» »

Ženske in push/pull odnos

Ženske in push/pull odnos

1
2
»

widj3098dj32 ::

To da delas znanost iz tega kako sliko uporabit, ravno pove kak "karakter" si. Needy in obremenjen z okolico, kako gleda na tebe.

TheBlueOne ::

widj3098dj32 je izjavil:

To da delas znanost iz tega kako sliko uporabit, ravno pove kak "karakter" si. Needy in obremenjen z okolico, kako gleda na tebe.


Niti ne, nisem iskal jaz, smo delali za druge. Smo pa geeky analiticni osebki.

Jaz sem ravno nasprotno, kot obremenjen z okolico, toliko lahko garantiram. Sem pa mahnjen na testiranje in rezultate, posebej socialni inzeniring, ki ga ze nekaj casa poizkusam izobvladati v dolocenih projektih. Tinder je dejansko sorodna zadeva, pac prodajas sebe.

Vajenc ::

OP: Moje izkušnje pravijo, da je v vezi vedno en partner bolj zaljubljen ali zavzet za ohranjanje veze. Praktično nemogoče je najti partnerja, ki bo čutil enako in to celo v istem obdobju.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

chuck ::

Včasih se mi zdi kot da sploh nismo narejeni, da bila dva skupaj toliko časa. Kot, da si je par tipov ali žensk:D v cerkvi to izmislilo in sedaj slepo sledimo.

Če pogledamo v živalskem svetu kadar so samci precej večji in močnejši od samic, nekako 5% samcev deli svoje gene dalje, ostali pa ostanejo prikrajšani. Seveda alfa samci ne ostanejo z eno ali skrbijo za mlade. Pa stvar deluje dosti manj stresno.
Medtem kadar so samci bolj podobni samicam, pa samec ostane in skrbi za mlade, tukaj se tudi pojavlja, da samica gleda naokoli in zapusti gnezdo. Ljudje smo menda nekje vmes, čeprav po mojem dosti bližje prvi skupini.

Iskanje psiholoških fint, da bi ostal s punco, se mi ne zdi kot moje poslanstvo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

chuck ::

hojnikb ::

chuck je izjavil:

Včasih se mi zdi kot da sploh nismo narejeni, da bila dva skupaj toliko časa. Kot, da si je par tipov ali žensk:D v cerkvi to izmislilo in sedaj slepo sledimo.

Če pogledamo v živalskem svetu kadar so samci precej večji in močnejši od samic, nekako 5% samcev deli svoje gene dalje, ostali pa ostanejo prikrajšani. Seveda alfa samci ne ostanejo z eno ali skrbijo za mlade. Pa stvar deluje dosti manj stresno.
Medtem kadar so samci bolj podobni samicam, pa samec ostane in skrbi za mlade, tukaj se tudi pojavlja, da samica gleda naokoli in zapusti gnezdo. Ljudje smo menda nekje vmes, čeprav po mojem dosti bližje prvi skupini.

Iskanje psiholoških fint, da bi ostal s punco, se mi ne zdi kot moje poslanstvo...

obstaja tut opcija da zamenjas ekipe, mogoce bos bolje fukncioniral :)
#brezpodpisa

nejcek74 ::

chuck je izjavil:

Včasih se mi zdi kot da sploh nismo narejeni, da bila dva skupaj toliko časa. Kot, da si je par tipov ali žensk:D v cerkvi to izmislilo in sedaj slepo sledimo.
Če pogledamo v živalskem svetu kadar so samci precej večji in močnejši od samic, nekako 5% samcev deli svoje gene dalje, ostali pa ostanejo prikrajšani. Seveda alfa samci ne ostanejo z eno ali skrbijo za mlade. Pa stvar deluje dosti manj stresno...

