» »

Ženske in push/pull odnos

Ženske in push/pull odnos

«
1
2

chuck ::

Zanima me kako gledate na slednjo situacijo. Končal sem skoraj dvoletno vezo v kateri sem se zelo trudil, da bi se obnesla. Pričelo se je na način, da ni bila sigurna, če bi bila skupaj in sva ima na začetku odprti odnos (to ne pomeni, da sva skakala z drugimi). Kasneje sva se vedno bolje ujela, kljub temu, da sva imela težka obdobja, kjer je bila dovolj vsaka malenkost, da sva se "skregala". V tem času sem začel dosti brati o zaželjeni praksi z ženskami in tudi parkrat poskusil. Naprimer enkrat sem se preselil in ji sporočil, da se ne bova več videvala. Takoj za tem me je takoj želela. Še parkrat sem poskusil finte, da sem se delal, da nimam časa za njo in je takoj izboljšalo odnos. Ampak pri meni pa se je izgubila točka spoštovanja. Ko sva končala sem ji rekel, da potrebujem par mesecev, da pridem k sebi in ne želim, da me kontaktira. Seveda se ni držala in je želela, da bi ostala v kontaktu.

Tudi napisal sem ji, da sem jo imel zelo rad in nekako mi je očitala zakaj ji tega nisem prejel rekel. Priznam, sem zelo redko, ampak sem to počel z dejanji: s pozornostjo, iskrenostjo, nežnostjo, razumevanjem, praktično vse kar je vezano na razum. Ko je minilo cca pol leta sva se spet videla in kljub temu, da sva preživela prijeten večer mi je na koncu rekla, da ne želi biti v kontaktu z menoj.

Spomnim se, kako je recimo njej oče govoril z njo in sicer ji je dajal komplimente vsakih par minut (meni je bilo nerodno) in tudi sama mi je namignila, da so ji takšne stvari všeč. Seveda se je še marsikaj vmes zgodilo, in ne, nobeden od naju ni v najstniških letih.

Na koncu sem prišel do zaključka, da če se skoraj nebi zmenil za njo in ji v času ko sva skupaj laskal, bi bilo morda dovolj za njo. Meni pa se zdi takšen odnos skoraj isti kot bi ga imel s psom (pa imam rad pse), ampak nima hrbtenice. Če imam punco rad, mi je samoumnevno, da sem ji na voljo in se ne pretvarjam.

Poskušaval sem jo tudi analizirati, ugotovil, da obstajajo "hypersensitive" osebe in tudi bral knjige o jezikih ljubezni, itd. Prišel do še enega zaključka, da je morda najbolj cenila stvari, ki vplivajo na njena čustva (medtem ko stabilnost in skrbnost ji manj pomenijo). Ker pa v meni prevladuje miselni del, pa se mi nikakor ne uspe postaviti v drugo vlogo in da bi hkrati spoštoval njo ali sebe. To je bil po mojem tudi trn najine veze, jaz sem se izražal na racionalen način, poskusil podkovati z znanostjo kadar je mogoče, ona pa je interpretirala svoja čustva z besedami. Neuk sem se tudi parkrat spravil na njene besede in izpostavil npr hipokritičnost. Na koncu sem tudi sprejel, da so čustva pač čustva in nekje na drugem bregu razuma.

Sedaj sem na pragu nove veze in ker še nisem navezal čustev, imam bolj kolegialen odnos. Dolgo čaka na sporočila, včasih pozabim na njo, dam prioriteto službi,...seveda je kljub temu precej zagreta in se kr sama povabi.

Ali je to tipičen odnos moški/ženska ali je morda moj specifičen problem?
  • spremenil: chuck ()

s7nf ::

chuck je izjavil:

V tem času sem začel dosti brati o zaželjeni praksi z ženskami in tudi parkrat poskusil. Naprimer enkrat sem se preselil in ji sporočil, da se ne bova več videvala. Takoj za tem me je takoj želela. Še parkrat sem poskusil finte, da sem se delal, da nimam časa za njo in je takoj izboljšalo odnos.



Slab trol. (Ali pa mogoče ni trol?)

Raptor F16 ::

Pošl babo v kurac.

