» »

Eurobasket 2022 (Nemčija, Italija, Češka, Gruzija)

Eurobasket 2022 (Nemčija, Italija, Češka, Gruzija)

Temo vidijo: vsi
««
6 / 19
»»

bambam20 ::

Pomembno je, da so naši premagali litvo, ker so tud madžari pokazal, da znajo igrat.

Po moje je s porazom francije sloveniji poskočila možnost, da so prvi v skupini.

Alfonso je izjavil:

Gladko odpravili Francoze. Še bo zabavno v tej grupi. Še BIH lahko komu zakuha kaj, pa upam da naši ne bodo podcenili Madžare, ki tudi znajo igrati.


Skupina deluje, kot da lahko vsak vsakega. Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Bolt ::

floyd1 je izjavil:

Mater, takega boksa se spomnim še iz Tysonovih časov, upam da Dončič nima kakega pretresa...

Dobr je zaglumio 8-) Se je na daleč videlo, da se ga ni niti dotaknil. Če mu v košarki ne uspe gre lahko za igralca-kaskaderja:))

Alfonso je izjavil:

Če je bil kdo danes zanič je bil to Zoki. Res ima preveč kredita. Katastrofa v obrambi, v napadu neviden. Zoki pa ni za nikamor.


Ta Zoki je notri pomoje samo zaradi Gorana. Po moje je postavil ultimat, da če hočejo, da igra mora bit v reprezentanci tudi Zoki. Tip je živčen pa da bi vsaj potem kaj naredil na igrišču.

Zvezdica27 je izjavil:

dobro so rešili tekmo. Zoki katastrofa, tudi če bi bili samo 4.... po prvenstvu oba dragiča pač morata iti... vsaj zoki. Za nek garbage time proti B ekipam še bo, najvišji rang pa žal ne more več. Tudi Gogi... po moje lovi zadnjo sezono, tud v NBA. EMŠo, pač.


Kakšen EMŠO. Gogi je doktor za vse. Glede na starost profesor tudi za Luka.
Se je videlo proti Nemcem, ki so jih malo spravili na realna tla. Lahko se je duvat tam proti enim ta levim reprezentancam na prijateljskih tekmah. Ko gre za res, se pokaže kvaliteta. Vsi so jih že proglasili za svetovne in evropske prvake. Nič novega, tako kot ponavadi, ko je treba padejo na celi črti. Proti Nemčiji se je videlo, da Dončič nima za burek proti G. Dragiču. Danes je bil malo bolj pameten, se je malo umiril. Se je lepo videla igra Dončiča, proti Nemčiji kako je igral grdo, vse na silo, kr neki se zaletava na silo, pa neke face dela... ali pa G. Dragič, ki igra zelo lepo, brez kaj na silo... Pa ne govorim samo proti Nemčiji več ali manj vedno. Kr neki skos en kreganje s sodniki, pa ne vem kaj še vse. Ni on dorasel bit kapetan. Dela samo živčnost med soigralci. Tega pri G. Dragiču ne vidiš. Edini, ki je slabši je Z. Dragič. Če mi gre pa kdo na živce je pa to on. G. Dragiča bi še razumel, ker obvlada zadevo, ne pa un šalabajzer, ki misli kaj, da je.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Masayoshi ::

Še dobro da je bolt že na daleč videl kako je Luka zaglumil, sodnik 2m stran pa ni. Da o unih dveh sodnikih, ki sta par minut pregledovala posnetek sploh ne bi. Vsekal ga je z desnim in to kar dobro po čelu. Tako z dvignjenimi komolci se pač ne sme pometati. To se že dolgo piska namerna, čeprav ga mogoče Sabonis ni namerno počil. Je bila pa 100% namerno prej ko ga je Valančunas usekaj s komolcem potem ko je banano fasal. Pa sploh niso piskali.

Pa čeprav Luka ni nič zadel je bil še vedno naš najboljši igralec, je igral obrambo, zapiral in pobiral skoke, asistiral. V napadu je vse vlekel nase in razbremenjeval ostale.

Zgodovina sprememb…

Voss ::

Masayoshi je izjavil:

Še dobro da je bolt že na daleč videl kako je Luka zaglumil, sodnik 2m stran pa ni. Da o unih dveh sodnikih, ki sta par minut pregledovala posnetek sploh ne bi.


Pa ne samo to. Bolt strokovnjak pravi tudi, da Zoran Dragić igra zgolj in samo zaradi brata.

