» »

Nejc Svete - izkušnje

Nejc Svete - izkušnje

««
10 / 13
»»

PrihajaNodi ::

Ona ni bila revna, dalec od tega. lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

Seveda, ti rabiš dovolj revno, da jo boš lahko priklenil na verigo, ampak vsaka veriga se enkrat strga.

showsover ::

Sem res slišal, da so punce na daljnem vzhodu veliko bolj (pro)aktivne in v resnici one povabijo kandidate na pijačo in dodatno spoznavanje. Ne morem potrditi 100%, tako mi je pač razlagal moj gospod šef mentor potapljaški mojster, če je lagal meni, jaz lažem vam. Precej obrnjeno glede na našo kulturo, kjer je ženska trdnjava, ki jo je potrebno osvojiti.

Hypathia ::

Verjetno belce, dvomim, da tudi domačine.

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja s to razliko da je danes razlika ce imas finance in si financno stabilen kot pa misice in na zavodu. Imas denar, super, gremo v vietnam po zeno.

ne, razlika je, če si tepec, ki mu je rekreacija hoja po štengah, ko pride z nagobčnikom iz trgovine. Kot lahko pri 50ih opaziš, to ni ravno nek recept za kakovost. Ne dobiš družbe a? Mamica kdaj an?
A ti misliš, da je to ql veza, če greš po ženo z denarjem? Ali zares verjameš, da so vse babe na denar mahnjene? PO tvoje celo samo na denar. NIMAŠ POJMA!!! Vsekakor pa moraš med ljudi, brez maske. No, razen, če nisi ves gnil, tja v usta. Mogoče ti zato paše maska in to.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Verjetno belce, dvomim, da tudi domačine.


Domacine ne, ker so povecini pjanci in hitro ugotovijo kdo je stabilen. Mid class belec je tam zelo zazeljen. Tudi pogovori so boljsi z njimi.

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja s to razliko da je danes razlika ce imas finance in si financno stabilen kot pa misice in na zavodu. Imas denar, super, gremo v vietnam po zeno.

ne, razlika je, če si tepec, ki mu je rekreacija hoja po štengah, ko pride z nagobčnikom iz trgovine. Kot lahko pri 50ih opaziš, to ni ravno nek recept za kakovost. Ne dobiš družbe a? Mamica kdaj an?
A ti misliš, da je to ql veza, če greš po ženo z denarjem? Ali zares verjameš, da so vse babe na denar mahnjene? PO tvoje celo samo na denar. NIMAŠ POJMA!!! Vsekakor pa moraš med ljudi, brez maske. No, razen, če nisi ves gnil, tja v usta. Mogoče ti zato paše maska in to.



Sej ko bos korono dobil bodo pa drugi placeval tvojo hospitalizacijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.

nergac ::

Posebej v odročnih krajih, kjer jih ukinjajo.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.


Svet gre naprej, hrvatje ze hodijo po filipinke, ker so boljse zene, boljsa in stabilna kultura. Ti pa kar bodi v kletki in vihaj nos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hurikhan ::

Ne vem kakšne izkušnje imaš ti. Jaz poznam dost slovenk, ki so čist vredu (normalne). Povsod pa obstajajo izjeme, v pozitivnem ali negativnem smislu.

PrihajaNodi ::

To je odlicno, ce jih poznas. Sem pa vec sveta dal okoli tako da poznam razliko. Za kitajke pa res ne vem. So pa pridne ko hudic in izobrazene. Azijski tigri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Verjetno belce, dvomim, da tudi domačine.


Domacine ne, ker so povecini pjanci in hitro ugotovijo kdo je stabilen. Mid class belec je tam zelo zazeljen. Tudi pogovori so boljsi z njimi.

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja s to razliko da je danes razlika ce imas finance in si financno stabilen kot pa misice in na zavodu. Imas denar, super, gremo v vietnam po zeno.

ne, razlika je, če si tepec, ki mu je rekreacija hoja po štengah, ko pride z nagobčnikom iz trgovine. Kot lahko pri 50ih opaziš, to ni ravno nek recept za kakovost. Ne dobiš družbe a? Mamica kdaj an?
A ti misliš, da je to ql veza, če greš po ženo z denarjem? Ali zares verjameš, da so vse babe na denar mahnjene? PO tvoje celo samo na denar. NIMAŠ POJMA!!! Vsekakor pa moraš med ljudi, brez maske. No, razen, če nisi ves gnil, tja v usta. Mogoče ti zato paše maska in to.



