» »

ISKANJE PUNCE

ISKANJE PUNCE

Prikupno zme ::

Živjo :D

Zanimam me kje ste vi osvajali ženske, ter ali ste imeli pripravljeno kaj boste govorili, ali ste se pač prepustili trenutku.

Malo sem sramežljiv in dostikrat si ne upam pristopit do punce, ali pa je bil neuspeh. Sicer pri svojih 29 nisem brez izkušenj. Imel sem 2 resni zvezi, ter kakšno avanturo, a zadnjih 5 let mi ne gre ravno najbolje..
Kaj mi svetujete..

NAJBOLJ ME PA ZANIMA: A naj si pripravim v glavi teme o čem bi govoril ko pristopam
KJE STE SE PA VI LOTILI OSVAJANJA? vsako mnenje bo koristno, sigurno nas je dosti takih :D
Ki bi si radi ustvarili lepo življenje v dvoje, a nas določene stvari držijo nazaj
  • zaklenil: bluefish ()

Ganon ::

ninite ::

Glede na to, da si 29 dejansko ne rabis imet nekih osvajalskih tehnik. Ne bit Simps pa vse kar rabis je, hodit ven v druzbo, najdeš pravo priloznost, ki se zacne "ooo se opravičujem" ali karkoli nedolznega, potem pa bodi ti, ne ugajat, bodi steber sebe in debatiraj o cemerkoli in ce je preveckrat ona na tel, se ne ukvarjat s tem, se opravicis, da ne zelis biti okoli zenskice, ki ji je tel vec pomemben in zakljucis in gres naprej.

Model, zenske zelijo pristne komunikacije, vse potrditve iz digitalnega sveta gladko ignoriraš ker zelis realno, ne virtualno interakcijo. Bos hudo presenecen! Ne blefirat, ne ugajat, ce ti ne pase, ji poves in gres naprej.

c3p0 ::

Tinder, pol pa samo svajpaš.

ninite ::

Tinder je za simpse,..

Hypathia ::

Za začetek prešaltaj iz mindseta, da so ženske trdnjave, ki jih je treba osvojit, podredit in jim vladat, v takega kjer so polnovredna človeška bitja, pa boš že za kak centimeter bližje svojemu cilju.

tikitoki ::

Hypathia je izjavil:

Za začetek prešaltaj iz mindseta, da so ženske trdnjave, ki jih je treba osvojit, podredit in jim vladat, v takega kjer so polnovredna človeška bitja, pa boš že za kak centimeter bližje svojemu cilju.


Za zacetek ne poslusaj nasvetov te osebe.

Bl4ckSw4n ::

Hypathia je izjavil:

Za začetek prešaltaj iz mindseta, da so ženske trdnjave, ki jih je treba osvojit, podredit in jim vladat, v takega kjer so polnovredna človeška bitja, pa boš že za kak centimeter bližje svojemu cilju.


Dobra, Hypon. :))

c3p0 ::

Hypathia je izjavil:

Za začetek prešaltaj iz mindseta, da so ženske trdnjave, ki jih je treba osvojit, podredit in jim vladat, v takega kjer so polnovredna človeška bitja, pa boš že za kak centimeter bližje svojemu cilju.


Kot ti je mama rekla: "just be yourself!".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ženske in push/pull odnos (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112675 (7004) sci3nc3

Nejc Svete - izkušnje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
61129992 (21651) nergac
»

Hrana pred spanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8011363 (8727) m0LN4r
»

MWC: Novi Atomi odslej x3, x5 in x7

Oddelek: Novice / Procesorji
119145 (7804) M-XXXX
»

Globalizacija v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
714956 (3852) jype

Več podobnih tem