» »

Nejc Svete - izkušnje

Nejc Svete - izkušnje

««
2 / 13
»»

The Player ::

Hangman je izjavil:

Zadnje čase se mi pojavljajo njegovi oglasi, kjer vabi na svoja predavanja na temo nakupa nepremičnin in izboljšanja osebnih odnosov...


A ljudje res ne znajo več svojega YT kanala promovirat brez nadležnih oglasov?

Sem ga šel za foro googlat in vidim, da sem njegovo ime že googlal...ok, pogledam fotke in mi je bilo takoj jasno.

Model je bivši tip od Tjaše Deu, ene izmed SLO Youtuberk. Tudi njeno vizitko sem dobil in gor piše: "SveteFibers" karkoli naj bi to pomenilo in od kogarkoli je to podjetje, saj uradne spletne strani ni več.

Zdej, če je model res nategun, kot se tu govori, potem me ne čudi, da sta se razšla :P

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samo fovs ste mu na tem forumu. Fantu pa je uspelo. Bo se dalec prisel.


Vse dobro mu želim!

PrihajaNodi ::

Ja, sej punca pove tu da je njena najlubsa hrana tisto kar nejc skuha:



So pa to moderne zenske. Za nekatere ki smo malo starejsi je tole krepko preko meje dobrega okusa in je bolje biti samski s ponosom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zodiac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej punca pove tu da je njena najlubsa hrana tisto kar nejc skuha:



So pa to moderne zenske. Za nekatere ki smo malo starejsi je tole krepko preko meje dobrega okusa in je bolje biti samski s ponosom.

Cringe overload tole!.

showsover ::

NS je zelo mlad podjetnik, jasno, da se mora truditi s prodorom.
Malo vec pozitivnosti, no.

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej punca pove tu da je njena najlubsa hrana tisto kar nejc skuha:



So pa to moderne zenske. Za nekatere ki smo malo starejsi je tole krepko preko meje dobrega okusa in je bolje biti samski s ponosom.


Ja, bodi samski s ponosom.
Pa jajčka polna.
Pri letih 13-30.
Si pozabil?

Taip4n ::

"Influencerji"...

Zrelo za zaklep?

nergac ::

showsover je izjavil:

NS je zelo mlad podjetnik, jasno, da se mora truditi s prodorom.
Malo vec pozitivnosti, no.


Jebala te pozitivnost.
Kot 50 letnica ki hoče metuljčke ...

showsover ::

Mah, kaj jaz vem, jaz nisem tak zbircen kot vi. Bi jo, ce bi mi dala, samo vem, da ne bi bila ljubezen ampak industrija, tole 50k ali kaj je že

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

nergac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej punca pove tu da je njena najlubsa hrana tisto kar nejc skuha:



So pa to moderne zenske. Za nekatere ki smo malo starejsi je tole krepko preko meje dobrega okusa in je bolje biti samski s ponosom.


Ja, bodi samski s ponosom.
Pa jajčka polna.
Pri letih 13-30.
Si pozabil?


Saj ni samo Slovenija in zahod ce mas denar je fino it pogledat se mal v Azijo in juzno ameriko. Ce pa ne si pa kot revez prisiljen se podrejat danasnjim idiotizmom moderne zenske.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

nergac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sej punca pove tu da je njena najlubsa hrana tisto kar nejc skuha:



So pa to moderne zenske. Za nekatere ki smo malo starejsi je tole krepko preko meje dobrega okusa in je bolje biti samski s ponosom.


Ja, bodi samski s ponosom.
Pa jajčka polna.
Pri letih 13-30.
Si pozabil?


Saj ni samo Slovenija in zahod ce mas denar je fino it pogledat se mal v Azijo in juzno ameriko. Ce pa ne si pa kot revez prisiljen se podrejat danasnjim idiotizmom.


Neumnost.
Do seksa lahko prideš kjerkoli.

