» »

Nejc Svete - izkušnje

Nejc Svete - izkušnje

««
12 / 13
»»

Slopek ::

Kar moraš kot starš dati otroku, je predvsem to veselje do življenja, ta strast...to nima nič skupnega z sexualno strastjo, ki je samo bonus...strast mora biti v prvi vrsti, do lajfa, šele potem gremo naprej...

Zodiac ::

Slopek je izjavil:

NODI...zares vse...danes sem v hribih dva, katera sem srečal poslal v pm... saj ne.
sem pa zares rekel nekomu na forumu tepec, ker nikakor ne uvidi, da se je včasih bolje umakniti, sploh če ti je jasno, da nisi ravno kompetenten za podajanje nekih ocen in mnenj. Nisem bral, ampak si bil v pisanju verjetno do Nejca negativno nastrojen...
in namesto umika iz bojišča, na koncu rečeš: ne grem se več. Ni to tako ej...sicer pa res beda...ZAKLEP

Večina ljudi se verjetno ne strinja z Nejckotovimi in Hypetiinimi nasveti in izjavami, ker so preveč jalovi, da bi človeku koristili v resničnem svetu.

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

Kar moraš kot starš dati otroku, je predvsem to veselje do življenja, ta strast...to nima nič skupnega z sexualno strastjo, ki je samo bonus...strast mora biti v prvi vrsti, do lajfa, šele potem gremo naprej...


Mja to fillzofijo si ti vtakni nekam. Ko bo mela baba froca in rekla da ga hoce sama vzgajat in preprecevala stike bos zapravil konkretne zneske za sodisca. Obratno ce ne bod placeval, se ti bodo hitro usedli na nepremicnine.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

ja, ampak nisem jaz kriv, če tebi ne dela zadeva tako kot meni, po tem, ko me vprašaš in preizkusiš mojo tehniko
smo si pač različni...pa sej veš tisto o 100tih

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kar moraš kot starš dati otroku, je predvsem to veselje do življenja, ta strast...to nima nič skupnega z sexualno strastjo, ki je samo bonus...strast mora biti v prvi vrsti, do lajfa, šele potem gremo naprej...


Mja to fillzofijo si ti vtakni nekam. Ko bo mela baba froca in rekla da ga hoce sama vzgajat in preprecevala stike bos zapravil konkretne zneske za sodisca. Obratno ce ne bod placeval, se ti bodo hitro usedli na nepremicnine.

do tja ne more priti, če sta starša ok...če nista, bi morala to vedet pred frocom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

Zodiac je izjavil:

Slopek je izjavil:

NODI...zares vse...danes sem v hribih dva, katera sem srečal poslal v pm... saj ne.
sem pa zares rekel nekomu na forumu tepec, ker nikakor ne uvidi, da se je včasih bolje umakniti, sploh če ti je jasno, da nisi ravno kompetenten za podajanje nekih ocen in mnenj. Nisem bral, ampak si bil v pisanju verjetno do Nejca negativno nastrojen...
in namesto umika iz bojišča, na koncu rečeš: ne grem se več. Ni to tako ej...sicer pa res beda...ZAKLEP

Večina ljudi se verjetno ne strinja z Nejckotovimi in Hypetiinimi nasveti in izjavami, ker so preveč jalovi, da bi človeku koristili v resničnem svetu.



Saj je na koncu vse povedal kje je srz problema pri @Nejcu. Locitev starsev je bila travmaticen dogodek. Zato pa je sel v te vode. Sej tudi psihoterapevti so povecini iz razbitih, unicenjh druzin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Zodiac je izjavil:

Slopek je izjavil:

NODI...zares vse...danes sem v hribih dva, katera sem srečal poslal v pm... saj ne.
sem pa zares rekel nekomu na forumu tepec, ker nikakor ne uvidi, da se je včasih bolje umakniti, sploh če ti je jasno, da nisi ravno kompetenten za podajanje nekih ocen in mnenj. Nisem bral, ampak si bil v pisanju verjetno do Nejca negativno nastrojen...
in namesto umika iz bojišča, na koncu rečeš: ne grem se več. Ni to tako ej...sicer pa res beda...ZAKLEP

Večina ljudi se verjetno ne strinja z Nejckotovimi in Hypetiinimi nasveti in izjavami, ker so preveč jalovi, da bi človeku koristili v resničnem svetu.

del odgovora je že zgoraj, pa vseeno...tukaj je internet, loža, nejcsvete. Vi sem hodite po resne življenske nasvete?

