» »

ABA, Eurocup, Evroliga 2022/23

ABA, Eurocup, Evroliga 2022/23

««
9 / 10
»»

komentar2021 ::

Kurzweil je izjavil:

@komentar2021, si pogledam, ko bom doma...

Jaz sem pogledal nekje prvi dve uri, nek povzetek stvari, ki so jih povedali:
- prvih nekaj cca. 50 minut se lahko mirne vesti bolj ali manj preskoči, Kuzma govori o neki tekmi v Beočinu, verjetno KLS :D
- pojasnila sta morebiten razlog za Nunnallyjevo "odstotnost" (ne fizično, seveda) proti Albi (kdor je gledal, ve, o čem pišem), pač vsako tekmo se ne more odigrati dobro, mogoče obstajajo privat razlogi...
- Budućnost lahko verjeten neuspeh v ABA ligi popravi z Eurocup play-offom, igrala se bo ena tekma, morda naredijo kakšen opazen uspeh
- bilo je govora tudi o Exumu, Raduljici...

Kar se tiče lige ABA je težko karkoli napovedovati (kdo bo prvi po rednem delu), Partizan tudi če zmaga v naslednjem krogu zna kiksniti proti Olimpiji, če je poraz proti COL sploh kiks.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@komentar2021
Ja, Nunnally je še kar precej dolžen pokazat, je pa res, da še ima čas to sezono, saj najbolj pomembno obdobje se začenja šele sedaj, je pa lepo rešil Partizan, da ni izgubil proti Splitu... trojka 1,5s do konca... video spodaj...



Glede Budučnosti v Eurocupu imam kar dober občutek, se mi zdi, da so še posebej defenzivno zelo napredovali... na zadnjih 4 tekmah ABA lige, so 3x dobili samo 58 točk in enkrat 68 točk, torej samo dobrih 60 točk na tekmo...

Kar se Raduljice tiče, pa je slednji tudi veliko razočaranje... no tudi od Kuzmića ni kaj prida... še dobro, da imata odlično sezono Mitrović in Petrušev...

Ima pa Partizan sedaj v seriji 3 težke tekme v ABA ligi... najprej CZV, potem BUD in nato še COL... ima pa Partizan, razen zadnje tekme proti Panathinaikosu, res težek razpored v Evroligi, tako da bo fokus seveda povsem v tem tekmovanju in bo še toliko bolj možno kakšno presenečenje oz. poraz na naslednjih tekmah... PAR je v Evroligi trenutno 6. in ima 3 zmage več od tistih, ki so na robu playoffa, torej jih čaka še peklenska borba v Evroligi...

CZV pa je bolj kot ne out... sploh po tistem domačem porazu proti zadnjeuvrščeni Albi... pa tudi proti Bayernu so imeli lepe šanse za zamgo, pa so jo zapravili... če dodamo še tale poraz proti Cibonu... bi rekel, da ni povsem samoumevna služba Ivanovića na klopi CZV

Kawhi ::

scipascapa ::

Končno.

kaj pa včeraj PAR-CZV? Je to sploh regularna tekma?

komentar2021 ::

scipascapa je izjavil:


kaj pa včeraj PAR-CZV? Je to sploh regularna tekma?

Kaj si s tem želel povedati? Zakaj ne bi bila?

Kurzweil ::

Kar težko verjet, da so končno odslovili Golemca, tole pa je res trajalo predolgo, ampak nekako jim je končno uspelo doujet :D

Včerajšnja tekma med PAR in CZV je bila pač takšna, kot so ti derbiji... verjetno bi kaj več napisal, če bi bil fan katere izmed ekip, kot nevtralen gledalec pa lahko samo rečem, da je bil derbi odličen! Atmosfera, borba,... proper tekma. Se pa zdi, da je Zvezda v hudem padcu, imam občutek, da Duško Ivanović več ne bo dolgo na klopu, saj so v Evroligi bolj kot ne že odpisani, čakam samo še to, kaj se zgodi v ABA ligi, pa se je zdelo še par tednov nazaj, da imajo vse pod kontrolo. Derbi pa je odločil Lessort, ki je tip centra, ki mu pač Bentil, Mitrović, Petrušev in podobni, vsaj fizično, ne morejo parirati.

komentar2021 ::

Glede na njegovo izjavo po tekmi, bo verjetno Ivanović še na klopi CZ...

scipascapa ::

komentar2021 je izjavil:

scipascapa je izjavil:


kaj pa včeraj PAR-CZV? Je to sploh regularna tekma?