PrihajaNodi ::

Drzi. Govorim za resno zvezo. Ce pa imas rad taksne dekleta kot je tale na videju pa go for it.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Nimam rad takih deklet.

Ampak rečem: vsakemu svoje.

showsover ::

Ja no, pismo, ce grem s taksno po cesti bi dobil kaksne pripombe od znank v smislu 'Lahko bi ti bila hcerka!' in sploh ne bi bilo prvic.

nergac ::

Drugič znankam povej da sta se ravno pofukala,

Potem bodo znanke glodale kost ti pa boš imel mir.

Cruz ::

showsover je izjavil:

NS je zelo mlad podjetnik, jasno, da se mora truditi s prodorom.
Malo vec pozitivnosti, no.
Žalostno je to, da se najde občinstvo za njegove storitve. Osamljeni najstniki in "mladi odrasli", ki bodo ves privarčevan denar ali pa denar od staršev porabili za neko pop psevdopsihologijo, do katere lahko prideš zastonj z Googlom.

P.S. Mi pove kdo kaj je to za fore, vsi influenceri zaokrožijo na sedmico, 147€, 247€, 497€. Izgleda vsi berejo isti material.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Drzi. Govorim za resno zvezo. Ce pa imas rad taksne dekleta kot je tale na videju pa go for it.


Bo ostala samska z muco?

PrihajaNodi ::

Bolj je vprasanjo kaj lahko pocnes z njo razen pac seksa. Moski so tako obupani da vzamejo vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bambam20 ::

Cruz je izjavil:



P.S. Mi pove kdo kaj je to za fore, vsi influenceri zaokrožijo na sedmico, 147€, 247€, 497€. Izgleda vsi berejo isti material.


7 je magično število. Tudi snežuljica je imela 7 porivalčkov.

PrihajaNodi ::

bambam20 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Drzi. Govorim za resno zvezo. Ce pa imas rad taksne dekleta kot je tale na videju pa go for it.


Bo ostala samska z muco?


Nevem, mogoce sedi na miljonih, vprasanje koga bo dobila ali se kasneje locila.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

Cruz je izjavil:

showsover je izjavil:

NS je zelo mlad podjetnik, jasno, da se mora truditi s prodorom.
Malo vec pozitivnosti, no.
Žalostno je to, da se najde občinstvo za njegove storitve. Osamljeni najstniki in "mladi odrasli", ki bodo ves privarčevan denar ali pa denar od staršev porabili za neko pop psevdopsihologijo, do katere lahko prideš zastonj z Googlom.

P.S. Mi pove kdo kaj je to za fore, vsi influenceri zaokrožijo na sedmico, 147€, 247€, 497€. Izgleda vsi berejo isti material.


Kako ne veš???

7 je pravljična številka.

Pa 1/7 v decimalnem zapisu je zelo zanimiva stvar.

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bolj je vprasanjo kaj lahko pocnes z njo razen pac seksa.



A zna kuhat? Glede, da ve za kosmiče z jabolko ali breskvami sem skeptičen, da zna. Mal dolga ima sprednja zobeka, ti lohk preveč po glavici potegne.

showsover ::

Ja ne vem, zakaj se najde obcinstvo, pac se najde. Sem prestar za filozofiranje.
Mimogrede, zenske se zelo dobro spoznajo na posel, ne sicer vsak.
Bb20, hehe

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:




Nevem, mogoce sedi na miljonih,


Edino na čemer ona sedi je, na milijonih pršic, ki jih ima v posteljnini.

djabi ::

bambam20 je izjavil:

Tud bezos ni postal bogat čez noč.


Res je. Zato so mu izpadli vsi lasje.

 1998

1998

bambam20 ::

djabi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tud bezos ni postal bogat čez noč.


Res je. Zato so mu izpadli vsi lasje.

 1998

1998



bazos je v podjetju delal in to zelo, da je tam kjer je. Mu ni nič padlo iz zraka v tošl.

Mularija pa misli, da bodo ljudje jim denar nosili tako mal za hec.