Sej ko bos korono dobil bodo pa drugi placeval tvojo hospitalizacijo.


aha...ravno dobro sem iz 3 urnega vsakodnevnega vzpona, zdaj grem pod leden tuš, pol pa počakam ženo in BJ, še predno pridejo domov otroci.
če dobro bereš, korone nimam v planu. Ti, si jo pa kar lepo izplaniraj.

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.


Svet gre naprej, hrvatje ze hodijo po filipinke, ker so boljse zene, boljsa in stabilna kultura. Ti pa kar bodi v kletki in vihaj nos

To ni še nič, američani jih kar po pošti naročajo.

#Ostani doma
#Ostani v kleti

nergac ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.


Svet gre naprej, hrvatje ze hodijo po filipinke, ker so boljse zene, boljsa in stabilna kultura. Ti pa kar bodi v kletki in vihaj nos

To ni še nič, američani jih kar po pošti naročajo.

#Ostani doma
#Ostani v kleti


#Bodi odgovoren

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.


Svet gre naprej, hrvatje ze hodijo po filipinke, ker so boljse zene, boljsa in stabilna kultura. Ti pa kar bodi v kletki in vihaj nos

To ni še nič, američani jih kar po pošti naročajo.

#Ostani doma
#Ostani v kleti


Zakaj pa ne. Vsakomur svoje:) Mas pa se Kazahstan, Gruzijo, Armenijo, tud super dekleta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

Cruz je izjavil:


Se strinjam, dvomim da kdo krivi posamezno punco.

Seveda jo. Ženske naj bi si bile same krive, ker da so toliko neumne, plehke, naivne... da nasedajo na te fore, ali pa so krive druge ženske, nihče pa ne želi videti kdo vleče niti iz ozadja.
Moški tudi nasedamo na razne fore, tako da se strinjam, da je problem v družbi. Sploh kar se tiče "alpha male" videojov, ki so zelo popularni. Kakor je en Youtuber povedal, to je "astrology for men".
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Itak, da je zaželen, bankomati so povsod zaželeni.


Svet gre naprej, hrvatje ze hodijo po filipinke, ker so boljse zene, boljsa in stabilna kultura. Ti pa kar bodi v kletki in vihaj nos

To ni še nič, američani jih kar po pošti naročajo.

#Ostani doma
#Ostani v kleti


Zakaj pa ne. Vsakomur svoje:) Mas pa se Kazahstan, Gruzijo, Armenijo, tud super dekleta.


Armenke so the best ...
Škoda da se je Kim pokvarila s plastiko.

PREVEČ PLASTIKE! NASPLOH!

Hypathia ::

Cruz je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Cruz je izjavil:


Se strinjam, dvomim da kdo krivi posamezno punco.

Seveda jo. Ženske naj bi si bile same krive, ker da so toliko neumne, plehke, naivne... da nasedajo na te fore, ali pa so krive druge ženske, nihče pa ne želi videti kdo vleče niti iz ozadja.
Moški tudi nasedamo na razne fore, tako da se strinjam, da je problem v družbi. Sploh kar se tiče "alpha male" videojov, ki so zelo popularni. Kakor je en Youtuber povedal, to je "astrology for men".

To je res, ampak škoda, ki je narejena enemu ali drugemu spolu, še vedno ni primerljiva.

PrihajaNodi je izjavil:



Zakaj pa ne. Vsakomur svoje:) Mas pa se Kazahstan, Gruzijo, Armenijo, tud super dekleta.

Ja, cel svet bi raje obredel kot pa karkoli naredil na sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

hurikhan ::

Ne rabi cel svet obredit, lahko kar od doma: https://findmailorderbride.com/armenian...

However, it is not only the breathtaking beauty of Armenian brides that makes them so desirable for men to marry: apart from being gorgeous on the outside, they are also amazing INSIDE. They are kind, meek, respectful and responsible. They love to take care of people they love and WOULD DO everything for their family members to be happy and content.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hurikhan ()

Hypathia ::

Potem pa svizec zavije čokolado.

hurikhan ::

Armenka to naredi, ker bi naredila vse...

