» »

Prekrokana noč

Prekrokana noč

«
1
2 3

Sharp999 ::

Kaj vam najbolj pomaga po prekrokani noči? :D Predvsem mislim na regeneracijo in ranjen želodec :D

donvito ::

Sharp999 je izjavil:

Kaj vam najbolj pomaga po prekrokani noči? :D Predvsem mislim na regeneracijo in ranjen želodec :D

Dobra goveja juha.

Klamzi ::

Nič =)

c3p0 ::

Odločitev en dan prej da se ne napiješ "do daske".

hotig ::

kukuriku ob zori

kamiKaZaA ::

3 stvari: počitek, počitek in počitek. Zmes popite dosti vode ali Radenske ali kakšne gazirane pijače (Ora...). Pa celi čas razmišljam: kaj mi je to bilo treba? :)

In pozno popoldne se vedno isti dan zližem. Zmes pa umiram in še nisem našel načina, da se temu izgodnem, če se prejšnji dan ne odpovem prekomernemu pitju. :D

GupeM ::

Peš na fertik na najbližji hrib. Za eno uro. Z veliko tekočine s sabo. Ampak res veliko. 2 ali 3 litre. Ker lahko se zgodi, da bo vsak požirek ki ga boš spil, šel nazaj ven. Zato je bolje, da 2 l vode nazaj domov prineseš, kot pa da imaš samo en liter s sabo, pa še tistega zbruhaš.

dope1337 ::

Preden zaspim se poizkusim spomniti, da spijem 0,5-1l limonade+aspirin.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Sharp999 ::

Mene nič ne matra, razen želodec (čuden občutek) nikol me še ni bolela glava po pitju alkohola...Ima kdo ideje za želodec?

Zimonem ::

Kislina, deci refoška z deci vode.

Kiwix ::

Veliko vode. Drugače pa tole :).

https://www.takenomo.com/

WizzardOfOZ ::

po vsakem tretjem viskiju spiješ pol litra vode, pa potem po litru viskija drug dan nič nisi "zmatran".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

m0LN4r ::

BROTIP:
So neke tablete za hidracijo, ki jih dobis v lekarni (ponavadi za tiste z drisko).
Pa zravn spit radensko z limono, pa si kot nov.

BROTIP2:
Pred spanjem v sebe zlit cim vec vode in tabletko magnezija. Ampak ja, ko je clovek poln, pac ne gre vec nic not, pac ne gre.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Sharp999 je izjavil:

Mene nič ne matra, razen želodec (čuden občutek) nikol me še ni bolela glava po pitju alkohola...Ima kdo ideje za želodec?

Eh pol se nisi konkretno nic spil. Jaz sem ze vse dal skozi, od neskoncnega glavobola, do bruhanja 24 ur ali pa se zbudil in mi ni bilo nic. Cisto odvisno kaj se je pilo, pred in po tem in kako hitro se je odvijal film.
Najhujse sem ga odnesel pri sosedu (rusu), od takrat imam respekt do alkohola.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kuall ::

tak se še nisem napil, da bi me bolela glava. če se mi vrti se grem sprehajt za par urc pa je potem ok.

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

tak se še nisem napil, da bi me bolela glava. če se mi vrti se grem sprehajt za par urc pa je potem ok.

pol pa še nisi prekrokal noči.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

drži. amapk si mislim, da bi sprehod (+spanje) znalo bit dobro zdravilo za prekrokano noč. to dvboje, spanje in sprehodi, je itak ena najbolj zdravih stvari, ki jih lahko dela človek.

Zimonem ::

Ma če ti to priporočaš ziher ni

m0LN4r ::

Kaki sprehod? Lahk sm srecen, da sem se zbudil doma al pa na zadnjih sedezih :))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Nerd bo govoril kak se pije haha
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Bl4ckSw4n ::

Juha al kakšna bolj mastna hrana. Za zajtrk mi običajno zapaša kak probiotični jogurt. Drugače pa veliko tekočine in počitek.

