» »

Prekrokana noč

Prekrokana noč

1 2
3
»

c3p0 ::

PacificBlue je izjavil:

Za vse težkokategornike:

https://www.aa-slovenia.si/


Dosti znancev spije tam 2 pira na dan, pa čez vikend se ga nažoka (+ pikniki, slavja), pa niti ne vejo da so alkoholiki.

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zelo butasta primerjava. Na nivoju največjega idiota oz. kaj pametnega od tebe tako ali tako ni za pričakovati.

še enemu slo tech pijančku se je zmešalo in je začel žaliti, potem ko sem ga premagal v debati.

Nikoli v življenju se ga nisi nalil do kome in sedaj si me premagal v debati, ker ti veš kak je biti nalit do kome. :))

Bravo! :D

Izjava leta! :)

kuall ::

zdravnik / pameten človek bolje ve kot pijanček, kaj je dobro za pijančke.

Invictus ::

kuall je izjavil:

zdravnik / pameten človek bolje ve kot pijanček, kaj je dobro za pijančke.

Seveda je, saj je vecina zdravnikov tako ali tako pijancev. Plus drogice na recept, ki jih lahko bp dobijo...

Imajo izkusnje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kuall ::

eh, ne vem kaj imate levaki proti zdravnikom vedno toliko za povedat? ti, kordiš, ... čudaško. to moram še razumet. zna kdo razložit ta pojav?

Invictus ::

1x sem desnicar, 1x levicar, odlocite se ze :D.

Saj nismo proti, sam malo razsvetlujemo situacijo...

Da ne bodo zdravniki neki mali bogovi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GupeM ::

kuall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zato še zadnjič, sprobaj in poročaj ali pa utihni pri stvareh, katerih še nisi sprobal, ker ne moreš vedeti kako bi tvoje telo odreagiralo pri močnem glavobolnem mačku, če sam nisi sprobal tega!

še marsikaj drugegga vem, kar nisem osebno sprobal. Npr vem, da če skočim iz zvonika se bo telo raztreščilo. Ti meni zdaj govoriš, da moram skočit iz zvonika, če ne naj ne pametujem, kaj se bo zgodilo.

Se moram kar strinjat s kamikazo, da je to zelo neumna primerjava. Tudi jaz točno vem, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom skočil z zvonika. Ne vem pa, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom pretekel maraton, ker ga še nikoli nisem. Tudi ne vem, kaj bo drug dan z mano. A bom imel muskalfiber, ali ne? A me bojo boleli sklepi ali ne? A bom sploh zmogel do cilja? Če bom zmogel, kako hitro bom prišel do cilja?

Pa tudi pri košarki nikoli ne vem, ali bom zadel trojko, ali ne. Včasih se met zdi odličen, pa žoga ne gre skozi obroč. Včasih si pa prepričan, da boš zgrešil cel koš, pa se žoga nekako odbije skozi obroč. Sicer pa tudi skok z zvonika ni nujno tragičen. Recimo če imaš padalo ali skočiš v vodo.

jest10 ::

Invictus je izjavil:

1x sem desnicar, 1x levicar, odlocite se ze :D.

Saj nismo proti, sam malo razsvetlujemo situacijo...

Da ne bodo zdravniki neki mali bogovi...


Primerna tema za tako razsvetljevanje. Stil lapanja pijančkov okoli šanka>:D

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

kuall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zato še zadnjič, sprobaj in poročaj ali pa utihni pri stvareh, katerih še nisi sprobal, ker ne moreš vedeti kako bi tvoje telo odreagiralo pri močnem glavobolnem mačku, če sam nisi sprobal tega!

še marsikaj drugegga vem, kar nisem osebno sprobal. Npr vem, da če skočim iz zvonika se bo telo raztreščilo. Ti meni zdaj govoriš, da moram skočit iz zvonika, če ne naj ne pametujem, kaj se bo zgodilo.

Se moram kar strinjat s kamikazo, da je to zelo neumna primerjava. Tudi jaz točno vem, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom skočil z zvonika. Ne vem pa, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom pretekel maraton, ker ga še nikoli nisem. Tudi ne vem, kaj bo drug dan z mano. A bom imel muskalfiber, ali ne? A me bojo boleli sklepi ali ne? A bom sploh zmogel do cilja? Če bom zmogel, kako hitro bom prišel do cilja?

Pa tudi pri košarki nikoli ne vem, ali bom zadel trojko, ali ne. Včasih se met zdi odličen, pa žoga ne gre skozi obroč. Včasih si pa prepričan, da boš zgrešil cel koš, pa se žoga nekako odbije skozi obroč. Sicer pa tudi skok z zvonika ni nujno tragičen. Recimo če imaš padalo ali skočiš v vodo.