Prevec poenostavljas:
- živalski svet je poln različnih primerov
- načeloma zivali ne sobivajo v zapletenih družbah, tropa 15 volkov ne moreš pomiljoniti na družbo recimo 15 milijonov. Civilizacija pa je posledica tega da smo ljudje sposobni se socializirat in sodelovati
- človeška življenjska doba (in se druge spremembe) več kot podvojila v zelo kratkem casu, mi pa se telesno ali umkso nismo kaj dosti spremenili
- nadvse očitno je, da ce so pravice vsaj približno splosne ter ce ljudje nimajo potrebe po sobivanju, torej ce ne obstajata nuja in/ali prisila, monogamnost ne deluje ravno pogosto
- k sreci živimo v družbi kjer se lahko vsak odloči kaj mu je bolj pomembno, svoboda ali zveza, uživaj to

kiFni ::

Kot prvo morate vedet, da majo ženske rade moške, ki so večji, močnejši, bogatejši od nje. Je pa dominanca pomembna. Ni treba imet vse.
V njenih očeh in mislih moreš bit odločen vodja, pa tud če si majhen 5 dek salame, važno da prevzameš kontrolo.
Vse se rade podredijo, večina ima itak daddy issues. Bodi fotr, ne njen otrok.

Vedno vodi ti njo, pa če ji je všeč ali ne, ti bo sledila.
Določi kam gresta na izlet, pa tud če bo slaba ideja. boljš kot nobena ali cincanje in da spustiš uzde pa rečeš recimo, ja men je vseen povej kaj bi rada... ispadel si kužek, konc vsega.

IL_DIAVOLO ::

Res je, zenske privlači liderstvo, avtoriteta.

A smo moški kaj drugačni? Privlačijo nas zenske, ki so samostojne in se postavijo za sebe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

chuck ::

Meni pa so bolj všeč ženske, ki se podredijo. Izkušnje sem imel z obojimi in kljub temu, da so bili pogovori dosti bolj zanimivi, predvsem sem se lahko bolj svobodno pogovarjal o znanosti, prav tako ultra ambiciozna in organizirana, je zadeva bila bolj žalostna na intimnem področju. Na koncu sem najbolj pogrešal, da bi se malce podredila in bila bolj čustvena. Nisem pa še srečal ženske, ki bi bila oboje.

kiFni ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Res je, zenske privlači liderstvo, avtoriteta.

A smo moški kaj drugačni? Privlačijo nas zenske, ki so samostojne in se postavijo za sebe.

Itak, privlačijo nas cipaste party girls... priznam, tud moja šibkost

Hypathia ::

nejcek74 je izjavil:


- nadvse očitno je, da ce so pravice vsaj približno splosne ter ce ljudje nimajo potrebe po sobivanju, torej ce ne obstajata nuja in/ali prisila, monogamnost ne deluje ravno pogosto

BS, serijska monogamija je še vedno najbolj zaželen in tudi uspešen koncept sobivanja, sploh če so v igri otroci. Poligamija je kvečjemu tolažilna nagrada za falirane monogamiste ali osebnostno motene/ nedozorele primerke.

Da pa pri 40+ sprašuješ takšne basic neumnosti kot OP, je pa tudi zelo povedno.

kiFni je izjavil:


Vse se rade podredijo...

BS na kvadrat.

kiFni je izjavil:


Vedno vodi ti njo, pa če ji je všeč ali ne, ti bo sledila.

Pick-up artistry je prodajanje megle, v resnici ne deluje, sploh pa ne na dolgi rok.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

nejcek74 ::

Hypathia je izjavil:

BS, serijska monogamija je še vedno najbolj zaželen in tudi uspešen koncept sobivanja, sploh če so v igri otroci. Poligamija je kvečjemu tolažilna nagrada za falirane monogamiste ali osebnostno motene/ nedozorele primerke.

Vidiš to je problem katolibanstva, dogma ti prepreči uporabo kogitivne sposobosti. Mogoče boljše, da z ostalimi katolibani razpravljaš kako se najboljše otipava ministrante, al karkoli je že glavna okupacija v vaši sekti. Religija impotentih starcev, ki bi radi ohranili svoj vodili položaj, pa si izmšljujete pravljice. A Marija je že priznala s kom je zanosila zunaj monogamnega zakona al se še vedno dela da je devica?

Hypathia ::

nejcek74 je izjavil:


Vidiš to je problem katolibanstva, dogma ti prepreči uporabo kogitivne sposobosti.