Hypathia ::

Kardanke so Armenke, pa imajo matriarhat.

PrihajaNodi ::

Ja, cel svet bi raje obredel kot pa karkoli naredil na sebi.


Nah, samo Tjase prepuscam vam oz Nejcem. Mi ni do tega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

Pri Tjaši itak nimaš šans, sploh pa je že zasedena, sedaj ima Črnogorca.

PrihajaNodi ::

Veliko srece ji zelim.

Hypathia je izjavil:

Kardanke so Armenke, pa imajo matriarhat.


Kardanke so bile vzgojene v zahodni kulturi. Starci pa bogati ko pes.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

showsover ::

Sam okus se menda res spreminja...

Nekoč so mi bile zelo privlačne bionde z zlikanimi lasi, zdaj so mi bolj temnolase z zlikanimi lasmi, morajo imet nekaj mesa na sebi, bit človeške. Okostnjakinje so čista grozota.

Nekoč bolj zrezki in to, zdaj bolj kakšne jedi na žlico, nekoč bolj sladko, zdaj bolj kislo.

Če še niste tukaj, počakate. Zanimivo, a ne.

nejcsvete ::

Hangman je izjavil:

Nejc, spet vprašanje zate.

Ni mi problem ogovoriti neznanko in upam si garantirati, da se bo v prvih 3 minutah pogovora vsaj enkrat nasmejala. Če sem pol ure v njeni družbi, se bo od smeha že zvijala. Kar želim povedati: to moraš imeti v sebi. Vsekakor to ni stvar, ki se jo lahko naučiš.


Ni res. Tega se lahko nauči res skoraj vsak. Če ti je to "naravno", to samo pomeni, da si mogoče odraščal s starši, ki so bili bolj komunikativni, humoristični. Ali pa s prijatelji in se te je prijelo. Sej veš tisto, si povprečje 5 ljudi, s katerimi se družiš največ. Verjetno je bilo kaj podobnega pri tebi.

Vsak se lahko nauči biti zanimiv sogovorec s parimi spremembami:

- enakomeren govor -> dinamičen govor s poudarki, hitrejšimi in počasnejšimi deli
- tih govor --> glasnejši govor
- redkobeseden --> opisovanje v več podrobnostih
- filtriranje pri temah za pogovor, ker te skrbi, kaj si bodo drugi mislili --> govorjenje o večih temah
- skrivanje svojih prednost, ker "se ni lepo bahati in moraš biti skromen" --> na pravi način pokažeš, da si zanimiv

Potem prideva še do tega, kako na zanimiv način povedati zgodbo - pri tem pomagajo komedije. Obstajajo pravila, ki naredijo zgodbo smešno. Pa še to: če poveš eno zabavno prigodo, si bo punca mislila "to je zabavna zgodba". Če poveš 5 zabavnih zgodb, pa si bo mislila "ta tip je zabaven".

Formula za osvajanje punc je dokaj preprosta. Bodi se zmožen pogovarjati + naredi nekaj. Iz tega malega, kar si povedal predvidevam, da s puncami delaš preveč varno in posledično ne prideš nikamor. Verjetno si tudi imel precej situacij, na katere lahko pogledaš nazaj in rečeš "Joj, takrat bi jo moral poljubiti." Dokaj klasičen problem, ki je enostavno rešljiv.

Hangman je izjavil:

Po drugi strani pa nisem neki lepotec. Imam 30+ let, pa sem že povečini plešast in tudi sivih las mi ne manjka. Dodaj še trebuh, pa imaš mojo sliko. Kljub zgovornosti pa sam nimam šans pri tistih, ki palijo na videz, ker tukaj pogorim.


Evo, si si sam specificiral, kje lahko začneš.

- 30-40 so najboljša leta za moške.
- V angleščini rečemo "Balding is not a choice. Bold IS." Če si napol plešast in zgleda slabo, se zabrij. Mogoče si pusti brado, če imaš dobro.
- Imej obleke, ki se ti prilegajo. Hlače ustrezne dolžine.
- Trebuha se lahko znebiš v 3 mesecih, če se tega resno lotiš. Ko sem narazen s Tjašo (o kateri je bilo v tej temi že nekaj povedano, haha), sem v 1 mesecu izgubil 14 kil. Ni bila najbolj zdrava zadeva, danes bi to naredil v roku 3 mesecev ali več. Se pa definitivno da.

