» »

Eurobasket 2022 (Nemčija, Italija, Češka, Gruzija)

Eurobasket 2022 (Nemčija, Italija, Češka, Gruzija)

Temo vidijo: vsi
««
7 / 19
»»

Voss ::

Belgijci pa za 10 pik premagali Špance.

kixs ::

Dost mam...

MisterM ::

Ni še konec, so pa bošnjaki vrhunski na tem prvenstvu. A naši imajo še veliko rezerve.

Voss ::

Šport ne bi bil zanimiv, če bi vedno zmagovali favoriti. Res močna zaušnica, taktična priprava na tekmo pa zelo slaba. Pa Bosna sploh ni slaba ekipa ampak se je videlo na daleč, da tele tekme niso vzeli 100% resno. Ko se enkrat od takšne ekipe do začetka zadnje četrtine ne uspeš malce odlepiti imaš pač težave. Že videno na tekmi Bosne proti Franciji.

Reaper ::

Danes pa iskreno slabo, njihove šuterje puščamo same, skok v napadu spet slab, šut tudi, Alley-Oop na Tobeya bi jaz prepovedal, če 1× ali 2× ne gre tega več ne delaš. Na zadnjih treh tekmah smo na ta način stran vrgli najmanj 10 žog, ma kaj 10, več! Zoki pa danes spet, nadpovprečno slabo. Vse pove že pogled Gogija, ko je Zoki spet zgrešil polaganje.

Mato989 ::

HAhahahahahahah, Bosanci ki 1 mesec pred prvenstvom niti niso bili ziher če grejo ker bodo bankrotirali so premagali evropske prvake....

Trenutno kaže da smo do zdaj premagali dve najslabši repki v skupini Litvo ki ima 3 poraze in Madžare ki imajo z košarko nekje toliko kot Slovenci z bejzbolom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Voss ()

drvo ::

Reaper je izjavil:

Danes pa iskreno slabo, njihove šuterje puščamo same, skok v napadu spet slab, šut tudi, Alley-Oop na Tobeya bi jaz prepovedal, če 1× ali 2× ne gre tega več ne delaš. Na zadnjih treh tekmah smo na ta način stran vrgli najmanj 10 žog, ma kaj 10, več! Zoki pa danes spet, nadpovprečno slabo. Vse pove že pogled Gogija, ko je Zoki spet zgrešil polaganje.

To funkcionira, če bi Luka v taki akciji kdaj zaključil sam. Zdaj se pa praktično vsi osredotočijo na podajo, ker so nas prečitali.

IL_DIAVOLO ::

No, pa se jih je prizemljilo.

Treba se bo zresnit, nic selfijev in nic drugega afnanja, drugace bo to polomija.

Resnično nujen poraz, da se zresnijo pred bolj resnim tekmecem. Imamo kvaliteto, ampak ostali znajo igrati kompetentno kosarko, ki izloci tudi aktualne evropske prvake.

Poraz z Nemcijo je bil očitno slaba lekcija. Morda bo ta imel vecjo tezo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Masayoshi ::

Zelo podobno tekmi z Nemčijo: slabo trojke, slaba obramba, slab skok. Pa Luka najslabša tekme v reprezentanci odkar pomnim. Nič, zdaj je treba dobit še kakšno v grupi.

Masayoshi ::

No pa Sekulić ki na klopi drži Gorana, Zorana ki greši polaganja pa drži v igri do onemoglosti.

GupeM ::

Če potegnem črto po teh treh tekmah, me je do sedaj najbolj pozitivno presenetil Čančar. Gogi, Blažič in Prle razen prve tekme recimo da pričakovano, ostali pod pričakovanji, vključno z Dončićem. Zoki pa katastrofa, ne samo pod pričakovanji. To je tako, na uč, pa po spominu. Lahko da sem koga dal v napačno skupino.

mirator ::

Se strinjam. Dodal bi še selektorja, ki se očitno ne zaveda, da drugi preštudirajo našo igro. In če imamo samo eno taktiko, potem smo kot prebrana knjiga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()

Likalnik ::

Masayoshi je izjavil:

No pa Sekulić ki na klopi drži Gorana, Zorana ki greši polaganja pa drži v igri do onemoglosti.