PrihajaNodi ::

bambam20 je izjavil:

djabi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tud bezos ni postal bogat čez noč.


Res je. Zato so mu izpadli vsi lasje.

 1998

1998



bazos je v podjetju delal in to zelo, da je tam kjer je. Mu ni nič padlo iz zraka v tošl.

Mularija pa misli, da bodo ljudje jim denar nosili tako mal za hec.



Merlaku je konkretno uspelo, brez trdega dela.Je eden redkih slovencev, ki ga obcodujem.


Tale video je tud kul
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

bambam20 je izjavil:

bazos je v podjetju delal in to zelo, da je tam kjer je. Mu ni nič padlo iz zraka v tošl.
Mu je padlo 250k $, ki sta mu jih dala starša za Amazon. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Navadna mularija bi kupila lambota tho.

Taip4n ::

PrihajaNodi je izjavil:


Merlaku je konkretno uspelo, brez trdega dela.Je eden redkih slovencev, ki ga obcodujem.


Zaradi?

IL_DIAVOLO ::

Obožuje sebi primerne lenuhe.

PrihajaNodi ::

Pameti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nejcsvete ::

Uf, ste se pa razgovorili :D

- Ja, se strinjam, da so vsebine na youtubu precej osnovne zadeve, ki bi jih moral vedeti vsak moški. Pa jih večina žal ne. Če si pogledal par videov in ti je brezveze, ker to že vse veš in uporablaš - super in svaka čast :)
- Pri puncah je vizualnost fanta dosti manj pomembna, fantje pa seveda gledamo iz svojega vidika in zato imamo velikokrat napačno predstavo o tem, kako punce razmišljajo.
- Če ji ne odgovarja tvoj stil življenja in seveda obratno, potem absolutno nista za skupaj. Je pa glavni problem, da večina fantov ne dela na sebi, ima dolgočasen lajf in posledično seveda niso zanimivi bejbam. Če pa že slučajno naletijo na kakšno, pa zmrznejo in ne vedo, kako speljati zadeve.
- Haha, Tom Wujev video mi je polepšal dan, tnx :D
- "Naloga moškega v razmerju je, da vodi" - ja, absolutno. Sigurno imaš kakšno kolegico, ki ti je že rekla, da je tip preveč dolgočasen, ne da pobude za nič, da je kot "megla", da nima karakterja - evo, to je ta problem.
- "Ženske v razmerju rabijo dramo, zato jih je treba načrtno jezit.." - ne ravno načrtno jezit, ampak ohranjat vznemerljivo dinamiko. Sej zato pa je toliko punc v slabih razmerjih z "bad boyi" - ker je bolj razburljivo, kot pa biti z predvidljivim nice guyem. Seveda je pa najboljša kombinacija, da si kombinacija bad boya in nice guya, brez dolgočasnosti in brez abusive komponente
- Ne, trenutno nimam punce, recently single
- Še vedno mi je fascinantno, kako je klasična obramba nekaterih, ko naletijo na "občutljive teme" to, da se zatekajo k homoseksualnosti ali pa your momma tipom žaljivk. Grow up people
- Jes, absolutno, postani najboljša verzija sebe. Je pa realnost tudi to, da obstajajo določene stvari, ki so puncam privlačne na tipih in če jih poznaš in veš, kako deluje odnos moški - ženska, boš bolj uspešen v razmerjih.
- Brez marketinga danes ne prideš nikamor.
- Jes, Tjaša Deu je moja bivša. SveteFibers so moj projekt izpred parih let, delali smo karbonske dele za motorje. Če obrneš vizitko boš na drugi strani našel MeTime, ki je prav tako eden izmed prejšnjih projektov - mesečna dostava tamponov in vložkov na dom :)
- Aja, kdorkoli ima toliko jajc, da se posname in to nekam objavi - svaka mu čast. Nisem vedel, kako težko je to, dokler nisem sam začel.
- Ja, super, seveda, definitivno je boljše it v Azijo in Južno Ameriko po bejbe, kot pa da bi se naučili, kar res deluje in osvojili bejbo kje bližje :)
- Ja, se strinjam, da je žalostno, da morajo take vsebine obstajati, ampak tega nas nihče ne nauči. Še bolj žalostno je biti v slabem razmerju s partnerjem, ki ga ubistvu nočeš zares. Seveda se da do vsega znanja priti zastonj, saj pravim, že na mojem Youtube kanalu je precej vsebin, pa je vse zastonj. Ampak isto je z dietami in športom, pa še vedno vsi plačujemo za fitnes trenerje in karte. Zakaj? Ker je lažje, če imamo na svoji poti nekoga, ki nam pomaga in ki je že tam, kjer hočemo biti mi. Meni je res smešno, da ljudje oddobravajo mentorje/trenerje za fitnes in biznis, za razmerja, ki so po mojem mnenju bolj pomembna in zahtevna, bi morali pa kar intuitivno vedeti, kako hendlat zadeve.
- Liha števila na zadnjem mestu baje bolje konvertirajo, ja. Iskreno, nisem nikoli delal A/B testinga tega, da bi lahko potrdil iz prve roke.
- Jes, ko sva bila še skupaj, je znala skuhat tudi kaj več kot kosmiče za zajtrk. Ampak to je pa res že off-topic :)