To je ko avtobus. Ne laufaj za njo, bo že druga pršla.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Anney ::

Vsak odrasel moški, ki na tehničnem forumu sprašuje o ljubezenskih težavah, si ne zasluži biti dec, kaj šele imeti žensko. Za take obtajajo spletne klepetalnice al karkoli je že za takšne. Pika. In and out.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

D3m ::

Ahhhhhh...... Chuck....ne ga biksat.
|HP EliteBook|R5 6650U|

chuck ::

Raptor F16 je izjavil:

Pošl babo v kurac.

To je ko avtobus. Ne laufaj za njo, bo že druga pršla.


Sem že pri drugi.

Anney je izjavil:

Vsak odrasel moški, ki na tehničnem forumu sprašuje o ljubezenskih težavah, si ne zasluži biti dec, kaj šele imeti žensko. Za take obtajajo spletne klepetalnice al karkoli je že za takšne. Pika. In and out.


Do neke mere se strinjam, ampak morda je še kakšen tu, ki je bil v podobno situaciji. In ne, ne iščem rešitve, samo izkušnje drugih me zanimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

Mr.G. ::

chuck.....dej ti bod mal bolj...dec.
Ker, kar si napisal je čist eno navadno otročje obnašanje do ene osebe, katera to izkorišca in iz tebe dela......pusico, osla, kretena in zaljubljenega bedaka.
Na svojmu dvorišcu nared 15 m visoko fračo, pripelji take kure, kot si jo omenjal v svojem....jamranju in jih lpo "izstreli" čim dalj od sebe.
Ko jih bo zmanjkalo(takih puhlih bab) bo pa že pršla ena ta prava. To ti nej bo pa samo ene vrste šola.

Horas ::

chuck si že pri drugi? pri drugi pri kateri boš izvajal svoje psihotične fore? :O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

medobear ::

Anney je izjavil:

Vsak odrasel moški, ki na tehničnem forumu sprašuje o ljubezenskih težavah, si ne zasluži biti dec, kaj šele imeti žensko. Za take obtajajo spletne klepetalnice al karkoli je že za takšne. Pika. In and out.


Uf kaksen toxic masculinity... Ce se clovek zeli pogovarjati o stvareh, zakaj bi mu branil? In pa celo moskost pogojeval s tem, jao.

widj3098dj32 ::

chuck je izjavil:


Ali je to tipičen odnos moški/ženska ali je morda moj specifičen problem?

To je odnos ko neves kaj bi sploh rad in to nimas sam pri sebi precisceno, kaj sele da bi upal komunicirati pripadniku nasprotnega spola, obicajno zaradi slabih izkusenj v preteklosti (zavrnitev itd.). Skoda casa, next.

mkk20 ::

Ženske imajo rade, da jim 100x na dan rečeš:" rad te mam". Men je to smešn in če ne prepoznajo tega iz dejanj s katerimi jim to kažem, hvala adijo. Moji sem malo v šali, malo zares rekel, da jo imam rad in ji bom že povedal, če jo ne bom imel več. Po mojem je sprejela. Najraš bi vidle, da jim konc dneva pišemo še izjavo radtemam s parafo. Potrditve, potrditve..

TheBlueOne ::

mkk20 je izjavil:

Ženske imajo rade, da jim 100x na dan rečeš:" rad te mam".


Dokler tega ne dobi, potem pa ji bo slo na zivce oz. ti ji bos sel na zivce. Edino pravilo pri zenskah je, da ni pravil. Ti moras narediti tako, da jim je super ali pa jih poslusas. Kako jim narediti tako, da je super se spreminja s casom. Jaz imam strategijo nalaganja obveznosti in pomislekov, ker imam obcutek, da upocasni proces spreminjanja tega kar ji je vsec.

Potem imas cas v mesecu, ko jim nic ni vsec. Takrat jih lahko poizkusis zdravit s sladkarijami in alkoholom.

wajdouc ::

Bil v podobni situaciji kot OP. Sedaj mi dol visi za ženske in jim direkt v fris povem, kar si mislim o njih. Vzemi ali pusti. Večina jih vzame ;((

D3m ::

Lepo, da si korekten. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

TheBlueOne je izjavil:


Potem imas cas v mesecu, ko jim nic ni vsec. Takrat jih lahko poizkusis zdravit s sladkarijami in alkoholom.


:))

Očitno sem jaz imel preklemansko srečo, ko sem izbiral!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Potem imas cas v mesecu, ko jim nic ni vsec. Takrat jih lahko poizkusis zdravit s sladkarijami in alkoholom.

Se sploh da brez tega?