PrihajaNodi ::

do tja ne more priti, če sta starša ok...če nista, bi morala to vedet pred frocom



To je tista fora: "to se pa men ne more zgodit".

Slopek je izjavil:

Zodiac je izjavil:

Slopek je izjavil:

NODI...zares vse...danes sem v hribih dva, katera sem srečal poslal v pm... saj ne.
sem pa zares rekel nekomu na forumu tepec, ker nikakor ne uvidi, da se je včasih bolje umakniti, sploh če ti je jasno, da nisi ravno kompetenten za podajanje nekih ocen in mnenj. Nisem bral, ampak si bil v pisanju verjetno do Nejca negativno nastrojen...
in namesto umika iz bojišča, na koncu rečeš: ne grem se več. Ni to tako ej...sicer pa res beda...ZAKLEP

Večina ljudi se verjetno ne strinja z Nejckotovimi in Hypetiinimi nasveti in izjavami, ker so preveč jalovi, da bi človeku koristili v resničnem svetu.

del odgovora je že zgoraj, pa vseeno...tukaj je internet, loža, nejcsvete. Vi sem hodite po resne življenske nasvete?



Pa saj je njegova poslovna ideja ravno to. Al se motim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nejcsvete ::

Hypathia je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Moški bo žensko pač vedno najprej ocenil glede na videz, nekje sem bral, da se vse skupaj zgodi nekje v 0.2 sekunde. Kakšne so preference, je drugo. Moški smo (večinoma) izrazito vizualni. Tudi geni in evolucija to vesta, zato so ženske pač lepše, curvy.


Oh, boy, I have a news for you, tudi ženska najprej oceni moškega glede na videz in zna v 0.2 sekunde presoditi ali gre za privlačnega mladeniča ali plešastega starca, a kljub temu nima potrebe po ogabni, primitivni objektivizaciji, ki se je poslužujejo moški. In ne, ženske niso curvy zato ker so moški vizualni ampak zato ker to pride prav pri rojevanju otrok, to vaše prepričanje, da se vse vrti okoli vas je res odurno.


Ženske so curvy, da lažje rojevajo otroke. Lahko rojevanje otrok je zgodovinsko gledano prednost. Moški imamo raje ženske, ki nam bodo lažje rodile otroke, zato se bolj palimo na take bejbe.


Hypathia je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Ženska pa pri moškem želi kaj druga: da se bo postavil za njo, da bo skrbel za njo, ko bo 100% zasedena z dojenčkom.

Sladke laži, ki si jih pripovedujejo moški, ženske pa so preveč obzirne ali se bojijo odziva, da bi jim povedale resnico. Danes večina žensk hodi v službo in služi denar, ona je tista, ki skrbi za moškega, ne pa obratno.


Ja, že res, ampak med plemenskimi časi pa ženskami s službami, socialno državo, podporo, zdravstvenimi storitvami etc. še ni minilo dovolj časa, da bi se na to prilagodili.

Slopek ::

saj batman tudi vemo zakaj...taki kot je nejc lahko samo teoretično znajo, vzorci so pa povečini zapečeni...v rl je potem težje, kot pametovat in po internetih dajat kao nasvete...
ja nodi motiš se...za nasvet se obrni direkt na nejca...ne debatiraj z mano...sem prepričan, da je že povedal kako in kaj je s tem...TUKAJ je loža in OP, je verjetno zvedel kar je hotel...sem ni prišel odkrivat nove dimenzije....ZAKLEP :)))

PrihajaNodi ::

taki kot je nejc lahko samo teoretično znajo, vzorci so pa povečini zapečeni...v rl je potem težje, kot pametovat in po internetih dajat kao nasvete...