V Sloveniji imamo namreč obliko tako kvalitetnih in izkušenih igralcev na položaju, kjer igra Zoran Dragić, da bi si lahko privoščili ga pustiti doma :)

Zdaj ni mi jasno ali to komentirate določeni osebki, ki gledate basket lih na vsakih 2-3 leti ko je veliko tekmovanje, da pišete takšne bedarije brez kančka realnosti in vpogleda v možnosti našega igralskega bazena al? Leti nate Bolt, Mato in še koga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

IL_DIAVOLO ::

Tocno tako, Luka je v kriznih trenutkih odigral izredno pametno, izsiljeval osebne in proste mete in skoraj sam poskrbel da smo ujeli priključek.

Poba je zrasel v pravega kapetana.

Ps: Tudi jaz mislim, da je Luka zasimuliral pri obeh komolcenjih. Nevarna igra for sure.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Utk ::

Če se je uspel pravočasno umaknit komolcu, je čisto vseeno kolk se ga je zares dotaknil, v vsakem primeru ga je vrgel iz igre, in tako se ne igra. Če ne bi umaknu glave, bi ga pa zares fasal.

floyd1 ::

Je bila pa 100% namerno prej ko ga je Valančunas usekaj s komolcem potem ko je banano fasal. Pa sploh niso piskali.

Točno. Me pa je Dončič presenetil da je tako mirno šel dalje. Včasih je takoj skočil v sodnika...

Ps: Tudi jaz mislim, da je Luka zasimuliral pri obeh komolcenjih. Nevarna igra for sure.

Glede tega zgoraj - tam jih je gotovo dobil. Reacija pa itak mora biti malo cirkuška 8-).

Utk ::

Mislim, predstavljate si da proti vašemu gobcu leti 30 kilska šapa, a je res kaj manjši faul, če se pravočasno umakneš kot če te vseka na polno? V vsakem primeru moraš skočit stran, tist ima pa prosto pot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Luka je zagotovo obakrat fasal. Po blokadi je Valančiunas lovil ravnotežje in ga je mahnil. Sabonis ga je pa z levim komolcem. Poglej si počasni posnetek, ki je bil predvajan takoj po akciji. Oba sta tudi takoj vedela, da sta storila faul. Valančiunas je takoj k njemu stopil, Sabonis pa tudi ni nič kaj protestiral.

https://vimeo.com/745660876

Alfonso ::

No glede Zokija da nimamo boljšega se pa ne strinjam. Horvata smo pustili doma, pa če bi tudi Samar igral včeraj Zokijeve minute ne bi bilo toliko prebijanj in pobegov kot je bilo pri Zokiju. Pa še zadel bi kak met.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: nejc_nejc ()

Groot ::

Jao sem upal da dežurni troli ne bodo našli te teme, pa so očitno samo čakali začetek prvenstva. Jah nič bomo konstruktivno komentirali spet po koncu prvenstva

Alfonso je izjavil:

No glede Zokija da nimamo boljšega se pa ne strinjam. Horvata smo pustili doma, pa če bi tudi Samar igral včeraj Zokijeve minute ne bi bilo toliko prebijanj in pobegov kot je bilo pri Zokiju. Pa še zadel bi kak met.


Saj odgovor vem, ampak bom vseeno vprašal. A se ti sploh, tako vsaj 1%, zavedaš da igrata Zoki in Samar popolnoma drugo pozicijo?? Razumem da čutite nacionalno slovenceljsko dolžnost pljuvati po vseh, ampak daj vsaj poglej si osnove košarke prej ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Alfonso ::

LOL, si pa res smešen no. Sem prepričan da sem dosti več preigral, sigurno pa pregledal košarke kot ti. Sem pač že malo starejši. Ja, res je Samar igra 1, Zoki pa 2/3 ampak Samar bi komot dosti bolje pokril igralce, ki jih je kao "kril" Zoki. V napadu pa bi tudi znal stati v kotu vsaj toliko dobro kot je stal Zoki. Sicer je za težave v 4 četrtini največji krivec tako Sekulić. Hkrati je igral kar nekaj minut z Zokijem, Prepeličem, Gogijem, Muričem in Dimcem, ki ni mogla ustaviti noben napad Litve, v napadu so se pa tudi povsem ustavili. Takoj ko je tole porazno peterko malo premešal je bilo bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfonso ()

Kurzweil ::

Ja, Zoran res ni odigral včeraj... imam pa občutek, da bo imel kakšen preblisk na tem prvenstvu... bi si drznil trdit, da je Prepelič že odigral najslabšo tekmo tega prvenstva, tako da lahko samo pokaže še več... je pa potrebno poudarit, da je parkrat res čudovito podal... Kdo je bil dober, smo se tako že razpisali.