+1

This!

Bolje ne bi mogel napisati. @kuall - prebewri si to 3x ali 5x, če slučajno po prvem branju nisi razumel vpisa.

kuall ::

GupeM je izjavil:

kuall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zato še zadnjič, sprobaj in poročaj ali pa utihni pri stvareh, katerih še nisi sprobal, ker ne moreš vedeti kako bi tvoje telo odreagiralo pri močnem glavobolnem mačku, če sam nisi sprobal tega!

še marsikaj drugegga vem, kar nisem osebno sprobal. Npr vem, da če skočim iz zvonika se bo telo raztreščilo. Ti meni zdaj govoriš, da moram skočit iz zvonika, če ne naj ne pametujem, kaj se bo zgodilo.

Se moram kar strinjat s kamikazo, da je to zelo neumna primerjava. Tudi jaz točno vem, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom skočil z zvonika. Ne vem pa, kaj se bo zgodilo z mano, ko bom pretekel maraton, ker ga še nikoli nisem. Tudi ne vem, kaj bo drug dan z mano. A bom imel muskalfiber, ali ne? A me bojo boleli sklepi ali ne? A bom sploh zmogel do cilja? Če bom zmogel, kako hitro bom prišel do cilja?

Pa tudi pri košarki nikoli ne vem, ali bom zadel trojko, ali ne. Včasih se met zdi odličen, pa žoga ne gre skozi obroč. Včasih si pa prepričan, da boš zgrešil cel koš, pa se žoga nekako odbije skozi obroč. Sicer pa tudi skok z zvonika ni nujno tragičen. Recimo če imaš padalo ali skočiš v vodo.


Si pa naložil, da moram kar malo premislit, kako ti odgovorit.
Če bi kamikaza ali ti imela kaj pojma potem bi imeli zdravniki v praksi "obvezno se nakrokaj vsaj 1x v življenju do kome", da boš vedel kako zdraviti pijančke. tak je nasvet od kamikaze. če se je napil do kome še ne pomeni, da bolje ve, ali je sprehod za telo zdrav ali ne. predvsem pa je zelo neumna njegova originalna izjava, "ne more" it hodit po prekrokani noči. če ne more it hodit potem tudi vstat ne more iz postelje in postane za 1 dan invalid ali pa je dobesedno v komi. skratka še ena debilna slo tech pijanska tema.

to je isto kot uno, ko mi je en, ki sedi v bagru 12 ur na dan jamral, da ga bolijo noge. sem mu prijavil, da tudi jza veliko sedim na šihtu ampak da grem vsak dan po šihtu se sprehajat. on pa mi je nazaj prijavil: ja jaz se nimam it prav kam zdajle sprehajat. ne da se ti, ne da nimaš it kam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kuall ::

Invictus je izjavil:

1x sem desnicar, 1x levicar, odlocite se ze :D.

Saj nismo proti, sam malo razsvetlujemo situacijo...

Da ne bodo zdravniki neki mali bogovi...

zdravniki so mimo edino toliko, ker delajo v javnem sektorju in znajo bit zato malo nesramni včasih. javni sektor tako vpliva na človeka. če bi bili privatniki bi se lepše obnašali do strank. spet levaki zajebali stvar s svojim javnim zdravstvom in takimi debilizmi.
če bi jamral čez razne psihiatre/psihoterapevte ali zdravnike izpred tisoče let, ki mešajo drek, pol bi ti še pritrdil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:


če se je napil do kome še ne pomeni, da bolje ve, ali je sprehod za telo zdrav ali ne. kam.

Ti imaš več kot očitno težave, velike težave s funkcionalno pismenostjo. Nikjer nisem napisal, da ni zdrav sprehod (še kako je zdrav), ampak da jaz po prekrokani noči ne morem it na sprehod. Ker sem zlaman. Komaj grem do stranišča in nazaj ali pa do hladilnika in nazaj. In lahko samo poležavam. Pišem za sebe iz prakse.

kuall je izjavil:

predvsem pa je zelo neumna njegova originalna izjava, "ne more" it hodit po prekrokani noči. če ne more it hodit potem tudi vstat ne more iz postelje in postane za 1 dan invalid ali pa je dobesedno v komi.