Tocno tako. Samo gledano vec plastno sem ze napisal vse kaj je fora pri @Nejcu in zakaj je sel v te vode. Bolje da bi bil psihoterapvt in dejansko komu pomagal "hell" saj pa ima izkusnje in ve kako je bilo ob locitvi starsev. Pa se denar bi bil boljsi kot nepremicninski posrednik, kjer moras klicariti butaste stranke.
Pa brez zamere se mi zdi, da je super decko samo malo je zgresil foh v katerem bi dejansko bil dober in blestel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nejcsvete ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je bil razlog locitve ce ni skrivnost @Nejc?



Sodelavka :D

PrihajaNodi je izjavil:

Problem pri Nejcu je da skusa spremeniti moskega in njegovo dojemanje zenske. Problem pa je vec plasten. Zelo malo zensk bos danes videl pri delu na kmetijah, veliko pa na sociali in kavicah. Hkrati moski danes veliko vec casa prezivijo pri gospodinjskih opravilih, vzgoji otrok. Hell, tudi slovenska sodisca so ze zacela dodeljevati otroke fotrom.


Lej, če si kot moški zadovoljen s svojim življenjem in razmerji, ki jih imaš (tudi z ženskami), potem ne rabiš mojih nasvetov :)

Se pa časi spreminjajo - tudi jaz ne znam zamenjati gume na avtu in popraviti pečice, če se mi pokvari. Pa se zaradi tega ne počutim nič manj moško :)

PrihajaNodi ::

Nisi razumel poante @Nejc. S svojimi travmami iz otrostvo delas projekcijo na poslovni model, ki ga ne bo nihce resno vzel. Pa brez zamere.

Samo pomisli koliko dela bi imel v casu korovirusa. Cel dan si s sitno zensko, izpad dohodkov...valda se je narodu mesalo. Medtem pa rabis za nepremicnine imeti sp. placevati drzavi, placevati svinjske provizije firmi, pa se ni nujno da bo vsak mesec kes. Je krvav posel.

Sam pa ne rabim nasvetov, hvala. Sem samozadosten in lahko sam prezivim. Vec kot biti v zvezi je vreden mir. Si ze sam izpostavil da je veza super, samo ne za vsako ceno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zodiac ::

nejcsvete je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je bil razlog locitve ce ni skrivnost @Nejc?



Sodelavka :D

PrihajaNodi je izjavil:

Problem pri Nejcu je da skusa spremeniti moskega in njegovo dojemanje zenske. Problem pa je vec plasten. Zelo malo zensk bos danes videl pri delu na kmetijah, veliko pa na sociali in kavicah. Hkrati moski danes veliko vec casa prezivijo pri gospodinjskih opravilih, vzgoji otrok. Hell, tudi slovenska sodisca so ze zacela dodeljevati otroke fotrom.


Lej, če si kot moški zadovoljen s svojim življenjem in razmerji, ki jih imaš (tudi z ženskami), potem ne rabiš mojih nasvetov :)

Se pa časi spreminjajo - tudi jaz ne znam zamenjati gume na avtu in popraviti pečice, če se mi pokvari. Pa se zaradi tega ne počutim nič manj moško :)

Za popravilo pečice rabiš šolo, za zamenjavo gume pa rabiš samo tri pike v glavi. :)

Slopek ::

Glej, če se prodaja, zakaj ne...se bo že odločil kako bo peljal življenje.
Sicer pa sem s partnerko v vezi 20+ let, dva otroka in kaj naj rečem? Treba je delat. Verjetno me danes nima rada zaradi tistega prvega pogleda. Dejansko je bilo pri obeh tako. Na prvo. Zdaj imam pa ob sebi močno žensko in ne več neke mogoče "naivne" punce. Tudi sam nisem več tak, kot sem bil. Verjamem, da sem boljši. Delam na tem.
Delam tudi doma. Sesam, pomivam po tleh, kuham....edino perila se ne dotikam. Vse, kar počnem sam, počne tudi ona in obratno. Trudiva se in ko enemu ne gre, drugi pomaga, pa je rešeno. Tudi takrat, ko je bilo treba kolesa na streho montirat :)))
Ampak zdaj pa nastopita še mala2, ki sploh več nista mala. Jasno pa je, da večina staršev sploh ne zna vzgojiti svojega malega "sužnja", kateri mora OBVEZNO dobiti delovne navade v ranem otroštvu, drugače ga je starš nasankal. To je len starš, brez strasti v lajfu. Taka je večina.

