» »

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

««
15 / 17
»»

Likalnik ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

a je včeraj SGA sploh pisnil kaj sodnikom? Se je kaj cinično smejal? Nisem opazil, tip je nasul 31 pik in igral zavzeto brez distrakcije...

Ja normalno, da ni sikal. Tip je imel skoraj toliko prostih metov, kot cela naša reprezentanca skupaj. 16 jih je imel. Slovenija pa 19. Če bi nad Dončićem tako piskali prekrške, kot so jih nad SGA ...

Pa ne pravim, da nad SGA ni bilo faulov. So bili, ampak so jih tudi piskali. Nad Dončićem jih pa niso, pa so ga še bolj pretepli kot SGA.


mogoče jih zato niso piskali, ker je toliko ugovarjal...pač ne vem, predvidevam...na koncu ti človek rata antipatičen, če se obnaša kot en otročaj....sodniki so pa vseeno ljudje in so lahko in so nepristranski...enemu je en igralec bolj simpatičen kot pač drugi...in na koncu piskajo tako kot piskajo...ali je to prav ali ne je pa druga zgodba....pod črto SGA-ju so piskali vse...LD-ju pa nič...človek se vpraša le zakaj je bilo tako???

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

a je včeraj SGA sploh pisnil kaj sodnikom? Se je kaj cinično smejal? Nisem opazil, tip je nasul 31 pik in igral zavzeto brez distrakcije...

Ja normalno, da ni sikal. Tip je imel skoraj toliko prostih metov, kot cela naša reprezentanca skupaj. 16 jih je imel. Slovenija pa 19. Če bi nad Dončićem tako piskali prekrške, kot so jih nad SGA ...

Pa ne pravim, da nad SGA ni bilo faulov. So bili, ampak so jih tudi piskali. Nad Dončićem jih pa niso, pa so ga še bolj pretepli kot SGA.


A lahko 100% trdiš da nad SGA ni bilo nobenega nepiskanega faula zaradi katerega bi komot izgubil živce? Ne pozabimo, Donke je pizdil že v prvih par minutah...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

no to sem mislil ....zakaj pizdakanje negativno vpliva na sodnike...prej bo to dojel lažje mu bo


"Sodniki so rekli enemu od fantov, da ne bodo klicali prekrškov nad menoj, ker jih "napadam". To ni pošteno. Vem, da se veliko pritožujem, ampak to ni pošteno. Proti meni so igrali zelo fizično,"

2dark ::

GupeM je izjavil:


Nad Dončićem jih pa niso, pa so ga še bolj pretepli kot SGA.


Dončića so pretepli, ker je prepočasen in se zabija v raketo. Tisit, ki je izjemno hiter ga pa težko pretepaš, ker ti bo ušel.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zvezdica27 ::

točno tako. Shai je bil pač prehiter, je skakal- LD77 pa je iskal napako v težišču obrambnega igralca in - kot zna samo on - to izkoristil (zaletavanje). Pač šel je pogumno v smreke...

jaz osebno se strinjam, da to ne more biti kar vedno favl, saj sam v smreke rineš. Kak dotik je pač dotik, drugo so sekirice... sam kaj ko so ga dobro rinili ven dani prišel čisto spodaj, pač pa tistih 3 m stran in je falil. Dobro so ga...

Težko rečem... tudi niso videli enega oreng zakoranakja v avt (Zoki ali Prle, se se spomnim), spet drugič so lepo videli minimalen dotik črte...

Na koncu je bil Shai hitrejši in bolj poskočen, LD je bolj fizičen in to je to.

Tista druga tehnična, lej, če se igralec malo potoži... pa pismu, saj to je normalno, s tem d aimaš globalno zvezdo... Dašp eno tehnično, drugo pa recimo smao ko ti jebe mater... malo pa je treba razmišljati.

Flopa? Lej, nič bolj kot Neymar, tak je pač LD77. Shai pa pač ni. Who cares. Tekma je končana in to je to.

Pa ne da sem fanboy od LD77, sam včeraj pa je res OK igral in minam pripomb v resnici.