;((
Ti sploh veš kakšna je razlika it do stranišča (hladilnika) ali pa za eno ura na sprehod? In ti potem to dvoje enačiš? WTF??? 8-O

Bolj debilne primerjave še nisem slišal. Torej za tebe je isto, če lahko greš do stranišča (hladilnika), lahko potem isto danes prehodiš tudi maraton ali dva. ;((

Daj ne smeši se več in se raje sam odstrani iz teme kot da delaš iz komentarja v komentar vedno večjega idiota iz sebe.

GupeM ::

kuall je izjavil:


Si pa naložil, da moram kar malo premislit, kako ti odgovorit.
Če bi kamikaza ali ti imela kaj pojma potem bi imeli zdravniki v praksi "obvezno se nakrokaj vsaj 1x v življenju do kome", da boš vedel kako zdraviti pijančke. tak je nasvet od kamikaze. če se je napil do kome še ne pomeni, da bolje ve, ali je sprehod za telo zdrav ali ne. predvsem pa je zelo neumna njegova originalna izjava, "ne more" it hodit po prekrokani noči. če ne more it hodit potem tudi vstat ne more iz postelje in postane za 1 dan invalid ali pa je dobesedno v komi. skratka še ena debilna slo tech pijanska tema.

to je isto kot uno, ko mi je en, ki sedi v bagru 12 ur na dan jamral, da ga bolijo noge. sem mu prijavil, da tudi jza veliko sedim na šihtu ampak da grem vsak dan po šihtu se sprehajat. on pa mi je nazaj prijavil: ja jaz se nimam it prav kam zdajle sprehajat. ne da se ti, ne da nimaš it kam.

Še vedno ne razumeš. Zdravniku se ni treba nakrokat, da bo vedel kako zdravit pijanca. Ker to nima nobene zveze s tem, kako alkohol na koga vpliva oz. bolje rečeno, kakšnega mačka bo kdo imel. Lahko mi pa najdeš zdravnika, ki bo prišel na neko žurko, opazoval 10 ljudi, ki se ga bojo konkretno napili, in za vsakega povedal, kakšnega mačka bo imel drug dan, kdaj se bo spravil k sebi, ali bo zakomiral še pred koncem žurke, ali bo bruhal, ali mu bo samo slabo, ... Enostavno nemogoče.

Pa mimogrede tudi zdravniki se glede zdravljenja odločajo na podlagi stanja. Nekdo ima lahko mononukleozo, pa mu ne bo nič, ergo ni potrebno nobeno zdravljenje. Drugi ima mononukleozo, pa bo komaj živel. Brez infuzije bi umrl od dehidracije.

Enako je pri poškodbah. V NBA je igral tip, ki je imel strgani prednji križni vezi na obeh kolenih, pa je lahko igral. Operacija ni bila potrebna. Nekdo drug ima s strgano križno vezjo popolnoma nestabilno koleno. Tretji pa ima lahko celo križno vez, pa mu koleno vseeno ven meče.

Ampak če imaš ti strgano križno vez, operacije ne rabiš, če te to ne moti. Odvisno je od pacienta, ne od dohtarja. Doktor pa ve kaj je treba storiti, če te moti, kdaj te moti, koliko te moti. Ali te moti ali ne, pa pač ne more vedet.

In če to preslikamo mačka: Doktor ve, da ti mora dat infuzijo, če zbruhaš vsak požirek vode ki ga narediš. Ampak ne ve pa, ali boš bruhal, ali ne. To je pa od tebe odvisno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Sharp999 ::

Evo še vedno najboljši posnetek :D :D :D To so pravi HEROJI in JEKLENI želodci :D

kuall ::

GupeM je izjavil:

kuall je izjavil:


Si pa naložil, da moram kar malo premislit, kako ti odgovorit.
Če bi kamikaza ali ti imela kaj pojma potem bi imeli zdravniki v praksi "obvezno se nakrokaj vsaj 1x v življenju do kome", da boš vedel kako zdraviti pijančke. tak je nasvet od kamikaze. če se je napil do kome še ne pomeni, da bolje ve, ali je sprehod za telo zdrav ali ne. predvsem pa je zelo neumna njegova originalna izjava, "ne more" it hodit po prekrokani noči. če ne more it hodit potem tudi vstat ne more iz postelje in postane za 1 dan invalid ali pa je dobesedno v komi. skratka še ena debilna slo tech pijanska tema.

to je isto kot uno, ko mi je en, ki sedi v bagru 12 ur na dan jamral, da ga bolijo noge. sem mu prijavil, da tudi jza veliko sedim na šihtu ampak da grem vsak dan po šihtu se sprehajat. on pa mi je nazaj prijavil: ja jaz se nimam it prav kam zdajle sprehajat. ne da se ti, ne da nimaš it kam.