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Potem imas cas v mesecu, ko jim nic ni vsec. Takrat jih lahko poizkusis zdravit s sladkarijami in alkoholom.

Se sploh da brez tega?


Morda... Lahko vrzes v ogenj froca in upas da se sprasi na njemu.

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Morda... Lahko vrzes v ogenj froca in upas da se sprasi na njemu.

Uh, ne ne, za froce sem pa res sucker. Ali pa skrajno sebičen, kakor vzameš. Za froca raskiram sestanek s stranko za biznis kadarkoli. Stranka to zelo dobro razume, čas, preživet z otrokom (po možnosti, lastnim), je en najpomembnejših življenjskih dogodkov. Denar pride in gre.

PS: Še zdaj ne morem razumeti, da slovensko 'otrok' pomeni slovaško 'suženj'... 'Fukati' bi še razumel, da pomeni 'pihati'...

Op, če kaj cenzuriraš, naj se ti kyrac posuši!

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Saj ne pravim, da zbezis za vedno. Samo predas ga zenski, ona pa bo sama nasla nekaj. Ce ni aktualno pogosto vzamejo kaj iz preteklosti. Potem bo prasila dokler se ne bo utrudila, ker froc tako ali tako ne ve zakaj se gre in predvsem ne razume, da se ne more branit. Njegovo upiranje lahko rezultira v dodatnem prasenju in posledicno izmucenosti zenske. Ce imas sreco bo do tvojega povratka pokurila toliko energije, da bo presibka za obdelavo tebe.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

wajdouc je izjavil:

Bil v podobni situaciji kot OP. Sedaj mi dol visi za ženske in jim direkt v fris povem, kar si mislim o njih. Vzemi ali pusti. Večina jih vzame ;((


točno to. vedno povej kar si misliš in bodi TI. in ne potem postat žalostn al bogi ko te pač nočejo. glavo gor pa dalje. nekje je že tista...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

chuck je izjavil:

Zanima me kako gledate na slednjo situacijo. Končal sem skoraj dvoletno vezo v kateri sem se zelo trudil, da bi se obnesla. Pričelo se je na način, da ni bila sigurna, če bi bila skupaj in sva ima na začetku odprti odnos (to ne pomeni, da sva skakala z drugimi). Kasneje sva se vedno bolje ujela, kljub temu, da sva imela težka obdobja, kjer je bila dovolj vsaka malenkost, da sva se "skregala". u precej zagreta in se kr sama povabi.

Ali je to tipičen odnos moški/ženska ali je morda moj specifičen problem?


Ne.

sci3nc3 ::

Opa, še ena tema o ženskah. Jutri bo ta objava najbrž že zbrisana oz. zaprta kar cela tema - pa vseeno...
Glej, žensko je težko razumet (in posledično tudi dobit ter obdržat). To še dodatno zakomplicirajo moderni načini komuniciranja (razni messengerji pa social networki itd).
Zaradi tega imaš danes ogromno nekih relationship coachev (kakšen Nejc Svete in podobni), katerih sposobnost jaz postavljam pod velik vprašaj.

Kaj točno mora moški imet, kako jo spoznati in kako pristopiti do nje, je še danes meni veliko vprašanje. Pa ne da bi si želel ženske, odgovor me pa res zanima. Pomoje je vse skupaj ena velika loterija, ker univerzalno pravilo ne obstaja. Ženska lahko danes pričakuje od tebe eno, jutri ji bo lahko več pomenilo nekaj drugega... kakor veter zapiha. Tudi ženska je pod vplivom drugih dejavnikov... jutri lahko opazi nekega tipa in če prav si ji bil včeraj in danes všeč, ji bo šel jutri po glavi nekdo drug in posledično bo tudi iskala drugačne lastnosti. Pa računaj še, da moraš ob pravem času videti prave "signale".

Še offtopic: Ker smo v minulih mesecih imeli nekaj podobnih tem in so se vse zaprle - kaj je pripeljalo do tega? Uporabniki tega foruma očitno niso sposobni reševati svojih odnosov, pomoč pa zgleda ne sodi na ta forum?

c3p0 ::

Ta baba je damaged goods ali/in nezrela. Škoda živcev, ignoriraj.

Raptor F16 ::

sci3nc3 je izjavil:


Zaradi tega imaš danes ogromno nekih relationship coachev (kakšen Nejc Svete in podobni), katerih sposobnost jaz postavljam pod velik vprašaj.


