Nasi otroci in od tujcev.

Dolgorocno pa tako, vsaj tujci, ne ostanejo tu. Tako ne bodo prav nic pomagali starajoci populaciji.

PacificBlue ::

Jure14 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Če ima kdo interes prispevat k izgradnji boljše družbe, sploh ni važno kaksne barve ali identitete je.

V tistem "ČE" je problem.
Če pogoj ni izpolnjen, se nadaljevanje ne izvede.

Tak klasičen "IF pogoj THEN dejanje" programerski stavek.


Zato sem tudi tako napisal. Konec koncev tile na danasnjih protestih mi ne izgledajo kot pripadniki geta. Vsak, ki ima željo si tudi zasluži priložnost. Da se jim pa pravica zmanjsuje zaradi fizicnih ali verskih lastnostih pa sodi v kaksno drugo stoletje.

ADIJOOO ::

pegasus je izjavil:

Socrates je izjavil:

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali.
Česa vas je strah?


Levičarske neumnosti.

PacificBlue ::

Saj ves kako pravijo, strah je odznotraj votel, zunaj ga pa nic ni.

ADIJOOO ::

PacificBlue je izjavil:

Jure14 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:


Če ima kdo interes prispevat k izgradnji boljše družbe, sploh ni važno kaksne barve ali identitete je.

V tistem "ČE" je problem.
Če pogoj ni izpolnjen, se nadaljevanje ne izvede.

Tak klasičen "IF pogoj THEN dejanje" programerski stavek.


Zato sem tudi tako napisal. Konec koncev tile na danasnjih protestih mi ne izgledajo kot pripadniki geta. Vsak, ki ima željo si tudi zasluži priložnost. Da se jim pa pravica zmanjsuje zaradi fizicnih ali verskih lastnostih pa sodi v kaksno drugo stoletje.


Tile na protestih so ekonomske pijavke.
Večina teh je bila že zavrnjenih v zahodni Evropi sedaj je dobra tudi Slovenija.
Po vrhu vsega pa so vstopili v Slovenijo ilegalno če te to ne moti potem tudi na lastni hiši ne rabiš vrat in oken. Bodi še tam odprt.

PacificBlue ::

Verjetno ne veš, da naša država plačuje socialno pomoč tudi slovenskim drzavljanom, ki živijo v tujini.

Hangman ::

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:


Zato sem tudi tako napisal. Konec koncev tile na danasnjih protestih mi ne izgledajo kot pripadniki geta. Vsak, ki ima željo si tudi zasluži priložnost. Da se jim pa pravica zmanjsuje zaradi fizicnih ali verskih lastnostih pa sodi v kaksno drugo stoletje.

Naj se nauči govoriti slovensko, ne pa da fura svoj jezik in pričakuje da ga boš razumel.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!

Rabimo poceni delovno silo. pa naj stane kar hoče. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

Levica ne dela to zaradi pravic ampak ker so ti ljudje posledično kasneje volilna moč!
Za 10 let bod imeli veliko ljudi na njihovi strani..

svecka ::

Socrates je izjavil:

Kdo stoji za njimi?

Spet neki izdatno financirani nevladniki? Bom ponovil številke iz druge teme:

Leta 2100 bo Afričanov 10x več kot Evropejcev, ampak v starosti pod 30 let pa 25x več kot Evropejcev. Afričani lahko demografsko pregazijo Evropo, pa se jim sploh ne bo poznalo.

Skratka, če Evropa dovoli migracije iz Afrike, Evropska kultura izgine. V nekaj generacijah povzročimo, da bodo imeli Afričani dva kontinenta zase. Belci bomo pa en eksotični dodatek, kot so danes belci v Južnoafriški republiki.

Če ugodimo zahtevam teh protestnikov, smo si na dolgi rok podpisali smrtno obsodbo.


Ne bo ravno tako, ampak bolj po vzoru Švedske, ker so odkar sprejeli politiko open borders in sfaljeno imigracijsko politiko dosegli da tam dnevno pokajo bombe.

Bombings in Sweden @ Wikipedia

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Da ne govorimo da je Šwedska postal prva v EU po posilstvih na prebivalca.

"Sweden now has the second highest number of rapes in the world, after South Africa, which at 53.2 per 100,000. Statistics now suggest that 1 out of every 4 Swedish women comes out to be the victim of rape. If you look at the number of rapes, however, the increase is even worse. In 1975, there were only 421 rapes reported to the police – in 2014, it was 6,620. That is an increase of 1,472%. It would seem Sweden is a much more dangerous place for women in the world.

In addition, Sweden has the highest rate of rape in Europe. In 2013, according to the Swedish National Council for Crime Prevention (Brå), there were 63 rape cases per 100,000 population reported to the Swedish police.