Za primerjavo ti lahko dam, kako sem se jaz spremenil v 10 letih: https://www.instagram.com/p/B18-0-VFUBl/ . Isti človek, pa če bi se moral oceniti bi rekel, da sem na prvi sliki 4, na drugi pa vsaj 7. Sprememba oblek, frizure, prehrane, rekreacije. To je to.

Hangman je izjavil:

Zanima me, kako lahko tvoja predavanja pomagajo nekomu, ki ni komunikativen in se mu od živčnosti tresejo kolena? Ali pa nekomu, ki sicer nima problema s pristopom, a je po videzu na nuli? Zakaj te to sprašujem? Ker sta videz in komunikativnost razloga, zaradi katerih 90% ne naredi prvega koraka, ki pa je nujno potreben, da "prebiješ led".


Imaš prav - večina ljudi ne naredi prvega koraka (pri puncah, biznisu ali pa zdravju/fitnesu - vseeno), ker ali:
1. Ne ve, kako se stvari lotiti
2. Si ne upa.

Če ne veš, kako se stvari lotiti, ampak si upaš - rabiš znanje. Nekoga, da ti pove, kako gre korak za korakom. Se pravi: "Najprej si sploh zamisli, kakšno punco bi rad imel. Čim bolj podrobno. Ko jo boš videl, boš pristopil do nje ali z direktnim pristopom (Hej, ful si mi lušna, mogu sem te spoznat...) ali pa indirektnim (Kompliment, vprašaš za nasvet,...).

In tako naprej.

Če pa si ne upaš, potem najprej ugotoviva, kje je vzrok za to. Slaba samozavest, slabe izkušnje iz preteklosti, otroštva, kaj drugega. Popraviva vzroke in začneva z malimi koraki. Če te je strah pristopiti do punce, te ne bom poslal direktno do punc. Najprej boš rekel dober dan babici na avtobusni postaji. Vprašal za nasvet prodajalko v trgovini z oblekami - toliko, da se najprej rešiš tega strahu pred kontaktom z novimi ljudmi. Potem pa naprej.

Če hočeš, se lahko prijaviš na brezplačen klic z mano, pa narediva plan: https://forms.gle/YrcxoUU71WmnSxdB7

In ja, klic je zastonj, ker je upsell osebno mentorstvo (https://popolnorazmerje.si/online-coach..., ampak no hard feelings, če se za to ne odločiš :)

hurikhan ::

Tudi sam sem opazil zelo podobno. Bolj kot si star, bolj močan sir ti paše.

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kardanke so bile vzgojene v zahodni kulturi. Starci pa bogati ko pes.

Sej ko boš ti svojo armenko pripeljal v Ruše, se bo tudi hitro navzela zahodnih navad.

nergac ::

showsover je izjavil:

Sam okus se menda res spreminja...

Nekoč so mi bile zelo privlačne bionde z zlikanimi lasi, zdaj so mi bolj temnolase z zlikanimi lasmi, morajo imet nekaj mesa na sebi, bit človeške. Okostnjakinje so čista grozota.

Nekoč bolj zrezki in to, zdaj bolj kakšne jedi na žlico, nekoč bolj sladko, zdaj bolj kislo.

Če še niste tukaj, počakate. Zanimivo, a ne.


Isto.
Otrok, deček, fant, moški, starec ...

To je naravno.

Likalnik ::

Hangman je izjavil:

Nejc, spet vprašanje zate.

Ni mi problem ogovoriti neznanko in upam si garantirati, da se bo v prvih 3 minutah pogovora vsaj enkrat nasmejala. Če sem pol ure v njeni družbi, se bo od smeha že zvijala. Kar želim povedati: to moraš imeti v sebi. Vsekakor to ni stvar, ki se jo lahko naučiš.
Po drugi strani pa nisem neki lepotec. Imam 30+ let, pa sem že povečini plešast in tudi sivih las mi ne manjka. Dodaj še trebuh, pa imaš mojo sliko. Kljub zgovornosti pa sam nimam šans pri tistih, ki palijo na videz, ker tukaj pogorim.