Tisti ki pravi, da ženske razume, ta laže.

Tu ne moreš ničesar razumet ker jih hormoni razmetavajo kakor pač dan pade. Torej ti preostane dvoje. Ali malo potrpiš če težave niso preveč moteče ali pa greš naprej. Vsak ima svoj prag tolerance, v zvezo pa ne vstopaš samo iz razloga "zato ker nama je fajn" ampak so tudi ostali vidiki. Sam pri sebi presodiš če je vredno, sicer pa ne popravljaj ničesar samo zato da boš zraven pasal.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Smurf ::

Glede na to, da bos tezko dobro spoznal vse zenske sveta, drzi da je nemogoce razumeti vse zenske. Jaz poznam mojo precej dobro, po 10 skupnih letih. Pri zvezah je precej lazje, ce sta obe strani custveno zreli in sposobni odrasle komunikacije. Zal jih pri tem ogromno pade. Tisti, ki ne razumejo nobene zenske, je mogoce smiselno, da zacnejo najprej pri sebi.

Boomerang ::

Kaj pri razumevanju, meni sse ustavi že pri spoznavanju. Ko si enkrat 30+, se spoznavanje ljudi počasi zaustavi. Služba pri marsikomu zdaj v covid časih poteka od doma, kar še dodatno zmanjša možnost spoznavanja. Stalne družbe praktično nimam: eni že poparčkani, drugi brez volje do vsega, tretje je življenje odneslo drugam in so se odnosi pretrgali. Da bi se vpisal na kak tečaj samo zaradi žensk... gre čas, gre denar, uspeh ni zagovoljen. Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje. Nasplošno je moj vsakdan sestavljen iz službe + opravkov (kakšen skok v trgovino) in potem kakšen sprehod/tek/kolesarjenje. Dejansko po 30+ ni šanse, da na hitro kakšno spoznaš.

Ben Dover ::

Anney je izjavil:

Vsak odrasel moški, ki na tehničnem forumu sprašuje o ljubezenskih težavah, si ne zasluži biti dec, kaj šele imeti žensko. Za take obtajajo spletne klepetalnice al karkoli je že za takšne. Pika. In and out.


Tema se lahkoo zapre.

Lp

chuck ::

Boomerang je izjavil:

Kaj pri razumevanju, meni sse ustavi že pri spoznavanju. Ko si enkrat 30+, se spoznavanje ljudi počasi zaustavi. Služba pri marsikomu zdaj v covid časih poteka od doma, kar še dodatno zmanjša možnost spoznavanja. Stalne družbe praktično nimam: eni že poparčkani, drugi brez volje do vsega, tretje je življenje odneslo drugam in so se odnosi pretrgali. Da bi se vpisal na kak tečaj samo zaradi žensk... gre čas, gre denar, uspeh ni zagovoljen. Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje. Nasplošno je moj vsakdan sestavljen iz službe + opravkov (kakšen skok v trgovino) in potem kakšen sprehod/tek/kolesarjenje. Dejansko po 30+ ni šanse, da na hitro kakšno spoznaš.

Sem 40+ in ni nujno res, pa prav tako delam 95% od doma. Sem pa strateško izbral hobij ples kjer prevladuje ženska populacija in se borijo za plesalce. Žal v praksi dobro funkcionira samo če si iz LJ ali si se pripravljen v LJ furati. Sigurno je še dosti drugih dejavnosti kjer lahko spoznaš ženske podobne starosti. Sej uspeh ni zagotovljen nikjer, v tem je čar življenja.
Tudi preko neta gre, ampak spet praviloma samo v LJ, je pa tukaj dosti več moških in imajo ženske preveč izbire, tako da moraš s profilom padit v nekje 10-20% top izbire. Šele ko sem najel profesionalnega fotografa in objavil najboljše fotke, zadeva ni več izguba časa.
Meni se zdi izbira partnerja najbolj pomembna odločitev v življenju in mi ni žal časa ali vloženega denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

Invictus ::

Boomerang je izjavil:

Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje.

Ne deluje zate. Poznam cel kup parov, ki so se našli, in ustvarili družino. Z otroci,. Tudi starejši in ločeni... Tudi jaz :8).