Ja? Kakšen je pa tvoj izgovor za pisanje neumnosti? Ali ste pač ateistični patriarhalci isto sr*nje, samo drugo pakovanje?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

sci3nc3 ::

kiFni je izjavil:

Kot prvo morate vedet, da majo ženske rade moške, ki so večji, močnejši, bogatejši od nje. Je pa dominanca pomembna. Ni treba imet vse.
V njenih očeh in mislih moreš bit odločen vodja, pa tud če si majhen 5 dek salame, važno da prevzameš kontrolo.


To je nasplošno res in velja tudi obratno. Če bi imel na izbiro dve, ki približno enako dobro izgledata in sta približno enako obdarjeni, se raje odločim za tisto, ki ima poleg videza še kaj drugega - da je razgledana, zna poskrbeti zase, živi zdravo, ni na tesnem s financami itd.

Če na tej točki naredim korak nazaj: Zjutraj je bilo govora o Tinderu in drugih dating appih. O moji moči, finančnem stanju in sposobnostih vodenja spletni profil ne pove nič. Pa tudi če se srečava v nakupovalnem središču, ne bo vedela nič o tem. Moje sposobnosti bo lahko odkrivala kasneje skozi druženja z mano. Da jo do druženja sploh pripraviš pa jo moraš impresionirati drugače. Tukaj bi rekel, da gre za kombinacijo dobrega izgleda in smisla za humor. Koliko ji pomeni izgled in humor, je odvisno od ženske same. Svoj delež prispeva tudi način spoznavanja - s tem ko ji pošlješ prošnjo, bo lahko izbirala samo na podlagi izgleda, če ji zraven še kaj napišeš, ima za oceno še nekaj več kot izgled. Je pa pred tem predpostavka, da je v trenutku prvega stika sploh odprta za spoznavanje - temu jaz pravim, da moraš imeti malo sreče.

Technics111 ::

sci3nc3 je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..


Pazi, takšen pristop moraš izpeljat direktno. Se pravi moraš ji povedat da ti je simpatična in pridobit nek kontakt ali jo kar takoj povabit na kavo, ker drugače jo boš le malo ogovoril in ko boš zrecitiral vsa vnaprej pripravljen scenarij, boš šel naprej in jo morda nikoli več srečal. Da to spelješ, moraš imet v hlačah dovolj velika jajčka, česar današnja mladina nima.


Glih v tem je point da se ti ne podrediš in tečnariš ženskam kot en obupan cucek. Ženske imajo pun kufer neta in brezjajčnikov, ki se preko neta pretvarjajo kao težki dzeki, v živo pa potem vidijo obupance, ki se še prav ne znajo pogovarjat in so mutibariči 300 na uro. Ja za v živo treba met jajčke,da pristopiš, dandanes jih pa 90% brezjajčnikov nima, ker bi vsi vse samo preko neta nekaj glumli :))

Hangman ::

Technics111 je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..


Pazi, takšen pristop moraš izpeljat direktno. Se pravi moraš ji povedat da ti je simpatična in pridobit nek kontakt ali jo kar takoj povabit na kavo, ker drugače jo boš le malo ogovoril in ko boš zrecitiral vsa vnaprej pripravljen scenarij, boš šel naprej in jo morda nikoli več srečal. Da to spelješ, moraš imet v hlačah dovolj velika jajčka, česar današnja mladina nima.


Glih v tem je point da se ti ne podrediš in tečnariš ženskam kot en obupan cucek. Ženske imajo pun kufer neta in brezjajčnikov, ki se preko neta pretvarjajo kao težki dzeki, v živo pa potem vidijo obupance, ki se še prav ne znajo pogovarjat in so mutibariči 300 na uro. Ja za v živo treba met jajčke,da pristopiš, dandanes jih pa 90% brezjajčnikov nima, ker bi vsi vse samo preko neta nekaj glumli :))


Če ženski namigneš ali pa kar direktno poveš (pa nima veze ali v živo ali preko neta), da ti je všeč, to ni tečnarjenje. Kako pa bi drugače spoznal partnerko? Nekdo nekako mora naredit prvi korak in splošno prepričanje je, da so lovci moški. Ja, internet je stvari poenostavil - lahko greš na Primorsko in izbiraš med Prekmurkami brez centa stroška, medtem ko je v živo to nemogoče. Na internetu lahko v minuti pogledaš ogromno žensk, medtem ko je za spoznavanje v živo potreben čas in prisotnost na pravi lokaciji. Drugače pa jaz v internetu ne vidim problema - če lahko preko interneta opravljaš študijske obveznosti, če lahko preko interneta opravljaš službo, če lahko preko interneta opravljaš denarne transakcije, zakaj ne bi mogel preko interneta spoznavati ljudi???