Nekako nisem pričakoval, da bo Belgija premagala domačina Gruzijo, pa čeprav pri slednji seveda manjka Tornike Shengelia. Jasno, vsi, ki spremljamo basket vsaj malce bolj podrobno vemo, da Belgija ni nek popoln eksot, pa vendarle, nisem pričakoval zmage Belgije!

Je pa neverjetno, kako slabo se je začela tekma Nemčija-Francija, no tudi kasneje nismo videli nek presežek, kar se igre tiče. Če bi morda še nekako slutil zmago Nemčije, pa vsekakor ne s takšno razliko. Nemci bodo nevarni, po tem, ko so premagali nas in Francijo, so seveda res polni samozavesti... verjamem pa, da bo motiv naših proti Nemčiji velik, o razlogu ne rabim pisat. Mene je žal pokosilo na 2/3 tekme... je pa Francija še enkrat več pokazala, da ni tako nevarna, kot se je morda zdelo, čeprav, kot smo že pred dnevi, ko imajo tekmo, znajo tudi eksplodirati. Bi pa seveda bila to povsem druga ekipa, če bi igrali še Ntilikina, Batum in De Colo... je pa seveda treba biti pošten, da tudi pri Nemcih manjka Wagner, Kleber in še nekdo, ki se ga sedaj ne spomnim.

Overall, smo se pri dan že nagledali nekaj zanimive košarke...

Groot ::

Alfonso je izjavil:

LOL, si pa res smešen no. Sem prepričan da sem dosti več preigral, sigurno pa pregledal košarke kot ti. Sem pač že malo starejši. Ja, res je Samar igra 1, Zoki pa 2/3 ampak Samar bi komot dosti bolje pokril igralce, ki jih je kao "kril" Zoki. V napadu pa bi tudi znal stati v kotu vsaj toliko dobro kot je stal Zoki. Sicer je za težave v 4 četrtini največji krivec tako Sekulić. Hkrati je igral kar nekaj minut z Zokijem, Prepeličem, Gogijem, Muričem in Dimcem, ki ni mogla ustaviti noben napad Litve, v napadu so se pa tudi povsem ustavili. Takoj ko je tole porazno peterko malo premešal je bilo bolje.


Z vsem spoštovanjem, ne vem kakšno košarko si igral ti, če je vse kar vidiš stanje v kotu. Ja se povsem strinjam da je bil Zoki včeraj totalni poraz. Ampak mi gre pa pošteno na živce to redno omenjanje nekih mlajših, ki naj bi bili 100krat boljši. Ne gre to kar vse povprek. Razlika med 1/2, kar je Samar, in 3, kar je v reprezentanci Zoki, je zelo velika. Sicer tudi Zoki včeraj ni bil ravno vrhunski v obrambi, ampak Samar pač že povsem fizično ne more pokrivati enakih igralcev kot Zoki. Sem prepričan da bi Litva v par napadih takoj začela igrati s hrbtom proti Samarju, kjer pa pač če smo realni Samar zelo zelo težko pokrije rob rakete.

Saj razumem frustracije na slabe igre določenih, sploh ko očitno Sekulič po nekih svojstvenih kriterijih dodeljuje minutažo. Ampak dajmo ohraniti vsaj neke realne komentarje, ne pa mešat vsega skupaj. Tako da če že, bi bilo glede na včerajšnjo formo bolj smiselno da še več igra Blažič, ki tudi sicer ni 3, ampak je bil v dnevni formi, plus fizično je malce močnejši. Tukaj se pa tudi lepo vidi kako neumno je, da ni namesto Rupnika šel zraven kdo od dvojca Hrovat/Čebašek, ki bi bil z vidika obrambe zagotovo lahko zelo koristen.