Zna biti, da so dogovorjeni z Goranom, da igra vec na pomembnih oziroma tezjih nasprotnikih in v primeru, ce nam zagusti.
Goran je na koncu cel cas igral, ko smo zgubljali…prej pa kao ni bilo potrebe in recimo, da se ga spara za tezje tekme

dope1337 ::

Sodeč po njegovem odzivu, objavljenem na siolu, Gogi ni prevelik fan Sekulićevega načina vodenja repke.

Osebno upam, da zgladijo kakršnakoli nestrinjanja pač imajo, strnejo vrste in vstopijo v vsako tekmo s čimveč ekipnega duha. Je pa Sekulić imho najšibkejši člen v repki ja ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

enemon ::

GupeM je izjavil:

Če potegnem črto po teh treh tekmah, me je do sedaj najbolj pozitivno presenetil Čančar. Gogi, Blažič in Prle razen prve tekme recimo da pričakovano, ostali pod pričakovanji, vključno z Dončićem. Zoki pa katastrofa, ne samo pod pričakovanji. To je tako, na uč, pa po spominu. Lahko da sem koga dal v napačno skupino.


Ko je ovaj Prle bre? A res ne gre brez teh vzdevkov?

jonystar ::

@dope1337, tale "vprašaj selektorja" se pa ni slišal dobro, jeza je kar udarjala vn.

kixs ::

Nima veze kaj so dogovorjeni, verjetno ne, da izgubljajo. Igra mora biti podrejena zmagi. Kar naprej puscati odprte mete igralcem, ki jih tudi skoraj vedno zadanejo, pa je cisti fail. Tako so nas vedno dobili, ko smo se malo odlepili (recimo na +8). Tistih nekaj minut pred koncem sem zato tudi nehal gledat. Ne smes tega delat in racunat, da bo zgresil. Posebej, ker celo igro dobro zadevajo. Nasi pa razen Cancarja, cisti pokop. Ne vem, ce bi lahko koga posebej pohvalil.

Ta tekma mi je delovala precej podobno kot zadnjic proti Nemcem. Nase uigrane akcije so imeli nastudirane, ostalo pa ni delovalo.

FoxKnox ::

Sedaj se bodo morali skupaj vsesti in si vse zmetati v obraz ter se se dogovoriti kako naprej, kajti me sme se jim dogoditi Šmarna gora.
Poraz je poraz, iz njega morajo zlesti močnejši in povezani še bolj kot po porazu z Nemci. GREMO !!

enemon ::

FoxKnox je izjavil:

Sedaj se bodo morali skupaj vsesti in si vse zmetati v obraz ter se se dogovoriti kako naprej, kajti me sme se jim dogoditi Šmarna gora.
Poraz je poraz, iz njega morajo zlesti močnejši in povezani še bolj kot po porazu z Nemci. GREMO !!


Prle, Gogi in Donke vas to sredo vabijo na slavnostni sprejem pred Nobel burekom. Na meniju pica, sirni in mesni burek. Denar prinesite s sabo, ker fantje nimajo za burek.

tony1 ::

Sekula bo imel le za piksno kokakole, za burek mu je zmanjkalo...

lisaac ::

Čančar..mogoče še zraven Gogi, kolikor je pač igral. Vse drugo slabo ..zelo slabo. Nepričakovan, a še kako zaslužen poraz je bil to včeraj.
Mi je bila pa akward tista minuta odmora v drugem polčasa, katero je klical naš "selektor" a ga sploh ni bilo potem tam. Zadnjih 5 sekund se je s svojim štabom prismejal na klop, kot da je klical minuto odmora iz gostilne, ki je čez cesto dvorane. Kakorkoli, treba bo stopit skupaj in zaigrat kot se zagre

dunda ::