WhiteAngel ::

Technics111 je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..


Pazi, takšen pristop moraš izpeljat direktno. Se pravi moraš ji povedat da ti je simpatična in pridobit nek kontakt ali jo kar takoj povabit na kavo, ker drugače jo boš le malo ogovoril in ko boš zrecitiral vsa vnaprej pripravljen scenarij, boš šel naprej in jo morda nikoli več srečal. Da to spelješ, moraš imet v hlačah dovolj velika jajčka, česar današnja mladina nima.


Glih v tem je point da se ti ne podrediš in tečnariš ženskam kot en obupan cucek. Ženske imajo pun kufer neta in brezjajčnikov, ki se preko neta pretvarjajo kao težki dzeki, v živo pa potem vidijo obupance, ki se še prav ne znajo pogovarjat in so mutibariči 300 na uro. Ja za v živo treba met jajčke,da pristopiš, dandanes jih pa 90% brezjajčnikov nima, ker bi vsi vse samo preko neta nekaj glumli :))


+1

Alfa samci pristopijo, pokažejo, kar imajo za pokazat, in osvojijo. Tudi moja pravi, da je svet (in bejbe) od pogumnih. :)

ginekk ::

chuck je izjavil:



Ali je to tipičen odnos moški/ženska ali je morda moj specifičen problem?


Nima nobene veze spol, 100% boš našel tudi moške z identičnim obnašanjem. Težko ocenim tvojo bivšo (je govorila kaj o prejšnjih razmerjih?), bila sta neskladna v pričakovanjihm, ne vem glede skupnih vrednost/razhajanj (npr. religija, hobiji, politični nazori). Verjetno bi ji pomagala psihoterapija in do tega mora prit sama.

Robocop1 ::

Ker je bilo govora o Tinder aplikaciji, naj povem še svoje mnenje. Zadnja 2 meseca vsakodnevno svajpam Tinder (free račun, brez naročnine). Profil spimpan v nulo. Nisem maneken, ampak menda slabo tudi ne zgledam. V starostnem razponu 26 - 36 let dam lajk vsaki tretji ženski... takoj izločim neizpopolnjene profile in tiste, ki me res ne privlačijo. V teh 2 mesecih sem se matchal s 4mi ženskami... 3 so bile tujke, edina slovenka pa ni dala odgovora. Za 2 meseca aktivnega svajpanja in 1/3 poslanih lajkov se mi 4 matchi zdijo zelo majhen dosežek... Kot da se moj profil ne bi prikazoval drugim. Kolikor sem gledal Gold, nič ne piše, da bi z naročnino imel več prikazov. Tu nekaj smrdi.

IL_DIAVOLO ::

Slovenke ki iščejo tipe na tinderju, so lacne kesa. Zgledas bogat? :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Boomerang ::

Robocop1 je izjavil:

Ker je bilo govora o Tinder aplikaciji, naj povem še svoje mnenje. Zadnja 2 meseca vsakodnevno svajpam Tinder (free račun, brez naročnine). Profil spimpan v nulo. Nisem maneken, ampak menda slabo tudi ne zgledam. V starostnem razponu 26 - 36 let dam lajk vsaki tretji ženski... takoj izločim neizpopolnjene profile in tiste, ki me res ne privlačijo. V teh 2 mesecih sem se matchal s 4mi ženskami... 3 so bile tujke, edina slovenka pa ni dala odgovora. Za 2 meseca aktivnega svajpanja in 1/3 poslanih lajkov se mi 4 matchi zdijo zelo majhen dosežek... Kot da se moj profil ne bi prikazoval drugim. Kolikor sem gledal Gold, nič ne piše, da bi z naročnino imel več prikazov. Tu nekaj smrdi.