Moraš imeti ali 4 leve roke, ali pa previsoke standarde...

chuck je izjavil:


Sem 40+ in ni nujno res, pa prav tako delam 95% od doma. Sem pa strateško izbral hobij ples kjer prevladuje ženska populacija in se borijo za plesalce. Žal v praksi dobro funkcionira samo če si iz LJ ali si se pripravljen v LJ furati.

Jebi ga, ples se dogaja samo v Ljubljani.

Ampak punc na plesih je nebroj. Od starih do mladih in vse so voljne... Grdih niti ni... Za fuk, za prijateljstvo, družbo, mogoče pa se izide še kaj več. Dosti jih je 30-35, te bi rade zlegle jajce >:D. Tiste do 30 pa še malo luftajo, iščejo in izbirajo.

V večini je tisto več odvisno od moškega, saj slovenska mentaliteta še vedno ne prebavi pobudo s strani žensk.

Seveda pa tudi tip ne sme biti luzer, kar v osnovi pomeni, da na plesne zadeve pride stuširan, preoblečen, urejen. Smo dobili s strani punc mal hinta, naj enemu rečemo, naj pač ne smrdi po švicu na plesnih in naj ne je čebule prej...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Boomerang ::

Invictus je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje.

Ne deluje zate. Poznam cel kup parov, ki so se našli, in ustvarili družino. Z otroci,. Tudi starejši in ločeni... Tudi jaz :8).

Moraš imeti ali 4 leve roke, ali pa previsoke standarde...



Govorimo o Twoo, Badoo, Najdiljubezen, Onaon ipd.? Deluje, če zgledaš top in ne ciljaš na ženske s top izgledom. Če je obratno ne deluje, ker se 95% tipov poteguje za isto žensko in je enako kot bi šel na razprodajo ter bil 95. v vrsti. Če platforma ni namenjena spoznavanju novih ljudi pa niti ni zagotovila, da bo ženska sploh reagirala - to se je dalo 10 let nazaj in tudi jaz poznam ljudi, ki so se takrat spoznali, danes pa to več ne deluje.

Scaramouche ::

Boomerang je izjavil:

Invictus je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje.

Ne deluje zate. Poznam cel kup parov, ki so se našli, in ustvarili družino. Z otroci,. Tudi starejši in ločeni... Tudi jaz :8).

Moraš imeti ali 4 leve roke, ali pa previsoke standarde...



Govorimo o Twoo, Badoo, Najdiljubezen, Onaon ipd.? Deluje, če zgledaš top in ne ciljaš na ženske s top izgledom. Če je obratno ne deluje, ker se 95% tipov poteguje za isto žensko in je enako kot bi šel na razprodajo ter bil 95. v vrsti. Če platforma ni namenjena spoznavanju novih ljudi pa niti ni zagotovila, da bo ženska sploh reagirala - to se je dalo 10 let nazaj in tudi jaz poznam ljudi, ki so se takrat spoznali, danes pa to več ne deluje.


Ona/on dajo gor fake profile žensk,ki služijo kot vaba za pohotne tipe, sploh pa urgenca...

Horas ::

točno to, folk pa plačuje naročnine samzato da si dopisujejo s fake profili.

pa se slinijo nad slikami
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

bizgech ::

Lažne profile ima lahko vsak portal, ki je namenjen spoznavanju moški-ženska. Tipi plačujejo članarino, na drugi strani pa nekdo lepo služi.
Dejansko lahko ljudi spoznavaš na vsaki družbeni platformi. Da boš pa virtualno poznanstvo pretvoril v kakšno zvezo pa je druga stvar. Bolj kot ne, je to igra na srečo (ženska mora biti samska, mora si želeti zveze, moraš ji ustrezati po izgledu itd.). Večinoma gre tu za srečo, ne za kakšne veščine, ki se danes tako oglašujejo. Samo ponavadi tistim, ki to srečo imajo, naraste samozavest in mislijo, da so dobri lovci, znajo z ženskami ipd.

kiFni ::

Zgodba se ponavlja vsako generacijo, dokler ne pogruntaš sledeče.
Pust babo k te ne spoštuje, delaj na sebi. Bo že sama pršla.
Eni smo mogli sami odkrit the hard way pred leti, dons pa že cel internet o tem piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

IL_DIAVOLO ::

Boomerang je izjavil:

Kaj pri razumevanju, meni sse ustavi že pri spoznavanju. Ko si enkrat 30+, se spoznavanje ljudi počasi zaustavi. Služba pri marsikomu zdaj v covid časih poteka od doma, kar še dodatno zmanjša možnost spoznavanja. Stalne družbe praktično nimam: eni že poparčkani, drugi brez volje do vsega, tretje je življenje odneslo drugam in so se odnosi pretrgali. Da bi se vpisal na kak tečaj samo zaradi žensk... gre čas, gre denar, uspeh ni zagovoljen. Iskanje preko interneta (v mislih imam namenske portale) preverjeno ne deluje. Nasplošno je moj vsakdan sestavljen iz službe + opravkov (kakšen skok v trgovino) in potem kakšen sprehod/tek/kolesarjenje. Dejansko po 30+ ni šanse, da na hitro kakšno spoznaš.


Pejt v life or what?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

Tinder in podobni so resitev kot app. Lahko, da imas prednost samo lokacijsko in si primeren za intervencijo.

Hangman ::

TheBlueOne je izjavil:

Tinder in podobni so resitev kot app. Lahko, da imas prednost samo lokacijsko in si primeren za intervencijo.


Pa smo spet pri appih. Jaz sem dolgo časa imel Tinder in ga kar redno uporabljal. Desno sem podrsal (lajk) vsako punco, ki je imela svojo sliko, levo pa sem podrsal (dislike) vse tiste, ki so na sliki imele naravo, avto, hišnega ljubljenčka. Lajkal sem torej res veliko število žensk. Kljub temu sem dobil vsak mesec le po 1 match pa še to kakšne azijke, ki živijo v Ljubljani. A Slovenke ne uporabljajo Tinder ali sem jaz extraordinary grd za slovensko populacijo?

TheBlueOne ::

Jaz ne vem kaj si ti pocel narobe. Kot prvo likas vse in izbiras samo med matchi. Zakaj bi tratil cas za gledanje od fake do instareklama profilov?

Za profilno ne das fotk iz sluzbe in planin ampak iz kaksnega kul kluba in nekaj takih, kjer si kolikor se da hud.

Potem pa samo se pazis, da nisi najbolj povprecen japo, ki potencialni bejbi razlaga kaksne hobije ima in ce bi sla na kavo.

Smo ravno nalozili pri frendu, ki je bil celo korono sam, mu spimpali profil in tip izbira med tremi za resno punco + toliko sexa kolikor hoce.

Zgodovina sprememb…

Technics111 ::

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..

TheBlueOne ::

Technics111 je izjavil:

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..


Niti priblizno. Vsi matchi na Tinderju so naceloma ready to go. V trgovini je verjetno 1:100, da je zenska sploh odprta za kaj vec kot pozdrav.

Jaz ne vem kako komu uspe na terenu v poplavi vsega, na Tinderju pa ne. Jaz sem prilicno preprican, da ni problem niti v zenskah in niti v Tinderju, ker Tinder veckrat potrjeno deluje. Je pa res, da moras vedeti kaj hoces.

IgorCardanof ::

Dela za nek manjsi % moskih.

V zivo imajo pa tudi beta moski vec sans.

TheBlueOne ::

Ni sans, ker beta tipi potrebujejo pet pirov, da sploh recejo zdravo. Taki tako ali tako skoraj nic ne sexajo. Tinder ti odpre tak pool zensk, da ga lahko samo sanjas. Ti bos sel ven in morda res nagovoril dve ali tri, ce ti je to cilj. Na Tindeju imas radikalno vecji pool. Kjuc do sexa praviloma ni, da lahko hipnotiziras vsako ampak, da imas odprtih dovolj front.

sci3nc3 ::

Technics111 je izjavil:

Jebali vas appi tinderi,twooji, badooji ipd svinjarija.100x več šanse mas npr v trgovini, da spoznaš nekaj bolj pametnega kot pa na teh blesavih appih, kjer zapravljas cajt s temi mutavimi babnicami, ki same ne vejo kaj bi rade..


Pazi, takšen pristop moraš izpeljat direktno. Se pravi moraš ji povedat da ti je simpatična in pridobit nek kontakt ali jo kar takoj povabit na kavo, ker drugače jo boš le malo ogovoril in ko boš zrecitiral vsa vnaprej pripravljen scenarij, boš šel naprej in jo morda nikoli več srečal. Da to spelješ, moraš imet v hlačah dovolj velika jajčka, česar današnja mladina nima.

