» »

Koliko časa rabite do firme?

Koliko časa rabite do firme?

«
1
2 3

Grizzly ::

Koliko časa vam vzame pot od doma do firme? Lahko tudi obratna smer. Merimo od trenuka, ko zaprete domača vrata, do trenutka, ko greste skozi vrata firme.
Podvprašanje: Se vozite z avtom, s kolesom, s skirojem, z vlakom oz. avtobusom, greste peš...?

111111111111 ::

Avto, 7 minut.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

settler ::

Kolo, nekje 20 min.

T440 ::

avto+vlak+peš - 55-60 min

Alayne ::

V optimalnih razmerah 1h.

Če se ukvarjam s prevozi kake 5-10 min vec.

Comandante ::

45 minut vsako smer, 3x tedensko, avto. Ravno prav za kak podcast.

kamiKaZaA ::

Avto, 7-8 minut.

WizzardOfOZ ::

8 minut z avtom, 30 minut s kolesom, 45 minut z busom
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Badwolff ::

Peš, 7 minut.

mitkos ::

Avto 5min ali kolo 12minut.

V-i-p ::

Peš, 444m, štopano ob vrat hiše do vrat firme: 3m 51s.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

IgorCardanof ::

Avto + peš, 25 minut.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Hangman ::

10 min (hoja do postaje) + 3 min (čakanje na bus) + 10 min (vožnja z busom) + 10 min (čakanje zaradi prestopa na drug bus) + 15 min (vožnja z busom) + 10 min (hoja do firme)
Skupaj = 10 + 3 + 10 + 10 + 15 + 10 = 58 min (zaokroženo navzgor). Če štartam ob 6h zjutraj, pot traja cca 55 minut, v popoldanskih prometnih zamaških pa tudi več kot uro.

Badwolff ::

Tok odgovorov, pa še nbenga, ki dela od doma. Slo techovci nakladajo

darkolord ::

Saj ni vprašal, koliko je do delovnega mesta, ampak koliko je do firme.

borut_p ::

Avto, 40min v eno smer

pegasus ::

Peš, 20-25min, odvisno koliko gozdnih jagod in robidnic pomalicam spotoma.

asdf_jklc ::

Postelja do delovna miza - ~ 2min. Če grem na lokacijo (2x na leto) potem več kot uro (ne hvala)

lisaac ::

Z avtom cca 20 minut (17km)

user4683 ::

Firmo imam doma :))

genesiss ::

Pes 500 metrov

Scorpy84 ::

Avto 15 km, med tednom 40-45min + iskanje parkiranje 3-5 min in še hoja 5-7 min, med vikendi 20 min parkiram pred stavbo, avtobus primestni 40-45min + hoja 10 min, mestni 60-70 min 0 min hoje. Vlak 20-25min (če ne zamuja) 10 min hoje. Kolo 30-35 min, parkiram direkt pred vhodom, trenutno oziroma že dve leti se večinoma vozim s kolesom.

forplan ::

Avto v eno smer ~2h15min :D

Še sreča da je cirka 2x mesečno...
da se strinjam

Alien123 ::

Avto, je več lokacij.. med 15-20 min

kixs ::

Avto. Cca 15min lokalnih cest.

PacificBlue ::

8minut, avto.

avtek ::

35 min, avto

Endivja ::

5min, ekološka skirca

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

gruntfürmich ::

40' avto
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

estons ::

Od marca do novembra kolo 15min. Pozimi bus 20-30min. Če je prometni kolaps v mestu, peš 45 min. Z avtom 7 min do cilja potem pa še 30 min iskanja je*enega parkinga, to prakticiram samo v res izrednih okoliščinah. Ko prešaltam iz busa na kolo pogrešam podcaste, ne upam si s slušalkami po mestu.

wcpapir ::

30-35min v eno smer. Gre pa mi ta čas v delovne ure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

mkk20 ::

3 mitnute, kolo

hipertija ::

Imamo gibljiv delovni čas 7-8 in 15-16. Če grem z avtom, cca. 15-20 min in sem pred 7 na delu... če grem z vlakom pa hoje do postaje 15min + 10 min vožnje + do firme 3 min in sem na delu cca. 7.15, popoldan pa 15.30 odhod.
Prekle za kurnk

feryz ::

Avto, od 20 min do neskončnosti.
Se je že zgodilo, da mi ni uspelo priti, večkrat.