Kaj si s tem želel povedati? Zakaj ne bi bila?


baje en igralec igral s 5 osebnimi?

komentar2021 ::

Kje si to zasledil? Na koga misliš? Ker tega nikjer ne najdem...

Kurzweil ::

Jaz sem gledal celotno tekmo, pa tudi ne vem, če je kdo igral s 5 osebnimi, je pa ob vsem dogajanju seveda to mogoče. Campazzo je pobasal 5 osebnih, pa vem, da je šel iz parketa... edini preostali, ki je še ostal, je Punter pri PAR.

Bo pa sedaj zanimivo videt, kdo bo trener pri Cedeviti Olimpiji... začasno bo ekipo vodil Alilović...

Prost je denimo Dejan Radonjić, ki je nazadnje vodil Panathinaikos, ampak močno dvomim, da zmorejo njegovo ceno, če pa že, pa več kot do konca sezone verjetno ne... koga recimo vi vidite za kandidata oz. koga bi vi najraje videli na klopi COL?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kawhi ::

Golemac je končno šel, ker je Sani odšel prostovoljno. Drugače bi verjetno kar še ostal. Jaz bi najraje domačega trenerja. Lakoviča najraje (je pa nemogoče, ravno podaljšal z Gran Canario), bi probal tudi z Žakljem, spet Okornom (zakaj pa ne). Mi je bil zmeraj misterij kam je poniknil recimo Mahorič (kot medklic, ne mislim sedaj za Olimpijo, sploh ne vem če je še trener).

komentar2021 ::

Gledal sem Luko in Kuzmo, Željka Pantića, noben ni nič napisal o peti osebni.

Radonjić bi bil verjetno prej opcija za CZ. Ivanović bo po mojem mnenju sicer ostal, RAZEN ČE izgubi kakšno tekmo do play-offa ABA, torej v rednem delu.

Včeraj je bila nekako preslikana tekma iz pokala R. Koraća, samo obratno...

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Zabavno bi bilo videti spet kakšnega Đikića v Stožicah. Ali pa Zdovca, kar je pa glede na predhodne odnose najbrž nemogoča želja.

Bojim se samo kakšnega kvazi hrvaškega strokovnjaka. Glede na načrtovano mlado ekipo v naslednji sezoni bi bil sicer Okoren kar zanimiva izbira.

Kawhi ::

Ja kakšen Repeša bi bil "top" Lol. Tudi Radonjiča sam ne bi rad gledal. Džikić mogoče, Zdovc bolj ne. Okorn mi res najbolje zveni.

Kawhi ::

Še najbolj kaže da bo Alilović do konca sezone naslednjo pa Mulaomerović...

komentar2021 ::

https://www.aba-liga.com/news/48635/new...

Mislim, da bi CZ to tekmo proti COL morala igrati brez Campazza in Vildoze?

https://www.sportskacentrala.com/2023/0...

Ne bi bila ravno "bomba". Gre za Jaramaza.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@komentar2021, jop, brez vseh, ki takrat še niso bili člani CZV... za Campazza sem siguren, pa mislim, da Vildoza tudi ne more igrat... se pa sedaj tako po poškodbi vrača tudi Ivanović.

Glede Jaramaza se strinjam, hvaležen igralec, ampak daleč od kakšne bombe... ga spremljam že od časov Mege in je kar precej poškodovan, čemur malce tudi pripomore način njegove igre...

komentar2021 ::

Jaramaz je uporaben v primeru da se bo igral Eurocup/FIBA Liga prvakov :) Kljub veliki želji ni evroligaška kakovost. Seveda je bilo v KKP v zadnjih letih precej igralcev, ki niso nivo Jaramaza...

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@komentar2021, zakaj pa ne bi Partizan igral Evrolige?