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Ni sans, ker beta tipi potrebujejo pet pirov, da sploh recejo zdravo. Taki tako ali tako skoraj nic ne sexajo. Tinder ti odpre tak pool zensk, da ga lahko samo sanjas. Ti bos sel ven in morda res nagovoril dve ali tri, ce ti je to cilj. Na Tindeju imas radikalno vecji pool. Kjuc do sexa praviloma ni, da lahko hipnotiziras vsako ampak, da imas odprtih dovolj front.

Meni osebno je 1000x lažje žensko ogovoriti na cesti, sploh kakšno mlajšo in simpatično. Na tinder ipd. pa ne morem, je tam prevelika množica pa še smejali bi se mi :-) Pa še pričakovanja so nerealna in navadno fotk ne pokvarim le, če imam vrečko na glavi.

TheBlueOne ::

Ampak potem hodis okrog kot nek potreben cudak. Ce jih ogovoris deset, kar ti da Tinder b.p. na pladen, bos pac deloval cudno, ko bos letal od ene do druge. Ce bos ogovoril dve je sansa, da nobena ni na trgu astronomska.

Med tem bi lahko instaliral Tinder in poklikal ogromno ready to go zensk in jih imel na pladnu. Naredis kul profil in naceloma lahko isces zvecer vecerno popestritev. Ce si jasen in zabaven in blizu tebe isce katera enako jo imas na izbiro. Verjetnost da bos tako ogovoril v trgovini in bo takrat na voljo in ne bos izpadel Johny Bravo je zanemarljiva.

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Ampak potem hodis okrog kot nek potreben cudak. Ce jih ogovoris deset, kar ti da Tinder b.p. na pladen, bos pac deloval cudno, ko bos letal od ene do druge. Ce bos ogovoril dve je sansa, da nobena ni na trgu astronomska.

Med tem bi lahko instaliral Tinder in poklikal ogromno ready to go zensk in jih imel na pladnu. Naredis kul profil in naceloma lahko isces zvecer vecerno popestritev. Ce si jasen in zabaven in blizu tebe isce katera enako jo imas na izbiro. Verjetnost da bos tako ogovoril v trgovini in bo takrat na voljo in ne bos izpadel Johny Bravo je zanemarljiva.

Obstajajo različne metoda spoznavanja in ogovarjanja, ti si navedel eno, ki ti je morda najbližja :-)
Pa še ena stvar, v 'trgovino' ne smeš iti 'lačen'.

In the ways of my country...
...those who love too much
lose everything...
...and those who love with irony...
...last.

TheBlueOne ::

6bt9hmDwY je izjavil:


Obstajajo različne metoda spoznavanja in ogovarjanja, ti si navedel eno, ki ti je morda najbližja :-)
Pa še ena stvar, v 'trgovino' ne smeš iti 'lačen'.


Pa niti ne. Jaz gledam bolj moznosti za uspeh. Tinder vzame prakticno nic casa, ko ze imas profil. Iskati zunaj terja ogromno casa, ker se moras vedno urediti, iti ven, gledatki okrog in biti kot Johny Bravo.

Recimo, da lahko lovis po lokalih ampak tudi tukaj ne skodi vklopiti Tinder in poklikati blizino. Takoj imas potencialne ulove.

Jaz samo pravim, da ti Tinder da toliko sans tocno tam kjer isces, da bi skoraj moral biti vsaj dodatno orodje.

Jaz sem mojo spoznal, ko je bil Tinder se v povojih, sem pa bil zraven, ko smo eksperimentirali pri frendih. Za hec smo naredili strategijo in poizkusali razne pristope. Recimo zanimiv uspeh, ko smo veganki napisali v stilu "Sem mesojed, nimava dosti skupnega, ne ostane nama dosti vec kot sex za eno noc." in je delovalo. Kar ni delovalo je biti tak, za kakernega zenske stereotipno pravijo da zelijo.

6bt9hmDwY ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz sem mojo spoznal, ko je bil Tinder se v povojih, sem pa bil zraven, ko smo eksperimentirali pri frendih. Za hec smo naredili strategijo in poizkusali razne pristope. Recimo zanimiv uspeh, ko smo veganki napisali v stilu "Sem mesojed, nimava dosti skupnega, ne ostane nama dosti vec kot sex za eno noc." in je delovalo. Kar ni delovalo je biti tak, za kakernega zenske stereotipno pravijo da zelijo.