Javni prevoz je misija nemogoče. Če bi se mi slučajno toliko zasukalo, da bi probal. Že v štartu popušim.

phnj90 ::

A bo v redu odgovor?

Netrunner ::

10min
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

darthvader ::

40 min, avto

trancer01 ::

Manj kot deset sekund, da se iz postelje po stopnicah privlečem do fotelja, na katerem delam.:))

acookook ::

Trola (rožna - letališka) 30-45 min....avto cca. isto.....ampak med tednom večinoma od doma, torej praktično 0.
.

kow ::

mkk20 je izjavil:

3 mitnute, kolo


Ga imas nezaklenjenega pred vrati oz. na ulici?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

sass628 ::

cca 7min avto, 20 min peš

kriptobog ::

5 minut, ce spotoma skuham kavo, drugace pa 2 minuti. Postelja, wc, stopnice, pisarna :))

trancer01 ::

Še vedno sem najhitrejši. Najbrž edini, ki delam v pižami na počivalniku pred TV.:D

m0LN4r ::

Grizzly je izjavil:

Koliko časa vam vzame pot od doma do firme? Lahko tudi obratna smer. Merimo od trenuka, ko zaprete domača vrata, do trenutka, ko greste skozi vrata firme.
Podvprašanje: Se vozite z avtom, s kolesom, s skirojem, z vlakom oz. avtobusom, greste peš...?

15 minut avtocesta ALI 18 minut regionalka, avto, sreca je da zacnem sele ob 10ih delat, ko so ceste prazne in ne rabim v center it.
PS: Kolo ura pa pol, never again. Vlak po obcutku ena ura (15min pes + vlak zamuda + 15 minut voznja + 15 min pes). Za crknit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

energetik ::

Avto, 27km, 24min v najboljših razmerah, 35min v totalni gužvi.

Kolo bi bilo 1h20, javni prevoz od 1h15 naprej, v eno smer... Torej če bi mi oba avta crknila naenkrat, je bolje vzeti kar dopust...
vires in numeris

MTB4life ::

Avto, povprečno 40-45 minut v eno smer - 17km, popoldan se vračam v večini primerov po rush hour-ju, zato sem doma v 15 minutah.
Kolo - najkrajša pot 25-30minut (pogovorni tempo), v večini primerov se peljem po daljši poti- takrat sem nekje od 45 do 60 minut - odvisno, katero pot si izberem.

estons ::

trancer01 je izjavil:

Še vedno sem najhitrejši. Najbrž edini, ki delam v pižami na počivalniku pred TV.:D


Marsikdo ne hodi čisto vsak dan v pisarno. Na počivalniku pa ni najbolj ergonomsko btw.

MIHAc27 ::

Ta mesec še imam Avto 40minut+10minut peš
Od naslednjega meseca naprej pa Avtobus cca 30minut in 10 minut peš. Poleti mogoče še rata kolo, odvisno kdo bo vozil otroka v vrtec.

Najboljš pri selitvi je, da ne bom več TAXI

Netrunner ::

Vprašanje je "koliko časa rabite do firme" in ne če delate od doma. Če delaš od doma in da potrebuješ samo 2 min od postelje do delovnega mesta to ne pomeni da potrebuješ 2 min do firme.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

m0LN4r ::

Jaz bi se preselil se eno vas blizje, ampak vec pa ne, to bi mi blo ze prevec v "mestu" potem, tako bi blo samo 15 minut po regionalki, pa se manjsa poraba. Je pa tolko visja cena najemnin, hehe.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved lastnemu avtomobilu v LJ (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Na cesti
56253325 (14471) deco16
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817850 (5502) c3p0
»

Vrednost bližine delovnega mesta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15012484 (8527) solatko
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815294 (10707) Alien123
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914580 (12268) krneki0001

Več podobnih tem