According to rape crisis advocates in Sweden, 1 out of 3 Swedish women have been sexually assaulted by the time they leave their teens. During the first half of 2013, more than 1,000 Swedish women reported being raped by Muslim immigrants in the Stockholm; over 300 of those were under the age of 15."


naši delajo isto, open borders in nobene in resno mislim ČISTO NOBENE IMIGRACIJSKE POLITIKE. Še slovenskega jezika več ne rabiš znat. Še dobro da živim izven Lj. Se prav veselim ko bodo pokale bombe v LJ in se streljali s kalašniki, tako kot jih dnevno občutijo prebivalci Žabjeka.

nejclp ::

Pištol je izjavil:

Danes v Ljubljani protestiralo okoli 100 migrantov proti Slovenščini.

Vidim, da večina tukaj še vedno.

Miki N ::

Vprašanje koliko brezdelnih raznolikih ... likov po ulicah rabite, da vam bo kapnilo da to niso delovna sila? Eni ste jamrali kako so pri nas "kafiči polni čez dan" ... pojdite v Nemčijo, Francijo. Fešta, je fešta vse dni ...

BenjaminTB ::

Spomnim se časov ko so Srbi, Bosanci, Makedonci in Hrvati bili problem v Sloveniji. Največji stranac je bil Bosanac. Zavedali se nismo kakšen luksuz je imeti 80%-90% genetski identične migrante/azilante. A imam prav? :)

Conqueeftado ::

Nič drugačni niso kar se jezika tiče, pridni so pa tudi samo do stalne pogodbe potem pa hvatamo krivine in auuu bolniške. No ja vsaj nekaj je narejenega...

BenjaminTB ::

Conqueeftado je izjavil:

Nič drugačni niso kar se jezika tiče, pridni so pa tudi samo do stalne pogodbe potem pa hvatamo krivine in auuu bolniške. No ja vsaj nekaj je narejenega...

Slovenci tega ne počnemo ali kaj?

133127 ::

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

To so socialni migranti, ki migrirajo po Evropi in iščejo dojko, ki jih bo hranila.

Glede na to, da jim je nekdo skrbno pripravil transparente (verjetno kak NVO, ki je tudi na naši dojki), jih naj kar pogostijo in nastanijo doma pri sebi.

T440 ::

Sam resno, dušebrižniki NVO-jevi:

A ni to, da podpirate imigracije drugih ras zato, ker je potrebna delovna sila za opravljanje slabo plačanih del in skrb za riti belih upokojencev, ultimativni rasizem?
Mislim, zakaj pa ne bi kak Sirijec ali Kongovec prevzela inštituta 8. marec, Nika pa se zaposli kot patronažna v kakem domu? Pa zakaj ne bi izvolili kakega Sudanca v parlament, Luka M. pa naj gre na blagajno v Eurospin?

Samael ::

Socrates je izjavil:

Jaz bom migracije strogo zavračal, ker nočem kolonizacije Slovenije s strani tujcev, ki bodo na koncu prevladali. Dom je pač dom.

Pa saj ne boš doma. Kaj ti to bluziš? V kakšni hiralnici boš nemočno ležal v lastnem dreku, ker ne bo nikogar, da bi ga počistil. Ampak dom je le dom, aneda.

chucki je izjavil:

Molzejo socialko in lezijo v parku.

A vsi trije?

svecka je izjavil:

"Sweden now has the second highest number of rapes in the world, after South Africa, which at 53.2 per 100,000.."

Vidiš, kako neveden si. Me prav zanima, kakšen jagodni izbor brskanja prikazuje tvoj browser history.
Saj ne, da ima ravno Švedska tisto znamenito zakonodajo, kjer se vsako posilstvo (torej tudi vse zlorabe ene osebe skozi daljše časovno obdobje) evidentira posamično, ne pa kot pri nas, kjer ko te izbezajo iz kleti, in te po letih posiljevanja obtožijo za ... posilstvo.



    Unlike in the rest of Europe, in Sweden an event that is reported as a rape is counted as an instance of rape in the statistics, regardless of whether the accusation proves to be founded or a conviction is made. Other countries only count rape convictions, not reports.





    Unlike in the rest of Europe, Sweden has a very wide definition of rape, which has been getting wider in the past years. For example, a simple law in 1992 caused a direct increase by 25% in the number of rapes, simply because more events fell into that category after that legislative decision. That is to say, there were suddenly more rapes without an actual overall increase in the number of events.




    Rape victims are not as afraid to come forward in Sweden, as they are in most of the rest of Europe. Many events that would go unreported elsewhere, quickly find their way into a police report in Sweden. (And, as explained at point 1, they are immediately counted as rapes in the stats.)




This is probably the favorite chart of any anti-immigration activist on the internet. It clearly shows that, as a result of Sweden's liberal immigration policy and overly humane refugee acceptance, the country has now become a hellscape where blue-eyed women are raped daily by Muslims and blacks. As much so that now there are more per capita rapes in Sweden than in Bolivia.

