» »

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

««
3 / 17
»»

Groot ::

Mislim da je kar gotovo, da odpadeta še Kunc in Bine Prepelič. Med Morganom in Tobeyem pa sem tudi precej prepričan da preprosto ostane Morgan. Tobey se do sedaj niti prikazal še ni na pripravah, zato res ne vem po kakšni logiki bi lahko on bil med potniki.

Kurzweil ::

Kaj drugače kot takole, vejretno ne more biti... pa ne da si jaz tako želim... dejansko si nisem nikdar mislil, da bom pogrešal Muriča. Je pa kar grozljivo, ko gledaš neskončne sezname centrov, recimo pri Srbiji, Franciji in podobnih reprezentancah, mi pa nimamo drugega kot enega samega Dimca. Oh, mama, kje so časi Lorbka, Nesterovića, Brezca, Vidmarja... ko dam v konstelacijo Dimca... bi bil vesel še Kraljevića, Kotnika in podobnih :D

Dončić, Nikolić
Prepelič, Blažič
Dragić, Hrovat
Čančar, Čebašek
Morgan/Tobey, Dimec

+ Glas in Samar

Zvezdica27 ::

hja... če bi čebula če imela... Dimec out, oba americanosa in igrajmo small ball... Pod košem bi moral Dimec trgati, pa res takoj ko se je začelo malo zares pod košem je mrknil. Prej ko so mu dali luft je ene dve res dobri potegnil.

Bomo videli, kako bo v Atenah, kdaj je tekma?

Hatchback678 ::

Bi bil optimist, če bi imeli za selektorja nekoga, ki dejansko ve za kaj se gre v košarki.

Sekulić je dobesedno gledalec.

Kawhi ::

https://twitter.com/JoshEberley/status/...

Slovenija na tretjem mestu na stavnicah ??? Prva USA, pa Kanada, pa Slo. Ali tokrat stavnice nimajo pojma ali pa vejo nekaj kar jaz ne vem...

Matheus ::

Kawhi je izjavil:

https://twitter.com/JoshEberley/status/...

Slovenija na tretjem mestu na stavnicah ??? Prva USA, pa Kanada, pa Slo. Ali tokrat stavnice nimajo pojma ali pa vejo nekaj kar jaz ne vem...


Stavnice postavijo začetno kvoto, sedaj pa se ta "regulira" glede na vplačila stavničarjev. Ljudje vidijo ime Luka Dončić in pač vržejo 10EUR na Slovenijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Kawhi ::

Kurzweil ::

Kawhi je izjavil:

Vlatko ;((

https://twitter.com/msinger/status/1687...


Ojoj, brez Čančarja, pa postanem počasi že tudi jaz pesimist... preprosto zato, ker menjave nimamo nikakršne... da ne bo na koncu Sekulić nazaj klical tiste, ki jih je že črtal iz seznama.

Res škoda za Čančarja, reprezentanco,... škoda! Torn ACL oz. po naše pretrgana sprednja križna vez... povprečno okrevanje nekje od 6-9 mesecev, od operacije dalje...

Pa sem ravno zadnjič napisal, da smo z rosterjem tako na tesno, da bo že ena poškodba problem... pa se je zgodila, še preden smo resno začeli priprave...

Groot ::

Ah brez Čančarja ne bomo videli niti top 8.

Kurzweil ::

Jaz druge rešitve prav ne vidim, kot da se Ciani vrne v reprezentanco. Ima še edini višino (205cm) in je bil lani v hrvaškem prvenstvu konstantno med top 5 skakalci lige, če vemo, da nas muči tudi skok. Star je šele 20 let... velika priložnost, da se izkaže in naredi morda še kakšen korak naprej, kar bi dolgoročno prišlo prav tudi sami reprezentanci.

scipascapa ::

THE END že pred začetkom.

IL_DIAVOLO ::

Poškodbe niso nič drugega kot priložnost za ali nekoga drugega, ali preprosto zrcalo, kako slab kader imamo, z izjemo Doncica.