Pogled kavčarja (v zadnjih letih):
Res so slabo igrali. Se vidi, da imajo nekaj akcij naštudiranih, ampak ostalo pa ... čast izjemam (še najbolje igrata Čančar, Goran), nekateri pa so prav katastrofalni (Zoran), Luka pa ima prebliske, zna držat človeka na sebi in dobro podati, ampak met mu pa ne steče. Kot lani proti koncu olimpijskega turnirja.
Ampak če v napadu ne steče, se moraš v obrambi res boriti kot lev. Tukaj pa naši slabo opravljajo nalogo. Jebenti, še pri nas na vasi se po dveh ali treh zadetkih na isto finto zberemo in spremenimo obrambo. Kako to na vrhu sploh ni prevzemanja? To meni ni jasno. Ok, se zgodi enkrat, dvakrat. Ampak hudiča celo tekmo. Tip gre s pomočjo blokade mimo, potem pa nikjer našega drugega obrambnega za prevzem. Toby je nekako vedno bil pod košem in je potem nekaj ven skakal (seveda prepozno in niti ne vem, ali je bila to njegova napaka ali je pač poskušal rešiti nastalo situacijo).
Res slaba igra. In ko v obrambi ujameš žogo, imaš hitre igralce, je jasno, da v trenutku potegneš. AMPAK, če vidiš, da ne bo hitrega napada, se ustavi za boga svetega, ne pa brezglavo letat po igrišču in izgubljat žogo.
https://www.kacnje.eu

GupeM ::

enemon je izjavil:


Ko je ovaj Prle bre? A res ne gre brez teh vzdevkov?

In kaj točno je s tem narobe, če je to njegov vzdevek? Saj Gogi je tud vzdevek. Al naj raje napišem Googy?

Reaper ::

Se popolnoma strinjam s tabo @dunda.

Kurzweil ::

Dončičeve trojke na prvih treh tekmah 4/22 (18.2%) in prosti meti 6/12...

endelin ::

Kako je lahko dončič po opravljenih pripravah na EP in tekmah EP bolj debel kot pred pripravami?

kixs ::

Je tako kot prej ali se malo vec, pa veliko manj trenira. Pa gredo kilce pocasi gor...

wcpapir ::

Dončič ima to v genih, fotru nebi dal, da je še bil 2007 profi športnik če ga pogledaš. Niti se mi ne zdi tako hiter in agilen kot je bil.

Dejstvo je da imamo super košrkaše v ekipi in nekaj takih ko so pač uporabni v reprezentanci-kot je Zoran Dragić, niso pa ravno neka imena v košarki. Videli smo, da taka ekipa zmore in zna, izgleda, da imamo res problem nekje v vodstvu.

Vrjetno, če letos ne najdejo prave energije in načina kako se izvleči iz tega, po mojem kavč mnenju je najhitreje to možno, da se Sekulič odstrani... bomo za nekaj časa kot reprezentanca odšli na smetišče zgodovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

Likalnik ::

Dragiču je pomoje žal, da se je pustil prepričati, da bo igral na tem EP...glede na to kakšen cirkus imajo...še posebej, če drži, da so znotraj ekipe nesoglasja...predvsem na relaciji trener-igralci

kixs ::

Ljudi, ki so suhi in jedo veliko, je zelo zelo malo. Ostali smo pac taki, kolikor pojemo in se gibljemo.

Po moje se bodo zmenili in gremo naprej...

zimurg ::

Če ni skoka, ni šans dobit zgleda, da tud bosancev ne. Sploh če se napad ustavi. Mogoče Sekula premal Rupnika pad košem uporablja ;)
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

wcpapir ::

Rupnik je vrjetno kak sorodnik nekoga v KZS da je dobil mesto, uporaben ravno ni. Najbolj ironično pa je, da so novinarji spraševali Samarja kako je šlo, ko še sploh koša ni dal.

Imamo 2 neuporabna igralca, pa že tako imamo 3 pogojno uporabne in 3/4 vrhunske od tega enega kljub želji ne dajo na igrišče...

Škoda je Gorana, da izgublja čas s temi bedarijami, tvega poškodbo in se sploh kuri.

zimurg ::

Dobr, Samar je mladič, treba to vzpodbujat. Rupnik je frend od Donketa, kar bi bilo sicer ok ... če bi mel v ekipi resno višino/skok, sam je nimamo.
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

Voss ::

Ne pozabite, da se "zares" začne šele v v soboto/nedeljo z izločilnimi boji. Tam izgubljeni skoki proti Bosni ali poigravanje z Madžari ne štejejo več nič.

zimurg ::

Kar ne spremeni dejstva, da smo v skoku slabi.
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

Voss ::

zimurg je izjavil:

Kar ne spremeni dejstva, da smo v skoku slabi.


Smo slabi ampak to je mogoče zelo hitro popravit že samo z voljo, koncentracijo in pravilnim zapiranjem. Poglej koliko žog je včeraj Tobey že pobral, pa jo potem kar izpustil.

