» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
130 / 139
»»

PrimozR ::

Od kje se je Sainz vzel? :D

BT52 ::

Saj ga itak nismo videli, kot vedno neviden. Revež.

PrimozR ::

Ma naj bo Ferrari drugo leto v špici. Če se to zgodi, bo divje. Vamos!

endelin ::

Končno je enkrat zmagal tisti za kerga sem držal pesti:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

connel ::

Tole bo razveljavljeno, niso spustili vse naprej :D

scythe ::

Zmagala je žal FIA :8) Upal sem na čisto zmagu, brez da FIA svojo neumnost počne.... TUdi men ni jasno, zakaj niso spustili vseh. Nek fail...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

Tilen88 ::

A ma gambino jajca pa čestita "narcisku"?

BT52 ::

TBH FIA bi spustila do konca z SC pa bilo razumljivo.

Grega3 ::

Gambino kje si?

BT52 ::

Tako pa imaš take na pol fore.

Sainz. :D Končno prvi P3 itervju ever. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

A ma gambino jajca pa čestita "narcisku"?

Točno to razmišljam, kje sta Gambino in Skyform?

Tilen88 ::

Tega saizna pa res ne moreš sovražit :D sam pogledaš ga

skyform ::

BT52 je izjavil:

Mislim ma kake fore, Hujše od WWE


Tocno to sem mislil napisat. Hamilton si pa nima kaj očitat odlično vozil še na 40 krogov starih gumah se ni pustil. Redbullu pa podarjena 2 stopa, v zadnem krogu pa še zmaga, ampak je kaj je. This is racing, če verješ. Merc strategija pa obupna nimam besed. Pri prvem postanku sem že klel, da bi morali potegnit prek 20 kroga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

Tega saizna pa res ne moreš sovražit :D sam pogledaš ga

VAMOS!

Tilen88 ::

PrimozR je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Tega saizna pa res ne moreš sovražit :D sam pogledaš ga

VAMOS!


VAMOOOOS ! :D

PrimozR ::

Sainz WDC 2022?

BT52 ::

Well Lewis je vsa z pokočno glavo. Max bi vlekel surlo.

Tilen88 ::

Če bi ham izubil tako prvi WDC bi tudi on vlekel surlo, ampak je osvojil že vse kar je mogoče

BT52 ::

PrimozR je izjavil:

Sainz WDC 2022?


Vprašanje kaj so z Haasom (DiResta) ugotovili. Generalno gledano so zandja leta konceptualno, kar zadevali. Čeprav bo tole ena loterija.

AvtoR ::

Hamilton je zelo športno prenesel poraz. Plus točke zanj. Nevejetno se je branil s starimi trdimi gumami proti svežim mehkimi na RB.
Wolf pa priceless...

BT52 ::

KEKW Masi

Tough luck KEKW

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Tilen88 ::

Drgač pa ja hamilton lepo prenesel poraz ma + točko tudi pri meni. Pa čeprav mi ni glih pri srcu.

ripmork ::

PrimozR je izjavil:

A še komu tole niti približno ni katarzično? :D

+1

Tale zadnji krog je bil pa nekaj najbolj divjega za gledat, kar pomnim od gledanja f1.

AvtoR je izjavil:

Hamilton je zelo športno prenesel poraz. Plus točke zanj.

Agree.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Levica ::

Dobro so zguljofali Hamiltona.

Hamilton je daleč najboljši dirkač f1 na svetu vseh časov. Če bi v afriki imeli toliko denarja kot drugje in bi več afričanov lahko dirkalo bi med top 20 bil mogoče samo eden, ki ne bi bil afričan. Afričani so superiorni v vsakem športu in Lewis je to dokazal.

Schumacher je bil dober ampak ni imel talenta saj mu je nekaj naslovov pripeljal Barichelo, ko ga je moral spuščati naprej. Šumi ni bil nikoli tak talent ko Lewis katerega so danes okradli 8 naslova.

Žalostno kakšna je postala tale formula 1.

Naslednje leto bo Lewis prvak tukaj ni dvoma je pač talent in ne rabi imeti najboljše formule kot ostali dirkači.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

connel ::

Oh daj no ne bluzi lol.

Je pa res da niso šli ravno po protokolu, vse se spusti naprej, ne samo ene par, da niso v napoto.

Tilen88 ::

Levica je izjavil:

Dobro so zguljofali Hamiltona.