Facebook Dating deluje podobno kot Tinder (namesto swipanja imas gumb like in dislike), le da je zastonj. Ampak uspeha prav tako ni. Pomoje je na vseh teh appih prevec konkurence. Ce je N zensk, moras racunat, da je tipov 10*N.

kiFni ::

Robocop1 je izjavil:

Ker je bilo govora o Tinder aplikaciji, naj povem še svoje mnenje. Zadnja 2 meseca vsakodnevno svajpam Tinder (free račun, brez naročnine). Profil spimpan v nulo. Nisem maneken, ampak menda slabo tudi ne zgledam. V starostnem razponu 26 - 36 let dam lajk vsaki tretji ženski... takoj izločim neizpopolnjene profile in tiste, ki me res ne privlačijo. V teh 2 mesecih sem se matchal s 4mi ženskami... 3 so bile tujke, edina slovenka pa ni dala odgovora. Za 2 meseca aktivnega svajpanja in 1/3 poslanih lajkov se mi 4 matchi zdijo zelo majhen dosežek... Kot da se moj profil ne bi prikazoval drugim. Kolikor sem gledal Gold, nič ne piše, da bi z naročnino imel več prikazov. Tu nekaj smrdi.

Vse je ok s tvojim profilom.

Ben Dover ::

Fantje, fantje... Tinder ima nek algoritem, ki v primeru prekomernega swajpanja in brez gold naročnine vaš profil skriva, vse je biznis.. Sem skužil ta algoritem in 40 matchov v 2 dneh je easy.



Works for NASA on a mission to Uranus.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Technics111 ::

Če bi kdo prodajal žensko kozmetiko in parfume,naj javi. Zelo Dober zaslužek pa še fukali boste več kot pa preko teh spletnih jajc :))

sci3nc3 ::

Ben Dover je izjavil:

Fantje, fantje... Tinder ima nek algoritem, ki v primeru prekomernega swajpanja in brez gold naročnine vaš profil skriva, vse je biznis.. Sem skužil ta algoritem in 40 matchov v 2 dneh je easy.


Does not compute. Nekdo, ki več swajpa, si ogleda več oglasov, Tinder pa ima zaslužek tudi od prikazanih oglasov. Pričakoval bi, da bo tak "nagrajen", da bo šel naprej swajpal in pogledal še več oglasov. Če pa mu profil skriješ skriješ, ne bo imel matchev, zato bo rekel, da je aplikacija neuporabna in jo nehal uporabljati.

Prej bi rekel, da si oceno rangiranja oblikuje uporabnik sam. Več kot ima slik, boljše kot so slike, boljši kot je njegov izgled, bolj kot je izpolnjen profil, večja je verjatnost lajka. Zna pa biti, da ženske lajkajo 2% top moških. Če upoštevaš, da vsi novi profili štartajo pri nekem začetnem rangu in večina moških ni v top 2%, ti sčasoma ocena rangiranja pade. Zato imaš na začetku več matchev, po določenem času uporabe pa si skoraj brez. Z naročnino boš svoj profil samo boostal (bo večkrat prikazan, čeprav ima nizek ranking), ampak ko se naročnina izteče, boš spet v enaki situaciji.

chuck ::

Moški naročnino rabimo. Še posebej, da veš katera te je všečkala in se ne ukvarjaš s svajpanjem, da prideš do nje. Dvomim, da je tistemu tipu ravno uspelo naštudirati algoritem. Itak, da njemu stvari laufajo, ker je prave starosti in iz milijonskega mesta v ZDA.
Drugače na Tinderju je 99% Azijk fejk profilov, pa kar nekaj instagram punc, ki si povečujejo številko instagram sledilcev. Te lahko takoj odsvajpaš in si prihraniš čas.
Prav tako, če nisi iz LJ, dosti bolje obneseš, če prestaviš lokacijo na LJ (rabiš naročnino).