Zanima me, kako lahko tvoja predavanja pomagajo nekomu, ki ni komunikativen in se mu od živčnosti tresejo kolena? Ali pa nekomu, ki sicer nima problema s pristopom, a je po videzu na nuli? Zakaj te to sprašujem? Ker sta videz in komunikativnost razloga, zaradi katerih 90% ne naredi prvega koraka, ki pa je nujno potreben, da "prebiješ led".



Menim, da sta videz in pomanjkanje komunikativnosti samo blokade v posameznikovih glavah in izgovori, da ne naredijo prvi korak....vse sorte različnih ljudi se zaljubi....določenim ženskam so všeč plešasti moški z večjim trebuhom ali pa so jim simpatični moški kateri jecljajo oziroma so nervozni pri prvem pristopu.....

Nekdo, ki ni komunikativen se lahko z malo vaje in parimi spodletelimi prvimi pristopi skozi čas in izkušnje toliko "izvežba" da to težavo lahko na dolgi rok tudi premaga.

Glede videza je pa tako...če so res težave zaradi tega v nočnih klubih in zaradi tega ne moreš pričakovati ljubezni na prvi pogled......bi pa mogoče poizkusil v skupni družbi...kjer imaš praktično cel večer čas, da jo z svojo komunikativnostjo očaraš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Kardanke so bile vzgojene v zahodni kulturi. Starci pa bogati ko pes.

Sej ko boš ti svojo armenko pripeljal v Ruše, se bo tudi hitro navzela zahodnih navad.



Ona ne, froci pa mrbit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

OP, predlagam ti da spremeniš naslov teme.

Nodi, kaj meniš, bomo ujeli Svetilko po številu postov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

PrihajaNodi ::

Pojma nimam. Zelim pa Nejcu veliko srece.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

showsover ::

Če bomo tako nadaljevali, bo Nejc kot Smiljan, multipli milijonar, ki računa jurja na uro, da ne omenjam, da bo več strani kot Vlada/Volitve 2020.

nergac ::

Jaz tudi.

Pa moram pohvaliti Hipijev okus za ženske.
Neka črno-bela lepotica nam je pošiljala ljubčka.

PrihajaNodi ::

Se zna zgodit. Moski so obupani. Bom pa se enkrat prosil moderatorja za zaklep ker to ne spada na slotech

So speed dating variante na voljo

Za punce zastonj, jasno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nergac ::

showsover je izjavil:

Če bomo tako nadaljevali, bo Nejc kot Smiljan, multipli milijonar, ki računa jurja na uro, da ne omenjam, da bo več strani kot Vlada/Volitve 2020.


Mori je faca ... Vendar že dolgo nisem slišal nič o njem. Kaj je z njim? Nisem na tekočem, me pa zanima ...

showsover ::

Samo tisto črno-belo lepotico sem jaz dobil že nekaj časa nazaj.

In sem bil čisto paf...

Pa še en dojenček je bil, ki je cracking up padal vznak od smejanja.

Ne vem, če je bilo kakšno bolj subtilno sporočilo, potem me je kontaktiral en FormalUser ali takp nekako. FormerUser najbrž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

nergac ::

Mislim, s kakimi malenkostmi se ubadate ...
Iščete drevo, ne vidite gozda.

showsover ::

Ja, sorči no, da smo te spet razočarali.

nergac ::

Kaj pravite, naj organiziram tečaj tako kot Nejc?
Ampak samo na temo Odnosov?

showsover ::

Organiziraj en dober party za bolj stare ljudi, ki se jim ne da NIČ delati.

nergac ::

Ampak ne morem dati na YT.
Mislim da tam kletvice niso dovoljene ...

Saj poskušam, pa ni nobenih kandidatov in kandidatk za orgije.

Bolje delati nič kod delati štalo.

Sicer trenutno delam. Prostovoljno. Na ST.

Samo to tebi bedaku ni jasno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Hypathia ::

showsover je izjavil:

Samo tisto črno-belo lepotico sem jaz dobil že nekaj časa nazaj.

In sem bil čisto paf...

Pa še en dojenček je bil, ki je cracking up padal vznak od smejanja.