Razni Jokići in Valanciunasi ti bodo na tabli odbijali žoge nazaj v koš ampak to je njihov skill, to je nemogoče povsem onemogočit še z bistveno boljšimi centri. To počnejo vsako tekmo v ligi NBA. Z zgoraj naštetimi pravili pa je to mogoče močno omejiti.

Obrambo se popravi hitreje kot napad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Alfonso ::

Meni je neverjetno da jih je 180cm igralec napolnil s 7 trojkami in da je bil pri šestih od teh 7 trojk povsem, ampak res povsem, sam. Katastrofalna obramba. Tudi napad se mi je na oko zdel res slab ampak so kljub temu dali 93 točk.

zimurg ::

Ne govorim o Jokičih itd. ampak o višini in posledično skoku. Tega nimamo. To je selektor zajebal že v osnovi.
In ja obramba dobiva tekme, takrat ko napad ne gre. Če pa ni obrambe, skoka, zapiranja prostora itd. ni šans...
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

IL_DIAVOLO ::

Pa smo se bali, da bo doncic vzel zahota. Ga je gogi :))

Poleg tako zanic in neavtoritativnega trenerja bi sicer vsak postal zafrustiran. Nobenega reda in vizije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Likalnik ::

jaz še vedno mislim/upam, da ni tako hudo kot je bilo pri Zahotu....in da se bodo stvari uredile....res pa ne zastopim trenerja kako lahko drži najboljšega igralca na klopi, če vidi, da zadeva na igrišču ne funkcionirajo...še posebej, če ima ta igralec željo, da bi šel na parket.
sicer se izgovarja na neko minutažo, da je pravično razporejena...moral bi Dragiča prej spustiti v igro

kixs ::

Vec kot ocitno so si bosance prevec na izi vzeli in dobili po p***i. Selektor ni reagiral in popravil taktike, ce je sploh bila. Bomo videli ze jutri kako bo revans proti Nemcem - verjetno pokop, ce ne bodo nasi grizli v obrambi...

wcpapir ::

Če do jutri ne prinesejo neke svežine v ekipo, neke nove energije bomo jutri gledali pogreb slovenske reprezentance. Jutrišnja morebitna zmaga bi spravila zadeve kar dosti v red.

Likalnik ::

Jp, če jutri zmagajo...se bo tudi vzdušje v reprezentanci popravilo

kixs ::

Nemci, glede na prikazano, so top shit. Bomo videli, ce jim zmanjka zaleta...

Utk ::

Dobro dobro, ne delat take drame iz vsega...

IL_DIAVOLO ::

Izjava Prepelica je dovolj dober razlog, da smo zaskrbljeni. Sok terapija nas edino odresi muk, ker slačilnica je razdeljena. Cuban lahko kidda posodi 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa smo se bali, da bo doncic vzel zahota. Ga je gogi :))

Poleg tako zanic in neavtoritativnega trenerja bi sicer vsak postal zafrustiran. Nobenega reda in vizije.


Tako je, kot npr Rupnik, ker je na prvenstvu samo zato, ker je kolega od Dončiča. Pa vemo, da bi nam veliko bolj koristil Hrovat ali pa Čebašek.
Res ne vem, a je bil edini kandidat za selektorja, sam je res brez avtoritete.

Utk ::

Nič ni razdeljena. Malo se morajo spihat pa bo.
Razen če je kak globji razlog, kar pa dvomim, oz zaenkrat ni nekih znakov. Da se Zaho in Katanec ne prenašata nikoli ni bila neka skrivnost.

endelin ::

Dragič naj bi imel težave v zasebnem življenju. Verjetno je zato tudi prišel na zbor letos, da ga malo odvrne od vsega skupaj.

Rupnik in Dončič sta bestiča. Zato je Rupnik v reprezentanci in udarni podajalec brisač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Utk ::

To še ne pomeni, da bo tu vse premlatu, kupil Tivoli in šel domov.

Zato je Rupnik v reprezentanci in udarni podajalec brisač.

To sigurno komu ne paše, ampak niso zarad tega včeraj izgubili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2023 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
82245055 (15838) 2dark
»

ABA, Eurocup, Evroliga 2022/23 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šport
47439868 (8556) Kurzweil
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914158661 (37340) bambam20

Več podobnih tem