There are two major problems with these statistics.

I. "In Sweden there has been this ambition explicitly to record every case of sexual violence separately, to make it visible in the statistics," according to Klara Selin, a sociologist at the National Council for Crime Prevention in Stockholm. "So, for instance, when a woman comes to the police and she says my husband or my fiance raped me almost every day during the last year, the police have to record each of these events, which might be more than 300 events. In many other countries it would just be one record - one victim, one type of crime, one record."

This technical note renders this whole comparison meaningless, but let's go further, because the second point is more interesting.

II. As everyone who has ever studied criminology knows, in the case of rape, there is insane latency rates. If there is willingness to report rape, the number will skyrocket in any country. In countries where rape remains associated with a strong taboo and a high level of shame, the propensity to report such offences probably tends to be lower than in countries characterized by a higher level of sexual equality. The findings of the 2000 International Crime Victims Survey indicate that the respondents' satisfaction with the police is above average in Sweden. Sweden has also been ranked number one in sexual equality.

In addition, there is also the issue of the broad legal definition of rape in Sweden.

If you are going to assess how much of a hellscape Sweden has become as a result of immigration based on a single piece of statistical data, I advise using another violent crime where latency is significantly lower; just to be one step closer to the truth, if that matters at all. The murder rate, for example.


Saj vem, da boš pri naslednjem navajanju svojih "ugotovitev" to prikladno pozabil. Ah, ta demenca.. ;-)
Samael != Samuel

m0LN4r ::

Prebral zgornjih 15 postov. Torej eni bi rajsi, da pridejo "migranti" ki pizdijo nad nasim jezikom in kulturo, polovica jih pride zaradi socialne, druga polovica pa bo delala za minimalca oz. se manj, hlapec bo pa sel na socialno, ker svet pac tako ne deluje, da bomo vsi v pisarni sedeli in prelagali papirje in programirali.
Namesto, da bi si slovenski hlapec izboril vec kot minimalca, ga enostavno brcnemo ven in nastavimo crnega, ki bo delal na "napotnico"

gl hf - Ljubljana bo novi Dortmund ghetto district
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

feryz je izjavil:

Kdor misli, da so migracije pridobitev, naj se zapelje do Berlina, Pariza, Rima, Londona in podobnih zadev. Ko z lastnimi očmi vidite, v kakšen sekret so se spremenila nekdaj lepa mesta, vam bo jasno, v kaj rinete.

Ko sem pred časom peljal mulce na ekskurzijo v Nemčijo, je bila šele četrta avtocestna pumpa toliko užitna, da so šli lahko na wc. In naslednji moment izginili od tam. Ker je bila tudi ta samo pogojno prebavljiva. Težko si normalen človek predstavlja tako umazanijo.

Dejansko. Vsaj en, ki nima roznata hipi ocala.
Gres iz zeleznice pes proti mestu. Boze mili. 10 minut sem imel do centra, vmes mi je gnjavilo 4 crnih fehtarjev. Se dobro, da je blo to podnevi.
Sem imel cas, da sem se sprehajal pocasi in si ogledal situacijo. Zasrano, poscano, na vsakem vogali stoji nek crni klosar, gengster, ki prodaja koko. Zvecer krozijo samo dilerji naokoli v svojih crnih avtih. Glih tok, da moras na vsake tolko nazaj pogledat, ce si v bolj zakotni ulici zvecer, da te nekdo ne "zastiha" oz. pretepe in oropa.
Dolocene ulice, kjer zivi velik % teh prislekov so prave greznice, domacini se jih dobesedno izogibajo.
Dodas se trenutne podrazitve, pa imas kar imas.
Sem ze tudi videl dolocene slike stanovanj, kjer so jih imeli. Taksne svinjarije se niti v filmih nisem videl.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!

Zakaj evropejci en rinejo tja dol? Vse je poceni, delovna sila poceni, cudovita narava...
Ker je tam doli greznica in to greznico nosijo gor, kar se ze na dolocenih delih v EU lepo vidi, ce zavijes dol z glavnih ulic na tiste bolj stranske ulice v vecernih urah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

133127 je izjavil:

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"

Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

stara mama ::

Tile mi res ne zgledajo, kot kandidati za delavce v DSOjih, čeprav se zadnja leta množično gradijo po vsej državi, kljub kadrovskemu primanjkljaju v že obstoječih. Zgleda se boomerjem tresejo hlače za prihodnost, ne zastopijo pa, da ne bo nikogar, ki jim bo kidal izpod riti ravno zarad njihove večletne tiranske politike. Tile migranti so zadnji krik na pomoč.

133127 ::

m0LN4r je izjavil:

133127 je izjavil:

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"

Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Zveni kot opis Dolenjske, Notranjske in Primorske, ce izvzames mesta. Tako, da...