Mato989 ::

Tista druga tehnična, lej, če se igralec malo potoži... pa pismu, saj to je normalno, s tem d aimaš globalno zvezdo... Dašp eno tehnično, drugo pa recimo smao ko ti jebe mater... malo pa je treba razmišljati.


Koliko sem jaz razumel je dobil tehnično ker se je fejk vrgel po tleh za izsiljevanje osebne, ne takrat zaradi tistih 2 besed ki jih je izrekel.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

veliko igralcev fejka prekršek...pa ne dobijo tehnično...še posebej ne drugo...pač sodnikam je po celi tekmi gobezdanja, pluvanja, jamranja, jokanja in fejkanja šel LD77 že pošteno na k****...pa so ga ob prvi lepi priložnosti lepo pospremili v garderobo....če bi to isto naredil SGA sem prepričan, da ne bi bila tehnična napaka.

Mato989 ::

Likalnik je izjavil:

veliko igralcev fejka prekršek...pa ne dobijo tehnično...še posebej ne drugo...pač sodnikam je po celi tekmi gobezdanja, pluvanja, jamranja, jokanja in fejkanja šel LD77 že pošteno na k****...pa so ga ob prvi lepi priložnosti lepo pospremili v garderobo....če bi to isto naredil SGA sem prepričan, da ne bi bila tehnična napaka.


Saj tudi če bi Luka to naredil prvič na celi tekmi ne bi bila tehnična... 100%... samo pač on je od 2. minute naprej se cinično nasmihal, gestikuliral, jezikal gobezdal se prepiral... pol pa ti počasi dosadi.

Če bi pa tisto 6min in pol pred koncem bil prvi tak primer pa zagotovo ne bi bila tehnična niti ne bi bil izključen...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

Mato989 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

veliko igralcev fejka prekršek...pa ne dobijo tehnično...še posebej ne drugo...pač sodnikam je po celi tekmi gobezdanja, pluvanja, jamranja, jokanja in fejkanja šel LD77 že pošteno na k****...pa so ga ob prvi lepi priložnosti lepo pospremili v garderobo....če bi to isto naredil SGA sem prepričan, da ne bi bila tehnična napaka.


Saj tudi če bi Luka to naredil prvič na celi tekmi ne bi bila tehnična... 100%... samo pač on je od 2. minute naprej se cinično nasmihal, gestikuliral, jezikal gobezdal se prepiral... pol pa ti počasi dosadi.

Če bi pa tisto 6min in pol pred koncem bil prvi tak primer pa zagotovo ne bi bila tehnična niti ne bi bil izključen...


tako je...se čisto strinjam

fur80 ::

Saj pa se sodniki tudi med sabo pogovarjajo imajo sestanke, delavnice, videoposnetke. In ko vidijo posnetke, kako človek že pri drugem napadu joka in kaže rokice jih na to pripravijo. Luka je naš ponos, naši otroci bi vsi radi bili LD77, pa cel Dallas, to bodo naše mlajše generacije pljuvale po sodnikih verjetno že pred tekmo.
Še bolj smešen mi je Dimec, hrust, viking, brada, potetoviran, potem pa kaže en štrajf pod očmi, kot barbika ko gre v lepotni salon.

Ti fantje vzgajajo naše otroke kako se bodo obnašali na tekmah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Mato989 ::

Jaz si prav predstavljam ko kot sodnik čisto vsaki napad, vsakih 20-25 sekund maš pred očmi LD77 ki skače, jezika, se ti cinično nasmiha, pametuje, gestikulira maha z roko, da ti pač po 10, 20, 30 min pač dosadi in mu daš tehnično...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

Jaz si prav predstavljam ko kot sodnik čisto vsaki napad, vsakih 20-25 sekund maš pred očmi LD77 ki skače, jezika, se ti cinično nasmiha, pametuje, gestikulira maha z roko, da ti pač po 10, 20, 30 min pač dosadi in mu daš tehnično...