Sekulić, cas je da si zasluzis placo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Letos bo tole smesnica se hujsa kot proti Poljski
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Polda ::

Čančar ima smolo. Ampak Čančar kateri v NBA greje klopco ni nič boljši kot nek kateri redno igra v Euro ligi.

Groot je izjavil:

Ah brez Čančarja ne bomo videli niti top 8.


Čančar pa res ni pogoj zato.
Jaz bi tudi imel NBA prstan če bi sedel na klopi Nugetsov pa ti tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Groot ::

Haha prosim ne blamiraj se z nepoznavanjem košarke :))

IL_DIAVOLO ::

Polda ima prav, Cancar res ni bogvekaj in kot vemo, je v klubu vecino casa na klopi, kar ga ne moti. Motilo ga ne bi niti v reprezentanci, ampak tukaj mu ne grejo na roko.

S takšno mentaliteto ne vem, kako sploh funkcionira a tekmovalnim Doncicem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Kawhi ::

Se kaj bojim tekme u USA. Zna bit kar rekordna razlika. Portoriko so nabili s 43 pikami. Bodo verjetno tudi motivirani da pokažejo Luki...

Kurzweil ::

Vsake toliko časa, objavim seznam igralec katere izmed reprezentanc. Tokrat je to reprezentanca Avstralije, kjer je selektor nazadnje črtal še dva košarkarja, to sta Matthew Dellavedova in Will McDowell-White...

Xavier Cooks
Dyson Daniels
Danté Exum
Josh Giddey
Chris Goulding
Josh Green
Joe Ingles
Nick Kay
Jock Landale
Patty Mills
Duop Reath
Matisse Thybulle
Jack White

Kawhi ::

Močni... So pa Nemci v pripravljalni premagali Kanado.

Kurzweil ::

@Kawhi, sem bil tudi sam rahlo presenečen, ko sem videl zjutraj rezultat... pripravljalne tekme pa to, pa vseeno... ko som že ravno pri Nemčiji, ravno danes so objavili končni seznam... na njem je tudi Olimpijin Justus Hollatz...

Isaac Bonga
Franz Wagner
Niels Giffey
Justus Hollatz
Moritz Wagner
David Kramer
Johannes Voightmann
Maodo Lo
Andreas Obst
Dennis Schroder
Johannes Thiemann
Daniel Theis

Kurzweil ::

Pri srbski reprezentanci, bo poleg igralcev, kot so Nikola Jokić, Nikola Kalinić, Vasilije Micić, Miloš Teodosić, Aleksej Pokuševski in Vladimir Lučić, manjkal še Nemanja Nedović. Razlog naj ne bi bila kakšna poškodba...

Tako ostajajo na seznamu za Srbijo:

Aleksa Avramović
Bogdan Bogdanović
Dejan Davidovac
Ognjen Dobrić
Marko Gudurić
Nikola Jović
Stefan Jović
Vanja Marinković
Nikola Milutinov
Filip Petrusev
Aleksa Radanov
Dusan Ristić
Borisa Simanić

Torej, na seznamu ostaja še 13 košarkarjev, kar pomeni 12 za Svetovno prvenstvo in ena rezerva... to je potem praktično njhoov roster za Svetovno prvenstvo...

Kurzweil ::

Kurzweil je izjavil:

@MacoLa27, dam v naprej nekaj linkov, pa še kdo drug, ker boste gotovo rabili...

Utakmice
JaGledam
BatmanStream
Sporthub


Imam občutek, da bo tole prišlo komu prav... če pa najdem pred tekmo še kakšen stream, pa ga delim tukaj... podobno velja za vse vas, če najde kdo kakšen dober stream, naj bo tako prijazen, da ga deli, ker bo gotovo prišlo komu prav... namreč govorim o tekmi Slovenije, proti Španiji, ZDA,...

Groot ::

Tale srbska ekipa je ok, ampak kaj veliko več od tega pa niti ne. Na letošnjem SP pričakujem prevlado neevropskih ekip, v Evropi pa so najbrž konkurenčni zgolj Francozi in pogojno Španci.