bambam20 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Merlaku je konkretno uspelo, brez trdega dela.Je eden redkih slovencev, ki ga obcodujem.


Tale video je tud kul


Ne bi rekel, da je bila stvaritev kripto borze brez trdega dela. Zakaj je potem ne naredi vsak, če je to tako lahko.

IMa v torbici kondome, vibrator, lubrikant?

PrihajaNodi ::

Ne bi rekel, da je bila stvaritev kripto borze brez trdega dela. Zakaj je potem ne naredi vsak, če je to tako lahko.


Drzi je pa majnal btcje ko noben se ni imel pojma o njih. Kasneje pa odprl borzo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Navadna mularija bi kupila lambota tho.


Lahko si ga rentaš za 1500€ na dan.(( + 10.000€ kavcije ) Ni treba lih kupit.

PrihajaNodi je izjavil:

Ne bi rekel, da je bila stvaritev kripto borze brez trdega dela. Zakaj je potem ne naredi vsak, če je to tako lahko.


Drzi je pa majnal btcje ko noben se ni imel pojma o njih. Kasneje pa odprl borzo.


Tudi ti in jaz bi lahko to počela. le zakaj nisva. Se spomnim, ko sem bral članke o BTC-jih, ko so bili še zgolj 500€ :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

nergac ::

Sam najbolj občudujem spletni performans 1 M dot com.

Tip je prodajal kvadrat na spletni strani.
1000 x 1000 = 1 000 000

1 pixel = 1 $

Dobil miljonček dolarjev, preden si je menjal gate ...

PrihajaNodi ::

Nejc ne bit seksisticen, samo reve se podrejajo taksnim zenskam in potem placujejo tvoje usluge.

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bambam20 ::

nejcsvete je izjavil:



- "Ženske v razmerju rabijo dramo,


Takšne ostanejo samske z mačko.

nergac ::

A vidite kako se Nejc trudi med našimi posti.

Prav švica za tipkovnico.

P.S.
A je sploh kdo prebral?

nejcsvete je izjavil:

Uf, ste se pa razgovorili :D

- Ja, se strinjam, da so vsebine na youtubu precej osnovne zadeve, ki bi jih moral vedeti vsak moški. Pa jih večina žal ne. Če si pogledal par videov in ti je brezveze, ker to že vse veš in uporablaš - super in svaka čast :)
- Pri puncah je vizualnost fanta dosti manj pomembna, fantje pa seveda gledamo iz svojega vidika in zato imamo velikokrat napačno predstavo o tem, kako punce razmišljajo.
- Če ji ne odgovarja tvoj stil življenja in seveda obratno, potem absolutno nista za skupaj. Je pa glavni problem, da večina fantov ne dela na sebi, ima dolgočasen lajf in posledično seveda niso zanimivi bejbam. Če pa že slučajno naletijo na kakšno, pa zmrznejo in ne vedo, kako speljati zadeve.
- Haha, Tom Wujev video mi je polepšal dan, tnx :D
- "Naloga moškega v razmerju je, da vodi" - ja, absolutno. Sigurno imaš kakšno kolegico, ki ti je že rekla, da je tip preveč dolgočasen, ne da pobude za nič, da je kot "megla", da nima karakterja - evo, to je ta problem.
- "Ženske v razmerju rabijo dramo, zato jih je treba načrtno jezit.." - ne ravno načrtno jezit, ampak ohranjat vznemerljivo dinamiko. Sej zato pa je toliko punc v slabih razmerjih z "bad boyi" - ker je bolj razburljivo, kot pa biti z predvidljivim nice guyem. Seveda je pa najboljša kombinacija, da si kombinacija bad boya in nice guya, brez dolgočasnosti in brez abusive komponente
- Ne, trenutno nimam punce, recently single
- Še vedno mi je fascinantno, kako je klasična obramba nekaterih, ko naletijo na "občutljive teme" to, da se zatekajo k homoseksualnosti ali pa your momma tipom žaljivk. Grow up people
- Jes, absolutno, postani najboljša verzija sebe. Je pa realnost tudi to, da obstajajo določene stvari, ki so puncam privlačne na tipih in če jih poznaš in veš, kako deluje odnos moški - ženska, boš bolj uspešen v razmerjih.
- Brez marketinga danes ne prideš nikamor.
- Jes, Tjaša Deu je moja bivša. SveteFibers so moj projekt izpred parih let, delali smo karbonske dele za motorje. Če obrneš vizitko boš na drugi strani našel MeTime, ki je prav tako eden izmed prejšnjih projektov - mesečna dostava tamponov in vložkov na dom :)
- Aja, kdorkoli ima toliko jajc, da se posname in to nekam objavi - svaka mu čast. Nisem vedel, kako težko je to, dokler nisem sam začel.
- Ja, super, seveda, definitivno je boljše it v Azijo in Južno Ameriko po bejbe, kot pa da bi se naučili, kar res deluje in osvojili bejbo kje bližje :)
- Ja, se strinjam, da je žalostno, da morajo take vsebine obstajati, ampak tega nas nihče ne nauči. Še bolj žalostno je biti v slabem razmerju s partnerjem, ki ga ubistvu nočeš zares. Seveda se da do vsega znanja priti zastonj, saj pravim, že na mojem Youtube kanalu je precej vsebin, pa je vse zastonj. Ampak isto je z dietami in športom, pa še vedno vsi plačujemo za fitnes trenerje in karte. Zakaj? Ker je lažje, če imamo na svoji poti nekoga, ki nam pomaga in ki je že tam, kjer hočemo biti mi. Meni je res smešno, da ljudje oddobravajo mentorje/trenerje za fitnes in biznis, za razmerja, ki so po mojem mnenju bolj pomembna in zahtevna, bi morali pa kar intuitivno vedeti, kako hendlat zadeve.
- Liha števila na zadnjem mestu baje bolje konvertirajo, ja. Iskreno, nisem nikoli delal A/B testinga tega, da bi lahko potrdil iz prve roke.
- Jes, ko sva bila še skupaj, je znala skuhat tudi kaj več kot kosmiče za zajtrk. Ampak to je pa res že off-topic :)


Da ne iščete ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Zodiac ::

bambam20 je izjavil:

nejcsvete je izjavil:



- "Ženske v razmerju rabijo dramo,


Takšne ostanejo samske z mačko.

Res je!.
Save the drama for your mama.

nejcsvete ::

nergac je izjavil:

A vidite kako se Nejc trudi med našimi posti.

Prav švica za tipkovnico.


