» »

cd menu?

cd menu?

kihc ::

Jaz pa bi rad naredu nekakšen menu za brskanje po cdju, na način kot ga imajo najrazličnejše računalniške revije ala Joker itd...

Pa me zanima v katerem programu bi se to dal nardit?
Ubistvo bi tole zgledal kot majhna spletna stran, samo da so gumbi, ki odprejo določeno stvar.

Aja pa še to, a se da morda v bsplayerju kako direktno z kakšnim ukazom (recimo -ključem) odpret neko datoteko (da ni treba klikat open, select file, itd...)

Hvala za odgovor

Sims ::

Aja pa še to, a se da morda v bsplayerju kako direktno z kakšnim ukazom (recimo -ključem) odpret neko datoteko (da ni treba klikat open, select file, itd...)

Izbereš desni klik na recimo film, daš OPEN WITH ... -> Choose Program ... izbereš BSplayer in obkljukaš Always use the selectet program to open this kind of file ... Ptem vedno ko boš dal dvojni klik na to vrso datoteke, bo BSplayer odpr.

Če si mislil tako?

LP,

sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

BaRtMaN ::

Za CD meni se v glavnem uporablja AutoPlay Media Studio od Indigo Rose Software. Rabiš pa kar precej časa, da ga spoznaš. Ker se meni ni dalo, uporabljam MakeCD-ROM od Killer Software.

Hiter tutorial: v slikarju nastavi velikost slike 640*480 in si izdelaj ozadje. potem si izberi, kje boš imel gumbe (hot spot) in zanje izdelaj ustrezen gumb, ki se bo prikazal, ko z miško pokažeš na gumb. vsako stvar posebej shrani in potem z MakeCDRom-om vse samo povežeš skupaj. ga boš pa skapiral po nekaj minutah ne da bi ti kaj razlagal zdaj.

b4d ::

Jest sm enkrat naredu nekej u VBju, sam sm source code po nevarnosti zbrisu, ni pa tako zakomplicirano.
b4d.sablun.org


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729908 (16415) KontraCepec
»

Ati remote wonder +uICE

Oddelek: Pomoč in nasveti
252369 (1633) claudyka
»

Snemanje z digitalcem!?!?

Oddelek: Zvok in slika
5930 (832) EvilDare
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494471 (4471) reber
»

Logitech MouseWare bug (?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
272131 (1727) Swiwer

Več podobnih tem