Sicer pa je Partizan včeraj po precej zreli igri v gosteh, še drugič letos premagal Efes... še korak bližje playoffu in še malce bolj oteženo stanje za turški klub, da se sploh uvrsti v playoff, kar je kar malce grozljivo, sploh glede na kader te ekipe...

komentar2021 ::

Zato, ker bo Evroligo verjetno igral samo en srbski klub oz. prvak lige ABA, mislim, da bo to CZ, Partizan ima nekaj možnosti če ohrani 1. mesto po rednem delu, kar bo zelo težko, tudi zato ker igra še Evroligo. Potencialni "mini" za PAR do konca rednega dela ABA lige sta BUD in COL, za CZ pa COL. Možnosti za 2., 3.,...8. ekipo po rednem delu bodo v play-offu, vsaj kar se tiče bitke za prvaka, bolj kot ne teoretične, to kaže tudi zgodovina tekmovanja. Mislim, da ima Partizan več možnosti za Evroligo prek wild card oz. TOP 8 (če je TOP 8 vstopnica za Evroligo tudi naslednjo sezono).
Včeraj sicer zgodovinska zmaga, tekma po tekma, bomo videli, kaj bo na koncu.

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Glede na to, da se ruski klubi še lep čas ne bodo vračali v Evroligo, je zelo verjetno, da bomo gledali kar približno enako zasedbo v Evroligi tudi drugo leto. Tudi če Partizan ne osvoji ABA lige, skorajda ne dvomim v to da ne bi dobili wild card, sploh če pridejo v playoff in še tam pripravijo kakšno presenečenje.

Pa tudi vprašljivo je koliko klubov izven trenutne zasedbe je zainteresiranih za Evroligo glede na potreben finančni vložek. V Španiji težko da koga mika, Morda Joventut, Gran Canaria ne vem če se je kaj spremenilo od lani. Morda se najde še kak sponzor v Turčiji, ampak je vprašanje če bodo gledali še več turških klubov v ligi. V Italiji in Nemčiji pa tudi dvomim da bi še koga potegnilo. Edino stanje francoskih klubov poznam malce manj.

komentar2021 ::

https://nova.rs/sport/kosarka/cibona-ab...

Upajmo, da bo Cibona dokončala sezono...

komentar2021 ::

V podcastu "Nebeska udica" je bilo omenjeno, da je Eurohoops pisal o tem, da naj bi Partizan in C. zvezda igrata Evroligo tudi v naslednji sezoni, ne glede na to, kdo bo osvojil ABA ligo (verjetno pod pogojem, da ABA ligo osvoji ena od teh dveh ekip, druga bi igrala s povabilom). Logična posledica tega bi morala biti normalizacija odnosov teh dveh klubov, da bi spremljali bolj "normalen" finale ABA lige glede na tisto, kar smo gledali lani (ker pač vložek ne bo Evroliga), če ti dve ekipi seveda prideta do tam...

Kurzweil ::

Zadnjič, ko sem gledal prenos Efes-Partizan na nekem srbskem streamu (mislim, da je bil Sport Klub)... je vmes pokazalo nekega možakarja, ki je bil eden od predstavnikov Evrolige... komentator je v tistem trenutku dejal, da je pred dnevi taisti možakar dejal, da za PAR in CVZ ni povsem samoumevno, da bosta ti dve ekipi igrali Evroligo, tudi v naslednji sezoni... potem pa je bil taisti možakar na derbiju ABA lige, po tem pa je bojda dejal, da morata biti tako PAR, kot CZV del Evrolige... torej možakar je bil 2x na tekmi Partizana v tednu/dveh... tako da očitno so že morali biti kakšni pogovori, dvomim, da bi povsem slučajno bil možakar na teh tekmah...

komentar2021 ::

Verjetno Glickman. Možno da je to dejal, ne najdem pa nobene novice na to temo, razen če je bilo o tem govora v podcastu "Nebeska udica". Sem pa iz podcasta izvedel, da bo (mislim da) 19. aprila nek sestanek ključnih ljudi Evrolige o naslednji sezoni.

komentar2021 ::

23. krog lige ABA
PET
18.00
Zadar - Igokea

SOB
19.00
Borac - MZT
21.00
SCD - Budućnost

NED
12.00
Mega - Split
17.00
Mornar - C. zvezda
19.00
Partizan - C. Olimpija

PON
18.00
Cibona - FMP

komentar2021 ::

O Radonjiću v COL, naslednji sezoni...Gledati video od 47:51...
https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1762134...