Kurzweil ::

Takole po imenih, gre stvar nekako v to smer... je treba počakat rosterje, pa pogledat kakšno pripravljalno tekmo, žal, se bo gotovo še kdo poškodoval,... sicer pa ja, nekak takole... iz glave, gotovo bom pozabil kakšno reprezentanco...

Tier 1, bi nekako bile ZDA, Avstralija, Francija, Kanada, malce za njmi kakšni Nemci, Španci, Litvanci, mogoče še vedno Srbi... za temi pa tudi ne zaostajajo tako zelo Slovenci, Dominikanska Republika (ne pozabimo, Al Horford, Karl-Anthony Towns, Chris Duarte....), Finci, Latvijci, Grki (brez Antetokunmpa), Italijani... potem pa so že počasi Črna Gora, Gruzija... nasploh iz povprečja štrlijo vem samo Francozi, ZDA, Avstralci in Kanada, vse ostalo kar sem naštel, pa je vse mogoče, ni res nekega strašnega favorita, kot so morda to bili pred leti kakšni Američani, Španci, Argentinci, Francozi,... pretendentov pa malo morje... ogromno bo seveda odvisno od samih ekip, torej kemije, uigranosti,... pa ne bom izgubljal preveč besed, kamor v kotekst pade tudi Sekulič. Razlike med večino ekip, ki sem jih zgoraj naštel so res male in obetam si eno bolj izenačenih prvenstev do sedaj!

Bi bilo bolj hvaležno to pisat čez kakšnih 10 dni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Dzhimen ::

A ve kdo mogoče če bodo tudi prenosi tekem SP samo na Sport Klubu? Ali je to samo za pripravljalne?

Kurzweil ::

Na žalost samo na Šport Klubu...

oo7 ::

Zaradi vladne malomarnosti je Sportklub nad zakonom
Ker seznam dogodkov, za prenos katerih je obvezna dostopnost vsaj 75 odstotkom prebivalstva, ni bil objavljen v Uradnem listu EU, za Sportklub ni zavezujoč.

https://www.delo.si/novice/slovenija/za...



To je sramota vseh sramot. To bi morali predvajati na plačljivem RTV-ju, da bi lahko gledali še tisti kateri imajo navadno anteno.

Kawhi ::

Mah, jaz sem si kupil za 14,5€ eon prepaid za 3mesece. Se mi ne da s strimi ukvarjat.

IL_DIAVOLO ::

Nikjer ne najdem te opcije. To se sploh obstaja?

Nwm found it.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Giannis Antetokounmpo je tudi uradno potrdil, da ga na tem Svetovnem prvenstvu ne bo...

Njegov statement:

Everyone knows my passion and love for my National Team has and never will change. Since the conclusion of my NBA season I have been pushing my body to the limits to be the player I need to be to help our team achieve the goals we set.

But after months of work and multiple meetings with medical staff it is clear that i am not ready to compete in the level that I need to be to participate in the World Cup. This was not a choice but my only option in ensuring I get back to the level of basketball I have worked so hard to achieve so far in my career. I am extremely disappointed in this outcome but this was a decision made with the medical staff. I'm going to continue to push myself to be ready for the next time my name is called. My personal, and our ultimate team goal is to qualify for the 2024 Olympics games and it will be an honor to represent my National Team next year.

Dzhimen ::

Kawhi je izjavil:

Mah, jaz sem si kupil za 14,5€ eon prepaid za 3mesece. Se mi ne da s strimi ukvarjat.


Uradni partner je stran Courtside 1891.
Max - World Cup Bundle
One Pass. All The Action. Aug & Sept 2023
→ World Cup Warm-Up Games
→ Pre-Olympic Qualifying Tournaments
→ FIBA Basketball World Cup 2023

22,99 €


Če so komentatorji v redu bi raje to vzel kot pa EON, četudi je 8€ več...
Ima mogoče kdo izkušnje s to stranjo? Kako je s komentatorji?