Delal sem pa ze z ljudmi iz vsega sveta, pa ne ustrezajo tvojemu opisu. Mogoce si pa v branzi, kjer se taki nabirajo?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

svecka ::

133127 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

133127 je izjavil:

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"

Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Zveni kot opis Dolenjske, Notranjske in Primorske, ce izvzames mesta. Tako, da...

Delal sem pa ze z ljudmi iz vsega sveta, pa ne ustrezajo tvojemu opisu. Mogoce si pa v branzi, kjer se taki nabirajo?


Odvisno iz katere branže, ampak sam sem na lastne oči in z njimi tudi delal v proizvodnji predvsem ljudi iz nižje branže iz 47 različnih držav, ki pridejo k nam kot migrantje. 3/4 jih je zabušantov, ki 1 uro zamujajo na izmeno, se "izgubijo" v podjetju, so na čik pavzi po 1 uro, jih rabiš učit 6 ur kako se 1 vijak natakne na vijačnik, 5 minut brskajo s prsti in iščejo po posodi vijak (vsi so v isti notri), ne znajo nobenih jezikov, še angleščine ne, se vlečejo kot jara kača in so črnogorci proti njimi kot ferrari proti fičotu, vsako uro hodijo za pol ure na wc in najhuje, pridejo ko sem jim sprdne na šiht. In Ukrajinci niso med izjemami, da ne bo pomote. Tako da to pride k nam, ne pa doktarji in pridni marljivi ljudje. In spoznal sem jih preko 160, kar sem z njimi delal.

S tem da imam izkuš nje tudi iz tujine, kjer je opazna ralzika med Latinoameričanom in Evropejcem (avtohtonim), kjer evropejec lepo za sapo pospravi smet v koš, latinoameričani pa mečejo to na tla. In večina migrantov nima nobene kulture do okolja. Kmalu bomo naslednja ciganija, umazana mesta, smeti povsod,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

m0LN4r ::

133127 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

133127 je izjavil:

BenjaminTB ima prav. Dejansko slovenci pocnemo se precej vec svinjarij, pa se jih ne obsoja. Dejansko imam raje koga iz tega protesta za soseda kot pa ksenofobicne slovencejne v tej temi.

Hangman je izjavil:

Namesto, da Evropa podpira migracije, zakaj tem narodom v njihove države ne pošlje vse potrebno, da tam ostanejo in lahko preživijo (hrana, pijača, orožje itd.)? Tako in tako bo migrantom treba nekje zagotoviti bivanje, jim plačati neko izobraževanje, jim nuditi delovna mesta... strošek z njimi je v vsakem primeru, samo da si s podpiranjem migracij podpisujemo smrtno obsodbo, ker bomo čez 100 let imeli same azijce in afričane. Ne razumem!


Zato ker se EU populacija stara in vec ljudi, ki bi delali vsaj osnovna dela. Ne zaradi majhnih plac, sploh jih ni. Rabimo ljudi, ne posiljanje "vsega potrebnega". Naredi 5 otrok, pa ne bomo rabili uvazati treh crncev, to je tisto kar je "potrebno"

Ocitno zivis v svojem mehurcku. Lahko samo recem, ti se marsikaj nisi videl. Slovenci smo gori eni izmed najbolj pridnih in marljivih mravljic.
Seveda so izjeme, ampak ce si ze bil v kaksnem nizjem sektorju in imel par mustafajev za sodelavce, bi vedel o cem je tu govora.
Po obnasanju in pridnosti, so se hujsi od romunskih ciganov, ki prihajajo gor.


Zveni kot opis Dolenjske, Notranjske in Primorske, ce izvzames mesta. Tako, da...

Delal sem pa ze z ljudmi iz vsega sveta, pa ne ustrezajo tvojemu opisu. Mogoce si pa v branzi, kjer se taki nabirajo?

Tako in vecina teh se ne nahaja v pisarnah in finih sluzbicah, bodimo realni, tocno se ve o cem je tu govora, o nizjem sloju. Pac ti govoris o manjsini, jaz o vecini in vecina jih scije in prodaja droge po ulicah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Miki N ::

m0LN4r je izjavil:

Prebral zgornjih 15 postov. Torej eni bi rajsi, da pridejo "migranti" ki pizdijo nad nasim jezikom in kulturo, polovica jih pride zaradi socialne, druga polovica pa bo delala za minimalca oz. se manj, hlapec bo pa sel na socialno, ker svet pac tako ne deluje, da bomo vsi v pisarni sedeli in prelagali papirje in programirali.


Ne bomo programirali - to bo delal Robot. Mi bomo "furali Nodija".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stevilo Slovencev in prebivalcev upada ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27030483 (23462) BigWhale

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112364 (9868) jb_j

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44683489 (76743) PrihajaNodi

Več podobnih tem