GupeM ::

Tisti, ki pravite, da če nekoga še ni bolela glava, potem ta še nikoli ni bil zares pijan... Imam kolega, ki lahko celo noč pije, vmes malo zakomira, se zbudi, pije naprej dokler spet ne zakomira. Zjutraj je sicer zmatran, glava ga pa enostavno ne boli. Nikoli. Tudi sicer je rekel da ga glava v življenju še nikoli ni bolela, ne samo po prekrokani noči.

Pri meni sta pa včasih dovolj dva pira, pa me bo drug dan glava bolela. Včasih pa celo noč, pa mi ni zjutraj nič. Ne glede na to kaj pijem, kaj, koliko in kdaj jem, kdaj in koliko vode spijem,... Sem probal že kar nekaj različnih kombinacij, pa je enaka/podobna kombinacija imela popolnoma različen končni učinek.

Edina stvar, za katero sem lahko ziher, je max eno pivo, ali dve, če je dolga noč.

Surstromming ::

Sol+voda+sadje ali ce se ti ne da hebat nekaj z elektroliti, isostar/getoraid/... Dvojno kolicino + cimvec vode + aspirin. Se najbolj pametno pa bi bilo, ce bi preden si sel spati pozlampal cimvec vode, ker vecji del stale ti naredi dehidracija nekaj malega pa toksini.

kuall je izjavil:

drži. amapk si mislim, da bi sprehod (+spanje) znalo bit dobro zdravilo za prekrokano noč. to dvboje, spanje in sprehodi, je itak ena najbolj zdravih stvari, ki jih lahko dela človek.


Tole ti bo uspelo razumeti :))
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Rad bi videl tistega heroja, ki bi se ga pune nalil in bi ga naslednji dan glava bolela kot sam hudič in da bi se potem bil zmožen spraviti na sprehod.

Pri meni vem, da ni šans in da takrat vse kar lahko je počitek, pitje ogromno vode ali kaj gaziranega, niti jest ne morem in šele pozno popoldne ko vse skupaj spusti, sem zmožen jesti in potem normalno funkcionirati. Kdaj sem v taki totalki? Ko spijem skozi celo noč par pirov, več kot liter vina (torej več kot 10 špricerov) in še presekam zmes z vsaj enimi 4-5 žganimi pijačami. In pri meni ni šans, da bi bil zmožen kaj drugega naslednji dan kot samo počitek, dokler vse ne popusti (se telo kakšnih 12ur po končanem pitju regenerira). Sprehod? Vso srečo po taki prekrokani noči.

kuall ::

hehe. ljudje nasploh neradi hodijo, kar mi je mim, zato ti malo težko verjamem, da "ne moreš hodit". po moje si samo len in imaš mačka za izgovor.

Kayzon ::

Pomaga mi to da ne uzivam vec alkohola ze slabih deset let,ker nimas od njega absolutno nic.

kuall ::

Kayzon je izjavil:

Pomaga mi to da ne uzivam vec alkohola ze slabih deset let,ker nimas od njega absolutno nic.

najbolje je nikoli ne prekrokati noči. wizzard of oz očitno meni drugače in se mi je hotel posmehovati, ker je nisem še nikoli prekrokal. večji ko si pijanček in bolj ko kradeš pri takih patronih več veljaš.

solatko ::

Najboljši način za želodec je (če preneseš) surovo kurje jajce, po možnosti frišno.>:D Beljak se veže z alkoholom in zadeva je urejena. To lahko počneš tudi med pitjem, če je kak kurnik v bližini (moraš pazit na klopotce) in jutro dočakaš trezen.
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:

hehe. ljudje nasploh neradi hodijo, kar mi je mim, zato ti malo težko verjamem, da "ne moreš hodit". po moje si samo len in imaš mačka za izgovor.