Tudi sam znam menjati gumo. Poslovna priložnost? Ah kje pa se mi da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

Si imel sreco s svojo. To je pa vse.

Mislis, da bi @hipatija ali @tjasa pomagala montirat kolesa na streho?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

ob pravem moškem, definitivno

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zodiac je izjavil:

Slopek je izjavil:

NODI...zares vse...danes sem v hribih dva, katera sem srečal poslal v pm... saj ne.
sem pa zares rekel nekomu na forumu tepec, ker nikakor ne uvidi, da se je včasih bolje umakniti, sploh če ti je jasno, da nisi ravno kompetenten za podajanje nekih ocen in mnenj. Nisem bral, ampak si bil v pisanju verjetno do Nejca negativno nastrojen...
in namesto umika iz bojišča, na koncu rečeš: ne grem se več. Ni to tako ej...sicer pa res beda...ZAKLEP

Večina ljudi se verjetno ne strinja z Nejckotovimi in Hypetiinimi nasveti in izjavami, ker so preveč jalovi, da bi človeku koristili v resničnem svetu.



Saj je na koncu vse povedal kje je srz problema pri @Nejcu. Locitev starsev je bila travmaticen dogodek. Zato pa je sel v te vode. Sej tudi psihoterapevti so povecini iz razbitih, unicenjh druzin.


Zato pa je tako kot je.
Na tem področju v SI.
Kriva pa je država, ker ni uredila tega področja.
Tako da je vsak ki ima 5 minut časa psihoterapevt.
Psiho-univerze pa kasirajo.
Seveda poberejo "smetano".
Najboljši so mi bili tisti (neki Freudovci), ki so zahtevali za vpis na njihov faks 7. stopnjo ter nekaj K na letnik.

Hint: "Dvoživke".

PrihajaNodi ::

Spet nergas in zavajas. Za psihoterapevta rabis veliko tock na FF, za Sigmund Freud fakulteto pa rabis placat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spet nergas in zavajas. Za psihoterapevta rabis veliko tock na FF, za Sigmund Freud fakulteto pa rabis placat.


Saj to sem napisal.

P.S.
Ko končaš psihologijo na FF še nisi psihoterapevt.

taliban ::

Uh, tale "courses" mindset se je pojavil tudi v Sloveniji.
Raje isti denar vložiš v, ironično, usposobljenega strokovnjaka. Če ne drugo, se pogovarjaš z nekom, ki vsaj malo pozna psihološke patterne, in so nasveti vsaj malo replicable.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: taliban ()

nergac ::

Pa pustite Nodija pri miru.
Dovolj je velik in pameten, da se bo že sam znal odločiti, malinovci.
Tisti ki niste dajali ločitve skozi.

Hypathia ::

nejcsvete je izjavil:



Ne bi rekel, da so površinski. Problem je, da ljudje pri izboru svojega partnerja niti ne vejo, kaj pričakujejo od vsebine.

Bom kar vztrajala pri svojem, ljudje se nasploh preveč ukvarjajo s površinskimi zadevami, zato pa ne poznajo niti sebe, niti svojih pravih želja kaj šele tisto, kar naj bi dobili od partnerja. Glede na to kako pomembni so medosebni odnosi bi jim v učnem procesu morali posvečati ravno toliko pozornosti kot matematiki ali slovnici, ampak ker živimo v družbi kakršni živimo, še dolgo ne bo tako in zato bodo tudi odnosi med ljudmi še vedno slabši kot bi lahko bili.

nejcsvete je izjavil:

Nisem rekel, naj lovijo izven svoje lige, ampak da naj napredujejo do lige, v kateri hočejo loviti.