Še vedno ne razumeš. Zdravniku se ni treba nakrokat, da bo vedel kako zdravit pijanca. Ker to nima nobene zveze s tem, kako alkohol na koga vpliva oz. bolje rečeno, kakšnega mačka bo kdo imel. Lahko mi pa najdeš zdravnika, ki bo prišel na neko žurko, opazoval 10 ljudi, ki se ga bojo konkretno napili, in za vsakega povedal, kakšnega mačka bo imel drug dan, kdaj se bo spravil k sebi, ali bo zakomiral še pred koncem žurke, ali bo bruhal, ali mu bo samo slabo, ... Enostavno nemogoče.

Pa mimogrede tudi zdravniki se glede zdravljenja odločajo na podlagi stanja. Nekdo ima lahko mononukleozo, pa mu ne bo nič, ergo ni potrebno nobeno zdravljenje. Drugi ima mononukleozo, pa bo komaj živel. Brez infuzije bi umrl od dehidracije.

Enako je pri poškodbah. V NBA je igral tip, ki je imel strgani prednji križni vezi na obeh kolenih, pa je lahko igral. Operacija ni bila potrebna. Nekdo drug ima s strgano križno vezjo popolnoma nestabilno koleno. Tretji pa ima lahko celo križno vez, pa mu koleno vseeno ven meče.

Ampak če imaš ti strgano križno vez, operacije ne rabiš, če te to ne moti. Odvisno je od pacienta, ne od dohtarja. Doktor pa ve kaj je treba storiti, če te moti, kdaj te moti, koliko te moti. Ali te moti ali ne, pa pač ne more vedet.

In če to preslikamo mačka: Doktor ve, da ti mora dat infuzijo, če zbruhaš vsak požirek vode ki ga narediš. Ampak ne ve pa, ali boš bruhal, ali ne. To je pa od tebe odvisno.



Bla bla bla. sploh ne vem, kaj je tvoj point? a lahko napišeš skrajšano verzijo, v 1 stavku, kaj bi rad povedal?

kaj ima to veze s tem, da kamikaza naklada, ko pravi, da ni zmožen it na sprehod, samo na stranišče? kaj pa če mu ponudim 3 jurje, po moje bo kar zlaufal na tisti sprehod, da se bo kar kadilo za njim. namesto, bi priznal, da je izjavil neumnost, trmari. a ti mu verjameš, da ni zmožen iti na sprehod? jaz npr sem enkrat kolesaril ne-naspan in sem res moral se na sredi poti ustaviti in uleči ob poti, ker mi je enostavno zmanjkalo moči. težko bi šel takrat hodit za 1 uro, ampak bi pa lahko. hodit ne moreš, če je nekaj resno narobe s teboj, bolan itd.

medtem:
https://www.thebmc.co.uk/why-hill-walki...
spet sem imel prav, preveč sem pameten za slo tech pijančke ej.

Miki N ::

Sharp999 je izjavil:

Evo še vedno najboljši posnetek :D :D :D To so pravi HEROJI in JEKLENI želodci :D




Pa saj to je pravi koma pijanski first person šuter!

Odgovarja tudi na vprašanje zakaj po prekrokani noči ne moreš na sprehod? Ja zato k s faco v tla zarinjeno malo težko hodiš! Samo razloži ti to n00bu.

kamiKaZaA ::

V temi o prekrokani noči je najbolj pameten @kuall, kateri še nikoli v življenju ni prekrokal noči. Ampak on vse ve, kak je če se ga pune napiješ, čeprav se ga nikoli ni. Take izjave so možne od samo največjih čudakov.

kuall ::

a če ti dam 3 jurje tudi ne boš mogel it na sprehod? kaj pa če ti dam milijon €?

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:


jaz npr sem enkrat kolesaril ne-naspan in sem res moral se na sredi poti ustaviti in uleči ob poti, ker mi je enostavno zmanjkalo moči.

medtem:
https://www.thebmc.co.uk/why-hill-walki...
spet sem imel prav, preveč sem pameten za slo tech pijančke ej.