Zelo napačno razmišljanje imaš o meni. Namreč sam se zelo dosti gibam. Ampak, ko sem zlaman od alkohola naslednji dan, tega nisem zmožen. Lahko pa več ne pametuješ, pa se ga napiješ, torej spij v celi noči nekje 4-6 velikih pirov, pa 10-15 špricerov in še zmes presekaj s 4-5 žganimi pijačami, ko več ne bi mogel piti, da se ti nazaj odpre pitje, potem pa poročaj naslednji dan, če boš med 10h-13h uro bil zmožen it na 30 ali 60 minutni sprehod.

Do takrat pa prosim ne pametuj. Bi razumel, da si se ga že tak nalil v praksi in potem tudi v praksi šel na sprehod. Ne pa, da še nikoli nisi prekrokal noči in sedaj pametuješ, da je sprehod rešitev. ;((

WizzardOfOZ ::

GupeM je izjavil:

Tisti, ki pravite, da če nekoga še ni bolela glava, potem ta še nikoli ni bil zares pijan... Imam kolega, ki lahko celo noč pije, vmes malo zakomira, se zbudi, pije naprej dokler spet ne zakomira. Zjutraj je sicer zmatran, glava ga pa enostavno ne boli. Nikoli. Tudi sicer je rekel da ga glava v življenju še nikoli ni bolela, ne samo po prekrokani noči.


Poanta je da ti alkohol pobira vodo iz telesa, še posebej če ga mešaš z redbullom (ker redbull tudi dehidrira). Zato moraš nadoknadit vodo. Jaz na vsak tretji kozarec viskija spijem med 3 deci in pol litra vode. In zjutraj

Mene tudi nikoli glava ne boli, pa lahko popijem konkretno alkohola. Sem pa potem lahko izredno zmatran naslednjih par dni, če ne pijem vode zraven. Res pa ne mešam različnih alkoholnih pijač. viski ali rum ali konjak, pa mešanica viski z redbullom ali rum z redbullom. Drugega pa ne pijem. vina ne maram, piva pa tudi ne. Pa tudi kakih zanič viskijev in rumov ne pijem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

WizzardOfOZ ::

kamiKaZaA je izjavil:

Rad bi videl tistega heroja, ki bi se ga pune nalil in bi ga naslednji dan glava bolela kot sam hudič in da bi se potem bil zmožen spraviti na sprehod.


Dosti nas to počne drugi dan. Res pa nas ne boli glava.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Rad bi videl tistega heroja, ki bi se ga pune nalil in bi ga naslednji dan glava bolela kot sam hudič in da bi se potem bil zmožen spraviti na sprehod.


Dosti nas to počne drugi dan. Res pa nas ne boli glava.

Da razčistimo za vselej. Če pijem samo eno pijačo celo noč tudi v enoirmnih količinah (pivo ali vino), me naslednji dan ne boli glava in čisto normalno funkcioniram, torej sprehod, trgovina, jesti.... Če se ga pa ubijem od alkohola in če posledično imam naslednji dan močen glavobol, to je taki, da se ti glava glih kar ne razpoči (brutalni maček torej), pa druga kot ležati ne morem in ne morem pomisliti na sprehod ali pa da bi si dal kos kruha v usta. Ne gre.

delavec44 ::

Tudi če je ista pijača isto vino cel večer, je odvisno koliko žvepla ima notri.

WizzardOfOZ ::

kamiKaZaA je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Rad bi videl tistega heroja, ki bi se ga pune nalil in bi ga naslednji dan glava bolela kot sam hudič in da bi se potem bil zmožen spraviti na sprehod.


Dosti nas to počne drugi dan. Res pa nas ne boli glava.

Da razčistimo za vselej. Če pijem samo eno pijačo celo noč tudi v enoirmnih količinah (pivo ali vino), me naslednji dan ne boli glava in čisto normalno funkcioniram, torej sprehod, trgovina, jesti.... Če se ga pa ubijem od alkohola in če posledično imam naslednji dan močen glavobol, to je taki, da se ti glava glih kar ne razpoči (brutalni maček torej), pa druga kot ležati ne morem in ne morem pomisliti na sprehod ali pa da bi si dal kos kruha v usta. Ne gre.