GupeM ::

Komentatorji angleški, kar sem pa jaz poslušal, pa niso nekaj bleščeči. Niso pa niti preveč nadležni. Sem lani na dopustu to kupil, ko so bile ravno kvalifikacije za svetovno, se mi zdi...

Kawhi ::

Se bojim da bodo tudi svetovno za Slovenijo "zatemnili" na Courtside. Tele pripravljalne so že zatemnili za Slovenijo, Srbijo...tam kjer ima Telemach pravice. Drugače komentatorji so meni kar ok, ker imam rad da komentator komentira tekmo ne pa palamudi vse drugo.

Kurzweil ::

Ne razumem, zakaj je potem v Sloveniji sploh opcija, da se naročiš na ta stream?!

Dejansko bi plačal, da bi lahko normalno gledal, da mi ne 4,32 sekunde pred koncem frizne nek češki stream... prav silijo, da izberem neko alternativo na črno...

Bi pa sicer imel nek stream service oz. nekaj podobnega, da dam tistih par 10€, magari +100€ na leto, pa da imam res proper kvaliteto, komentatorje in več tekmovanj, od SPja, ki bo zdaj, pa do Evrolige, Eurocupa, ABA lige, čeprav slednja imam na Šport TV...

GupeM ::

Kawhi je izjavil:

Se bojim da bodo tudi svetovno za Slovenijo "zatemnili" na Courtside. Tele pripravljalne so že zatemnili za Slovenijo, Srbijo...tam kjer ima Telemach pravice.

Resno? To bi bilo treba pa malo po uradbi/sodni poti prepovedat. Če nekaj plačaš in ti obljubljajo, da lahko gledaš vse tekme, potem tako mora bit...

Zimonem ::

Preprosto, nehajte kupovati lukatove majice, podpirati KZS in RTV. Pa se bodo stvari same porihtale.

Kawhi ::

GupeM je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Se bojim da bodo tudi svetovno za Slovenijo "zatemnili" na Courtside. Tele pripravljalne so že zatemnili za Slovenijo, Srbijo...tam kjer ima Telemach pravice.

Resno? To bi bilo treba pa malo po uradbi/sodni poti prepovedat. Če nekaj plačaš in ti obljubljajo, da lahko gledaš vse tekme, potem tako mora bit...


Saj je bilo objavljeno na njihovi strani, sicer precej skrito, vem da sem slučajno našel, mislim pa da se na mobile site soloh ni videlo, samo na desktop....

Sem šel zdajle iskat za današnjo tekmo, pa ne najdem obvestila o zatemnitvi, samo lahko danes samo s telefona iščem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

Kawhi ::

Evo našel:

https://www.courtside1891.basketball/wh...

Tukaj ti v tabeli piše kje je blocked. Tekma jutri in svetovno izgleda ne bo blokirano v Sloveniji.

GupeM ::

Tnx.

Kodrnusa ::

Kaki linki za prenos spanije ob 20.30?

Kawhi ::

21.30, poglej više, je Kurzweil nalimal nekaj

Kodrnusa ::

Vse steka. Ma kdo direkten stream kot grcija zadnjic?

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Samael ::

Samael != Samuel

Kawhi ::

Res ne vem zakaj imata Dragić in Nikolić toliko kredita pri Sekuliću. Tudi v obrambi zamujata ne samo da proč žoge mečeta v napadu.

hamez66 ::

Vidim, da so čisto v elementu. Kot bi se igralo olimpijske igre ali nba playoff.

Kawhi ::

Nikolić in Dragić fak no. Res podn.

Ni čudno da je en brez kluba praktično drugi pa v drugi francoski ligi. Ampak pri Sekuli pa dobita prednost pred Samarjem, Hrovatom, Glasom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

IL_DIAVOLO ::

Saj pravim, Sekulic si bo zdaj placo zasluzil.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kawhi ::

Nikolić, Dragić, Prepelić...-50 danes.
««
3 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156457 (35136) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617786 (14954) Kurzweil

Več podobnih tem