» »

Peka hamburger

Peka hamburger

1
2
»

WizzardOfOZ ::

Navaden usb micro priključek in kabel zraven, da lahko priklopiš na powerbank.

Jaz sem kupil cadaca z obema priključkoma. Lahko ga priklopim tudi na 5kg mini flašo plina (tist k so bile včasih 5 in 2.5kg oranžne mini flaše). Da imamo recimo za 2 do 3 tedne kampiranja eno samo flašo in jo gremo potem nafilat na verovškovo, ko pridemo nazaj.
Flašo sem pa kupil v mixi caravaning to:
 flaša 5kg

flaša 5kg

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Apofis je izjavil:

A se kter še spomne fastfooda Tomato v centru lj. Se kdo spomne unih simpl burgerjev s simpl dodatki, z normalno visoko&široko bombeto&plesko, super okus...vedno bolj mi najedajo teli veleprecenjeni novodobni burgerji visoki kt stolpnica, k ga težko normalno poješ, s taužent enimi dodatki, k je na koncu itak ena sama zmeda okusov...call me oldfashioned, sam tole je preseravanje na polno. Sj na začetku je bilo zanimivo, zdej pa...


Meni je bil recimo daj-dam všeč. Uni hamburgerčki so bili odlični, pa še bliz vegove je bilo, da si med glavnim odmorom skočil na malco in mal zamudil naslednje ure in bil orenk najeden.



Ja jaz tudi pogresam te nizke sitoke burgerje ne pa te gore ki jih moras jest z vilico in nozem

To me najbolj odbija

Vedno so me ucili da burger primes v roko ne pa z vilico
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Kaksne pa kaj omake mesate za burgerje?
Kupljene se nobene nisem nasel dobre (kaj takega). Sam mesam tole izvedbo big mac omake s tem, da cesen in cebulo dam notri svezo, ampak tako drobno nasesekljano, da ni kosckov, da ne motijo.
https://odprtakuhinja.delo.si/recepti/t...

Ta omaka mi res sede v burger, ko pa dodas se dobro meso in bombetko je pa zmaga.

cebelar123 ::

kriptobog je izjavil:

Kaksne pa kaj omake mesate za burgerje?
Kupljene se nobene nisem nasel dobre (kaj takega). Sam mesam tole izvedbo big mac omake s tem, da cesen in cebulo dam notri svezo, ampak tako drobno nasesekljano, da ni kosckov, da ne motijo.
https://odprtakuhinja.delo.si/recepti/t...

Ta omaka mi res sede v burger, ko pa dodas se dobro meso in bombetko je pa zmaga.



Za mene je kupljena samo ena dobra vse ostale so za v koš.

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Apofis je izjavil:

A se kter še spomne fastfooda Tomato v centru lj. Se kdo spomne unih simpl burgerjev s simpl dodatki, z normalno visoko&široko bombeto&plesko, super okus...vedno bolj mi najedajo teli veleprecenjeni novodobni burgerji visoki kt stolpnica, k ga težko normalno poješ, s taužent enimi dodatki, k je na koncu itak ena sama zmeda okusov...call me oldfashioned, sam tole je preseravanje na polno. Sj na začetku je bilo zanimivo, zdej pa...


Meni je bil recimo daj-dam všeč. Uni hamburgerčki so bili odlični, pa še bliz vegove je bilo, da si med glavnim odmorom skočil na malco in mal zamudil naslednje ure in bil orenk najeden.



Ja jaz tudi pogresam te nizke sitoke burgerje ne pa te gore ki jih moras jest z vilico in nozem

To me najbolj odbija

Vedno so me ucili da burger primes v roko ne pa z vilico


Bolj kot to, je meni motece da nadomescajo svezo zelenjavo z mastno omako in listom poparjene solate.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Apofis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Apofis je izjavil:

A se kter še spomne fastfooda Tomato v centru lj. Se kdo spomne unih simpl burgerjev s simpl dodatki, z normalno visoko&široko bombeto&plesko, super okus...vedno bolj mi najedajo teli veleprecenjeni novodobni burgerji visoki kt stolpnica, k ga težko normalno poješ, s taužent enimi dodatki, k je na koncu itak ena sama zmeda okusov...call me oldfashioned, sam tole je preseravanje na polno. Sj na začetku je bilo zanimivo, zdej pa...