Zgodovina sprememb…

komentar2021 ::

Malo statistike, da pogledamo, kdo so trenutni liderji v posameznih kategorijah...
Index rating:
1. Božić (ZAD) 32,52
2. Campazzo (CZ) 22,25
3. Mavra (SPL) 20,92
4. Omić (COL) 20,68
5. Shorter (SPL) 20,17

Točke na tekmo v povprečju:
1. Božić (ZAD) 22,48
2. Hale (BOR) 21,96
3. Moore (FMP) 19,67
4. Shorter (SPL) 17,74
5. Mavra (SPL) 16,58

V statistiko nisem vključil igralcev, ki v ABA ne igrajo več (Russell, Frazier...).
https://www.aba-liga.com/players-statis...

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Torej finale 2. ABA lige:

Helios - Krka 82:83

Torej Krka se vrača v 1. ABA ligo, Helios pa gre na 2 zmagi proti Borcu, da se uvrsti vanjo... je bila pa tale včerajšnja tekma kar zanimiva za pogledat.

Kurzweil ::

Razpored tekem med Heliosom in Borcem

2023/24 AdmiralBet ABA League Qualifiers, Round 1, Tuesday, 25 April 2023:

Borac Mozzart - Helios Suns (18:00)

Round 2, Friday, 28 April 2023:

Helios Suns - Borac Mozzart (20:00)

Round 3, Tuesday, 2 May 2023:

Borac Mozzart - Helios Suns (18:00)* - played in event of a 1:1 score after 2 rounds

Groot ::

Zelo težko bo tole Helios dobil. Preprosto so pod košem preslabi, da bi lahko konkurirali Borcu. Upam pa da se motim.

Kurzweil ::

Ja, tudi meni se to zdi, da bosta Lešić in Gagić prevelik zalogaj za Helios... pa seveda prednost domačega terena za Borac...

Kurzweil ::

Zgleda bo novi trener Cedevite Olimpije Simone Pianigiani, njegov pomočnik pa Luka Bassin

Kot poročata Sportklub in Ekipa, naj bi na klop v novi sezoni sede priznani italijanski strokovnjak 53-letni Simone Pianigiani. Gre za eminentno ime, ki je v trenerskih vodah od leta 1995! Sprva je bil pomočnik v Sieni, potem kar šest let glavni trener tega kultnega kluba, potem pa bil selektor Italije. Na svoji poti je deloval v Fenerbahčeju, Hapoelu, Milanu in na Kitajskem.

Gre za trenerja, ki zna osvajati naslove: šest dvojnih italijanskih kron premore, bil je tudi štirikrat superpokalni prvak Italije. Na tujem je osvojil turški in izraelski pokal, v Sveti deželi je bil tudi državni prvak. Dvakrat je bil tudi trener leta - v Italiji (2007) in Izraelu (2017).

Njegov pomočnik naj bi postal Luka Bassin, ki je v tej sezoni navduševal v analizah in strokovnih komentarjih na Šport TV-ju, svoj čas pa je s svojimi strokovnimi zapisi navduševal tudi bralke in bralce Kosarka.si.


Vir: kosarka.si

Kurzweil ::

Danes ob 21:00 bo odločilna tekma Reala in Partizana v Madridu! Začetek serije sem spremljal, potem pa ni bilo časa... kako je pri Partizanu oz. koliko tekem je dobil kazni Punter, dve? Bo danes igral Dante Exum?

Tole bo zanimivo za pogledat, tudi če sicer ne bi Partizanu bolj privoščil napredovanje, ga pa sedaj še toliko bolj, ko tem, kar se je zgodilo na tisti tekmi...

Curve Ball ::

2, bo. + Golemac drugo leto v Budučnosti

p.s.: za tisto na 2. tekmi je pa v veliki meri krivec kar Punter imo

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

No, samo da bosta igrala za PAR Punter in Exum, ker drugače bi imel PART precej majhne možnosti za zmago, ima RMA vendarle večjo širino, kar se rosterja tiče.

Golemac v Budučnosti? To pa še nisem zasledil... sem imel nekako občutek, da če Budučnost odigra to sezono spodobno, da bo ostal Mijović. Če gre Golemac v Budučnost, mu dam maksimalno pol sezone, no, mogoče že nekje do novega leta...