Likalnik ::

Itak...Rupnik bo celotno prvenstvo klopco grel...mogoče bo dobil pol minute igre proti HU ampak to je pa to...Samar bo definitivno več igral...sicer je pa on še začetnik v reprezentanci in se velike minutaže od njega ne pričakuje....Hrovat/Čebašek bi bila veliko bolj uporabna...vsaj par minut na tekmo bi dobila (vsaj Hrovat)...Rupnik je pa nič od nič

Alfonso ::

Glede fizikalij: Zoki ima 1.96 in nekje 90 kil, Samar pa 1.97 in tudi kakšno kilo več od Zokija. Pa kondicijsko stavim da je precej bolje pripravljen od Zokija. Res dvomim da bi Samarja lažje prestavljal kot Zokija.

Pa ok, to je debata kaj bi bilo če bi bilo. Še enkrat, večji krivec za slabe minute od Zokija je po moje Sekulič, ki je res predolgo vstrajal s peterko kot sem jo zgoraj napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfonso ()

Kurzweil ::

Danes na sporedu:

14:00 ... Izrael-Finska
14:15 ... Ukrajina-Velika Britanija
17:00 ... Hrvaška-Grčija
17:30 ... Češka-Poljska
21:00 ... Italija-Estonija
21:00 ... Srbija-Nizozemska

Stanje po skupinah

Že prva tekma bo zelo zanimiva... pričakujem zelo izenačeno tekmo... dajem pa rahlo prednost Finski, pa ne zato, ker je pred dnevi že premagala Izrael, ampak nekako se mi zdi Finska bolj kompaktna, bolj uigrana, že dolgo je skupaj ista ekipa. Na drugi strani pri Izraelu izstopajo Madar, Avdija ni v formi in center Sorkin, ki me zelo pozitivno preseneča... Vseeno pa dajem prednost Salinu, Markkanenu, Madsenu... če omenim samo glavne košarkarje obeh ekip. Ne vem pa, kako je s Petterijem Koponenom pri Finski.

Ne vem zakaj, ampak tekma Ukrajina-Velika Britanija me spominja na tekmo včerajšnjega igralnega dne med Belgijo in Gruzijo... kjer bi Gruzija nekako morala zmagatu... tu se verjetno zdi, da je tako z Ukrajino, pa imam občutek, da bo Velika Britanija presenetila.

Hrvaška-Grčija bo highlite tega dne. Pričakujem boljši odpor Hrvaške, kot se morda večini zdi. Šarič-Zubac-Matković-Prkačin se zdi, da bi morali nekako do neke mere nevtralizirati Giannisa... bo pa odvisno od dneva, kako bodo razpoloženi igralci na položaju 2-3, kot so Hezonja-Bogdanović-Simon... dolgoletno težavo hrvaške na položaju organizatorja igre, se zdi, da bo povsem solidno premostil Smith, sicer košarkar berlinske Albe. Vsekakor bo zanimiva tekma, Hrvati gredo v to tekmo precej bolj razbremenjeni od Grkov!

Na tekmi Češka-Poljska se seveda pričakuje zmago gostiteljev, ki pa jim bo težje, ker skoraj gotovo za njih ne bo igral Tomaš Satoransky, tudi Jan Vesely ni več tisto, kar je bil pred leti. Pa bi na koncu vendarle morala zmagati Češka.

Neglede na to, da Estonija ni nek takšen eksot, kot se morda zdi... pa bi moral biti tole vseeno blowout Italije. Podobno velja zvečer, ko Srbija igrala proti Nizozemski... čeprav slednja brez Bjelice, ki je out za ta Eurobasket... 2 tekmi ne bo igral Milutinov, pa tudi Nedović... ampak Srbija bi s tem rosterjem morala gladko dobiti to skupino, ki je roko na srce, sploh v primerjavi z našo, lahka.

cyberwarfare ::

Dončič je dobro igral. Tud če kako trico mim vrže - pač on jo lahko, drugi ne... Edino kar me pa zelo moti je met za proste. To nikakor ni primerno za igralca njegove pozicije in kalibra. Porazno.