Meni je bil recimo daj-dam všeč. Uni hamburgerčki so bili odlični, pa še bliz vegove je bilo, da si med glavnim odmorom skočil na malco in mal zamudil naslednje ure in bil orenk najeden.



Ja jaz tudi pogresam te nizke sitoke burgerje ne pa te gore ki jih moras jest z vilico in nozem

To me najbolj odbija

Vedno so me ucili da burger primes v roko ne pa z vilico


Bolj kot to, je meni motece da nadomescajo svezo zelenjavo z mastno omako in listom poparjene solate.

Tudi to!

buttcrack ::

Ali pa da namesto proper chedarja dajo tisto procesirano topljeno sranje

cebelar123 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kaksne pa kaj omake mesate za burgerje?
Kupljene se nobene nisem nasel dobre (kaj takega). Sam mesam tole izvedbo big mac omake s tem, da cesen in cebulo dam notri svezo, ampak tako drobno nasesekljano, da ni kosckov, da ne motijo.
https://odprtakuhinja.delo.si/recepti/t...

Ta omaka mi res sede v burger, ko pa dodas se dobro meso in bombetko je pa zmaga.



Za mene je kupljena samo ena dobra vse ostale so za v koš.


Uf meni pa tale sploh ne sede. Včasih se je v lidlu dobila ena okusna burger sauce, ampak je že nekaj časa nisem zasledil.

Zgodovina sprememb…

6151 ::

kriptobog je izjavil:

Kaksne pa kaj omake mesate za burgerje?
Kupljene se nobene nisem nasel dobre (kaj takega). Sam mesam tole izvedbo big mac omake s tem, da cesen in cebulo dam notri svezo, ampak tako drobno nasesekljano, da ni kosckov, da ne motijo.
https://odprtakuhinja.delo.si/recepti/t...

Ta omaka mi res sede v burger, ko pa dodas se dobro meso in bombetko je pa zmaga.


Jaz dam nekje (po občutku) 1:1:1 majoneza/senf/kečap, nasesekljane kisle kumarice in nekaj malega riževega kisa.
Na zgornjo stran pa dam še žličko goste domače fermentirane čili omake s česnom :)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

WizzardOfOZ ::

omake: spodaj malo zenfa, na vrh malo kečapa in to je vse od omak v burgerju.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Ganon ::

cebelar123 je izjavil:



Če kaj sovražim, so to ozki in visoki burgerji. Stisneš, niti ugrizniti ni treba, že vse leti ven. ;((

dolenc ::

Zato je palčka

Steinkauz ::

Men je pa tale omaka kr kul:
https://www.spar.si/online/omaka-za-zar...

Dobiš dokej bigmac okus.

cebelar123 ::

Ganon je izjavil:

cebelar123 je izjavil:



Če kaj sovražim, so to ozki in visoki burgerji. Stisneš, niti ugrizniti ni treba, že vse leti ven. ;((


Vsak ima svoj okus.

Pokaži kaj znaš rajši , da vidimo tvojo mojstrovino.

matobeli ::

Nič se bat, tole kar maš ti na sliki men računajo po nekih 10eur+ če ga hočem imet.

Mimogrede, za vse ljubitelje "klasičnih" hamburgerjev (takih z večjo bombeto ki ga lahko ješ iz roke), če vas zanese na gorenjsko je v bližini Kranj vzhod dober fastfood, Pinki.

IL_DIAVOLO ::

Ni stvar okusa, ampak dejstvo da tak hamburger pac tezko jes.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matobeli ::

Se naučiš, ni za iz roke, ampak z malo vaje komot poješ na krožniku in brez pribora.

cebelar123 ::

IL_DIAVOLO
Hamburger ko ga stisneš se konkretno sesede.



Sicer ne vem ali tudi mešaš navadne pleskavice s smash pleskavicami.
Ker potem verjamem da ne moreš dati tega v usta.
Tukaj pa komot ugrizneš v enem kosu vse.
Ni ga boljšega okusa kot sveže zmleto goveje pleče v razmerju 80/20

z3ro ::

Okej trojno meso je tudi meni preveč, že dvojno mora biti res zelo "pritisnjeno-smash" da mi sede. Sam delam ali ena malenkost debelejša pleskavica (pač je ne pritisnem do konca) ali pa dve res tanke.

buttcrack ::

matobeli je izjavil:

Nič se bat, tole kar maš ti na sliki men računajo po nekih 10eur+ če ga hočem imet.