Hamilton je daleč najboljši dirkač f1 na svetu vseh časov. Če bi v afriki imeli toliko denarja kot drugje in bi več afričanov lahko dirkalo bi med top 20 bil mogoče samo eden, ki ne bi bil afričan. Afričani so superiorni v vsakem športu in Lewis je to dokazal.

Schumacher je bil dober ampak ni imel talenta saj mu je nekaj naslovov pripeljal Barichelo, ko ga je moral spuščati naprej. Šumi ni bil nikoli tak talent ko Lewis katerega so danes okradli 8 naslova.

Žalostno kakšna je postala tale formula 1.

Naslednje leto bo Lewis prvak tukaj ni dvoma je pač talent in ne rabi imeti najboljše formule kot ostali dirkači.


Fajn si me nasmejal hvala hahahahahha:))

musicfreak ::

Levica je izjavil:

Dobro so zguljofali Hamiltona.

Hamilton je daleč najboljši dirkač f1 na svetu vseh časov. Če bi v afriki imeli toliko denarja kot drugje in bi več afričanov lahko dirkalo bi med top 20 bil mogoče samo eden, ki ne bi bil afričan. Afričani so superiorni v vsakem športu in Lewis je to dokazal.

Schumacher je bil dober ampak ni imel talenta saj mu je nekaj naslovov pripeljal Barichelo, ko ga je moral spuščati naprej. Šumi ni bil nikoli tak talent ko Lewis katerega so danes okradli 8 naslova.

Žalostno kakšna je postala tale formula 1.

Naslednje leto bo Lewis prvak tukaj ni dvoma je pač talent in ne rabi imeti najboljše formule kot ostali dirkači.


s kere kleti stranke levica pa si se ti vzel? :D

endelin ::

Levica dober trol

BT52 ::

Zdaj dva dni bodo kometarji itak komedija.

Tilen88 ::

Mogče je to alter acc od gambinota :D

Sem šel zanalašč prečekirat hamiltonmanija.si kolk je Aichi salty,.. priceless hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

scythe ::

connel je izjavil:

Oh daj no ne bluzi lol.

Je pa res da niso šli ravno po protokolu, vse se spusti naprej, ne samo ene par, da niso v napoto.



Upam da Mercedes pozabi na vse tole in zaključi, brez kakšnih pritožb. Če so kršili kakšen protokol, so ga pač kršili, letos so marsikaj kršili! Konec je sezone 2021.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Skyman ::

hamiltonmanija.si bo sla down mam filing :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

BT52 ::

A vi še to gledate? KEKW

Reddit bo eksplodiro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

zenith1 ::

levica, dobre gobe

Tilen88 ::

BT52 je izjavil:

A vi še to gledate? KEKW

Reddit bo eksplodiro.


Prečekiral sem ker vem, da so mahnjeni na hamiltona uključno z aichijem. Pljuvajo čez druge dirkače in brišejo komentarje ki so na račun hamiltona.

connel ::

Mah, cela sezona je bila farsa če smo pošteni, odkar je Masi na položaju, enostavno ni še dorasel, ma bo že, upajmo da že drugo leto.

Ben Dover ::

YESSSSSSSSSSSSSS

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Tilen88 ::

A mi prosim kdo ki je več na redditu in teh straneh zalima sem GIFE od wulfa, če jih bo kdo naredil ? :D jočem

BT52 ::

Ziher so formula Dank pa 100%

jkosen ::

Levica rofl ??? Ne navijam za nobenega od teh dveh d...,ki sta se borila za naslov. Upam, da se drugo leto začne nova era Ferrarija. Kimi uživaj v penziji ?
Rock N Roll

PrimozR ::

https://www.instagram.com/f1troll_/

Tukaj bo mogoče kaj v naslednjih dneh :)

BT52 ::

Live Toto v Masijevo pisarno...

PrimozR ::

b3D_950 ::

lmao
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

BT52 ::

Pa eden je samo objavo Latifijevo sliko pa napiosal no CAP hahahah

Tilen88 ::

Hahahah, drgač pa umpam da tudi med sezonama ostanete gor pa da se nrdi 2022 tema, za novice o novih dirkalnikih

zenith1 ::

zenith1 je izjavil:

Perez crash. SC. Maybe?

endelin ::

Jazbec je že dal komentar?

Tilen88 ::

zenith1 je izjavil:

zenith1 je izjavil:

Perez crash. SC. Maybe?


Mi lahko poveš če bom zadel loto v 2022 ?
««
130 / 139
»»