Se strinjam, saj so tudi ljudje, če že meni po 5 minutah preseda pred TV, kaj šele njim ne bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

GupeM ::

2dark je izjavil:

Dončića so pretepli, ker je prepočasen in se zabija v raketo. Tisit, ki je izjemno hiter ga pa težko pretepaš, ker ti bo ušel.

SGA je imel 16 prostih metov. Očitno jim ni preveč dobro uhajal, ali pa so sodniki še bolj pristranski, saj so kaznovali naše igralce, čeprav SGA sploh ni bil tepen, ker jim je itak ušel. Odloči se zdaj, ali je bil prehiter in so sodniki sodili fantomske faule, ali je pač bil tepen, pa so sodniki sodili prave faule.

Sicer je pa to s hitrostjo itak neumno. Pravila so za vse enaka. Če se prestavimo v realen svet. Počasnejše od sebe lahko nekaznovano pretepaš, hitrejši ti pa itak uidejo. Šibkejše od sebe lahko posiliš, močnejši pa itak posilijo tebe ...

Se ti zdi to pošteno?

Likalnik je izjavil:

mogoče jih zato niso piskali, ker je toliko ugovarjal...pač ne vem, predvidevam...na koncu ti človek rata antipatičen, če se obnaša kot en otročaj....sodniki so pa vseeno ljudje in so lahko in so nepristranski...enemu je en igralec bolj simpatičen kot pač drugi...in na koncu piskajo tako kot piskajo...ali je to prav ali ne je pa druga zgodba....pod črto SGA-ju so piskali vse...LD-ju pa nič...človek se vpraša le zakaj je bilo tako???

Saj se strinjam. Preveč jezika, sika in maha. Ampak kljub temu, pravila so pravila. Če je faul, je faul. Prostora za nepristranskosti tukaj ni. Piskaj faule nad Dončićem. Ampak ko bo sikal, mu daj tehnično. Pa ne bo imel izgovora, da je zaradi slabega sojenja sikal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

2dark je izjavil:

Dončića so pretepli, ker je prepočasen in se zabija v raketo. Tisit, ki je izjemno hiter ga pa težko pretepaš, ker ti bo ušel.

SGA je imel 16 prostih metov. Očitno jim ni preveč dobro uhajal, ali pa so sodniki še bolj pristranski, saj so kaznovali naše igralce, čeprav SGA sploh ni bil tepen, ker jim je itak ušel. Odloči se zdaj, ali je bil prehiter in so sodniki sodili fantomske faule, ali je pač bil tepen, pa so sodniki sodili prave faule.

Sicer je pa to s hitrostjo itak neumno. Pravila so za vse enaka. Če se prestavimo v realen svet. Počasnejše od sebe lahko nekaznovano pretepaš, hitrejši ti pa itak uidejo. Šibkejše od sebe lahko posiliš, močnejši pa itak posilijo tebe ...

Se ti zdi to pošteno?


Problem je v tem, ker SGA ko je brzel mimo je bil tako hiter da so naši naredili EVIDENTEN faul... pri Donkeju pa je 75% faulov blo naretih tako da se je on zabil v igralca na moč in potem ga je uspot sleparski Brooks in ostali kresnil še po roki ali v rebra...

Saj se strinjam. Preveč jezika, sika in maha. Ampak kljub temu, pravila so pravila. Če je faul, je faul. Prostora za nepristranskosti tukaj ni. Piskaj faule nad Dončićem. Ampak ko bo sikal, mu daj tehnično. Pa ne bo imel izgovora, da je zaradi slabega sojenja sikal.


V osnovi če bi mu za vsako besedo sodnikom dali tehnično bi Donke igral po 4 min na tekmo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

2dark ::

Se spomnimo, ko je bil Dončić gibljiv, hiter s smrtonosnimi driblingi. Dokler se ni zredil. Zdaj se pa samo še rine pa joče.




(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

A lahko 100% trdiš da nad SGA ni bilo nobenega nepiskanega faula zaradi katerega bi komot izgubil živce? Ne pozabimo, Donke je pizdil že v prvih par minutah...