Curve Ball ::

na B92 danes

Kurzweil ::

Curve Ball je izjavil:

na B92 danes


Zanimiv, hvala za info... predvidevam, da je vsaj še malček stvar odprta, v kolikor bi Budučnost presenetila v ABA ligi... sicer pa je Budučnost za trenerje kar z******* destinacija, tako iz aspekta vodstva kluba, kot navijačev... me pa zanima, če se bo Golemac v bodoče še znašel kot kandidat za selektorja Hrvaške...

Kurzweil ::

Pogledam danes rezultat četrtfinalne tekme Partizan - SC Derby in sem zelo presenečen navsezgodaj...

Partizan - SC Derby 83:84

Kdo gledal tole tekmo? Predvidevam, da je Partizan ni vzel preveč resno?

Curve Ball ::

Vse so falili, skoka nobenega. Sodniki so še Partizanu precej pomagali da so ujeli in prehiteli SC, pa kljub temu ni šlo.

sicer bodo po moje zdaj dve na lahko zmagali...

Zgodovina sprememb…

Groot ::

Tale zaključek ABA lige se bo pa ob vsem tem konkretno zavlekel.

Curve Ball ::

Ma sej tale aba nima nekega smisla, kjer imata dve ekipi vsaj desetkratni proračun od prve naslednje ekipe...

Kurzweil ::

Ma, jaz gledam ABA ligo že od prve sezone in sem se nekako navadil... ne bi bilo slabo, če bi bila liga bolj izenačena... po drugi strani pa vseeno ponuja nekaj kvalitetnih tekem, za druge klube je odličen teren za razvoj mladih...

Glede budgeta pa je tako, saj v Evropi je v vsek tekmovanjih ta razkorak med premožnimi in manj premožnimi klubi prevelik... kolikor sta PAR in CZV bolje finančno podkovana v ABA ligi, pa sta v Evroligi med tistimi, ki imata manjši budget. Se da pa marsikaj nadoknaditi z entuziazmom, trdim delom, delom z mladimi, še posebej pa s takšnimi navijači, kot jih imata ta dva kluba... večino teh stvar Cedevita Olimpija žal nima oz. ne počne. Ni vse v denarju, Partizan in Zvezda sta premagovala mnogo večje klube, da ne rečem, da je PAR skoraj izločil Real Madrid. Long story short, marsikaj se da nadoknaditi, če dela klub pametno, dolgoročno, z mladimi in ima proper navijače.

Imam pa občutek, da bo na naslednjih tekmah Partizan gladko pometel z SC Derbyjem... verjetno lahko pričakujemo blow out v obliki +30 točk razlike, sem prepričan, da jih je Obradović že več kot "motiviral" po tem porazu :D

Curve Ball ::

Glede na ruster kar malo dvomim da imata tako Zvezda kot Partizan letos kaj bistveno manjši budget kot najbogatejši v evroligi. Recimo Campazzo, Vildoza, Punter, Leday, tudi Obradovič so imo med najbolje plačanimi v evroligi. Višje od povprečja so sigurno tudi Nedović, Exum, Lesor...pa še kdo.

Kurzweil ::

Takole nekako bi naj bili igralci plačani v Evroligi

1. Nikola Mirotic $5M (Barcelona)
2. Shane Larkin $4M (Anadolu Efes)
3. Vasilje Micic $3,3M (Anadolu Efes)
4. Milos Teodosic $2,1M (Virtus Bologna)
5. Will Clyburn $2M (Anadolu Efes)
6. Mike James $2M (Monaco)
7. Nicolo Melli $2 (Milan)
8. Kevin Pangos $2 (Milan)
9. Tomas Satoransky $2 (Barcelona)
10. Toko Sengelia $2 (Virtus Bologna)

Torej Campazzo in Punter sta nekje md 10. in 20 mestom... sicer pa mislim, da sta Partizan in Zvezda daleč od klubov iz vrha... jaz bi rekel, da imata cca budget 10-12M€ ... malce za občutek... Real in Barcelona imata recimo 45M€... Pol Evroliga ima budget med 20-35M€... Zvezda in Partizan pa sta od oka v klubu krogu ekip z najmanj budgeta... je pa težko najdit nek prav zares kredibilen vir za točne številke...