Obstajajo omejitve, zato je čisto mimo nekemu 40letniku (pod)povprečnega videza govoriti, da bo s pravim pristopom lahko osvajal 20 letne manekenke. Ker če bodo že z njim, bodo iz napačnega razloga, jbg, tudi ženske imamo oči, in če se moški niso pripravljeni sprijazniti s partnerko podobnega videza, zakaj bi se morale me z nekom, ki izgleda slabše.

nejcsvete je izjavil:

Ločitev je pa veliko zato, ker:

- Izberemo nekaj, "samo da je". Potem pa pride čez 10 let in dva otroka sodelavka, natakarica, stranka...in bam, afera, razhod.


Ločitev je veliko ker ljudje ne izberejo kompatibilnega partnerja, ker ne znajo komunicirati med sabo, ker niso dovolj committed, ne glede na to kako super partnerja si najdeš, boš pa še vedno srečal ljudi, ki bodo, vsaj na prvo žogo, boljši od njega, tako da, če ne premoreš samodiscipline lahko vedno pride do afere in razhoda.

nejcsvete je izjavil:


Ja, s tem se strinjam, ampak to so odgovori, ki jih dobiš, če ženske vprašaš, kaj iščejo pri moškem. In to vse drži.

- Zakaj toliko punc ostaja v razmerjih s fanti, ki niso "kind" (ala bad boyi?"
- Ki jih ne podpirajo?
- Ajde, inteligenca med partnerjema res mora biti podobna :)
- Ki niso tako izobraženi, kot one? Mogoče celo dropouti?
- Confidence je pa zelo privlačen, to pa drži.

Zato ker sprejemajo kompromise, ker, kot si že sam povedal, kvalitetnih moških je relativno malo.

nejcsvete je izjavil:


Recimo, zakaj je arhetip bad boya ženska tako privlačen? Ponavadi je samozavesten, se ne podreja drugim. Pretirano ljubosumen, vzkipljiv. Vedno v težavah, ampak vedno nekako preživi. Vse punce ga hočejo, ker je to "neukrotljivo bitje". Nekako kar dobro odkljuka vseh 5, razen čustvenega vživljanja, kar je ponavadi glavni problem bad boyev.

Večina z badboyi zaključi najkasneje do 25 leta, tiste, ki se z njimi ukvarjajo še po tej starosti izhajajo iz problematičnih družin in imajo nizko samopodobo, pri čemer velja omeniti, da je velik del privlačnosti badboya to, da so ravno one tiste izbranke, ki ga bodo uspele "udomačiti", kar seveda predstavlja izjemen ego boost, se pa zelo redko zgodi.

nejcsvete je izjavil:

Če bi se punce dejansko odzivale na te stvari, na katere pravijo da se, potem noben kreten ne bi imel punce. Vsi bad boyi bi bili samski. Če pa pogledaš te faktorje privlačnosti, pa je vse dosti bolj smiselno.

Če bi se punce ukvarjale samo z nekreteni, bi jih ogromno ostalo samskih, resno, men have it sooo easy, odpovejo se kretenstvu, pa je že pol dela opravljenega.

Hypathia ::

nejcsvete je izjavil:



Ženske so curvy, da lažje rojevajo otroke. Lahko rojevanje otrok je zgodovinsko gledano prednost. Moški imamo raje ženske, ki nam bodo lažje rodile otroke, zato se bolj palimo na take bejbe.

Mene te evopsych teze ne prepričajo, so bolj ugibanja kot pa resna dognanja, obstajajo tudi moški, ki so jim bolj všeč manekenske ali športne postave, telesni ideali so se vseskozi spreminjali, se tudi razlikujejo po posameznih delih sveta, tako da izgleda, da so te zadeve bolj kulturno kot biološko pogojene.

Facebook dev ::

Mislim, da sem pred kratkim bral študijo, da imajo moški, ki imajo raje močnejše (oz. curvy) ženske, za svoje žene ženske, ki imajo močnejšo postavo. Kar me je pa najbolj presenetilo, da imajo takšni moški in ženske tudi več otrok od parov, kjer je žena vitke postave. Samo toliko, da debunkam tole tvojo teorijo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Hypathia ::

In kaj točno si debunkal?

avom23 ::

Morda bi se partnerja morala tudi izogibati, da se v spolnosti ne ženeta za orgazmom, ali se.mu celo v večji meri izogibata. Spolnost torej ki ni ciljno naravnana.