Velik vprašanj, velik odgovorov :)

nergac ::

nejcsvete je izjavil:

nergac je izjavil:

A vidite kako se Nejc trudi med našimi posti.

Prav švica za tipkovnico.


Velik vprašanj, velik odgovorov :)


S tem nisi povedal čisto nič.

bambam20 ::

nejcsvete je izjavil:

nergac je izjavil:

A vidite kako se Nejc trudi med našimi posti.

Prav švica za tipkovnico.


Velik vprašanj, velik odgovorov :)


čakaj, da te Marko Žerjal obdela. Si prav materijal za rubriko obupani samec.

PrihajaNodi ::

nergac je izjavil:

nejcsvete je izjavil:

nergac je izjavil:

A vidite kako se Nejc trudi med našimi posti.

Prav švica za tipkovnico.


Velik vprašanj, velik odgovorov :)


S tem nisi povedal čisto nič.



Ima poslovno zilico ti pa si slovenski nergac.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

In ponosem sem na to.

Ter pobiram sadove svojega dela.

Nejc pa se bo moral še potruditi.

judoka ::

Ženske v razmerju rabijo dramo, zato jih je treba načrtno jezit.." - ne ravno načrtno jezit, ampak ohranjat vznemerljivo dinamiko. Sej zato pa je toliko punc v slabih razmerjih z "bad boyi" - ker je bolj razburljivo, kot pa biti z predvidljivim nice guyem. Seveda je pa najboljša kombinacija, da si kombinacija bad boya in nice guya, brez dolgočasnosti in brez abusive komponente


Upam da folk ne placuje za take "modrosti".

- Zenska (ali moski) ki hoce dramo je defektna in ne bo nikoli res happy.
- Ideja da so predvidljivi samo nice guyi je neumna. Predvidljivi smo prakticno vsi, "bad boyi" nic manj, s tem da oni dodajo se extra layer defektnosti.
- Akumulacija "dogajanja" ima toliko smisla kot akumulacija bilo katere druge stvari. 0. Se zmeri ostane oz. se vrne obcutek praznosti.

V koncni fazi so odnosi simpl, gre se za ujemanje in ljubezen. Ljudje ne stekamo kaj drugo pomeni in sledijo drame. Nasvet uporabnika Cruz je najbolj smiselen v tej temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

IL_DIAVOLO ::

Samo napačne babe pecas, ki so ze po naravi attention seekers. Prava baba rabi samo pozornost, ne pa spitire.

bambam20 ::

Ljudje v resni zvezi ne želijo nepredvidljivosti , ker to pomeni, da se na partnerja ne morejo zanesti.

Pa tisti kvazi tipi z badboy pristopom na koncu ostanejo samski nergači.

Meiniken ::

Karkol se prebere zgleda tko, kot da se morajo moški na pol dat, da ohranijo razmerje. Medtem ženskam tud prdnt ni treba al kaj? Kaj mora pa ona men nudit? Seks? Is that it?

- "Ženske v razmerju rabijo dramo, zato jih je treba načrtno jezit.." - ne ravno načrtno jezit, ampak ohranjat vznemerljivo dinamiko. Sej zato pa je toliko punc v slabih razmerjih z "bad boyi" - ker je bolj razburljivo, kot pa biti z predvidljivim nice guyem. Seveda je pa najboljša kombinacija, da si kombinacija bad boya in nice guya, brez dolgočasnosti in brez abusive komponente


Seveda, bad boyi so zanimivi v mladih letih. Makes sense. Ko pa začne voda v grlo tečt je pa vsak nice guy dober, ane? :) Pa na strani varanje z enim bad boyem?

Kar se pa razburljivosti tiče... Razburljivo je, ko kupiš nov avto. Po enem mesecu dnevne uporabe ni več tok razburljivo. Do neke točke to mogoče gre, ampak... we have our limits.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471198494 (56058) FireSnake

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030987 (27405) bluefish

Sarkastičen filmček - Ženske danes vs nekoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8611660 (10082) D3m
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027399 (23391) first_line

Več podobnih tem