Torej če spiješ cel liter viskija, drug dan nimaš "mačka"?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Rad bi videl tistega heroja, ki bi se ga pune nalil in bi ga naslednji dan glava bolela kot sam hudič in da bi se potem bil zmožen spraviti na sprehod.


Dosti nas to počne drugi dan. Res pa nas ne boli glava.

Da razčistimo za vselej. Če pijem samo eno pijačo celo noč tudi v enoirmnih količinah (pivo ali vino), me naslednji dan ne boli glava in čisto normalno funkcioniram, torej sprehod, trgovina, jesti.... Če se ga pa ubijem od alkohola in če posledično imam naslednji dan močen glavobol, to je taki, da se ti glava glih kar ne razpoči (brutalni maček torej), pa druga kot ležati ne morem in ne morem pomisliti na sprehod ali pa da bi si dal kos kruha v usta. Ne gre.


Torej če spiješ cel liter viskija, drug dan nimaš "mačka"?

Kaj ni jasno v zapisu "Če pijem samo eno pijačo celo noč tudi v enormnih količinah (pivo ali vino)"?

Kje si zdaj ti viski našel? Sem pa napisal, kdaj imam najhujšega mačka (ko pijem pivo + vino + viskije zmes in potem dalje pivo ali vino, pa spet presekam z viskijom).

Liter viskija pa še v življenju nisem spil v celi noči. Največ mislim da nekje 8-10 kratkih v celi noči, zmes pa pivo in vino.

WizzardOfOZ ::

To smo že ugotovili, da če mešaš, da bo glava bolela.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To smo že ugotovili, da če mešaš, da bo glava bolela.

In bolj kot glava boli, hujšega mačka prebolevaš in takrat verjemi, da ga ni junaka, ki bi to pozdravil s sprehodi. Sem napisal kako jaz takega mačka prebolim. Počitek + dosti tekočine bodisi vode, bodisi gazirane pijače. In dokler ne prebolim tudi nič ne morem jesti. Sem kot vegetativna rastilna.

To so tiste najhujše varijante in nazadnje sem bil taki pred več kot 5. leti. Z leti tudi bolj po pameti piješ in več ne greš v tilt, ampak prej odnehaš in se vsedeš v taksi ter domov spat, da naslednji dan ni glavobola in lahko normalno funkcionoiraš kot vsak drugi dan, ko se ga nisi napil.

V svojih 20. letih pa so bili takšni podvigi kar pogosti. Sploh čez teden študenstke čage, pa valda pol vikenda nisi smel izpustiti.

sivistol ::

sam a ni bolš da se ga rajš zakadis kot napijes ? drug dan kot da ni blo nč, od pijače pa to sranje
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

NuMaN ::

sivistol je izjavil:

sam a ni bolš da se ga rajš zakadis kot napijes ? drug dan kot da ni blo nč, od pijače pa to sranje


Potem nekadilci izvisijo. Kukijev pa tudi ni kaj dosti v uporabi. Celo resnična legenda o plezanju po kozolcih ni pripomogla k bolj razširjeni uporabi kukijev.

kuall ::

kamiKaZaA je izjavil:

potem pa poročaj naslednji dan, če boš med 10h-13h uro bil zmožen it na 30 ali 60 minutni sprehod.

Lahko greva stavit, da bi bil zmožen it na sprehod in da bi me zbrihtal. Kako pa to zgleda, rataš invalid? Noge odpovejo?

ps glede stave mislim resno. Jurja, dva, tri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Malcolm_Y ::

Mislim, da je celo znanstveno dokazano, da se mačka najbolje odpravi s hrano - en ornk močen zajtrk, recimo.

Osebno pa mačka odpravim tako, da med alkoholnimi pijačami redno spijem kak kozarec vode ali kokakolo (pa parih pirih tako ne veš, ali je pivo ali kokakola :) ). Prvič, nisem hudo pijan, in drugič, nimam hudega mačka.

blabla80 ::

Sicer pijem izredno redko - zadnja leta mogoče 2x na leto ... ampak vseeno: če ga pijem konkretno - kar pomeni da naslednji dan vsak požirek ali pa grižljaj gre v roku pol ure ven - potem mi najbolj pomaga počakati do ene 17h pa potem prepečenec in pa čaj - prvo počasi v zelo mali količini, potem pa gre na boljše.