Kot sem napisal zgoraj: Ok. Sikaj. Izvoli tehnično. Dam ti jo s čisto vestjo, ker vem, da sem odsodil korekno.

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A lahko 100% trdiš da nad SGA ni bilo nobenega nepiskanega faula zaradi katerega bi komot izgubil živce? Ne pozabimo, Donke je pizdil že v prvih par minutah...

Kot sem napisal zgoraj: Ok. Sikaj. Izvoli tehnično. Dam ti jo s čisto vestjo, ker vem, da sem odsodil korekno.


Vedno bo kak faul ki ga sodniki ne vidijo in če bo za vsako besedo Donke dobil tehnično bo ven po 4 min max... 1. četrtine
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

2dark ::

GupeM je izjavil:


Ampak kljub temu, pravila so pravila. Če je faul, je faul. Prostora za nepristranskosti tukaj ni.


Pri tiste, ko je dobil drugo tehnično, ni bilo nobenega prekrška. Samo vrgel se je nazaj.

V NBA-ju tudi pripravljajo pravila, da takšni kot je Dončić, CP3 ne bodo več mogli flopat v napadu. To so težki floperji, ki iščejo osebne non stop. Durant pa Curry igrata , DOnčić išče prekrške.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

GupeM ::

Kdo je kaj omenjal flopanje? Gre za to, da ko gre Dončić v prodor, ga trije igralci po rokah udarijo. Poglej si včerajšnje počasne posnetke. Sodniki pa nič ... Tega ne moreš spregledati. Še posebej ne, ker pravite, da je Dončić počasen. Potem "prehitra igra" tukaj ne more bit problem, da sodniki tega ne bi videli. Če bi piskali faul, bi morala Kanada igrati malo manj grobo. Ko bi se pri prodoru brez prekrška Dončić spet pritoževal, mu daš brez slabe vesti tehnično.

Mato989 je izjavil:

Vedno bo kak faul ki ga sodniki ne vidijo in če bo za vsako besedo Donke dobil tehnično bo ven po 4 min max... 1. četrtine

Jebiga, se bo naučil, pa bo drugič tiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Zvezdica27 ::

no, no... tud LD77 igra, in to dobro, problem je samo, ko pač v smrekah rokice letijo levo desno. Kanadčani ga pač niso pustili pod obroč, tam na 2,5, 3m so ga zablokirali in potem v nek posiljen met (zadnje sekunde, brez opcij, naši pa vsi na trici stojijo), pol pa kakor kdo vidi... lahko je tudi vse favl, lahko pa rečeš dotik.

Jaz osebno sem bolj pristaš tega, da čisto vse pa ni favl. Tepli so ga med prodiranjem, močno, pri izmetu pa ne. In pri teh sodnikih to pač ni bil favl. Ali pa so Kanadčani tako dobro naštudirali Luko... lej, tri četrt prodorov je imel met z gibanjem telesa nazaj - to pač je težek met.

Pravila so itak gibljiva, v NBA mislim da po izmetu high-five sploh ni favl...

fur80 ::

Zvezdica27 je izjavil:

no, no... tud LD77 igra, in to dobro, problem je samo, ko pač v smrekah rokice letijo levo desno. Kanadčani ga pač niso pustili pod obroč, tam na 2,5, 3m so ga zablokirali in potem v nek posiljen met (zadnje sekunde, brez opcij, naši pa vsi na trici stojijo), pol pa kakor kdo vidi... lahko je tudi vse favl, lahko pa rečeš dotik.

Jaz osebno sem bolj pristaš tega, da čisto vse pa ni favl. Tepli so ga med prodiranjem, močno, pri izmetu pa ne. In pri teh sodnikih to pač ni bil favl. Ali pa so Kanadčani tako dobro naštudirali Luko... lej, tri četrt prodorov je imel met z gibanjem telesa nazaj - to pač je težek met.

Pravila so itak gibljiva, v NBA mislim da po izmetu high-five sploh ni favl...