Ne vem, če je bilo kakšno bolj subtilno sporočilo, potem me je kontaktiral en FormalUser ali takp nekako. FormerUser najbrž.

Bolje, da ne povem kakšne neumnosti si ti pisal v tistem zs, lahko zgolj namignem, da je bil edini smiselni odgovor

showsover ::

Samo to je kar simpatičen feedback. Dobro, da ni bilo kaj v smislu

nejcsvete ::

c3p0 je izjavil:

Moški bo žensko pač vedno najprej ocenil glede na videz, nekje sem bral, da se vse skupaj zgodi nekje v 0.2 sekunde. Kakšne so preference, je drugo. Moški smo (večinoma) izrazito vizualni. Tudi geni in evolucija to vesta, zato so ženske pač lepše, curvy.

Ženska pa pri moškem želi kaj druga: da se bo postavil za njo, da bo skrbel za njo, ko bo 100% zasedena z dojenčkom. To se nekoliko sfiži, ko punca napačno identificira loserja/abuserja kot nekoga takega. Nekatere pridejo k pameti, druge ne, ali prepozno.

Seveda enako delajo tudi nekateri moški, vzame le fasado, znotraj pa oseba nesposobna življenja. Je tudi na tem forumu kar nekaj takih izpovedi.

Pa če ti narediš 10 gender studies diplom in doktoriraš iz feminizma, bo to še vedno tako.


Super razlaga. Sicer zelo poenostavljena ampak kar drži tole :)

Hypathia je izjavil:

[Pač išči med tistimi, ki jim videz ni toliko pomemben, takšnimi, ki tudi same ne izstopajo po njem, med 30+ jih gotovo ni tako malo.


Ne, ravno to je narobe in glavni razlog, zakaj je toliko ločitev. Ker se ljudje pač sprijaznijo z nekom samo zato, da so v vezi. Izboljšaj svoj videz, kolikor ga lahko. Prvi korak je definitivno to, da se spraviš v formo.

Imamo pa fantje tudi to srečo, da tudi če ne izgledamo kot top modeli, lahko osvojimo punce "izven naše lige". Dejmo raje rečt punce, ki izgledajo, kot da so izven naše lige po videzu. Kot moški lahko ti punci ponudiš veliko več kot samo svoj videz (enako je pri puncah, seveda)

Hangman je izjavil:


Ne vem kako bi jim pomagala predavanja, jaz bi jih postavila na realna tla, ker je njihov glavni problem, da se precenjujejo. Videz in komunikacija se gotovo lahko nekoliko izboljšata, ampak vseeno imajo več uspeha tisti, ki lovijo v svoji ligi, ne pa preganjajo golobe po strehah.


Ja, je res, fantje se precenjujejo. Ampak boljši nasvet kot "lovi v svoji ligi" je "napreduj v ligo, v kateri hočeš loviti". Če je punca supermodel, hodi po celem svetu na fotoshootinge, je stalno na poti, ti pa si doma, v svoji 8-16 službi, brez ambicij in zapečkar, je večji problem v različnih življenjskih stilih, kot pa to, da je ona izven tvoje lige. Če je punca komunikativna, rada žura, se druži z ljudmi, ti pa se ne znaš pogovarjati, tudi ne bo funkcioniralo.

showsover je izjavil:

Sem res slišal, da so punce na daljnem vzhodu veliko bolj (pro)aktivne in v resnici one povabijo kandidate na pijačo in dodatno spoznavanje. Ne morem potrditi 100%, tako mi je pač razlagal moj gospod šef mentor potapljaški mojster, če je lagal meni, jaz lažem vam. Precej obrnjeno glede na našo kulturo, kjer je ženska trdnjava, ki jo je potrebno osvojiti.


Ja, razni Baliji, Tajske, Filipini so še posebno znani po tem. Ampak tega se po mojem mnenju ne bi smel posluževati noben moški, obstajajo lažji načini, da dobiš bejbo. Poglejte si 90 day fiancee za boljšo predstavo, kako to zgleda :D

Problem je tudi naša kultura. Poglejte samo, koliko hejta dobim jaz že v tej temi, ker pomagam fantom povabiti punco na pijačo. Pa smo načeloma moški tisti v naši kulturi, ki "naj" bi naredili prvi korak. Veš kako je šele punci, če bi ona morala povabiti tipa na pijačo?