Facebook dev ::

Hypathia je izjavil:

In kaj točno si debunkal?


Da je to kulturno pogojeno in nevem kaj. Moški, ki imajo radi naraščaj, raje izberejo močnejše ženske.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

avom23 ::

Mišljeno v kontekstu partnerstva, ki je naravnano, da bi trajalo

Zodiac ::

Za nekatere uporabnike bi bil med.čez forum boljše mesto za prodajanje zraka, tam imajo še prostor za ljudi ki drugim prodajajo nasvete za katere nimajo izobrazbe ali izkušenj.

Slopek ::

sej je samo debata...nihče ti tukaj nič ne prodaja. Lahko se pa javiš, al pa poveš kaj rabiš. ;)

Hypathia ::

Facebook dev je izjavil:

Hypathia je izjavil:

In kaj točno si debunkal?


Da je to kulturno pogojeno in nevem kaj. Moški, ki imajo radi naraščaj, raje izberejo močnejše ženske.

Nisem brala raziskave ampak nekako dvomim, da jim je uspelo dokazati vzročnost. Mogoče so pa ženske želele več otrok, sploh so pa ženske, ki imajo več otrok ponavadi tudi močnejše. Pa osnovna teza je bila, da imajo vsi moški radi curvy ženske, zato ker lažje rojevajo otroke, kar očitno ne drži.

Facebook dev ::

Meni se zdi, da paše na vsake toliko tudi kakšna bolj družbeno koristna debata, ne pa da se samo piše o tem kak avto bi kupil, oziroma kak televizor ali tipkovnica je kul.

Hypathia je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Hypathia je izjavil:

In kaj točno si debunkal?


Da je to kulturno pogojeno in nevem kaj. Moški, ki imajo radi naraščaj, raje izberejo močnejše ženske.

Nisem brala raziskave ampak nekako dvomim, da jim je uspelo dokazati vzročnost. Mogoče so pa ženske želele več otrok, sploh so pa ženske, ki imajo več otrok ponavadi tudi močnejše. Pa osnovna teza je bila, da imajo vsi moški radi curvy ženske, zato ker lažje rojevajo otroke, kar očitno ne drži.


Dobro, namerno sem napisal, da "mislim", da sem prebral študijo. Te študije seveda nisem prebral, ker najbrž sploh ne obstaja, in kaj takega najbrž sploh ne drži. Pa nič zato. To naj ti bo samo šola, da ne zaupaj vsemu, kar kakšen bedak napiše na forum. Svoje trditve naj podkrepijo z viri.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Torej si bedak, OK, naj bo tokrat po tvoje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zodiac ()

Zodiac ::

Slopek je izjavil:

sej je samo debata...nihče ti tukaj nič ne prodaja. Lahko se pa javiš, al pa poveš kaj rabiš. ;)

Če nekateri uporabniki vztrajajo pri svojih mnenjih, kljub temu, da se jih postavi pred dejstva se bolj slabo lahko debatira.

Slopek ::

Jaz sem 100%, da sem gledal dokumentarec iz krajev, kjer se izbira ženske na podlagi široki boki=več otrok, lažji porod, itd,=boljša žena. Seveda to ne pomeni, da pa je v pasu ozka. Te žene, so bile vse močnejše postave. Sem pa hotel zdaj poiskati kaj o tem, pa sem dobil 100 zadetkov o tem, kako ženske z boki, rojevajo bolj inteligentno deco. Če se ne motim, je bila fotka od te armenke 1st photo...fak

Zodiac je izjavil:

Slopek je izjavil:

sej je samo debata...nihče ti tukaj nič ne prodaja. Lahko se pa javiš, al pa poveš kaj rabiš. ;)

Če nekateri uporabniki vztrajajo pri svojih mnenjih, kljub temu, da se jih postavi pred dejstva se bolj slabo lahko debatira.