Likalnik ::

cyberwarfare je izjavil:

Dončič je dobro igral. Tud če kako trico mim vrže - pač on jo lahko, drugi ne... Edino kar me pa zelo moti je met za proste. To nikakor ni primerno za igralca njegove pozicije in kalibra. Porazno.


ja se strinjam prosti meti so bili porazni iz njegove strani (vem, da je imel s tem že vedno težave...pa je potem vmes malo popravil...sedaj imam pa zopet občutek, da je slabše kot je bilo)
Proti Nemcem itak poraz kar se tiče njegovih prostih metov...včeraj je bilo nekoliko bolje...pa še vedno daleč od pričakovanega

val46 ::

Ja, to je verjetno kar njegova največja napaka oz težava. To izvajanje prostih metov. Ker glede na njegovo pozicijo in vlogo v reprezentanci(kot tudi v klubu) in glede na to, koliko ima žogo v rokah, je za pričakovati na tekmo vsaj enih 6 do 10 prostih metov iz njegove strani. To je prvič problem ob takih tesnih tekmah, da je kar konkretna razlika ali zadane 4 ali pa recimo 8 prostih metov. Kot drugi problem ki ga vidim je pa ta, da v kolikor bodo nasprotniki spoznali, da ne izvaja dobro prostih metov, ga bodo še toliko bolj tesno pokrivali in ga po domače povedano "tepli". Je pa njegov problem že od vedno oz od kar ga spremljam, da težje zadane odprte mete(se pravi tudi proste), kot pa ko ga pokriva en, dva ali pa celo trije košarkarji. Zakaj je tako, je pa spet drugo vprašanje. Pomoje je nekaj na temu, da se hoče dokazat in ko nima nekega "odpora" nasprotnika, mu je težje kot ko ga pokrivajo. Ni ne prvi in najbrž tudi ne zadnji take vrste igralec.

Zate Bolt pa...mene čisto nič ne zanima, kolk maš ti pojma o košarki, koliko igrišč si že videl v živo in kakšna je ta tvoja družba "malo večjih strokovnjakov v zvezi s košarko". To je popolnoma realna zadeva. Saj poznaš pregovor najbrž, gliha skup štriha? Normalno da držite skupaj in imate enake poglede na te zadeve, zato pa je to tvoja družba. Ampak to še ne pomeni, da ta tvoja družba ima prav!

neosonic ::

Zdravo, ima kdo kakšno idejo, kako priti do 14 dnevnega brezplačnega preizkusa VOYO ali pa če so kakšne kode za aktivacijo? Tam so namreč prenosi tekem v košarki in si nebi rad samo zato kupoval naročnine...

bambam20 ::

Bolt je izjavil:




Se je videlo proti Nemcem, ki so jih malo spravili na realna tla. Lahko se je duvat tam proti enim ta levim reprezentancam na prijateljskih tekmah. Ko gre za res, se pokaže kvaliteta. Vsi so jih že proglasili za svetovne in evropske prvake. Nič novega, tako kot ponavadi, ko je treba padejo na celi črti. Proti Nemčiji se je videlo, da Dončič nima za burek proti G. Dragiču. Danes je bil malo bolj pameten, se je malo umiril. Se je lepo videla igra Dončiča, proti Nemčiji kako je igral grdo, vse na silo, kr neki se zaletava na silo, pa neke face dela... ali pa G. Dragič, ki igra zelo lepo, brez kaj na silo... Pa ne govorim samo proti Nemčiji več ali manj vedno. Kr neki skos en kreganje s sodniki, pa ne vem kaj še vse. Ni on dorasel bit kapetan. Dela samo živčnost med soigralci. Tega pri G. Dragiču ne vidiš. Edini, ki je slabši je Z. Dragič. Če mi gre pa kdo na živce je pa to on. G. Dragiča bi še razumel, ker obvlada zadevo, ne pa un šalabajzer, ki misli kaj, da je.


NO. Luka je bil proti Litvi miren. Goran pa skoz živčen, da ga je moral Sekulić mirit.

cyberwarfare ::

bambam20 je izjavil:

Bolt je izjavil:




Se je videlo proti Nemcem, ki so jih malo spravili na realna tla. Lahko se je duvat tam proti enim ta levim reprezentancam na prijateljskih tekmah. Ko gre za res, se pokaže kvaliteta. Vsi so jih že proglasili za svetovne in evropske prvake. Nič novega, tako kot ponavadi, ko je treba padejo na celi črti. Proti Nemčiji se je videlo, da Dončič nima za burek proti G. Dragiču. Danes je bil malo bolj pameten, se je malo umiril. Se je lepo videla igra Dončiča, proti Nemčiji kako je igral grdo, vse na silo, kr neki se zaletava na silo, pa neke face dela... ali pa G. Dragič, ki igra zelo lepo, brez kaj na silo... Pa ne govorim samo proti Nemčiji več ali manj vedno. Kr neki skos en kreganje s sodniki, pa ne vem kaj še vse. Ni on dorasel bit kapetan. Dela samo živčnost med soigralci. Tega pri G. Dragiču ne vidiš. Edini, ki je slabši je Z. Dragič. Če mi gre pa kdo na živce je pa to on. G. Dragiča bi še razumel, ker obvlada zadevo, ne pa un šalabajzer, ki misli kaj, da je.