Pa lahko bi Dončiču včeraj piskali 5 favlov v napadu, pa mu jih raje niso, ker potem bi ga res na psihiatrijo mogli pelat.

Kodrnusa ::

Ne maram Doncicevega jokanja, ampak tole tekmo so sodniki ukradli. Res je da doncic sam ustvarja kontakt in rine not za razliko SGA, ampak v nekem momentu so Kanadcani vsak napad metali proste, Slovenci pa nobenega. Verjamem pa da gre jokanje Doncica vsem na kurac in tudi najboljsi sodniki niso imuni na to. Ni ga napada da ne bi mahal, jamral, krical ko gre pod kos eeeej... disaster...
Ampak tekmo so pa po polcasu sodniki odločili. Kanada je seveda boljsa, ampak verjamem da bi lahko bilo se tesno ce ne bi Kanada samo proste metala.

Zvezdica27 ::



poglej to sliko, vrhusnko postavljanje Brooksa, dobro rinjenje v smreke... komu zdaj tu osebno piskati? Sploh komu? Lej, res so ga dobro ustavljali, pri takih situacijah je moral LD metati, z gibanjem nazaj in še vstran... in seveda je falil, to seo res težki meti, če nisi meter pred košem. tobey zadaj stoji namesto, da bi not utekel... Torej ali to je osebna ali ne? Seveda da je, ker se giba, sam v resnici je to iskanje kontakta, kar pa spet ni basket...

Isto velja za ostale, naši prodori so bli res dobro ustavljani, oni pa so - ker so atleti, prišli do obroča. Malo smo bili rpemali, prešibki.

V resnici je bla res dobra tekma dveh dobrih ekip, sam Kanada je včeraj zgledala fakin nepremagljiva, Shaija nisem še nikoli gledal v OKC, sam če dec skoz tko igra... naši pa tud, lej, samo tistih par minut v 3q so padli, ostalo respect. Problem je sam, ker Kanada sploh ni padla, niti za minuto,

zz

Kayzon ::

2dark je izjavil:

Se spomnimo, ko je bil Dončić gibljiv, hiter s smrtonosnimi driblingi. Dokler se ni zredil. Zdaj se pa samo še rine pa joče.






Absolutno absurdno da je placan milijone da mece na kos,ne more pa ostati v neki dobri formi. Ce gledas ostane crnce,vecina jih jemlje raznorazne "dodatke" ,ne razumem zakaj se sam ne poseze saj bi dobil na moci in eksplozivnosti. Tko pa ko ga gledas ,deluje slowmotion.

2dark ::

Zvezdica27 je izjavil:


Shaija nisem še nikoli gledal v OKC, sam če dec skoz tko igra... naši pa tud, lej, samo tistih par minut v 3q so padli, ostalo respect. Problem je sam, ker Kanada sploh ni padla, niti za minuto,

zz


Sej ga jaz v NBA-ju tud nisem spremljal. Pa tistega avstralskega Giddya tudi ne. Ni OKC letos zastonj dosegel 40 zmag , (lani 24), Dallas pa 38 zmag ( lani 52 ). Kanada ni padla, ker so kondicijsko njihovi igralci odlično pripravljeni. Dončić se je tudi 3 mesece baje odlično pripravljal v enem od ljubljanskih fitnesov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kawhi ::

Sem vam ornk vidi, da drugače sploh ne gledate košarke, sedaj pa vsi pametni...

Mato989 ::

Pa saj če tak pogledamo tudi Brooks je dobil nešportno zelo hitro za razliko od Donkeja in njegovih tehničnih... tisto ni bilo tako silno nešportno...

Dejstvo je da je SLO paririala Kanadi samo zaradi 1 dejstva... uspešnosti trojk... ko so se trojke ustavile je bilo konec zabave.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Sem vam ornk vidi, da drugače sploh ne gledate košarke, sedaj pa vsi pametni...


Zato ker ne gledam OKC-ja?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kawhi ::

Pišeš takšne bedarije, kot da nič ne gledaš, no al pa gledaš pa nič ne razumeš. Pa saj je s tabo v vsaki temi enako. Pač nisi ravno brihten izgleda...