Preden nisem prešel na naročnino in najel fotografa za dobre fotke sem imel nekje 1 všeček na mesec ali dva. Zdej vsaj enega na teden, danes kar 3 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

Technics111 ::

chuck je izjavil:

Moški naročnino rabimo. Še posebej, da veš katera te je všečkala in se ne ukvarjaš s svajpanjem, da prideš do nje. Dvomim, da je tistemu tipu ravno uspelo naštudirati algoritem. Itak, da njemu stvari laufajo, ker je prave starosti in iz milijonskega mesta v ZDA.
Drugače na Tinderju je 99% Azijk fejk profilov, pa kar nekaj instagram punc, ki si povečujejo številko instagram sledilcev. Te lahko takoj odsvajpaš in si prihraniš čas.
Prav tako, če nisi iz LJ, dosti bolje obneseš, če prestaviš lokacijo na LJ (rabiš naročnino).

Preden nisem prešel na naročnino in najel fotografa za dobre fotke sem imel nekje 1 všeček na mesec ali dva. Zdej vsaj enega na teden, danes kar 3 :)


Kolko od teh si jih pofukal? Realno? 0? :))

Robocop1 ::

chuck je izjavil:

Moški naročnino rabimo. Še posebej, da veš katera te je všečkala in se ne ukvarjaš s svajpanjem, da prideš do nje.
Preden nisem prešel na naročnino in najel fotografa za dobre fotke sem imel nekje 1 všeček na mesec ali dva. Zdej vsaj enega na teden, danes kar 3 :)


Če je vpogled v lajke edina prednost naročnine, potem je zaenkrat še ni treba. Najprej je treba dobiti lajke.

Fotograf gor ali dol. Na koncu je važno samo, kaj slika prikazuje. Pri ženskah opažam, da imajo ene hecno posnete fotografije (zdaj je popularno, da zgleda kot da podpira ali objema stavbo) ali pa nekje v naravi na kakšni lokaciji (vsaka druga že pleza po gorah ali ima kakšen ekstremni šport). Ampak od žensk, ki sem jih lajkal, nikoli nobene nisem lajkal zaradi posebnosti fotografije oz. domiselnosti pri izbiri kadra, ampak zato, ker mi je bila všeč ženska na fotografiji - pa nima veze, kje se je poslikala. Če mi je ženska všeč, mi je vseeno ali se je poslikala na morju ali doma za mizo. Verjetno se tudi ti tako odločaš pri lajkanju?

Invictus ::

Moški smo tukaj vedno v podrejenem položaju. Če hočeš videti katere te je lajkala, rabiš naročnino. Sam jih imam v listi enih 50.

Tako lahko tudi mi kaj izfiltriramo, saj ne dobivamo toliko likov kot ženske, katere polika vsak, pač strategija slepe kure...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blinder ::

Hangman je izjavil:

Pa smo spet pri appih. Jaz sem dolgo časa imel Tinder in ga kar redno uporabljal. Desno sem podrsal (lajk) vsako punco, ki je imela svojo sliko, levo pa sem podrsal (dislike) vse tiste, ki so na sliki imele naravo, avto, hišnega ljubljenčka. Lajkal sem torej res veliko število žensk. Kljub temu sem dobil vsak mesec le po 1 match pa še to kakšne azijke, ki živijo v Ljubljani. A Slovenke ne uporabljajo Tinder ali sem jaz extraordinary grd za slovensko populacijo?


Mozno, da sem drzavni prvak v podranjih; podrsal (lajk) sem vsako punco, skupaj je naneslo v cca 50.000 podrsanih v nekaj letih.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

sci3nc3 ::

Blinder je izjavil:

Hangman je izjavil:

Pa smo spet pri appih. Jaz sem dolgo časa imel Tinder in ga kar redno uporabljal. Desno sem podrsal (lajk) vsako punco, ki je imela svojo sliko, levo pa sem podrsal (dislike) vse tiste, ki so na sliki imele naravo, avto, hišnega ljubljenčka. Lajkal sem torej res veliko število žensk. Kljub temu sem dobil vsak mesec le po 1 match pa še to kakšne azijke, ki živijo v Ljubljani. A Slovenke ne uporabljajo Tinder ali sem jaz extraordinary grd za slovensko populacijo?


Mozno, da sem drzavni prvak v podranjih; podrsal (lajk) sem vsako punco, skupaj je naneslo v cca 50.000 podrsanih v nekaj letih.


Na koncu vedno šteje razmerje med podrsanimi puncami in tistimi, s katerimi si se dobil v živo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849174 (45225) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685847 (39348) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521056 (17368) BigWhale

Več podobnih tem