NO. Luka je bil proti Litvi miren. Goran pa skoz živčen, da ga je moral Sekulić mirit.


Kokerkol pa je Gogi igral dobro tekmo. Tako kot Dončič (če odštejemo proste - ki nas lahko v kaki tekmi tudi izločijo).

bambam20 ::

Danes je ob 17 uri derbi Grki : Hrvati.

Kurzweil ::

Finci vodili praktično celotno tekmo, vmes tudi z +14-16 točk... Izraelci so se vrnili ob samem koncu, potem pa poraz FIN... kaj dejat, čestitke Izraelu za povratek in karakter... Finci pa res škoda, da so takole izgubili tekmo.

Po prvem polčasu med Grčijo in Hrvaško... pa popolna nemoč Hrvatov.

komentar2021 ::

GRČ - HRV nisem uspel pogledati, bom gledal posnetek...Močne reprezentance tipa FRA, GRČ velja pogledati...FRA sicer izgubila proti NEM, kar ni senzacija, je pa prav gotovo presenečenje.

SRB - NIZ precej bolj napeta tekma, kot bi večina (tudi jaz) pričakovala. De Jong definitivno MVP tekme, ne glede nato da je NIZ izgubila. NIZ je najmanj kvalitetna reprezentanca v skupini, če gledamo roster ekipe, ampak s tako igro oz. če bodo tako šutersko raspoloženi ne verjamem, da bodo izgubili vse tekme. Marinković odličen (šutersko), Jokić v svojem stilu, z vzponi in padci, ampak zelo zadržano v obrambi, praktično ko je koga pokrival Jokić, je ta tudi dosegel koš. Davidovca ni šlo, rekel bi da se špara, ampak sigurno ni imel namen biti tako slab kot včeraj, v CZ je bil letos na nekaterih tekmah fantastičen. Kalinić dober, včasih preveč nonšalanten, npr. pri poskusu podaje Marinkoviću.

De Jong 28 točk, 6 trojk, kratka izjava:
https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/...



Analiza Željka Pantića

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

... in the meantime, Rupnik že kliče berlinske taksije, da bodo pravčas na tekmi.

Voss ::

Danes na razporedu pa... no, vse tekme :D

Najbolj zanimivi z vidika nevtralnega navijača pa Francija - Litva in Grčija - Italija.

Tudi Poljska - Finska bi znala biti gledljiva tekma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Voss ::

Šele zdaj sem opazil, da za Črno Goro igra še eden bivši igralec Cedevite Olimpije - Kendrick Perry.

Masayoshi ::

So bili zelo penasti navijači prejšno tekmo na njega, zajebal 2 zadnja napada. No pa na sodnike

Bih proti Ger se dobro drži, še bo zanimivo

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@Voss, ja, ko je Črna Gora ostala brez Nikole Ivanovića... so se odločaki med Perryjem in še nekom, katerega se zdejle imena ne spomnim.

Sicer pa Bosna zaenkrat odlično proti Nemčiji... trenutno je 29:20 za Bosno...

Masayoshi ::

Teli sodniki ornk nasedajo pri šutih na tri na brcanje napadalca. Bi moral mal naši to probat. No mogoče tole piskajo sam domačim.

Masayoshi ::

Res škoda da se pred leti Nurk ni odločil za Slovenijo...

Kurzweil ::

@Kobayashi, ja je nekaj tega... tako kot se včeraj nisem "načudil", koliko so Giannisu Antetokunmpu dovolili, da odriva nasprotnika v hrbet, ko si dela prostor v raketi.

Črna Gora premagala Belgijo z 76:70... Dubljević in Perry opravila svoje...
Finzi bodo zgleda povozili Poljake... Hrvati Veliko Britanijo...

Tale tekma med GER in BIH pa bo še sigurno zelo zanimiva, Bosanci so zaenrat dobro nevtralizirali Schroderja... Nurkić in Musa sta oddelala zenkrat svoje...