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Pišeš takšne bedarije, kot da nič ne gledaš, no al pa gledaš pa nič ne razumeš. Pa saj je s tabo v vsaki temi enako. Pač nisi ravno brihten izgleda...


Spremljam. Edino Shai-ja pač ne spremljam. OKC men ni na radarju. Te ekipe nisem redno spremljal niti, ko so tam bili Durant, KD, Westbrick in Ibaka. Menda jih ne bom zdaj začel?

Če že koga pogledam, potem pogledam Edwardsa pri Minnesoti. To pa je atraktiven igralec, Stepha Currya ipd..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kurzweil ::

Kolk tehničnih danes dobi Luka? Malce za šalo, malce zares... :D

Mato989 ::

Danes nas litva sprasi, donke ze igra za publiko ne za ekipo in slovenijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Mato989 je izjavil:

Danes nas litva sprasi, donke ze igra za publiko ne za ekipo in slovenijo


To si počakal, dokler ni prišla Litva do +12? :P

Kawhi ::

Zoki kralj nepomembnih minut/tekem

Zvezdica27 ::

hehe...

meni je zanimivo, da polrazdalje ni več... ali je 3 ali pa pod koš. Vem, da je statistično to najslabši možni met, a vseeno... noben več tega ne meče

zz

Kawhi ::

SGA jih je nametal včeraj ogromno.

Kurzweil ::

Je par mid-range mašin v ligi NBA... američani igrajo precej izolacije, kamor tole tudi fino pritiče... recimo Durant, DeRozan in kolega iz zgornjega komentarja,... pa še kup drugih...

Kawhi ::

Kawai in DeRozan sta kralja midrangea v zadnjih letih.

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Kawai in DeRozan sta kralja midrangea v zadnjih letih.


Sploh ta prvi. Kralj klopi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kawhi ::

Iz posta v post dokazuješ svojo debilnost. Z Matom se odlično dopolnjujeta.

Kodrnusa ::

Dončič misl da je na all staru. Noro kaka kosarka. Bo pa nametu vse proste se za vcer..

buttcrack ::

Po 3 četrtinah:
14 metov za 2
31 metov za 3

Basket debilov

Kodrnusa ::

Ja sam litva ma 43% trojke na prvenstvu. Se splaca metat :)

buttcrack ::

Sej jih mi nimamo, zato se nam ne izplača...

Pa ne gre drugač... enodimenzionalni sekulič

Zvezdica27 ::

v nba vem, da se polrazdalja meče, govorim za naše... zdaj še podajat ne znamo več.

Ajde sekula, daj not omladince, da se vsaj probajo na kaki tekmi

zz

Zvezdica27 ::

litvanec je naprej dobil skok med 4 napimi, pol pa prodor tina maze med ovirami do koša

ni kaj,

zz

Mato989 ::

Vsak ki ma 5 minut časa nam da 100 pik
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

T440 ::

Mato989 je izjavil:

Vsak ki ma 5 minut časa nam da 100 pik

Pravzaprav ne.
Kaže pa, da nam res da 100 pik vsak, ki ima 40 minut časa :D

2dark ::

Kawhi je izjavil:

Iz posta v post dokazuješ svojo debilnost. Z Matom se odlično dopolnjujeta.


Kawhi zadnje sezone večinoma sedi na klopi.

Zvezdica27 je izjavil:

v nba vem, da se polrazdalja meče, govorim za naše... zdaj še podajat ne znamo več.
zz


A to ti je Dončić prišepnil? če bi kaj gledu redimo Denver bi vidu mal drugačno sliko. Pa SUnse itd..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Mato989 ::

Proti Avstraliji so vsi nekaj hvalili tega Bassina ki je kao pripravo nardil, kaj pol je zdaj ostale 3 ekipe bil Bassin v shoppingu in na ladyboyih da je bilo vse 100 pik?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156470 (35149) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617787 (14955) Kurzweil

Več podobnih tem