Curve Ball ::

Tem številkam sam pač ne verjamem. Campazzo je bil en izmed najbolj zaželjenih igralcev po vrnitvi iz NBA in naj bi bil med 10 in 20 mestom? Pa no way da imata ne Partizan in ne Zvezda samo 10-12 mil. Tvoja oka mal narobe kaže IMO. Se pa seveda tako Partizan kot Zvezda na polno lažeta o številkah (kadar kaj povesta) ker sta oba na polno državno financirana in imata ogromen davčni dolg. Bi bil odpor javnosti le prevelik če bi bile številke javne. Tudi te številke Reala in Barcelone ne kažejo prave slike - to zajema celoten pogon od šole, mladincev, druge ekipe... (pa še to je malo napihnjeno). Dvomim da je razlika zgolj pri prvi ekipi več kot 50%. Dočim je v ABA ligi razkorak vsaj 5 kraten....

Kurzweil ::

Čist možno da se motim, saj pravim, to sem malce googlal in nabral skupaj neke podatke, bogsigavediodkod...

Za Punerja če se prav spomnim, je bilo rečeno, da ima 1,5M€... za Campazza pa vem, da je bilo rečeno, da mu je takrat Zvezda ponudila 2,3M€... če je tako, potem je Campazzo nekje na 4. mestu... ga pa ni na tem seznamu, ker takrat, ko je bilo tole napisano, verjetno še niti ni bil član Zvezde...

Vsekakor pa sem prepričan, da imata Barcelona in Real 3-kratnik budgeta Partizana in/ali Zvezde.

Kot sem napisal prej, nekih točnih podakov ni za dobit... govorim malce od oka in kar najdem na Googlu, podobno kot tudi ti... za Mirotića recimo vem, da so to neka predvidevanja, ker njegova pohodba vem, da je skrivnost od samega začetka.

Vem pa tudi to, da ima Armani Milano enega večjih budgetov v Evroligi... govorim za kar celo vrsto let... rezultati pa so obupni glede na budget...

Curve Ball ::

Res ne vem po kakšni logiki naj bi imela prva ekipa (o tem govorim: ruster 12 + trenerji) Reala ali Barcelone 3 kratni budget zvezde ali partizana? Malo igralce in trenerje poglej... Nikakor niso posamezni igralci plačani krat 3 v Realu in Barceloni. Kakšen posameznik je verjetno, v povprečju pa nikakor. Sicer pa...let's agree to dissagre.

Kurzweil ::

Ja če že gledama enga Mirotića... je vreden več kot Punter, Campazzo in Leday skupaj...

Recimo roster Barcelone

Jan Veselý
Sertaç Şanl?
Mike Tobey
James Nnaji
Nikola Mirotić
Oscar da Silva
Álex Abrines
Nikola Kalinić
Sergi Martínez
Oriol Paulí
Tomáš Satoranský
Kyle Kuric
Cory Higgins
Nicolás Laprovíttola
Rokas Jokubaitis

Če dodamo še Veselyja in Satoranskega smo verjetno že preko budgeta Partizana... pa že ko pogledaš bench in role playerje Barcelone so verjetno to naprimerljivo večje pogodbe, kot jih imajo pri Partizanu... bi si skoraj upal trdit, da je zaradi Obradovića v Partizan prišel kakšen igralec tudi pod ceno...

Curve Ball ::

Kurzweil je izjavil:

Ja če že gledama enga Mirotića... je vreden več kot Punter, Campazzo in Leday skupaj...



Torej ti resno misliš da ima Mirotič 5, Campazzo 2,4 in Punter+LeDay skupaj manj kot 2,6? Ok, dobro te fopajo...

Pa še razloži po posameznih plačah kako si prišel pri Barceloni do 45 milijonov, pri Partizanu/zvezdi pa 10-12?

Zgodovina sprememb…

««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva slovenska nogometna liga (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21629658 (1306) c3p0
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2023 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
82243473 (14256) 2dark
»

ABA liga 2021/22 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Šport
58965422 (17052) Kurzweil
»

CEDEVITA OLIMPIJA

Oddelek: Šport
172729 (1673) scipascapa
»

ABA liga 2017/18

Oddelek: Šport
202060 (1378) scipascapa

Več podobnih tem