Masayoshi ::

Ja, fak, sem raznokar na espn v polcajtu videl včerajšno kao 2.potezo dneva, ko je Calathes podaj Anteju lob za 84/82 proti Cro. Je Ante povsem očitno predhodno ornk z obema rokama porinil v hrbet Hezonjo da si je naredil prostor.

Kurzweil ::

Zaenkrat 23-6 scoring run za Nemce v 3. četrtini, nič kaj dobro za BIH... Roberson pa spet obupen... 1/7 met iz igre, pa res večinoma povsem odprti meti. Tole bo precej težko za BIH, da se vrnejo...

Masayoshi ::

Ja bosanci vse falijo od daleč..težka bo.

Pridejo do odprtih metov ampak vse falijo.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Ob polčasu Bolgarija-Turčija 52:50

Kurzweil ::

Ne vem, kaj naj gledam... odbojko ali basket... vem pa, da bo zmagala Slovenija v odbojki in Litva v basketu...

Masayoshi ::

Prvo si zadel, drugo pa...fra vodi za 3 3 minute to go...

Kako neumno igra Litva zadnje minute..

Zgodovina sprememb…

komentar2021 ::

SRB : ČEŠ - malo je ta tekma asocirala na tisto proti TUR v kvalifikacijah, z dobrimi in slabimi trenutki v igri Srbije. Marinković zelo soliden na prvih dveh tekmah. Za Jokića se mi zdi, da se še ni zares vključil v to prvenstvo, pač toliko kot je potrebno daje od sebe, in toliko kot je potrebno je v igri. 18 točk ni nek presežek (7/11 iz igre), ampak je imel tudi 11 skokov. Jokić je igral prvih 11 minut in pol.

LIT zelo dobro začela, potem pa...No saj je jasno tudi da FRA ne more igrati celo tekmo slabo...4 gredo naprej iz vsake skupine, realno bo LIT pred BIH in MADŽ, čeprav nikoli se ne ve. V osmini finala pa znajo biti presenečenja, spomnimo se Eurocup sezone 2021/22...

Groot ::

Kako, sicer na srečo, bedna tekma SLO:HUN. Sem raje vmes pogledal plezanje. No vseeno pa nisem uspel zgrešiti vrhunskih potez Žige ne upam zabit Dimca :)) preprosto ne morem verjeti kako mu vedno znova zbijajo žoge iz roke in kako mu tudi če je sam pod košem uspe počakat vsaj kakšnega igralca da ga pokrije. Ah ja važno da imamo novo zmago in upajmo da ponovimo jutri.

Groot ::

Haha kdo bi si mislil da zna Sekulič nekoga nekam poslat. Moram priznat da me je kar navdušil s tem izpadom 8-)

Reaper ::

Danes Luka Show za publiko, Blažič in Prepelič sta se malo zbudila, Dimec pa, bom rekel pa samo škoda no. Takšen hrust, žoge pa letijo od njega kot na tekmi za ne vem kateri razred, on bi mogel s svojo močjo žoge uničevat ne pa da letijo kot da so naoljene.

scipascapa ::

Ja štorast je.

Masayoshi ::

Grčija Italija je dobra tekma. Fontechio raztura. Novi Mavs Dorsey odličen, sharpshooter. Ante pa na mišice.

Voss ::

Gledat Dončića danes je bila pa poezija košarke.

lisaac ::

Je kakšna brezplačna stran da bi lahko gledal PopTv preko prenosnika (Windows)? Nimam voyota..

GupeM ::

Na https://www.courtside1891.basketball lahko za 7 eur gledaš vse tekme eurobasketa. Z angleškim komentatorjem.

Sicer pa gledam zdaj Nemčija - Litva. Me ne preseneča več, da smo izgubili proti Nemčiji v kvalifikacijah. So boljši kot sem mislil. Verjetno je tudi naše reprezentante nekoliko presenetilo.

Masayoshi ::

http://nw.freestreams-live1.com/basketb...

Glej tule, espn. Razen če si res želiš poslušati Vilfana.
Litva izgleda še en poraz. Wagner raztura, res dobro igra.

Ja Nemčija zna še visoko priti.

No, so izvekli overtime

Zgodovina sprememb…

««
6 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2023 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
82248949 (19732) 2dark
»

ABA, Eurocup, Evroliga 2022/23 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šport
47441753 (10441) Kurzweil
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914163578 (42257) bambam20

Več podobnih tem