Ja imaš prav, ampak če imaš ti boljšo resnico, super zate. Naj drugi živij(m)o v zmoti. Simple as that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Hypathia ::

Tudi v Sloveniji so 100+ let nazaj ženske, ki bi jim nekateri danes rekli "nasedli kit", veljale za "fejst babe" in dober ulov. Zato je pa trditev, da kultura ne vpliva na preference, smešna.

Facebook dev ::

Jah, mi je žal za take moški, ki to pravijo. Saj veš, kako gre rek, raje nasedli kit v postelji, kot nasedli kit v morju.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Tudi v Sloveniji so 100+ let nazaj ženske, ki bi jim nekateri danes rekli "nasedli kit", veljale za "fejst babe" in dober ulov. Zato je pa trditev, da kultura ne vpliva na preference, smešna.

Jaz se s tem popolnoma strinjam...žal mi je fantov in punc, ki prehitro odkrijejo užitke in na žalost prevečkrat muke sexualnosti, saj informacije so popolnoma napačne, izkrivljene.

V času Napoleona je bila bleda koža tisti ideal...bela mislim napudrana...vsi so se pudrali, tudi tipi...zdaj se vsi cvremo, je agenda taka, da je temno lepo in tisto kar nekaj velja :)
Sicer je (pre)sončana koža prevečkrat zjebana, je pa "lepa". Za nekatere. Pa še lasulja je takrat mogla biti top, da je prišla v ožji izbor. Bokov, pa zares sploh vidu nisi v tistih časih. Še v postelji ne.

Hypathia ::

Facebook dev je izjavil:

Saj veš, kako gre rek, raje nasedli kit v postelji, kot nasedli kit v morju.

Ne, to globoko resnico pa prvič slišim, se je le splačalo vztrajati 12 strani.

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Saj veš, kako gre rek, raje nasedli kit v postelji, kot nasedli kit v morju.

Ne, to globoko resnico pa prvič slišim, se je le splačalo vztrajati 12 strani.

po pravici, tudi sam tole prvič slišim...
original s ptički, je boljši...
pa seksualna izpeljanka: bolš sova v postli, kot rossela v kletki...sam dons je kokoši preveč, sploh ne grejo v promet...vsaj na dolgi rok ne

PrihajaNodi ::

V času Napoleona je bila bleda koža tisti ideal...bela mislim napudrana...vsi so se pudrali, tudi tipi...zdaj se vsi cvremo, je agenda taka, da je temno lepo in tisto kar nekaj velja :)


Temno velja lepo iz razloga da imas cas in lahko potujes. Kar pomeni premozenje. Tajci oz jv azijci pa temno oz porjavelo kozo oznacujejo kot nekoga, ki dela na polju in je reven. Zato smo jim pa belci lepi in se tiste zenske zalepijo nate.
Pac ko si tam pomislis za koji k. bi se na zahodu igral Nejceve igrice, ker je skoda energije, truda, output pa mizeren.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

čaki, sam je razlika al iščeš naključni fuk, al lajf suporterja in baby mamo. Sam ne bi iskal drugega, v okolju, ki mi ponuja predvsem prvo opcijo...se pravi "dober" fuk.
To s tajci in te fore ne poznam...verjamem pa, da so na drugem koncu sveta, lepoto iskali drugje-očitno neuspešno...
pa da ti povem eno zgodbo...ko sem gledal pizzagate in te fore, sem naletel na posnetek iz tajske, se mi zdi...gor je pa en star predator, ki išče mlado žrtev...100% sem, da to osebo poznam...lahko poiščem posnetek, če kdo pozna to staro osebo iz okolice lesc, ki je veliko potovala po tajskem, itd in nekako preverjala znanje odraslih...več ne povem...vsem je bilo jasno, zakaj hodi tja, ampak, da potem to vidiš na yt...da dol padeš

nergac ::

Pozdravljeni družba.
Sem na hitro preletel.
Nejc je popolnoma deklasiral Hipija.
Nejcu sledi Nodi, potem Logi.
Ostali gledamo iz lože.
Sam sem zapustil bojišče, mogoče se vključim tu pa tam.