Nikjer nisem napisal, da hoja ne koristi, ampak da jaz enostavno nimam moči po hudi prekrokani noči za hojo. Spet si dokazal, da si funkcionalno nepismen.

kuall ::

to sem odgovarjal enemu drugemu pijančku, ki pije konjak s cigaro. wizard of oz je rekel, da mi ne verjame. ti torej verjameš, da je sprehod koristen za mačka pa si kljub temu iz lenobe ne boš pomagal? jah kaj čmo, tudi take patrone nosi zemlja. zdej še zanalašč ne boš šel, da ja ne bi priznal, da si se motil. naslednjič ko boš pijan, da ne bi slučajno se malo sprehodil iz trme.

to mi je jasno, da se razlikujemo po tem, kako hitro se nas prime alkohol. zadnjič po 1l 5% pira se mi je vrtilo na polno, moji bolj izkušeni so-pivki ni bilo nič po istem litru. se je prav fajn potem sprehajalo po ljubljanskem gradu in stari ljubljani par urc. to bom še velikokrat ponovil po moje. sprehajat se pijan je dobra kombinacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kamiKaZaA ::

kuall je izjavil:

a če ti dam 3 jurje tudi ne boš mogel it na sprehod? kaj pa če ti dam milijon €?

Nihče mi nikoli po prekrokani noči ni ponudil 3 jurje za 1 urni sprehod, kaj šele milijon. Ko se bom znašel v taki situaciji, bom tudi lahko podal odgovor, če sem bil zmožen za 1 urno hojo ali ne. Do takrat pač nevem kaj bi bil zmožen, za razliko od tebe, ko vse veš o prekrokanosti, čeprav se še v življenju nisi napil do kome.

Drugače pa že 100.-ič, po hudo prekrokani noči, sploh če me glava boli, da mi glihkar ne razpoči mi ne paše hoja nekje do poznega popoldneva in vse kar mi paše je počitek in pitje ogromno vode ali kaj gaziranega dokler se telo ne regenerira. In ko mine glavobol, ko se telo regenerira in spočije potem spet normalno funkcioniram.

Do takrat pa karkoli drugega od počitka bi moral delati, bi se verjetno fejst mučil. In zakaj bi se še dodatno mučil, če pa v taki situaciji, ko se že tak mučiš pri prebolevanju s tigrom na glavi? V taki situaciji počnem tisto, kar mi v tistem trenutku najbolj paše (počitek), sploh ko vem, da je potreben čas (cca. 12ur od zadnjega šluka alkohola), da bom spet takšen kot sem bil pred recimo 24 urami.

GupeM ::

kuall je izjavil:


Bla bla bla. sploh ne vem, kaj je tvoj point? a lahko napišeš skrajšano verzijo, v 1 stavku, kaj bi rad povedal?

kaj ima to veze s tem, da kamikaza naklada, ko pravi, da ni zmožen it na sprehod, samo na stranišče? kaj pa če mu ponudim 3 jurje, po moje bo kar zlaufal na tisti sprehod, da se bo kar kadilo za njim. namesto, bi priznal, da je izjavil neumnost, trmari. a ti mu verjameš, da ni zmožen iti na sprehod? jaz npr sem enkrat kolesaril ne-naspan in sem res moral se na sredi poti ustaviti in uleči ob poti, ker mi je enostavno zmanjkalo moči. težko bi šel takrat hodit za 1 uro, ampak bi pa lahko. hodit ne moreš, če je nekaj resno narobe s teboj, bolan itd.

medtem:
https://www.thebmc.co.uk/why-hill-walki...
spet sem imel prav, preveč sem pameten za slo tech pijančke ej.

Ti imaš res precej hude težave z (bralnim) razumevanjem. Še enkrat prosim preberi moj post od včeraj. Evo ti link:
https://slo-tech.com/forum/t807446/p774...

Ko boš prebral post, pa še povej, ali kamikazi verjamem ali ne. Da bom vedel, ali razumeš prebrano, ali ne.

Ampak vse to ne spremeni dejstva, da blebetaš neumnosti o zdravnikih in zdravljenju. Tako kot grobar lahko pokoplje pokojnika, ne da bi sam bil kadarkoli mrtev, lahko zdravnik zdravi alkoholika, ne da bi kdaj bil koma pijan. Ne more pa grobar povedati, kakšni so občutki tik pred smrtjo, tako kot zdravnik ne more povedati kakšen je občutek mačka, če ga še nikoli ni imel.

Miki N ::

Eno stvar, ki opazim je, da so pravi maček devičniki vsi tehnični in logični, medtem ko proji na stvar gledajo bolj .. poetično.

Primer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

to sem odgovarjal enemu drugemu pijančku, ki pije konjak s cigaro. wizard of oz je rekel, da mi ne verjame.


Boš pokazal kje sem jaz rekel da sprehod ne pomaga?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121738 (2856) Matev
»

Siljenje z alkoholom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20019526 (13310) cebelar123
»

pivo in spanje

Oddelek: Loža
233987 (2452) Malajlo
»

Žuranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013675 (12217) šernk

Več podobnih tem