Huh, sem bil tudi sam mlad nekoč in ne najbolj grd ali zoprn (sem bil dan na tisti oceni.me, ali kaj je že bilo, proti moji volji in sem bil na koncu 'strašno' presenečen nad zelo nizkimi kriteriji (domnevam) ocenjevalk!)... Se tudi spomnim, kako mi je bilo razlagano, da se ima veliko kandidiranja za chat, in da se res ne ljubi vedno odgovarjati vedno enega in istega... Ne vem, no... :-)

Sreča vseeno ni zanemarljiv faktor v življenju.

Zgodovina sprememb…

Hangman ::

TheBlueOne je izjavil:

Ampak potem hodis okrog kot nek potreben cudak. Ce jih ogovoris deset, kar ti da Tinder b.p. na pladen, bos pac deloval cudno, ko bos letal od ene do druge. Ce bos ogovoril dve je sansa, da nobena ni na trgu astronomska.

Med tem bi lahko instaliral Tinder in poklikal ogromno ready to go zensk in jih imel na pladnu. Naredis kul profil in naceloma lahko isces zvecer vecerno popestritev. Ce si jasen in zabaven in blizu tebe isce katera enako jo imas na izbiro. Verjetnost da bos tako ogovoril v trgovini in bo takrat na voljo in ne bos izpadel Johny Bravo je zanemarljiva.


Ravno zato jaz ljudi ne ogovarjam, ko so sredi nekih opravkov. Ne rečem, če je priložnost na mestu (recimo čakanje nekje v vrsti), nekaj komentiraš (čeprav sam sebi) in če se katera obrne, lahko probaš naprej komunicirat. Da bi pa motil ljudi nekje sredi opravka ali neke aktivnosti pa ni šans.

Zdaj je moderno, da ima skoraj vsaka druga napisano "no ONS, no FWB", tako da ne vem, koliko je realne možnosti za večerno popestritev. Pa tudi ne vem, kaj pomeni "kul" profil. Lahko serviraš eno kul sliko in kul opis pa takoj zdaj ponovno ustvarim profil in preverim, če je to kar imaš ti za "kul" tudi v resnici kul. Za takšne raziskave sem zmeraj odprt, tako da lahko kdorkoli predlaga svoj kul profil.

TheBlueOne ::

Hangman je izjavil:



Zdaj je moderno, da ima skoraj vsaka druga napisano "no ONS, no FWB", tako da ne vem, koliko je realne možnosti za večerno popestritev. Pa tudi ne vem, kaj pomeni "kul" profil. Lahko serviraš eno kul sliko in kul opis pa takoj zdaj ponovno ustvarim profil in preverim, če je to kar imaš ti za "kul" tudi v resnici kul. Za takšne raziskave sem zmeraj odprt, tako da lahko kdorkoli predlaga svoj kul profil.


Kar smo nastudirali mi gre nakako tako. Ce ves kaj pise v profilih preden si matchan delas prvo napako, da gledas koga bi matchal. Enkrat na dan matchas vse dokler ne zmanjka kandidatk.

Prvo selekcijo potem delas med matchi. Ce v profilu das vedeti, da isces bolj ONS in te je matchala neka punca, ki se tega v tekstu brani, potem je zelo verjetno, da samo noce, da vsi vedo, da je lahka.

Drugo kar smo ugotovili je, da absolutno ne deluje, ce si "klasicen". Torej "Zdravo, kako si.", "Bi sla na kavo", "Vidim, da imas rada planine, tudi jaz rad grem v planine itn.". Deluje smisel za humor, da jasno poves kaj zelis in da se trudis za naslednji korak, kar pomeni, da ce hoces na date jo v to prepricujes in ne sprasujes ce bi. Presenetljivo dobro deluje, ce jim das vedeti, da kar pisejo v smislu kaj isce, tebi sploh ni vredno pogovora.

Kot fotke deluje vse, kjer pokazes, da imas nek karakter. Ce kadis fotka kjer v nekem kul okolju ciliras s cikom, boljse, kot da jokcas kako si se pripravljen odvadit. Potrebujes fotke, kjer telesno izgledas kar se da dobro, ker se pricakuje, da od fotk das -30% za realnost. Ce das ti realno bodo vsi predvidevali, da si -30% in niti ne bos imel sanse, da pozitivno presenetis.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8848428 (44479) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520760 (17072) BigWhale

Več podobnih tem