Pa da se razumemo, jaz se borim tudi proti temu in spodbujam punce, da tudi one povabijo tipe na pijačo, če si tip ne upa narediti prvega koraka. Je pa seveda vprašanje, če si takega tipa potem sploh želi imeti.

Slopek je izjavil:

Ali zares verjameš, da so vse babe na denar mahnjene?


Najprej - seveda imaš golddiggerke in bejbe, ki so mahnjene na denar. Ampak teh je res malo. Če zagovarjaš argument, da so vse ženske mahnjene na denar se po isti logiki ne bi smel voziti z vlakom, ker lahko ta iztiri. Se zgodi? Seveda. Je statistično sploh relevantno? Ne.

So pa punce mahnjene na stvari, ki jih premožni moški izžarevajo - samozavest, pogum, ambicije, imajo cilje, vedo, kam grejo v življenju. Evo, to so prave stvari, ki privlačijo ženske. Zgolj naključje je, da če si tip, ki ima ambicije, delaš na sebi, si samozavesten, da imaš posledično zelo verjetno tudi denar.

Likalnik je izjavil:


Menim, da sta videz in pomanjkanje komunikativnosti samo blokade v posameznikovih glavah in izgovori, da ne naredijo prvi korak....vse sorte različnih ljudi se zaljubi....določenim ženskam so všeč plešasti moški z večjim trebuhom ali pa so jim simpatični moški kateri jecljajo oziroma so nervozni pri prvem pristopu.....

Nekdo, ki ni komunikativen se lahko z malo vaje in parimi spodletelimi prvimi pristopi skozi čas in izkušnje toliko "izvežba" da to težavo lahko na dolgi rok tudi premaga.

Glede videza je pa tako...če so res težave zaradi tega v nočnih klubih in zaradi tega ne moreš pričakovati ljubezni na prvi pogled......bi pa mogoče poizkusil v skupni družbi...kjer imaš praktično cel večer čas, da jo z svojo komunikativnostjo očaraš...


Se popolnoma strinjam s tem. Moja izkušnja s puncami, ko sem imel cca 20 kil špeha več in 10 kil mišic manj je bila to, da se mi število punc, ki sem jih lahko dobil ni bistveno spremenilo, so pa bile malo bolj napaljene, ko sem slekel majico :)

Pa saj je logično, tako kot imamo fantje radi punce, ki dobro izgledajo, isto je pri puncah.

PrihajaNodi je izjavil:

Pojma nimam. Zelim pa Nejcu veliko srece.


Tnx :D

nergac je izjavil:


Mori je faca ... Vendar že dolgo nisem slišal nič o njem. Kaj je z njim? Nisem na tekočem, me pa zanima ...


Mori je šel na balkanske trge. 368k sledilcev na instagramu, ga followam. Tipo dela na polno. Uporabniško ima @smilliOnmori. Kar se mi zdi genialno, haha.

nergac ::

Vse skupaj v tej temi prav lepo pozdravljam!
Zdaj pa grem delat, kot bi rekel gtfo.
Mogoče pridem popoldne ali zvečer še na kak pir.

Nejc, hvala za info glede Morija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Slopek ::

nejc men je jasno, da niso. Ampak tisti brez, mislijo, da je to zato, ker niso bogati. Ne vidijo pa, da je njihov lajf totalno neproduktiven in kaj kmalu se to na človeku pozna an. Sam ne bi imel ravno veliko pričakovanj od neke veze, ki je dobesedno kupljena. Ampak ok...bom pustil samskim starcem, da pametujejo naprej :)))

PrihajaNodi ::

Ja, razni Baliji, Tajske, Filipini so še posebno znani po tem. Ampak tega se po mojem mnenju ne bi smel posluževati noben moški, obstajajo lažji načini, da dobiš bejbo. Poglejte si 90 day fiancee za boljšo predstavo, kako to zgleda :D


Zakaj ne? Si ze sploh bil kje?

Evo siht koncan, zdj pa mal podremat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471199615 (57179) FireSnake

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031130 (27548) bluefish

Sarkastičen filmček - Ženske danes vs nekoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8611689 (10111) D3m
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027454 (23446) first_line

Več podobnih tem