Mimogrede, za vse ljubitelje "klasičnih" hamburgerjev (takih z večjo bombeto ki ga lahko ješ iz roke), če vas zanese na gorenjsko je v bližini Kranj vzhod dober fastfood, Pinki.

Potem že rajš giovanni ;)

matobeli ::

15let nazaj sta bila ekvivalent, danes ti pa đovi nardi hambija z plesko ki je že vnaprej termično obdelana in jo samo še popeče.

Res da dobiš hrano v parih minutah in da niti ni slaba, ampak vseeno.

cebelar123 ::

Danes sem prvic dozivel, da mi niso hoteli zmleti goveje mascobe " loja " v mesariji, ker do zdaj ni bilo problema. Ocitno sem do zdaj imel bolj sreco da so mi, ker sem se mako okoli klical in tega ne pocnejo :/. Vsaj za stranke ne.
Ima kdo podobne izkusnje oz. kje kupujete mleto mascobo?

cebelar123 ::

Torej ne glede na problem z mesom bodo nekako burgerji danes :/
Bombetke sem delal po novem receptu




Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::



Bolj na silo narejeno :/ Ni enako če moreš na hitro kupit meso že skupaj narejeno ali pa pri mesarju in si sam narediš pleskavico :/
Ampak bombetka pa je bila topšit!

kuglvinkl ::

ma lepo zgleda :).

Jaz bom jutri pekel, bom pa obe ključni sestavini kupil ready made.
Your focus determines your reallity

melvin ::

cebelar123 je izjavil:



Bolj na silo narejeno :/ Ni enako če moreš na hitro kupit meso že skupaj narejeno ali pa pri mesarju in si sam narediš pleskavico :/
Ampak bombetka pa je bila topšit!


Izgleda super:D
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

cebelar123 ::

Nekaj na hitro in kae je bilo pri roki, ker smo na morju. Sem sel na malo bolj svez okus in videz.

Solata, rukola, paradiznik, rdeca cebula , omaka za burger , vecji kos mesa je goveja pleskavica. Manjsi kos mesa je improvizacija, kupljeni goveji cvapi za maso in s kalupom narejena pleskavica.



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Zgleda kul
Your focus determines your reallity

cebelar123 ::

Malo igračkanja
hawaii burger

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Zgleda nasty :)
Your focus determines your reallity

GupeM ::

Tasty*

dj_uro ::

Poizkusi s smash polpeto glede na vse dodane sestavine. Bo lazje za prijet in pojest
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

cebelar123 ::

dj_uro je izjavil:

Poizkusi s smash polpeto glede na vse dodane sestavine. Bo lazje za prijet in pojest

Ni se mi dalo zadimit celega stanovanja :/

cebelar123 ::

cebelar123 je izjavil:

dj_uro je izjavil:

Poizkusi s smash polpeto glede na vse dodane sestavine. Bo lazje za prijet in pojest

Ni se mi dalo zadimit celega stanovanja :/

Danes pa se mi je dalo dimit.
Smash burger


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

dj_uro ::

:))Top. No na tole bi se kar povabil
vw-klub.si

Ganon ::

Dober si, kapo dol. Bi zmazal več kot enega.

mihec87 ::

Za buns poskusi mark sinclair's potato roll
https://drive.google.com/file/d/1uS-EOU...


Meso mi je pa top smash z tanko narezano čebulo

cebelar123 ::

Thx se trudim :) ce ima kdo kaksno idejo glede domacih omak naj kr napise.

Drugace pa nisem se delal potato hlebckov. Mogoce v prihodnosti.

uomostolto ::

cebelar123 je izjavil:


Smash burger




Za moj okus preveč pečeno meso bombetke pa mi delujejo suhe. :)

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

uomostolto je izjavil:

cebelar123 je izjavil:


Smash burger




Za moj okus preveč pečeno meso bombetke pa mi delujejo suhe. :)


Preveč pečeno za smash burger?

matobeli ::

Ne ga preveč obrajtat, sam pozornost išče.

Burger zgleda čist na nivoju. Če ima okus po ingverju in cimetu pa itak ne mormo vedet :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen žar? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
676193207 (1659) kuglvinkl
»

Ljubljana finest burgers (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30044257 (21462) Gagatronix
»

Bombica za hamburger

Oddelek: Loža
449011 (7252) ;-)
»

Maribor hrana nasvet - hamburgerji / sladice

Oddelek: Loža
337105 (3822) billy
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528109 (25201) Brias

Več podobnih tem