PrihajaNodi ::

čaki, sam je razlika al iščeš naključni fuk, al lajf suporterja in baby mamo. Sam ne bi iskal drugega, v okolju, ki mi ponuja predvsem prvo opcijo...se pravi "dober" fuk.


Zakaj pa mislis da so slovenke vec vredne kot tajke? Niso. Vecina novodobnih *** se prdnilo ne bo zate.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Nodi, še zmeraj nisi prišel čez tisto svojo Romunko? Niso vse ženske iste ...

Pripelji se naslednjič z BMWjem mimo parlamenta ali jet bara v petek zvečer, pa boš videl, ali se res ne brigajo zate.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Nah, bom se korono fasal na stara leta
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

Za vsako rit šiba raste, pravi slovenski pregovor.

Zdaj kaj je rit in kaj šiba, boste ugotovili sami.

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

čaki, sam je razlika al iščeš naključni fuk, al lajf suporterja in baby mamo. Sam ne bi iskal drugega, v okolju, ki mi ponuja predvsem prvo opcijo...se pravi "dober" fuk.


Zakaj pa mislis da so slovenke vec vredne kot tajke? Niso. Vecina novodobnih *** se prdnilo ne bo zate.

tega nisem rekel...samo tajka, praviš, da bo šla s tabo že zato, ker si tujec, imaš belo kožo, kaj vem...v glavnem pa bo vedela, da si turist, upala pa, da še bogat, da se ji ne bo treba več ubadat s starimi slinavci...vsaj vsako uro ne z drugim, no. Ampak to, da s tajske ali pa iz bosne pripelješ ženo, ne spremeni dejstva, da nekaj počneš narobe pri ženskah tukaj...čE tajko potem tukaj prikleneš, jo boš mogoče obdržal(če ne bo v bližini žage), če jo spustiš malo na svobodo, nimaš šans ;)

nergac ::

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

čaki, sam je razlika al iščeš naključni fuk, al lajf suporterja in baby mamo. Sam ne bi iskal drugega, v okolju, ki mi ponuja predvsem prvo opcijo...se pravi "dober" fuk.


Zakaj pa mislis da so slovenke vec vredne kot tajke? Niso. Vecina novodobnih *** se prdnilo ne bo zate.

tega nisem rekel...samo tajka, praviš, da bo šla s tabo že zato, ker si tujec, imaš belo kožo, kaj vem...v glavnem pa bo vedela, da si turist, upala pa, da še bogat, da se ji ne bo treba več ubadat s starimi slinavci...vsaj vsako uro ne z drugim, no. Ampak to, da s tajske ali pa iz bosne pripelješ ženo, ne spremeni dejstva, da nekaj počneš narobe pri ženskah tukaj...čE tajko potem tukaj prikleneš, jo boš mogoče obdržal(če ne bo v bližini žage), če jo spustiš malo na svobodo, nimaš šans ;)


Kako pa boš ti vedel da je Tajka Tajka. In kaj bi naredil, če slučajno ni?

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

V času Napoleona je bila bleda koža tisti ideal...bela mislim napudrana...vsi so se pudrali, tudi tipi...zdaj se vsi cvremo, je agenda taka, da je temno lepo in tisto kar nekaj velja :)


Temno velja lepo iz razloga da imas cas in lahko potujes. Kar pomeni premozenje. Tajci oz jv azijci pa temno oz porjavelo kozo oznacujejo kot nekoga, ki dela na polju in je reven. Zato smo jim pa belci lepi in se tiste zenske zalepijo nate.
Pac ko si tam pomislis za koji k. bi se na zahodu igral Nejceve igrice, ker je skoda energije, truda, output pa mizeren.
Ja, je kar zanimivo spremljati kulture. Azijci so nori na belo kožo, belci pa ponavadi hočejo biti malce porjaveli. Porjaveli smo najboljše skoz prišli se mi zdi.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471198675 (56239) FireSnake

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031016 (27434) bluefish

Sarkastičen filmček - Ženske danes vs nekoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8611662 (10084) D3m
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027414 (23406) first_line

Več podobnih tem