:)

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

potem pa poročaj naslednji dan, če boš med 10h-13h uro bil zmožen it na 30 ali 60 minutni sprehod.

Lahko greva stavit, da bi bil zmožen it na sprehod in da bi me zbrihtal. Kako pa to zgleda, rataš invalid? Noge odpovejo?

ps glede stave mislim resno. Jurja, dva, tri?

Spet pametuješ, a še v življenju nisi bil koma pijan in ti točno vse veš kako se počutiš naslednji dan, čeprav še nisi bil v tej situaciji. ;((

Daj ti prvo lepo test naredi, se ga konkretno napij (vsaj 5 pirov + vsaj 10 špricerov + vsaj 5 viskijov pa nič jesti zmes, ker v klubih ni hrane) in pojdi ob 5h ali 6h zjutraj spat, pa se bomo pol menli kaki boš naslednji dan ob 10h, ob 12h, ob 14h in ob 16h. Do takrat pa prosim ne pametuj več za stvari, katere nisi nikoli v življenju počel. Kaj bi, če bi? Kaj si slučajno Baba Vanga, da vse veš? Te pa mi še povej številke za loto. Hvala.

paraboŁa ::

Že med samim pitjem spiti kak kozarec izotonične pijače. Works wonders.

Miki N ::

kamiKaZaA je izjavil:



Daj ti prvo lepo test naredi, se ga konkretno napij (vsaj 5 pirov + vsaj 10 špricerov + vsaj 5 viskijov pa nič jesti zmes, ker v klubih ni hrane) in pojdi ob 5h ali 6h zjutraj spat, pa se bomo pol menli kaki boš naslednji dan ob 10h, ob 12h, ob 14h in ob 16h.



Ne ga izzivati. Ker ne samo, da bo pozabil na sprehod, stoprocentno bo ves nažgan tukaj postal. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PacificBlue ::

vsaj 5 pirov + vsaj 10 špricerov + vsaj 5 viskijov pa nič jesti


Recept za tigra, ne samo mačka.:)

Mato989 ::

Meni najbolj paše drug dan kak topli sendvič ali kaj takega s sirom/majonezo verjetno ker je mastno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mr_chai ::

če bi pil samo guinness celo noč, ne bi imel sedaj tigra

Likalnik ::

jaz pa naslednji dan že takoj zjutraj pojem zajtrk...sicer mi sploh ne paše ampak ga, da se potem kasneje malo bolje počutim + veliko vode spijem (zopet se prisilim).

Probam pa tudi nekaj vode spiti, ko se vrnem domov iz žurke...res je pa čisto odvisno v kakšnem stanju sem....se naredi kakšenkrat, da še pojstle ne najdem...kaj šele, da bi si vodo v kozarec nalil....
drugače pa ja, če sem kulturno pijan potem probam ponoči tudi kaj pojesti. Imam občutek, da mi hrana malo omili težave z mačkom.

drugače pa kako veš, da je bila dobra žurka? ker te je naslednji dan fejst sram:)

Mato989 ::

Ja itak, najbolje je pojest hamburger preden greš spat... ali kaj podobnega.

Drugo najbolje (vsaj zame) je da drug dan pojem nekaj mastnega in spijem nekaj navadnega soka (gosti sok ipd...)

In pa seveda dovolj vode že med žuranjem in drug dan...

Najbolje pa je itak da se ga ne naliješ no saj se ga vedno manjkrat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121738 (2856) Matev
»

Siljenje z alkoholom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20019526 (13310) cebelar123
»

pivo in spanje

Oddelek: Loža
233987 (2452) Malajlo
»

Žuranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013677 (12219) šernk

Več podobnih tem